• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maailma valitseb Eliitsuguvõsa?
#1
Võibolla teab mõni seda lugu ajakirjast "vertikaal" . Inglisekeelne link on siin:

http://www.scribd.com/doc/403303/The-Rev...sider-2005

Eesti keeles kõlab sissejuhatus järgmisena:
(Ajakirjast "vertikaal", tõlkinud Ivari Vee)

Keegi, kes nimetab ennast Insaideriks, väitis, et kuulub suguvõsasse, mis juhib maailma ja lubas suvalistele küsimustele vastata. Esialgu tundus see järjekordse lollitamisena, mida Internet täis on - mõnedele lihtsatele küsimustele tulid lihtsad vastused, kuid hiljem muutus kõik kardinaalselt.
Igaüks, kes tunneb kasvõi natukene dialektikat, mõistab, et Insaideri vastused (küsimuse kujul esitatud) provotseerisid teadlikult esitama järgnevaid küsimusi, mis juhatasid asja tuumani. Üks esimesi küsimusi, mida Insaider esitas, oli "Te mõtlete et elate kindlal planeedil. Kas te elate sellel tõesti?"
vastused, mida too inimene sellele järgnevatele küsimustele andis, näitasid tema sügavaid teadmisi filosoofia, ajaloo, metafüüsika, religiooni, maagia, poliitika ja muu vallas. Need vastused olid väga originaalsed ja põhjalikud, mõned aga panid tõsiselt järgi mõtlema. Üllatav on see, et Insaider vastas küsimustele üllatava kiirusega. Küsimuste teemad olid äärmiselt erinevad, aga vastused - vahel põhjalikud, aga vahel lausa eepilised - tekkisid mõne minutiga. Kuidas on see võimalik? Teksti kopeerimine internetist? Ma kontrollisin väga põhjalikult ja ei suutnud leida lauseid, mida Insaider oma vastustes kasutas. nagu keegi ütles, oli see inimvõimete piiridest väljapoole jääv.
Mõned inimesed kurvastasid, teistele see meeldis, kuid lõppude lõpuks kutsus see esile dialoogi, milles meie jaoks nii palju uut avanes, et seda võib aastaid uurida. Kas sellesse on raske uskuda? Lugege ise.

Noh, siis järgnesid küsimused ja vastused mida Insaider andis. Mul on algus natukene wordi sisse toksitud, võin eestikeelsena siia panna kui tahate (inglise keeles on kõik olemas kui järgite ülemist linki).

Kas teie usuksite sellist asja? vastustest ei jäänud küll mulje, nagu tahaks keegi nalja teha, ehkki paljud vastused oli üsna uskumatud ning võisid kogu maailmapildi segi lüüa.
Vasta
#2
Seda on teada ammu, et maailma valituseb eliidist suguvõsa.Nt kõik usa presidendid(peale Kennedy vist) on sugulas sidemetes Euroopa monarhidega. Georg W Bush on näiteks Prince Charles'i mingi mitmekümnes nõbu vms. Bill Clinton on sugulas sidemetes Euroopa monarhidega, isegi John Kerry, 2005 aasta presidendi kandidaat olevat Türgi Sultani suguvõsast.
Vasta
#3
Loeksin meeleldi neid küsimusi-vastuseid, mis Insaider andis, eestikeelsena. Sellel lingil on jutt sihukeses kribukirjas, et...
Siiani olen kuulnud ainult Merovingide dünastiast, mis siiani püsivat.
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas: Pyramid
Seda on teada ammu, et maailma valituseb eliidist suguvõsa.Nt kõik usa presidendid(peale Kennedy vist) on sugulas sidemetes Euroopa monarhidega. Georg W Bush on näiteks Prince Charles'i mingi mitmekümnes nõbu vms. Bill Clinton on sugulas sidemetes Euroopa monarhidega, isegi John Kerry, 2005 aasta presidendi kandidaat olevat Türgi Sultani suguvõsast.

Insaider väidab midagi muud: ükski inimene, kes laiemalt teada on, ei kuulu tegelikku suguvõssa.

Ma ei ole kõike teksti arvutisse pannud ja kõik ei ole eesti keeles ilmunud ka veel. Algusest saan natukene panna.

Insaider:
Ma olen teie poolt põlatud Eliitperekonna liige. Esitage mulle küsimusi ja ma vastan nendele. Miks? Sest mina suudan seda.

Küsimus:
Mis asi on "Eliitperekond"


Insaider:
Sellist nimetust kasutab enamus. Need on perekonnad, mis väga pika aja vältel juhivad neid, kes sellesse perekonda veresidemega ei kuulu.

Mida sa arvad "peak oil" probleemist? (maksimaalse naftatootmise moment, peale mida hakkab tootmine vähenema)

Teatud ringkondades on teada, et seda toodetakse. Maa toodab rohkem naftat ja gaasi, kuiinimesed täna tarbivad. See on, uskuge või mitte, loomulik protsess printsibi kohaselt: "mida rohkem ära võetakse, seda rohkem, tasakaalu säilitamiseks, juurde tuleb" . Uurige mesilinde ja seda, kuidas nad mett toodavad, ning saate aru. Peale selle, on planeedil palju kohti, kus on külluses maavarasid, mida inimesed ei ole kunagi puutunud. Päevaplaan? Arvan, et te teate.

Mida ühist on Eliitperekonna genealoogilistes liinides? Kas sina oled kunagi lastega seksinud?

Saage aru: genealoogilised liinid olid välja valitud, et valitseda - need ei tekkinud õhust. nendes pereliinides kehastuvad hinged valitakse Jumala Seaduse järgi. Pole vaja teistest asjadest rääkida. Teine küsimus näitab, et oled liiga palju David Iket lugenud, keda kasutatakse lihtsalt instrumendina. kuid ma vastan: ei.

Vabanda. Mitte keegi ei valitse minu üle ega ole kunagi valitsenud!

On üks vana ütlemine: "ideaalne ori on see, kes ütleb, et ta ei ole ori". See on kui alkohoolik, kes väidab, et ta ei ole alkohoolik ja just seepärast jääb ta alatiseks alkohoolikuks. Kas said mõttest aru?

Kus te elate, elitaarid? Kas kantseldate sajanditevanusest intsestist sündinud nõrgamõistuslike sugulaste eest?

See on müüt, et intsestiga kaasnevad alati probleemid. Kui kaks lapsevanemat kannavad geene, mis on oma kvaliteedilt paremad kui teistel...

Miks te lubasite meil, kui küülikutel, paljuneda, kui ülerahvastamine on see, mis teid ohustab?

Esiteks ei ole me seda lubanud. Teil on rohkem võimu kui arvate. Teiseks, ülerahvastus ei ohusta "meid" mitte mingil moel... ka see on müüt.

Meid huvitab "Eliitperekonna" seisukoht vandenõuteooriate suhtes?

Mida rohkem on inimesed eraldatud, seda kergem on nendega manipuleerida. Pannes nad uskuma, et neil on käes mõõk, mis teeb nad võitmatuks lahingus "tumedate jõudude", kuigi tegelikkuses on neil käes hambaork. Te peate olema väga ettevaatlikud selles küsimuses kellele see mõõk anda. Kas te teate, et mitte ainult öeldud, vaid ka kirjutatud sõnad kiirgavad teatud sagedust ja see mõjutab inimest? Te arvate, et võitlete millegi eest, kuid mina ütleks, et suurem osa neist kirjutatud sõnadest teid ei aita.

Millised on teie religioossed veendumused?

Religioonid olete "teie"; loonud. Religioonid, mis on praegu populaarsed, on just need, mis on totaalse kontrolli all. Ma ei saa sellest väga täpselt rääkida, kuid kristlus/islamism/Hinduism/Budism on kergelt valel teel, ütleme nii. On olemas tõe südamik, kuid see upub väärtuste merre.. teile soovin valiku tegemiseks jõudu. Meie uskumistel ei ole tähtsust, kuid see on seotud Jumaliku Seaduse, mis teile saadetud, teenimisega.

Mis toimub maailma majandusega?

Vandenõuteoreetikutel on õigus selles, et maailma majandus baseerub rahal, mida ei ole kunagi olnud, mida ei ole ega saa ka olema. Need, kelle valduses on pangad, valdavad ka meediat ning poliitikuid, nii et teid just sellesse uskuma panna, mis neile tarvis on.

Millal saavad terad sõkaldest eraldatud? Või tahate te terad minema visata ja jätta orjadena alles vaid sõklad? Nii ehk naa, millal see toimub? Ma olen valedest ennustustest väsinud. Ole palun seekord aus

Ma olen 100% veendunud, et maailma lõppu ei tule; vähemalt mitte sellist, nagu kuulutavad religioon ja meedia. Selle koha jaoks ei ole säärast lõppu, nagu teile kirjeldatud, mitte kunagi planeeritud. Saabub aeg, mil igaüks saab vabastatud, kuid see ei saa olema massiline, vaid igaüks individuaalselt... töötage endi kallal.

Väga huvitav oleks teada, miks Eliit ei juhi? Tundub, nagu nad parasiteeriks ühiskonnal.

Ookeanis elav kala ei saa näha, et taeva all lendavad linnud.

Hmm, ma pean ütlema et teie jumalik seadus "raputas" (originaalis roppus) üsna korralikult planeeti ja selle asukaid!

Teie sarnased kristlased ei mõista, et seda tegite teie ise ja mitte keegi teine. Muide, tänu sellele, mis sa praegu kirjutasid, pikendasid sa oma planeedil Maa viibimist veel ühe elu võrra... minu kaastunne.

On ju öeldud: parim ori on see, kes arvab, et ta on vaba. Lõppude lõpuks on ju kogu asi geenides, kas pole? Kas te mõistate enesekloneerimist? Kas sa oled nõus, et planeet on täis libaabilisi ning libavaenlasi?

See ei ole see, mis oli orjade kohta öeldud. Kui sa loed tähelepanelikult, saad aru. Vastus viimasele küsimusele on- jah, pole ka ehtsaid liitlasi ja ehtsaid vaenlasi.

Kui sa oled tõepoolest see, kelleks end nimetad, on sinul ja su perekonnal suured probleemid. Teie aeg on möödas ja need, kelle hulka te kuulute ; kes asuvad teie ruumikvadraadis, nagu me seda nimetame, juba teavad seda! Ma kujutan ette, kuidas nad sebivad. Aga loomulikult peate te säilitama oma näo, isegi kui teate, et võitlete juba kaotatud lahingus. isiklikult mina olen väga rõõmus, kui seda päeva näen... ja see saabub tunduvalt kiiremini, kui te arvate.

Maailma lõppu ei ole. Väga ammu suutsid inimesed PEAAEGU võita, kuid siis juhtusid nende inimeste jaoks väga ebameeldivad asjad Maa peal. Ja mida te näete praegu? Kas sa tõepoolest elad planeedil, kus arvad et elavat?

"Kõrgemad olendid kes seda planeeti juhivad" - kas te teenite neid? Millised nad on? Kas olete neid kunagi näinud? Kus nad asuvad?

Nad läbistavad kõike ja nad on heatahtlikud.

Insaider, sa jätsid vahele minu küsimuse selle kohta, mis tegelikult Pentagoniga 11/9 juhtus. Kas ma pean sellest nii aru saama, et sa ei kavatse sellele vastata?

Kas on mingit tähtsust sellel, mis täpselt Pentagoni kukkus?

Sa väldid liiga tihti küsimusi.

Ma ei ole teiega lepingut sõlminud, kus on öeldud, et ma pean kõigile küsimustele vastama. Mõned küsimused ei vaja vastust, teistel pole üldse mõtet, kuigi te arvate, et on. Ma tulen homme tagasi.


(Muide, edasi läks asi huvitavamaks, kuid rohkem mul arvutis teksti pole. Võin selle ümber kirjutada kui tahate)
Vasta
#5
Proovisin nii ja naa - lisan failina täis teksti. Kes ilusti küsib saab pdf versiooni.

Huvitav - "foorum" ütleb, et 83kb txt file on liiga suur ?

Muudetud: 9-10-08 kell 17:18:14 excubitoris
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas: Pyramid
Seda on teada ammu, et maailma valituseb eliidist suguvõsa.Nt kõik usa presidendid(peale Kennedy vist) on sugulas sidemetes Euroopa monarhidega. Georg W Bush on näiteks Prince Charles'i mingi mitmekümnes nõbu vms. Bill Clinton on sugulas sidemetes Euroopa monarhidega, isegi John Kerry, 2005 aasta presidendi kandidaat olevat Türgi Sultani suguvõsast.
Seda asi on illuminati, kui ma ei eksi.
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas: excubitoris
Proovisin nii ja naa - lisan failina täis teksti. Kes ilusti küsib saab pdf versiooni.

Huvitav - "foorum" ütleb, et 83kb txt file on liiga suur ?

Muudetud: 9-10-08 kell 17:18:14 excubitoris

Aga äkki teeme nii, et tõlgime kamba peale selle ülejäänud vers. ära näiteks?
Vasta
#8
Ma lugesin selle läbi ja analüüsisin ära. Huvitav kirjutis, kuid mitte nii võrd hea, et seda tõlkima hakata. Sisuliselt midagi uut ei ole.

http://docs.google.com/Doc?id=dgt33ndf_208fs4m53fd <--- selline variant kes lugeda soovib ja Sribidist asja alla ei saa.
Vasta
#9
Edasi läks nii:

(kirjutasin kiiresti ümber, vabandust kirjavigade pärast!)

Insaider:
Imelik, et mõned teist räägivad armastusest, valgusest ja rahust, kuid paar lauset hilejm ropendate, räägite tapmisest ja pealegi naerate veel selle üle.
Kas te olete kindlad et olete "hea" poolel? Need, kes on taolistest targemad küsige: ma vastan sel moel, mille olen valinud. Enne kui küsite, vaevuga teiste poolt loodud piirid ületama. Esitage tõepoolest need küsimused, mille peale mõtlesite. Koostage nad väga detailselt.
Teistele ütlen: kui suudaksite vabaneda ropendamisest, vihkamisest, fanatismist ja eelarvamustest, mis põhinevad teie gurude vapustaval tarkusel, näeksite te natukene rohkem, olete rumaluse tasandist kõrgemale tõusnud.
Ma ei vasta kõigile küsimustele. Mõnel juhul seepärast, et vastused on ilmselged, kui vaid mõelda, mõnel juhul seepärast, et ma ei ole kohustatud seda tegema.

Kas Bill Gates on teist eliitsem? Või kuninganna Elisabeth? Kas te olete araablnae? Kas te ei saa araablaste asemel naftat kontrollida?

Need, kelle nimed te nimetasite, ei kuulu tõelistesse vereliinidesse, nagu on teile teoreetikud rääkinud. Nemad ei ole muusikat kirjutanud ega ole ka dirigendid. Need, kelle nimed te nimetasite, ja ka teised tuntud isiksused mängivad lihtsalt viiulit või t¹ellot, siis kui neile korraldus antakse ja kuidas neile öeldakse. Pole tähtis, mis rassist ma olen. See ei tähenda midagi. Nafta on juba täieliku kontrolli all, nagu ka kõik teised loodusvarad.

Kuidas töötab visulisatsioon?

See töötab kõigil. On tarvis isiklus arengus teatud tasemele jõuda. See tähendab, et elad kindlate reeglite järgi ja arvestad neid reegleid isegi pisiasjades.Suuremal osal inimestel ei ole, selle taseme saavutamiseks, ei enesedistsipliini, ega mõõdukust. Mõned siinviibijad kinnitavad, et nad on selleks võimelised, kuid ma tean kindlasti, omamata isegi informatsiooni nende elu kohta, et nad on sellest tunduvalt kaugemal, kui arvavad. Visualiatsioon töötab, sest see on märkimisväärne moodus luua selles materiaalses kõiksuses. Kõiksus on elav olend, kes kasutab oma Mõistust, et luua, ja tema poolt loodud olendeil on nende maailmas sama võime.

Selline küsimus: Kes kasutab David Icket? Ja teine, parem: milleks?

Icke teab asja tõde ja püüab seda edasi anda. Samas ei tea ta, et tegelikult töötab see tema vastu. Informatsiooni reptiilidega sugulusest andis talle inimene, kes töötab "perekondade" heaks. Seitsme-kaheksa kuu jooksul pommitati teda transformeerumisi, satanistlike rituaalide ja muud näinud "ohvritega! nii, et ta ei saanud seda mitte uskuma jääda. Vahel, sõltuvalt tema asukohast, sokutati talle "pealtnägijaid" lausa mitu inimest päevas. Teisi Icke sarnaseid, aga neid on rohkem kui arvate, varustati samasuguse informatsiooniga. Ma ei ole tõepoolest reptiil.
Küsimusele miks ei ole vaja vastata.

Tere Insaider! Kas te olete Jumaliku Vennaskonna liige? Kas teie olete Mina? Kas teie olete see, kes juhib Matrixit?
Mõistus tahab selgusele jõuda, sest ta on segaduses. Te ütlesite, et me põlgame teid, kuid ma ei saa aru kuidas on võimalik põlata Jumaliku Maailma Olendit! Siis te tutvustate end Maal oleva "eliitse suguvõsa" esindajana, kuid mida teeb "suguvõsa" hingede maailmas? Ja jälle olen ma segaduses. Kas te saaksite sellesse selgust tuua? Lihtsalt, mis on eliit, keda meie, nagu te ütlesite, põlgame ja kes nähtavasti teab kõiki saladusi


Te olete segaduses, sest olete enda jaoks omaks võtnud teised "tõe" versioonid ja mõtlete, et teil on üldine maailmapilt, kuid see, mis ma rääkisin, lükkas suure osa sellest ümber. Arusaamised "perekondadest" on kuidagi arutud ning suur osa siin esitatud küsimusi tõestab seda. Kuid sellel on oma põhjused ja teatud eesmärk. Me manipuleerime selle maailmaga vaid Jumalike Seadustega lubatud piirides. Me anname teile instrumendid, kuid otsustada kuidas neid kasutada, on teie endi teha. Instrumente võib kasutada kurja tegemiseks, kuid keegi ei sunni teid neid niiviisi kasutama- te teete ise valiku. Seepärast on nende põlgamine, kes andis teile instrumendi, mida teie ise otsustasite "patustamiseks" kasutada, on sama, mis omaenda jälje varjamine. Te saate selle, mille olete ära teeninud. Nii töötab see kõiksus.
Me täidame oma kohust, sama teete ka teie.

On üks vanasõna, mida ei ole avalikustatud: Saatan ei tea, et ta on Saatan, ta arvab, et on Jumal.

Ju vist. Tegelikult tähendab see seda, et inimesed, kes teenivad "kurjust" arvavad, et teenivad "headust"

Mil põhjusel teie inimesed üldse sellele planeedile tulid?

Samal põhjusel, mis ka teie.

Aga millist Eliitperekonda tunneb keegi piisavalt hästi, et teda põlata. Kas Bushe?

Et lõppude lõpuks see ära seletada: Bushid ei kuulu "perekonda&". Tegelikult on nad inimesed teie tõust, kes tahavad, et neid jumalikustataks. Ma kordan veel kord: need, kelle nimed ja näod on tuntud, ei kuulu perekonda kohe kindlasti. Need ei ole ei heliloojad ega dirigendid. Nad lihtsalt mängivad nii, nagu neil kästakse. Bushid, Clintonid, Sharonid, arafatid, Hitlerid, dalai-lamad, Mandelad, Goreid, Gandhid, Kennedyd, Lenonid, Einsteinid, Michelangelod, Rooma paavstid, Aristotelesed, Cesarid. Nad mängivad/mängisid kõik oma osa nii nagu neile öeldakse/öeldi. Need inimesed, kes ihaldavad teie tõust inimeste tunnustust, ei saa olla samas paadis nendega, kelle hulka mina kuulun.

Selle asemel et anda neile mõõk (või hambaork), annan mina neile pintslid ja lõuendi. Sõnadel, nagu te ütlesite, on vibratsioon ja need mõjuvad. Ja kuigi, jah, on palju, mis siin öeldud, vastandub ÜHELE, kõlab palju ka õigesti. Ja see vähene tähendab kõige enam. Minu sõber küsis hiljuti: "Mida sa teeksid, kui oleksid mängujuht?" . See on küsimus, milee võib teie positsiooniga inimesele esitada. Minu vastus oli: "Päästaksin võimalikult suure hulga&". Huvitav kuidas teie sellele vastaksite?

Kui miski mõjutab koheselt ei ole see pintslid ja lõuend vaid mõõk, mis siis, et kujuteldav, kuid ikkagi mõõk. Ja see töötab hoopis teisiti kui arvate. Te ütlesite, et suur hulk vastandub ÜHELE ja see on tõsi. Tegelikult vastandub kõik. Kuid te räägite, et tänu sellele, et kuna on olemas see vähene, mis kõlab tõena" on sellel väärtus. Ei ole võimalik, et kaks vastandlikku olemust on üheaegselt ühes ja samas kohas, isegi kui neil on ühesugune päritolu. See tähendab, et üks kahest kinnitusest ei sobi siia. Kas on tarvis öelda, milline?
Mis puutub mängu juhtimisse. Kust saab keegi teada, et ta seda juhib? Vaadake, kui meister ei ole tegelikult meister, aga käitub justkui ta oleks, teeks ta vigu. Tal saavad olema hädised mõtted ja ka vastavad teod. Inimesed kuulavad teda ja võtavad omaks tema hädised arvamused ja elukorralduse. Jah, ta teeb nähtavasti rohkem kurja, kui üks perekond isiklikult teha suudaks. Selleks luuakse teie jaoks liidreid&, kes "juhivad oma mängu&" . Jeesus Naatsaretist on imehea näide. Ta loodi. Sellel inimesel on tohutult jüngreid ja nad tapsid tema nimel ning teevad seda tänini (Bush). Jeesus Naatsaretist ei olnud mängujuht. Ta oli mängus kasutatav marionett ja töötab plaani nimel teie hulgas tänini. Te võite mõelda nagu temagi, et päästate paljusid, kuid kas see on ka tegelikult nii? Kuidas ma vastaksin küsimusele "Mida ma teeksin, kui oleksin mängujuht"? Teeksin ¹ahhi ja mati.

Kas Maa on vangla?

Jah, ja isegi hullem. Need, kes mõtlevad teisiti, ei pääse kunagi välja.

Miks, no miks, raiskab ellitperekonna liige kallihinnalist aega, või siis usaldab meiesugust rämpsu?

"Pered" ei ole robotid, kes tegutsevad ühte moodi. Te ajate ühed, kelle kohta te arvate, et nad teid juhivad, segi teistega.

Rahvastiku vähenemise kohta... Meil on mitmeid vahendeid, näiteks AIDS, kuidm ul on selline tunne, et "vabanemine" saab toimuma õigel ajal, varjatud loovas kaoses mingi teise sündmusega. Mis te selle kohta ütlete?

Pole mingit rahvaarvu vähendamise plaani, kõik on inimeste endi kätes. Kuigi mõned ilmingud paistavad seda eesmärki järgivat, kuigi nad järgivad hoopis teist eesmärki. Arusaamatus. Kui miski kujuneb rahvastiku vähenemiseks, ei tähenda veel seda, et see sai just selleks loodud. Tõsi on, et kui eesmärgiks oleks rahvastiku vähendamine oleks seda juba ammu, mõne nädala jooksul, tehtud. Iseenesest sobib vastupidine suuremale osale planeedil eksisteerivatele religioonidele. See, millest teie räägite, võis küll juhtuda, kuid see võis olla tehtud nende poolt, kes juhivad madalamaid sfääre. Kõrgemad teeksid seda läbi toidu, mida te iga päev sööte.

Kas Jahve oli maaväline negatiivne olend? Või ole see fantaasia, mille oli välja mõtelnud Juudamaa unistuste vabrik sel ajal, mil kreeklased Palestinat valitsesid?

Kui nimi on avalik, järelikult on see spetsiaalselt välja mõeldud. Jahve sümboliseerib tavaliselt aega, mil massiline kontroll sai vormi.

Aga mormoonid, kas nemad näitavad õigete inimeste peale – võimud ja muu?

Ei.

Kas teil ei aja südant pahaks tõelise kvaliteedi puudumine muusikas ja filmikunstis? Miks te ei täida seda tõeliselt väärtuslikuga, omades sellist võimu/raha/mõju? Milliste protsesside üle te muretsete kõige rohkem, selles mõttes, et nad võivad teie planeedi ära rikkuda?
Kes tellib etenduse ja kes selle lavastab meie planeedil? Palun loetlege peamised mängurite grupid, kes vastutavad tasemete eest, kõigi eest ülalt alla. Võib ju lihtsalt kirjeldada, kui te ei taha nimesid nimetada. Kas see on kui püramiid, või on lihtsalt erinevad fraktsioonid, kes omavahel võimu pärast võitlevad?
Milline on hallide tegelik lugu ja kas nad on siiamaani peamised mängijad?
Mida te kõige rohkem kardate? Millist tõelist lugu ei ole te meile veel rääkinud, kuna meie ei ole veel küsinud?


Kel kõrvad on see kuuleb tõelisi kalliskive muusikas. Nad on tõesti nähtaval. Ei ole meie asi teid harida, see on teie asi. Teil on instrumendid, mida te võite vastavalt oma valikule kasutada: "kas kasuks või kahjuks"
Meie plaane ei riku miski – vaid marionettide plaane.
Püramiidi vormis, jah. Kuid inimesed unustavad maaalused saalid. Püramiidi tipp ei ole tegelik tipp.
Hirm seisneb füüsilistel impulssidel. Füüsiline ei ole tähtis.

Kas te, Insaider, arvate et see lahing toimub kahes järgus. Praegu eetertasandil, aga tuhat aastat tagasi astraalsel tasandil, kui kõik vaimsed inimesed jätsid oma maised kehad ja liikusid kõrgemale tasandile, kehastudes astraaltasandil. Kas kogu tegevus algab uuesti, uute mänguritega.

Te ajate mitu mõistet segi. On vaid üks lahing ja see toimub praegu sellel planeedil, isiklikul tasandil... see tähendab, et teie sees. Ei ole vaenlast, keda saab rünnata peale iseenda. Kui te olete hõivatud kellegi teise ründamisega, raiskate te väärtuslikku energiat ja lõppkokkuvõttes kaotate! Kui te võidate, siis rohkem ei saa olema mingeid lahinguid.

Austatud Insaider, tänan teid, et vastasite minu kahele küsimusele ja raiskasite oma aega. Ma oleksin pidanud selle küsimuse juba varem esitama, kuid teen seda nüüd. Miks anda mulle vahendeid, et saaksin vanglast lahkuda? See ei ole vanglale kohane. Ma teadsin, et avalik võim on marionetid, keda juhivad käed, keda me mitte lihtsalt ei näe, vaid meil ei lubata näha. Kuid miks sundida neid käituma rumalalt või siis vähemalt ebaloogiliselt? Kas tõesti on teile vaja revolutsiooni? Te ütlesite, et sõda on meie sees, mitte aga väljas, kuid avalik võim püüab meile vastupidist selgeks teha. Miks meid segadusse ajada? Mille saavutamisest tahavad nad meid eemal hoida? Kas vabadusest? Ja veel. Jah, mulle tuletatakse iga päev meelde minu kannatust. Ma tänan!

Me oleme neutraalsed ja täidame vaid oma kohust, mis paistab välja kui negatiivsed tegevused. Kui vaadata tähelepanelikumalt, siis on näha, et me lihtsalt levitame instrumente, mida on võimalik kasutada nii enda vabastamiseks kui ikestamiseks, valik on teie. Jumalikus Seaduses on teile eesmärk ja too eesmärk ei ole sellel planeedil. Tõestage, et olete väärt jälle vabad olema. Segadusse ajamine on osa protsessist. See on peaaegu sama, mis teada, kes on, aga kes ei ole. Need, kes toetavad ükskõik keda nendest tuntud isikutest sellel planeedil, kaotab.

Tundub nii, justkui püüaksite segada Trinitil (antud vestlusringi juht) täielikku sõnavabdust andma. Kas see on nii?

Ta võib teha nii kui soovib ja saada tagajärjed, globaalses mõttes.

Milline on teie Jumaliku seaduse integratsioon ja kuidas ma peaksin iseendaga rahu sõlmima?

Iseennast tundma õppida, tundma õppida, kus te olete on kaks peamist küsimust, millele olete kohustatud vastama. See on teie ülesanne seda kõike mõista. Tegelikult on nii, et kui keegi annab teile õige vastuse, ei tähenda see teie jaoks midagi, kuna kõik seal öeldul ei ole teie ushtes sel viisil kasutatav, kui on siis, kui olete ise selle vastuse leidnud. Kui te leiate vastused neile küsimustele, täidate te suure osa kohusest iseenda ees. Peale seda saab teie ülesanne olema elada vastavalt Jumalikule Seadusele, mis teie ees, peale seda etappi, enne teie äraminemist, avaneb.
Võib olla, et ma tulen tagasi homme, aga võimalik, et hiljem...

Insaider:
Olen Insaider AC 13. Eelmine server, mida ma kasutasin siia tulemiseks kadus. Seepärast kasutan teist serverit, teistsuguse meiliaadressiga.
Insaider:
See olen jälle mina, Insaider AC 13. Tulen uuesti teisest serverist. Viimane kadus praktiliselt kohe peale viimase sõnumi saatmist. Mul muutub siia tulemine ning kuuldele jäämine raskeks, aga ma proovin siiski.

Kas te tunnete Musta Aristokraatiat? Ma uurisin ja leidsin seoseid kõigi Euroopa ja Lähis-Ida kuningaperede vereliinide vahel. Ma tean nende nimesid, nende võimu, raha ja mõju tänases maailmas. Ma võin isegi määratleda seda, kes on potensiaalne antikristus (tal on olemas kõik vastavad omadused: meeldiv ja kena noormees, kes ei ole ennast veel maailmaliidrina teadvustanud). Must aristokraatia armastab seda noormeest. Lõpuks, kas te kuulute Musta Aristokraatiasse, Insaider?

Must Aristokraatia on omaette fraktsioon, kes tegutseb omavoliliselt. Neil on teistsugune põlvnemine, mida on detailselt minu esivanemate poolt loodud tekstides kirjeldatud.
See on tunduvalt kitsam grupp, kui üldsus kinnitab, sest nende tuum erineb välisest vormist. Need on need, keda te kogu aeg minu suguvõsaga segamini ajate ja seepärast suunate oma vihkamise valede inimeste peale (nagu ka sellel foorumil vähem intelligentsed tegid). Mis puutub antikristusesse, siis praegusel hetkel on lausa miljoneid antikristuseid. Mina ei ole üks nende hulgast. Te leiate neid kristlaste, muhameedlaste, juutide, ateistide, satanistide, agnostikute, budistide, hinduistide ja teiste hulgast. Nad ei vaja liidrit, et suuremalt osalt antikristuseks saada.
Ma pean selgitama: kristusel ei ole mingit seost Jeesusega Naatsaretist. See osa fabritseeriti hiljem.

Gnostik number 13, kas te olete nõus seisukohaga, et meie duaalne kõiksus võimaldab hingedel arendada endas tingimusteta armastust sellisel moel, et nad võivad muuta meie dialektilist kõiksust, mitte aga sellest välja püüelda? Kas te ikka veel usute karma- ja taskaaluseadust, mis paneb inimese olema kuningas ühes elus ja kerjus teises? Kui see on tõsi, pole tähtsust kas te olete eliidi hulgast ; see võib olla unikaalne kogemus hingele, sama unikaalne, kui ükskõik milline muu roll ühiskonnas hinge progresseerumise ajal.

Kas ajaloolane Lorents gardner omab eliidis mõjuvõimast positsiooni, nagu kirjutab Icke, või on ta vaid tavaline inimene, kes omab pääsu saladokumentide juurde?
Insaider, tänan teid teie informatsiooni eest ja loodan väga, et see vestlus ei ole kellegi väheküpse isiku nali. Tahaks uskuda, et te räägite tõsiselt.

Igaühe ülesanne seisneb selles, et inimese kehas viibimise ajal sellega hakkama saada. Üheks osaks on see, mida võib nimetada "materiaalse maailma raamidest väljapoole jääv", kust algab üleminek uuele tasandile, ebaõnnestumise korral aga reinkarnatsioon. Sellest hoolimata mõistetakse sõna "armastus" valesti, see ei tähenda armastust inimese arusaamises, mis inimesi orjastab. See on tõelise armastuse vigane variant. Jumalik seadus juhib seda, mida nimetatakse "karmaks&", kuid see on tunduvalt laiem ja "julmem", kui soovivad mõelda inimesed.
Näide: see kes sureb aeglaselt ja piinarikkalt vähki on selle ära teeninud, see toimub tema enda hüvanguks. Kas see kõlab "julmalt"? Nii need asjad käivad. See, mis meie maailmas võib välja näha negatiivselt, võib hoopis teise ilme võttta, kui nhäa tervikpilti.
Kui räägitakse reinkarnatsioonist, siis universaalset seadust, mis peaks määrama lõpptulemuse, ei ole. Reinkarnatsioon on olemas, kuid, kui te olete oma ülesande täitnud, siis seda ei ole. Ei ole vaja läbida kõiki planeedi Maa elutasandeid, kuna see läbimine on tavaliselt eesmärgitu. Gardner kuulub nende inimolendite hulka, kes tahavad teiste inimeste lugupidamist ja kuulsust ning seda ta teatud teenete osutamise eest (levitades faktidega, mis on inimeste jaoks kui sööt, üle külvatud desinformatsiooni) ka saab. Ta läbis pühitsuse teatud tasanditel, kuid see ei ole nii sügav kui keegi endale ette kujutada võib (tema ise kaasa arvatud, kuigi ta on küllaltki tark). Ta on vähemalt kuue "seltsi" liige, kuigi kolm neist on väga tihedasti omavahel seotud, nii et rääkida võib parimal juhul neljast. Kuid neil seltsidel on just nii palju võimu/jõudu kui teie, inimesed, neile annate. Ickele sarnased inimesed töötavad nende ühingute tugevnemise heaks, kuigi ise seda ei teadvusta. Ma räägin tõsiselt.

Kas see toimub seepärast, et kristlased õpetavad, et inimene peab alluma Jumalale, kes on püha? See tähendab, et Tema on see, kes võib määrata mis on hea ja mis halb?

Esiteks teeb kristlus iidoliks inimese, keda nimetati Jeesus Natsaretist, mis on Piibli mõttes eemaletõukav. Kristluses õpetatakse seda, mida sunnivad õpetama need, kelle vastu kristlased seisavad. Ma võiksin teile öelda keso lid need neli isikut, kes kirjutasid vana testamendi ja kirjutamise täpse aja kui seda oleks vaja. Sama võin öelda ka uue Testamendi kohta, mille koostasid kuus inimest, kes olid pärit kahest erinevast piirkonnast.

Aga miks te teete lihtsate sõnade kirjutamises vigu? Mind väga huvitab see küsimus.

Inglise keel ei ole minu emakeel. See ei ole mulle isegi teiseks või kolmandaks keeleks, võib-olla neljandaks. Kirjutan ma aga väga kiiresti ja ilma kontrollimata, et vastata piiratud aja jooksul võimalikult paljudele küsimustele. Kusjuures hiljuti ma mõistsin, et pean kirjutama veel kiiremini, kuna serverid, mida ma kasutan, kaovad.

Miks te otsustasite just nüüd rääkida?

Mõnedel meie hulgast on ülesanne seda teha, väljumata teatud raamidest. Mis te arvate, miks tekkisid vanasti vahel äkki mingid teadmised? Kas juhus, vedamine, kokkusattumus?
Vasta
#10
Edu tõlkijale, kes selle kõik eesti keelde viitsib panna.

Lugesin selle teksti inglise keeles läbi ja ausalt öeldes lasin ka mitmest kohast lihtsalt silmad üle.Kas siis oli tekst mõnevõrra segane või kordas ammu teada-tuntud asju.

Kuid jah tegu oli minu psühholoogiliste teadmiste järgi täiesti kindlalt naisega, kuskilt 30-datest aastatest.Või siis ka 20-date lõpust või 40-datest.Ilmselgelt ta ei teadnud kõike või siis oli tegu petturiga, kes lihtsalt lollitas lugejaid.Ja lihtsalt üle nelja päeva ei viitsinud seda suurejoonelist pettust enam kaasa mängida.

Aga teadmisi tal muidugi oli, kuid need olid üsnagi üldsõnalised ja mittemidagiütlevad.Või siis oli minu inglise keel mittemidagiütlev.Juhul kui tal tõesti nii palju teadmisi oli, siis oleks ta pidanud ka neid jagama-isegi sellisel juhul kui oleks eksisteerinud võimalus , et tõerääkija tapetakse.Sest ega seal vahet pole, kas levitada keelatud teadmisi natuke või palju-igal juhul oleks see lubamatu.
Vasta
#11
Päris huvitav lugemine oli, tänud tõlkimise eest!
Vähemalt pani see intervjuu paljude asjade üle järgi mõtlema!
Ja loeksin seda juurdegi...
Sain teada, et Laurence Gardner ja David Icke siiski midagi teavad, aga mõnes mõttes uhkustavad oma teadmistega..
Hea ja julgustav lause oli:

Visualiatsioon töötab, sest see on märkimisväärne moodus luua selles materiaalses kõiksuses. Kõiksus on elav olend, kes kasutab oma Mõistust, et luua, ja tema poolt loodud olendeil on nende maailmas sama võime.

Hästi rumalaid küsimusi oli ka.
Vastaja oli väga haritud.
Vasta
#12
Ma nüüd puhtalt registreerisin, et siia üks väike viide panna.
Nimelt, tõesti, vastaja oli haritud, laia silmaringiga, aga, miks ta peaks kasutama sellist lühendit nagu "Btw" (Kasutab seda vastamaks küsimusele "Well i'd have to say your divine law has fucked up...) mida kasutab enamik neid, kes veedab üle 60% oma päevast arvutis?
Lisaks kasutab ka selliseid, enda intelligentsi upitamise mooduseid nagu "if you carefully read, you will see", "Are you really living on the planet you think you are" mis tegelikult on lihtsalt osav vastusest kõrvale põiklemine.

Hiljem loetleb ta üles inimese kes kõik "nende" pilli järgi tantsivad, kuid jätab välja näiteks stalini, ma saan aru, et see peaks mulle muljeta avaldama, see nimekiri, aga siis edasi lugedes, jätab kõik vene võimuliidrid välja.

Mul on usku asjadesse, aga selles tekstis on vasturääkivusi lihtsalt liiga palju.
Vasta
#13
Ei ole hullu, vennad ja õed...

Pärast oma maise kolgata teekonna lõppu saame me teadlikuks niikuinii, tahame me seda või mede...
On vaja vaid pisut kannatust, mõnel rohkem, mõnel seevastu vähem...
Vasta
#14
Jõuame uuesti õõnsa maa printsiibini:
Kel kõrvad on see kuuleb tõelisi kalliskive muusikas. Nad on tõesti nähtaval.
Ei ole meie asi teid harida, see on teie asi. Teil on instrumendid, mida te võite vastavalt oma valikule kasutada: "kas kasuks või kahjuks"
Meie plaane ei riku miski vaid marionettide plaane.
Püramiidi vormis, jah. Kuid inimesed unustavad maaalused saalid. Püramiidi tipp ei ole tegelik tipp.
Hirm seisneb füüsilistel impulssidel. Füüsiline ei ole tähtis.
Shaman otsis ju kadunud hinge mitte kusagil õhuvallas vaid läks ja tuli tagasi Hartmanni võrgustiku kaudu, kui paljud nn jumalad on viidanud sajanditepikkusele elule maa all , et siis maa peale tagasi ilmuda.
Selle jutu kokkuvõtteks võib öelda et maale tullakse läbi pooluste ja lahkutakse väljast sissepoole sama teed pidi läbi tuuma, füüsiline pole tähtis.
Sealt edasi Aldebaran ja Hitlerit painanud maa-alused hiiud.
Vasta
#15
"if you carefully read, you will see", see on öeldud pigem visualiseerimise, mitte lugemise mõttega lugemise tähenduses. See on viide mõistetes kinni olekule. Miskit sellist - et kui on kirjutatud, siis peab saama lugeda - alati ei õnnestu, lugemist võib tõlgedada mitmeti. Ka pildi vaatamine on lugemine.

VironShaman, koobastikus käib tegelikult ka vääägagi vilgas elu Smile Üllatavate kooslustega. Üks ühendav asi siiski on, need on arvud - 4, 6, 9. 4 oleks nagu määratud põhielemendid ja 2 lisa üles ja alla annavad 6. Edasi tuleb igasugu väravate-läbipääsude-anumate arv ja see on kogu aeg miskipärast 9. Ehk saan ükspäev selgeks, miks see nii on Smile
Vasta
#16
Andke andeks, et ma sellist küsimust küsin. aga kes see vastaja oli, kuidas sa temaga suhtlesid ? Ma ei saa mitte muffigi aru . :S Bleh
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas: PisiSeeneke
Andke andeks, et ma sellist küsimust küsin. aga kes see vastaja oli, kuidas sa temaga suhtlesid ? Ma ei saa mitte muffigi aru . :S Bleh

Tema polegi suhelnud-ta lihtsalt tõlkis ära ühes foorumis avaldatud intervjuu.
Vasta
#18
Okei, aga järgmine küsimus siis, mida see eliitsuguvõsa endast kujutab? Rääkige, neist lähemalt.
Vasta
#19
No eliitsuguvõsa tähendab seda, et su sugulased on illuminaadid, Bilderbergide klubi liikmed jne.No hädaga ka vabamüürlusest piisab.
Vasta
#20
Täna märkasin, et Insideri jutt on ilmunud ajakirja Vertikaal 2008 juuni-juuli numbris ja ilmselt järgnenud hiljem. Eestikeeles loomulikult.
Vasta
#21
Kuskil tekstis see Insaider väitis,et tegelik eliitsuguvõsa on inimesed kes pole kellegile teada.
Kas võib siis järeldada,et Bushid ja teadaolevad vabamüürlased ja muud pankade valitsejad jne on kõik marionetid?
Mulle tundus insaideri puhul tegu olevat pigem mingi ''valgustatud erakuga''.Rääkis suht erapooletult ja tuimalt nagu ta enam ei eksisteerikski Maakeral.Ei läind talle inimkond eriliselt korda,tundus ka katastroofide suhtes erapooletu olevat. Võibolla polegi tegu mingite vereliinidega vaid kuidagi vaimselt ühinenud inimestega.
Vasta
#22
Tänud tõlke eest. Lugu igatahes selge. Nagu targad väidavad-igayks peab tegelema iseendaga,mitte jooksma võltsprohvetite järgi.
Vasta
#23
Jätkan siit Insaideri teemaga.
Ei viitsinud hakata kõike seda ümber kirjutama ja scannisin ajakirjast „Vertikaal“ teksti failidena. Suht mahukad, avades vajate kannatust.
Puudu on vaid III osa, kokku siis V osa. I ja II osa olete lugenud sellelt alateemalt juba (tänud vaevanägijatele), aga mul siis jätku kohas punasega kirjas „algus“.
Kasutage siis peale faili avamist menüüribas olevaid Zoom In ja Zoom Out nuppe.
NB! Väga huvitav ja eriline tekst! Avab silmad ja sunnib edasi mõtlema.
II ja IV osa: http://www.foto24.ee/photo.php?photoID=2259625
V osa: http://www.foto24.ee/photo.php?photoID=2259626
Vasta
#24
Olen lugenud seda Vertikaali ilmumise ajast ja nüüd mitmeid kordi veel. Iga kord avastan midagi uut. Tema laused sisaldavad maagiliselt palju infi. Ma ei imesta, et kui mõnda lauset tagurpidi proovida lugeda, siis tuleb sealt ka veel midagi välja.:S
Ta ju ise ütleb oma eelviimases lauses: Ma ütlesin rohkem, kui sa lugesid.
Vasta
#25
See "ma ütlesin rohkem, kui sa lugesid" on paganama hästi lausutud! Põnev, huvitav ja tõesti usutav jutt!
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Maailma Majandusfoorum ( World Economic Forum), Davosi kohtumised ja Klaus Schwab Pohlatohlakas 56 11,685 23-01-2024, 14:51
Viimane postitus: xcad
  Maailma eliidi varjatud magamistoa "mängud" ehk kuriteod laste vastu excubitoris 456 246,608 29-06-2023, 23:37
Viimane postitus: Mario
  Maailma ajalugu; mongolite vallutused brb 77 36,325 24-12-2021, 20:13
Viimane postitus: Lynx Titan
  Maailma majanduslangus ayyu 360 146,505 10-03-2020, 21:15
Viimane postitus: Minaelan
  Area 51 aka Dreamland - maailma kõige salajasem lennubaas Pitsu 68 32,193 24-09-2019, 10:33
Viimane postitus: I'll be back
  Ufod üritavad maailma vallutada! henzukaz 33 17,183 31-08-2014, 13:13
Viimane postitus: Müstik
  Antiyhendus maailma S..a vastu Gulja 62 23,159 11-06-2010, 11:34
Viimane postitus: excubitoris
  Maailma yhisraha tulemas Krissuke 13 7,234 18-07-2009, 12:00
Viimane postitus: zzzxxxzzz

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat