Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas kummitus või ninja?
#1
Käisin jooksmas, kell oli umbes 20.00. Noo mingi keset metsa "in the middle of nowhere" tuli mingi keskealine naine vastu. Ma mõtlesin, et ei tea kust ta küll tuleb selliselt kellaajal ja kui selja taha vaatasin ei olnud seal kedagi. Jooksin kiiresti sinna, kus see naine oleks pidanud olema. Vaatasin ringi, ei kedagi. põhimõtteliselt oleks ta võinud kuidagi hästi kiiresti ja hästi vaikselt kuskile metsa põõsataha peitu minna. Aga mina nii ei arva, sest tavaliselt ei hüppa 40 aastased naised lambist põõsasse. Kas kummitus või ninja?

Muudetud: 14-9-08 kell 20:47:41 Flash
Vasta
#2
Tsitaat:Algselt postitas: Julius
Kas kummitus või ninja?
Kummitusest Ninja perhaps?
Vasta
#3
Käsisin metsas jalutamas - teen seda vahetevahel, kui hing rahu ihkab. Kell võis olla nii umbes õhtul kaheksa, kui mulle äkki üks noormees (või poiss - metsa all oli juba hämar, hästi ei näinud) vastu tormas - kohas, kus sellisel ajal ma veel ühtegi hingelist pole kohanud. Kohkusin - äkki ajab teda keegi taga ja kargasin kähku põõsastesse. Aga jooksumüdin lakkas äkitselt. Püsisin maadligi ja hiirvaiksena. Äkki näen okste vahelt, et jooksja on tagasi tulnud ja just minu kohal seisma jäänud. Vaatab ringi ja justnagu nuusiks midagi. Mul tõusis külm higi otseette - äkki on mingi maniakk või mõni veelgi hullem tegelane. Mõne aja pärast läks ta siiski selles suunas, kuhu enne jooksnud oli, edasi. Püsisin veel tükk aega põõsa taga julgemata välja tulla - ehk varitseb teine seal kusagil. Pikapeale hakkas jahe ja tasahilju hiilisin minema. Jalad värisesid veel koju jõudeski all, pärast seda juhtumit pole ma seal metsas enam käinud. Mis te arvate, kellega oli tegemist?
Keskealine naine
Vasta
#4
Ma käisin metsas jooksmas ja kuulen järsku, et põõsas mingi sahistamine käib, ehmatasin, vaatan, mingi sinine kogu teeb häält, vanakurat? Vägistaja? Mõrtsukas? Oh ei - kaks seenelist olid, ajasid omavahel juttu Smile
Vasta
#5
Kuna 40 a naised lambist pöösa ei hüppa, siis peaks kohe tegu olema kummituse või ninjaga?

"The full use of power can only be acquired with the help of an "ally", a spirit entity which attaches itself to the student as a guide. The ally challenges the apprentice when he learns to "see," as Castaneda did in the earlier books. The apprentice may duck this battle. For if he wrestles with the ally - like Jacob with the Angel - and loses, he will, in Don Juan's slightly enigmatic terms, "be snuffed out." But if he wins, his reward is "true power the final acquisition of sorcery membership, when all interpretation ceases"

http://wanderling.tripod.com/ally.html
Vasta
#6
Selliseid nähtusi esineb. Teatud juhtudel eriti niiskete ilmadega,võib ka esile kerkida info väljad, möödunud aegadest.Neid infoväljalisi pilte esineb üsna tihti. Ega me midagi siit maailma sündmustest ei saa ära kustutada,need salvestuvad ja jäävad piltlikult õeldes oma energia sagedusele.
Vasta
#7
Iseenesest on huvitav, et teemaalgataja pakub ninjat ühena võimalikest variantidest. Ilma selle võimaluse pakkumiseta oleks suht usaldustvääriv jutt... selle tõigaga aga...
Vasta
#8
Küllap peab ta silmas ninjade oskust-võimet varjatult liikuda ja märkamatuks jääda ... ainult, et jah - miks peaks Eesti metsas üks nais-ninja ringi liikuma?
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
... ainult, et jah - miks peaks Eesti metsas üks nais-ninja ringi liikuma?
Teadupärast on mõtekuse tipus peita end sinna, kus sind eales ei otsita... Jaapani metsad arvatavasti ammu juba täis neid...
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas: Julius
sest tavaliselt ei hüppa 40 aastased naised lambist põõsasse.

Esiteks, röösököd need ju kasvavadki põõsavahel. Vaevalt, et mõni mükoloogiahuviline ütleks ära, kui mõnd seal näeb.

Teiseks, miks ei või 40 aastased naisterahvad karate/ninja huvilised olla.

Kolmandaks, ninja teeb ninjaks temal olemasolev relv (tähikud, mõõga taolised asjad), ilma selleta on ta karateka ("mees ilma relvata") Smile.


Muudetud: 15-9-08 kell 15:48:22 Tom
Vasta
#11
Maailmas hetkel vähemalt valgetest meestest kõige tunnustatum ninja-
http://en.wikipedia.org/wiki/Stephen_K._Hayes

Klipp, kus mees vähe juttu puhub- http://www.youtube.com/watch?v=3RDNT8dV_RE

Mis puutub 40. aastasesse nais ninjasse, siis just sellega ta mulle meelde tuli,
kuna tema elukaaslane on just nimelt sinna vanuseklassi jääv ja on maailmas
kõvem(aid) tegija(id).

Muide, päris huvitav, et meil näiteks puudub teema ninjadest!
Päris kindlasti nad seda ju vääriks?
Seda enam, et alates 11. sajand(esmalt neid mainitud) kuni 15 sajand oli neil
ka oluline roll terves Jaapani ajaloos.

Ah jaa, siin veel S.Hayesi koduleht- http://www.skhquest.com/
Vasta
#12
Teema algatajale: kui 40 aastane naine põõsasse ei võiks siiski hüpata, sest me seda ette ei kujuta endale siis kuidas sa teda ninjana ette kujutad?
Vasta
#13
Tahtsin ka täna jooksma minna aga erinevalt teemaalgatajast oli tegevus hommikul. Siis aga otsustasin minna lihtsama vastupanu teed ja tegin jalgrattaga väikse tiiru maakodu metsatukkade ümbruses. Kilomeeter kodust eemal trehvasin rebaseema-kes kolm meetrit minu ees tee peal jäi seisma ja haugatas. Siis lipsas võpsikusse kuni tuli rebasejõmpsikas tee peale, see ehmatas ja pani ka teisele poole metsa liduma. Sain ise ka paraja ehmatuse osaliseks aga võtsin julguse kokku, hakates edasi sõitma nägin veel kolmandat rebasepoissi metsatukas sahmimas.
Vastuseks küsimusele kas kummitus või ninja siis kindlasti ninja!
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  [split] Mikrokiibid: süütu näitemäng või sügavalt salakaval plaan? sissy_ 8 2,792 17-01-2020, 19:06
Viimane postitus: Tulnukinimene
  Pisike kummitus pildil arles 2 7,101 21-02-2014, 21:57
Viimane postitus: vasamasa
  Kas kujutame endale ette, et nägime ja kuulsime kooli juures siilike 11 6,822 01-04-2013, 17:36
Viimane postitus: Unetujahirmul1
  kas poltergeist teeb nii? ghost-face 13 7,136 27-01-2013, 00:40
Viimane postitus: karusloom
  Abi palun.Kummitus? IrisMoon 4 3,713 05-10-2011, 14:23
Viimane postitus: Marax
  Kas se tõesti on kirst ..või mis? PurpleKitty 33 11,093 13-01-2011, 22:41
Viimane postitus: Päikeseinsener
  Kas keegi juhtub teadma mingisugust tegevust, millega üks in whitty 7 4,136 25-10-2010, 20:47
Viimane postitus: Omra
  Kummitus ? Mohmo 10 5,290 25-10-2010, 09:20
Viimane postitus: GraceK
  Kummitus sööb kassi ja koera toidu ära!? Borgir 24 8,958 02-12-2009, 12:53
Viimane postitus: jooshik
  Meie kogemus: kas tüdruk sai vaimult sahmaka vett kaela? Kellii. 2 2,281 24-04-2009, 11:17
Viimane postitus: Nielander

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat