Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Õudsed lood (Laager , maja nr . 4 ja muu)
#1
Oli aasta 2001 . Ma läksin kuhugi laagri. Maja nuber oli 4. Ma tahtsin rõdu ukse juures magada. Kasvatajale see ei meeldinud. Me pidime iga öö kohta vahetama. Esimene öö magasin mina rõdu ukse juures. Ma panin ise rõdu ukse lukku. Võti oli ukse ees. Tõusen järsku öösel ülesse ja vaatan mingi tüdruk tuleb longates ja teeb ukse lahti. Paneb vanaaegse küünlajala ja põleva küünla aknale. Viitab mulle selle sama käega, et tule kaasa, ma ei läinud. Ta pööras ümber ja tal oli nuga seljas. Hommikul tõustes oli Küünlajalg aknalaual, uks lukus ja veretilgad maas. Kõik olid seda näinud, kes minuga laagris olid... Muide seal oli viis maja. Majan nr. 5 tapeti kunagi pisike tüdruk. Sad

NB! muide see on tõsi
Vasta
#2
õudselt vahva
Mul juhtus nii, et kodus tuli voodi juurde must luukere näoga mees, kirves peas ja vahvlitort käes. Tuli mulle teki alla kohe. Pärast hommikul olid linad kõik vahukoort täis ja poolik tort aknalaual. Mul ema ja isa nägid ka. Isa si##us ennast täis kohe, nii õudne oli...
Vasta
#3
Oot sa nägid ühte sama "vaimu"kahes erinevas kohas?
Järgmine kord tuled juba rääkima,et see "vaim" lõikas sul kolm näppu otsast ära...

Muudetud: 23-9-08 kell 17:39:25 --Marru--

Muudetud: 23-9-08 kell 17:40:13 --Marru--
Vasta
#4
Olen ka seal laagris käind .. Ja ma magasin ka rõdu ukse juures ..
Mmm amma maa ei oska seda kirjeldada kui jube see oli täpipealt sama asii !
Kohutav:S
Peaks kaasa minema .. ! äkki leiab vihje ? !
Vasta
#5
naljanurk
Vasta
#6
Ei ole...see on massihüsteeria..karta midagi mida ilmselt pole olemas
Vasta
#7
Väga vastik on lugeda, kui kogu aeg on mingi 'juh'. Sinna käib a u asemele.
Aga, äkki nimetaks ka selle laagri nime?
Vasta
#8
JUBE JUBE JUBE
teeks äkki veel kümme teemat?
Vasta
#9
No jummel liiga palju õudusfilme vaadatud vä?
Sellist asja usun alles siis kui ise näen...mida ilmselt mitte kunagi.
Vasta
#10
inimeste hallollused on ikke väääga üksluiseks muutunud. kui siin mingi jutukeste nurk on, mõelge midagi originaalsemat välja!
Vasta
#11
No mida?? Minu arust väga toredad õudusjutud ju. Sai isegi neid jutustatud algklassides. Estkitty sa mõtle midagi originaalsemat ja postita. Ning --Marru-- , tubli!!!!! Puberteet on ilmselt ukselävel.
Vasta
#12
Vääga originaalsed jutud? Laske aga fantaasial lennata. Kui igav siis siin saab ikka naerda.
Vasta
#13
mulle meeldis endale kõige rohkem see luukeremees ja tort hea kõhutäie sai naerda(hyes)
Vasta
#14
eem.. ega see polnud Remniku laager, kus sa käisid?
Sest seal oli sarnane asi, et viiendas majas ei lubatud käia ja seal oli mingi poomisnöör ( ülemisel korrusel minu mäletamist järgi ).
ja seal räägiti mulle, et mingi väike tüdruk suri seal kuidagi ära ( kuidagi oli see ühe kiiguga selle maja taga seotud, mulle räägiti nii vähemalt.)
ja seal pidi kummitama ka. Me proovisime sinna majja minna, aga uks oli lukus. Ühest tagumisest aknast sai sisse, seda ma mäletan. Aga kahjuks mulle ei meenu, kas me läksime sinna sisse ka.
Aga see oli küll hirmus, kui me seal ära eksisime ja keegi hakkas sellest majast, viiendast majast ja tüdrukust rääkima.
Vasta
#15
Oh isver. Puberteet, tähelepanu vajadus ja lapselikkus on siin ikka mängus. Juh, juh, juh! Kas selliseid mõtetuid postitusi ei võiks ära kustutada ?
Vasta
#16
Mina näiteks usun seda.Se tüdruk vist lihtsalt otsib seda kes ta ära tappis ja tahab talle kätte maksta või on ta nii üksik seal,et ta tahaks veel ühte kummitust sinna.

Seda luukere ja tordiga juttu ma eriti ei usu.Tort mis mõttega o_O.
Vasta
#17
NightMare, see tordijutt oli nali, LaughLaugh
Vasta
#18
Kui seal viiendas majas ka keegi kunagi ennast üles poos, siis vaevalt, et see nöör seal siiamaani ripub. Mõni julgem mees on selle sealt ehk ikka alla võtnud. (Juhul kui see seal üldse oligi).
Üldiselt on see kogu jutt ühe fantaasiarikka pubeka vaimu vili.
Aga sellist tordiga kummitust tahaks endalegi Laugh
Vasta
#19
Jah saaks hommikul hea kõhutäie söödud.Laugh

[Muudetud: 9-21-2010 Delicious]
Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas merka-olen
laagri maja nr 4



see juhtus eelmise aasta suvel kui käisin veel laagrites ma ei mäleta täpselt selle laagri nime võin eksida .Aga juh suht tore oli aga mina olin majakeses nr 4.JA ma ei olnud aru saanud miks viies majake ei töödanud aga juh me hakkasime esimesel päeval magama minema ma tahtsin magada akna all aga see koht oli kinni juh pidin magama rõdukse kõrval ma ei kartnud ei saand ka kurta .Kuni ärkasin üles selle pärast ,et mingi valges kleidis tüdruk tuleb teeb ukse lahti juh tal oli käes mingi vana eigne küünal mille ta pani aknalaua peale .Juh siis ta kutsus kaasa ta ei öelnud midagi aga ta kutsus käega noh viipas või midagi juh siis ta pööras selja juh tal oli selga löödus nuga ......mine pekki kuidas ma ehmatasin hea et kiljuma ei hakkanud jube jube aga juh ma ei läinud kaasa vedas ärkasin hommikul üles juh küünal oli ikka aknalauapeal aga kõige imelikum oli see et vere piisad olid maas ..... aga juh ma rääkisin kasvatajaga või kes ta ka polnud ütles ,et see tüdruk tappeti viiendas majas ära juh jube selle pärast viies maja ei töödnud juh oli lukkus juh laudadega kinni löödud .aga õpetaja ütles et kõik kes on seal maganud on seda näinud aga need kes on kaasa läinud neid pole enam nähtud nii jube hea et ise ei läinud juh......



..............aga jah see on tõsi ausalt ............. Bleh
Kui see tõsi oleks, ei lubataks seal ööbida. Kui 5. maja juba kinni oli ühe mõrva pärast, siis oleks see terve plats kinni kui keegi oleks seal ära kadunud. Ja kus üldse teatakse, et need kes seal voodis magavad ja selle tüdrukuga kaasa lähevad, üldse teda nägid? Äkki jooksid lihtsalt ära? Laugh
Vasta
#21
Kusjuures , mina panin esimesena oma juttu üles internetti
et ma olen ühes laagris käinud , selle nimi oli vist Luunja Laager (see pandi alles hiljaaegu kinni ) ,ning seal oli ka 5 maja , mina olin seal 3 majas . Ja et 5 . majja ei või keegi minna ja sellest ei tohi isegi õpetajate kuuldes rääkida .Kui ma küsisin siis sain hullult sõimu , aga üks õpetaja abiline rääkis mulle et seal on tapetud paljud minuvanused ja et igalaager tegelikult kaob lapsi sinna .Ta keelas mind aga ikkagi ma läksin üks õhtu sinna . Ning kui ma 5 maja ukse juurde jõudsin , oli keegi akna peale kirjutand suurelt ja punase voolava vedelikuga et JÄTKE MIND RAHULE ! see oli päris jube . aga jubedam oli see et järka päev seda kirja ei olnud ja uksed olid puruks löödud , mingi tüdruku juuksekarvad pikad ja nuga olid uksepiida küljes :o

[Muudetud: 11-18-2010 _Elluke_]
Vasta
#22
See käib vaikselt närvidele juba.... Ma arvan et selliste juttude rääkimiseks on siiski parim koht mingi lõkkeplats. Parawebis on hea käia, aga sellised teemad pigem rikuvad tuju. Kui tahad selliseid jutte kellelegi ajada siis räägi neid mingi oma väikesele õele/vennale, sest tema vähemalt usub seda. Siin ürita jääda reaalsuspiiridesse ja kui sa tahad oma kujutlusvõimel lennata lasta, siis mine hakka mingeid õudukaid tegemaSmile
Vasta
#23
Vaevalt selles laagis jah enam laagreid korraldataks, kui seal keegi ära tapetud oleks. Aga tuletan meelde, et see ongi laste müstikanurk.
Vasta
#24
Tsitaat:Algselt postitas Otsija
õudselt vahva
Mul juhtus nii, et kodus tuli voodi juurde must luukere näoga mees, kirves peas ja vahvlitort käes. Tuli mulle teki alla kohe. Pärast hommikul olid linad kõik vahukoort täis ja poolik tort aknalaual. Mul ema ja isa nägid ka. Isa si##us ennast täis kohe, nii õudne oli...


Oh issand .. Nüüd ma kukun pikali ja naeran LaughLaugh
Vasta
#25
Tsitaat:Algselt postitas maz
eem.. ega see polnud Remniku laager, kus sa käisid?
Sest seal oli sarnane asi, et viiendas majas ei lubatud käia ja seal oli mingi poomisnöör ( ülemisel korrusel minu mäletamist järgi ).
ja seal räägiti mulle, et mingi väike tüdruk suri seal kuidagi ära ( kuidagi oli see ühe kiiguga selle maja taga seotud, mulle räägiti nii vähemalt.)
ja seal pidi kummitama ka. Me proovisime sinna majja minna, aga uks oli lukus. Ühest tagumisest aknast sai sisse, seda ma mäletan. Aga kahjuks mulle ei meenu, kas me läksime sinna sisse ka.
Aga see oli küll hirmus, kui me seal ära eksisime ja keegi hakkas sellest majast, viiendast majast ja tüdrukust rääkima.


Remniku kohta niipalju, et ma uurisin veidi ühelt tuttavalt kes seal käis. Ta ütles, et seal oli jah mingi kinni pandud vana maja ( ma nüüd ei tea ka tegu oli otseselt mingi kämpinguga). Sinna majja oleks olnud võimatu sisse pääseda kuna seal olid igasugused rasked asjad enamikele akendele ja ustele seest poolt ette lükatud. Ja mingit kiiku seal majataga ei olnud niiet, sellele majale on lihtsalt mingi hull story välja mõeldud. LaughLaugh
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kohtumine vaimudega(kõik lood) MiisukeKiisuke 5 3,918 21-08-2011, 11:13
Viimane postitus: kk2ku-
  Kõhe ja vana maja kummitavvaim 19 7,708 26-09-2010, 01:17
Viimane postitus: TriinuMeoww

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat