Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olen okastega siil ja magan täna siin
#1
Indoneesias "avastati" naisterahvas kellel on mure. Tema kõht hakkab varsti meenutama siili selga. Kuigi selline kaitse oleks tore kuritegevusest hõlmatud rajoonidest kuhu Batman, Spiderman ja muud kangelased ei jõua siis sellel - hetkel 40 aastasel kasvatajal - on elu muutunud seoses kõhust ja rinnast (kas sealt piimanäärmes juurest või peeti silmas rinnakorvi ei ole jutus täpsustatud) - raskeks. Lisaks tundub, et metalltraadil on ka mõistus - kui jupp maha lõigata siis ülejäänud osa tõmbub kehasse tagasi, et siis eeldatavasti uuest kohast välja trügida. Päris valutu see ka ei ole - "nagu nõelad torgiksid" väidab uuemat sorti haiguse kätte langenud ohver.

Hetkel olen täiesti segaduses ning seisukohta ei võta kuid lisan lingi allikaga kus on ka video sellest naisterahvast ning siis lisan TEISE lingi mis võib anda lahenduse aga see on juba PARA wink

Siit on siis pärit see lugu koos videoga kus on ka traadid näha. ja siit siis teine link mis võiks anda ka vastuse...
Vasta
#2
Tsitaat:Algselt postitas: excubitoris
siit siis teine link mis võiks anda ka vastuse...
Morgellons ... oleme sellest siin kunagi rääkinud. Aga see Indoneesia naise juhtum ületab kaugelt kõik senitäheldatu (muidugi tuleb alati lisada sakramentaalne fraas: kui tõsi on). Jälgime arenguid.
Vasta
#3
Õudnee,mõelda vaid kui minu kõhust hakkaksid traadid välja kasvamaSadAga jahhh,huvitv mis lõpuks saab.
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas: --Marru--
Õudnee,mõelda vaid kui minu kõhust hakkaksid traadid välja kasvamaSadAga jahhh,huvitv mis lõpuks saab.
Oh, mis tore - siis saaks Sind uurima hakata! Lõikame otsast jupikese ja vaatame, mis metalliga tegemist. Ja Sulle endalegi võib see tulus olla - nii haruldast materjali saaks kindlasti hea hinnaga suveniirideks müüa.
Vasta
#5
Aga sa ilmselt ei räägiks sama juttu kui sulle see haigus tuleks?
Aga jah suveniire oleks hea müüaLaugh
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas: --Marru--
Aga sa ilmselt ei räägiks sama juttu kui sulle see haigus tuleks?
Ega vist mitte, jah! Laugh Aga vaata, Marru, uudishimu (teadasaamise soov) on üks paganama kõva jõud, mis on pannud inimesi ka iseeenda kallal igatsugu katseid korda saatama - arvaks, et leiduks ka inimesi, kes oleksid nõus enda sisse ka need traadid kasvama panema (kui teaks vaid kuidas) - seda enam, et tappev see vist pole, kuigi parajalt ebamugav. (Kui valida kästaks, oleks rida haigusi, mida ma endale vähem sooviksin, kui seda "traaditõbe".) Aga nähtus kui selline on huvitav - esiteks on ilming käegakatsutavalt materiaalne ja teisalt saab seletuseks olla vaid (1) võltsing või (2) midagi nii suurt ja paradigmaatilist, mis (kui pähkel katki hammustada õnnestub) meid mitte ainult nende traadijuppide juures aitab.
Vasta
#7
Tead sa siis mõnda inimest,kes sooviks,et tal kõhust traadid välja kasvama hakkaks?Laugh
Muidugi on see ebamugav(aga äkki ei olegi:oäkki on mugav soeLaugh),aga ka huvitav.
Ma ei usu,et see võltsing on,need traadid pidid ju sisse tagasi tõmbuma,kui ots ära lõigata.
Äkki on sellel naisel mingi loom või hoopis tulnukas kõhus?
A ja mis asja tähendab paradigmaatiline?

Muudetud: 6-9-08 kell 21:48:07 --Marru--
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas: --Marru--
Ma ei usu,et see võltsing on,need traadid pidid ju sisse tagasi tõmbuma,kui ots ära lõigata. Äkki on sellel naisel mingi loom või hoopis tulnukas kõhus?
A ja mis asja tähendab paradigmaatiline?
Järgimööda siis:
1. Jah ... on palju asju, mida saab võltsinguks pidada palju hõlpsamini. Selle loo kohta on küll enamus algallikale lähedasi materjale indoneesikeelsed (tõlkimismasinad on internetis küll olemas), aga pisuke backtracing näitab, et selle stooriga on seotud ka mingid inimesed (meedikud), kelle olemasolu on sõltumatult tuvastatav.
2. Loom või tulnukas kõhus? Kes nõus pole, pakkugu midagi paremat! Kardan, et see "parem" saab veelgi hull(umeels)em olema. Kas muidugi piisavalt hullumeelne selleks et tõsi olla ...
3. Paradigmaatiline on midagi äärmiselt suurt ja olulist. Paradigmaatiline avastus teaduses sunnib uue pilguga vaatama paljule sellest, mida varem teadsime või arvasime teadvat. Mitte et see varasem teadmine kõik valeks ostutuks, küll aga selgub selle piiratus - avanevad hoopis uued seosed asjade ja nähtuste vahel ... Umbes nagu matkal, kui tõused mõne hästi kõrge mäe otsa, kust avaneb hoopis uus ja avaram vaade maastikule, kust varem läbi matkasid ...
Vasta
#9
Võib ju olla,kuigi jahh mu teooria(ei tuld parem sõna pähe)on veits(loe:väga)imelik.
Tore siis,et paradigmaatiline on suur ja oluline,tähtsusetu olla on väga halb.
Ja ega see sõna läheb hästi teemaga kokku ka.Laugh

Muudetud: 6-9-08 kell 22:43:24 --Marru--
Vasta
#10
Pisikene ülevaade piltidega inimestest keda saaks kutsuda ebatavalisteks.
On inimene-magnet ja mees eks ei karda valu ning poiss kes mahub kingakarpi
(peaaegu) - vaadake ja imestage: http://fishki.net/comment.php?id=63907
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat