Teema on suletud 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Häkker äkki?? :(
Autor Sõnum
Estkitty
Tavaliige

25-09-2008 22:09
Postitus: #1
Häkker äkki?? :(
Selline lugu- login sisse, vaatan viimast külastuskuupäeva- 22.09.2008 kell 03:00.
See on võimatu!!! Ma kell 3 öösel pole arvuti lähedalgi rääkimata para-webis aktiivne olemisest. Sad
Ma ei teadnud, mida teha. Niisiis kirjutasin siia. Milles probleem võiks seisneda? Paroole ma küll kellegile ei jaga...
Aidake palun!

89% inimestest, kes kasutavad foorumeid või muid suhtlusportaale kirjutavad oma allkirja alla fakte, kus midagi on 89%. Kui sina oled see 11%, kes seda pläma enda allkirja ei topi, kopeeri see enda allkirja. OI, UPS!!! T_T'
Leia selle kasutaja kõik postitused
Otsija
Tavaliige

25-09-2008 23:11
Postitus: #2

Äkki keegi teine pani peres arvuti tööle ning logis automaatselt sisse? Või on arvuti kellaajaga mingi kama. Häkker see nüüd küll ei ole, kes viitsiks Estkitty nime all para-webis surfata... no offence
Estkitty
Tavaliige

26-09-2008 20:54
Postitus: #3

XD nojah.. muidugi igast hulle surfab siin netisügavustes Smile Aga võib-olla et mingi kala arvutikellaajaga

89% inimestest, kes kasutavad foorumeid või muid suhtlusportaale kirjutavad oma allkirja alla fakte, kus midagi on 89%. Kui sina oled see 11%, kes seda pläma enda allkirja ei topi, kopeeri see enda allkirja. OI, UPS!!! T_T'
Teema on suletud 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog