Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Uus theme] Gray ghost2
#1
Silmailu on tähtis...
Sai peaaegu kõik selle skinni juures ära muudetud.
+ Tänud henzukale abi eest.


Eks proovige ise ja ehk annate isegi teada, kuidas meeldib, mis on paha jne.
:kar:
Vasta
#2
Smile
ülihea näeb välja, tänud selle kaunistuse eest. Nupud on lahedalt tehtud.. Igatahes me switchis ümber Smile
Vasta
#3
mulle vastupidi nupud just ei meeldinud... nii et roheline deja-vu omab edasi

PS. Miks reitingu tärnide tooni on muudetud?
Vasta
#4
Tärnid võiks ikka all ja üleval ühte värvi olla minu arvates.. Alumised tärnid sõltuvad themest aga ülemised..?
Vasta
#5
Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
Tärnid võiks ikka all ja üleval ühte värvi olla minu arvates.. Alumised tärnid sõltuvad themest aga ülemised..?

Ennem sõltusid ülemised themest ja alumised on alati ühesugused. Nüüd, edaspidi sõltuvad mõlemad "tärnikogumid" themest.
Vasta
#6
Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
Tärnid võiks ikka all ja üleval ühte värvi olla minu arvates
Täpselt, praegu on Roheline Deja-vu lihtsalt rõve.
Vasta
#7
See uus theme on päris nurm kuid võix nati rohkem värve olla kui ainult hall
Vasta
#8
Rohelised tärnid on lahedad, mis te seletate. Bleh
Vasta
#9
Tsitaat:Esialgne postitaja sego
Rohelised tärnid on lahedad, mis te seletate. Bleh

off: minule meeldiksid siis need rohelised kui ka ülemised oleksid sellised....

see gray ghost 2 nüüd asendus vist täielikult selle ühe asemele.....

aga muidu see silmailu on jah päris ilus

------------

muidu võiksid selles themes olla ka sama värvi rate punktidega need ülemised, mis võiks olla ka dejavul....minu arvamus.....

[Teadet on muutnud 18-4-2004 postitaja hiidlane]
Vasta
#10
Asendus jah, sest see oli lihtsam teha. Tegijatele vähem vaeva. Aga selle dejavu asja saab ka korda teha.

Rate tärnid on sellised nagu nad on, kuna siis ei torka nad nii silma. Ise ei pea neid tärne just kõige tähtsamaks asjaks. Ja ega neid pole vaja lugeda yxhaaval anyway. Kui on nyyd väga vaja teada kas tegemist on 1tärnivennaga või 10mehega, siis on üldiselt aru saada, ja kui detailid huvitavad siis võib alati hiire peale visata ja lähemalt uurida - kellele se rate nii hingelähedane on.
Vasta
#11
mulle väga meeldivad uued rohelised tärnid Smile Kõik nõuab harjumist - põhjus ju lihtne, oleme ju väga kaua harjunud oma sädelevate tähekestega. Aeg oleks anda rohkem värvi ja muutuda omanäolisemaks. :it:

Tärnid asendusid tänu sellele, et nad on nüüd skinnitavad - enne ei olnud. Et siis rohkem vabadust neile, kes selliste värkidega tegelevad Smile

Gray Ghost2 on tõesti vana Gray Ghost uuel kujul. Kodanik Loom on palju vaeva näinud, ning minu isiklik subjektiivne vaist ütleb, et tema töö on väga kena.

Kellele meeldib vana Gray Ghost, nende tungival soovil on võimalik see lisada Smile

Et siis harjugem uute ja huvitavate või vähemhuvitavate asjadega nagu me oleme harjunud paljude teiste huvitavate asjadega enne praeguseid huvitavaid asju :o

foorum muutub. tasapisi.
Vasta
#12
Hei! Kelle käest küsiti, et mis te arvate, et kui õige muudaks tähed lollakalt roheliseks?
Nii... skinnitavad... saan aru, et naikadele on võimalik nüüd panna rõõsad südamekesed? Õige right? Ou män, kus ma hakkan nüüd panema... te ei jõua ära vaadatagi neid lillekesi ja asju... Hei, Henz... muudame teksti värvi tausta värviga samaks... algul küll ei näe hästi, kuid küll me ära harjume selle huvitava asjaga LaughBleh


Edit: bläd õige asja unustasin ikka ära - see uus Gray Ghost on ikka kena küll. mitte midagi halba ei ole öelda. Kiitus tegijale. Algul mulle nupud ei meeldinud, kuid näe tubli inimene muutis kõik ilusti ära... 5+ ...uus logo meeldib mulle kohe eriti!

[Teadet on muutnud 19-4-2004 postitaja durian]
Vasta
#13
Uus theme on tõesti ilus ei ole midagi öelda, aga green deja-vu ikka kõige parem. Mis puutub rohelistesse tähekestesse siis mulle need meeldivad :o
Vasta
#14
Minul ei ole roheliste tähekeste vastu midagi.
Aga roosasid südameid ei tahaks eriti Smile



Edit: on olemas nupp "MUUDA"!

[Teadet on muutnud 19-4-2004 postitaja durian]
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uus foorumi tarkvara Imotep 49 17,710 21-09-2022, 16:59
Viimane postitus: levis
  Foorumi uus jutukas Thorondor 78 60,784 01-08-2015, 00:07
Viimane postitus: Addy
  Uus foorum Thorondor 158 58,149 17-03-2011, 13:53
Viimane postitus: Päikeseinsener
  Para-webi kujunduskonkurss: theme MyBB tarkvarale - tähtaeg Thorondor 20 12,872 14-11-2010, 21:22
Viimane postitus: excubitoris
  Uus foorumi theme [Aprillinali] Thorondor 31 12,204 09-06-2010, 19:20
Viimane postitus: wcwtz
  Uus alafoorum? Ares 6 3,917 02-11-2008, 18:50
Viimane postitus: Ares
  Uus theme- Mystical Red Imotep 11 6,101 04-02-2008, 18:30
Viimane postitus: Nazz
  Uus lisand - Parakava Imotep 11 5,464 21-07-2005, 20:15
Viimane postitus: Thorondor
  Uus sektsioon - Inimene Thorondor 5 3,686 22-06-2005, 20:37
Viimane postitus: Hallucigenia
  [Uus Theme] Chillout loom 5 4,114 03-07-2004, 23:08
Viimane postitus: Norwain

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat