•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maailma valitseb Eliitsuguvõsa?
#26
Toon siia arutusele ühe tema vastustest Teslast. Ma ei saa hästi aru, mida ta öelda tahab.

Küsimus: Insaider, mida te ütlete Nikola Tesla kohta? Mis te arvate, kas ta täitis või keeras, oma Maa peal olemise kihva?

Insaideri vastus: Igasugused teadmised antakse teile. Tesla teadmised olid samuti talle edastatud, mitte ei olnud tema enda ideed. Kaks insaiderit andsid talle need teadmised, kuna olid kindlad, et ta kasutab neid teadmisi plaani järgi (mida siis ellu viidi), et teatud dünastiad saavutaksid kontrolli energiaressursside üle, et muuta nende ressursside suurust "uue" tehnoloogia järgi.
Tesla avaldas oma tulemused valedele inimestele ning sellega kõik lõppeski. Tark isiksus ja tark inimene ei ole üks ja sama.
Insaiderid peavad olema lapsest peale tähelepanelikud, et selliseid sündmusi ennetada.

Mis siis oli plaan, mida siis ellu viidi. Ellu viidi ju see, et asi läks valedesse kätesse ehk US struktuuridele. Energiaressursside üle ongi saavutatud kontroll. Aga mis oli see uus tehnoloogia, mis muudaks ressursside suurust? Ei tea kas tõlke viga või mida, aga ma ei saa isegi ligilähedaseltki pihta, mida tahetakse öelda.
Vasta
#27
Tsitaat:Algselt postitas Riegel
Toon siia arutusele ühe tema vastustest Teslast. Ma ei saa hästi aru, mida ta öelda tahab.

Küsimus: Insaider, mida te ütlete Nikola Tesla kohta? Mis te arvate, kas ta täitis või keeras, oma Maa peal olemise kihva?

Insaideri vastus: Igasugused teadmised antakse teile. Tesla teadmised olid samuti talle edastatud, mitte ei olnud tema enda ideed. Kaks insaiderit andsid talle need teadmised, kuna olid kindlad, et ta kasutab neid teadmisi plaani järgi (mida siis ellu viidi), et teatud dünastiad saavutaksid kontrolli energiaressursside üle, et muuta nende ressursside suurust "uue" tehnoloogia järgi.
Tesla avaldas oma tulemused valedele inimestele ning sellega kõik lõppeski. Tark isiksus ja tark inimene ei ole üks ja sama.
Insaiderid peavad olema lapsest peale tähelepanelikud, et selliseid sündmusi ennetada.

Mis siis oli plaan, mida siis ellu viidi. Ellu viidi ju see, et asi läks valedesse kätesse ehk US struktuuridele. Energiaressursside üle ongi saavutatud kontroll. Aga mis oli see uus tehnoloogia, mis muudaks ressursside suurust? Ei tea kas tõlke viga või mida, aga ma ei saa isegi ligilähedaseltki pihta, mida tahetakse öelda.

See muidugi oletus, aga kui tõlkeviga, siis võiks see asi kõlada nii: "...et teatud dünastiad saavutaksid kontrolli energiaressursside üle, et muuta nende ressursside kasutamise läbi vajadus "uue" tehnoloogia järgi."

Nii tundub loogilisem vist? Teatud inimestele söödetakse infot, et innustada teisi inimesi/teadlasi võlja mõtlema ja juurutama uusi süsteeme. Kõike ei saa ju meile ette ütelda, muidu ei toimu arengut.
Vasta
#28
Minule on aga üks teine koht segane. Nimelt see koht, kus Insaider väidab, et näiteks nafta ei saa otsa. Ometi räägib selle vastu asjaolu, et järjest uusi ja uusi naftavälju võetakse kasutusele, kuna eelmised on tilgatumaks imetud. Või kui see tõele siiski vastab, äkki siis see nafta lihtsalt vahetab asukohta? Tundub muidugi naljakas.
Vasta
#29
Usun ka seda, et nafta taastoodab iseennast või siis maa ise toodab seda läbi mingite keemiliste-termiliste protsesside.
Kunagi uurisin põhjalikult Filosoofilise kivi teemat. Vana aja alkeemikud väidavad, et kõiki olemasolevat, mida on loodus loonud, on võimalik taasluua ja ka paljundada - kalliskivid, metallid jne. jne. Iga asi aga võtab aega. Inimene taastoodab 9 kuuga, kvartskristallid kasvavad ja paljunevad jällegi aastasadu ning nafta võibolla mitmeid aastasadu. Siis tundubki, et kõik oleks nagu kohe otsas, sest hetkel võib kaev tühi olla.
Vasta
#30
Jah, taastub küll, aga ka verega on nii, et kui liiga palju ära võtta, siis sureb inimene lihtsalt ära. Aga tegelikult on märke küllaga, et tasapisi hakkab asi naftavajadusest eemale tüürima. Aina rohkem ja rohkem toodetakse siis erinevate jõuallikatega autosid. Hübriidid ja elektrimootoriga jne, jne. Veel 20-30 aastat tagasi lämmatati iga taoline autotootja katse kohe ära.
Vasta
#31
Huvitav tàhelepaneks sellest interviuust !

And who is Natascha ?
Natascha = ahcsatan , A.H.C.satan
Miks ta seda küsis , või mainis ?
Vasta
#32
Kui nüüd veidi seltskond analüüsida kel võik sellised võimed olla ja samal ajal keda üldsus ei tunne.
Otsene väide on ju see, et suguvõsa elab inimkehades ja nende geenid on paremad puhtamad ja targemad teistest.
Samuti väidab insaider, et nad kolavad vabalt kõrgemates kihtides, mille kaudu kontrollivad bioloogilise elu saatust maal.
Veel huvitav väide, et ümbersündides olemine ei pruugigi tervikhingele olla kasulik ega anda oodatud tulemust, kas kõrgemates maailmades käib siis korralik hingekaunbandus ja on võimalik hing tükkideks rebida ja oma huvides ära kasutada.
Niipalju kui ma Kabbalaga tutvunud olen siis tõepoolest kabalistid ja kogukonna toidul olevad Rabid võivad tõepoolest kuuluda sellesse eliitsuguvõssa.
Samuti on veel ühs hoomamatult suur juutide naisliinide seltskond, kellest peale nende enda genealoogia spetside keegi midagi ei tea, fakt see, et reptiilide poolt on just naisliinid manipuleeritud geneetilise lisakoodiga, st kõik kuningasuguvõsad ehk siniverelised.
Samas häirib mind see et just Teslat on näiteks toodud, tema inf pärineks nagu insaideritelt, samas tegu tervikmaailmaga milles Tesla viibis suure osa oma elust.
Morgan lubas Teslal arendada ainult seda osa teadmistest, mida sai rahaks teha, väide tahtis öelda et inimesed oleks saanud Tesla kaudu tasuta elektri mille tulemusel oleks ümber hinnatud orgaaniliste saaduste tootmine ja selleks olemasolev ressurss, on ju kõik plastmassid samuti naftatoode mida aga nüüd plastmasside tootmise asemel lihtsalt ohjeldamatult mootorites põletatakse.
See osa räägiks nagu vastu sellele reptiilide esindusrahva suguvõdade insaideriteks nimetamisele.
Vasta
#33
On sul millegagi oma sõnu kinnitada, hetkel on juudid ainsad kelle usund otse käsib iga hinna eest juba eluajal jõuda kõrgematesse maailmadesse kondama, et sealtkaudu teiste saatust juhtida ja (Hingi varastada, asendada, müüa oma peremeestele?).
Teine kandidaatseltskond võiks olla küll Muhamedi järglased, kellest me paraku samuti eriti midagi ei tea.
Aga ise arvan, et tegu järjekordse ajaloo ümberkirjutamisega mille eesmärk tõde valega nii segada, et keegi väljaspool siseringi kusagile arengus välja ei jõuaks nn New Age. Kõige usutavam tundub viimane variant.
Vasta
#34
Mind ikka huvitab, mis asi on hinge varastamine? Kuidas on see võimalik? Hing eksisteerib mitmel tasandil ja kohati ka korraga kahe inimese sees(Dr. Newtoni raamatust pärinev info). Kas see hinge varastamine on seotud ainult maise kehastumise ajal või kui hing juba ära varastatakse, siis igaveseks? Palun täpsemalt sellest kirjutada.
Vasta
#35
Ja miks sa arvad et nende selja taha pole vaadatud, ei ole ju mõtet kaasa kaagutada netimaterjalidele, mis peale välise vihkamisvahu ei sisalda tõsist teavet sellest, mis on juutide taga tegelikult.
Vaadatud nii pankade omanikke kui ettevõtteid ja üsna tähelepanelikult poliitikute sabasid.
Alati ei peagi midagi rääkima, palju teadmist on vajalik omale pildi kättesaamiseks tegelikust maailmakorraldusest.
Huvitav on poliitikute ostmine ja semiitide usutegevus.
Jutt, et nad ise ka ei tea mida teevad on pehmelt öeldes rumalus, nad on võib olla kõige täpsemalt informeeriumad inimesed rahaga manipuleeritavas maailmas. tapmise asemel võib ju töötusega rahvast segada ja maailma vallutamise asemel rahaga majandustsükli põhjast kokku osta.
Sõdu on vaja ainult oma jumalate toitmiseks, et lihakarni täiendamine välja ei paistaks.
Vasta
#36
VironShaman, palun, kas oleksid nõus ka minu küsimustele vastama?
Vasta
#37
Ja milles see olukorra mõistmine võiks teisi aidata, palvetada nende hingede eest, et nad tarast välja kristlusesse tuleksid, nalja teed või.
See ju otse kristlik mõtteviis, seda, et nendega manipuleerivad Orioni seltskonna tegelased olen ma algusest peale väitnud.
Mis aga Krayoni küsimustesse puutub siis ma pole kõikvõimas, et näha neid valdkondi mida kiivalt varjatakse.
On olemas Orioni teema , kui see otsast lõpuni läbi lugeda saab ka Kryonfänn vihjeid oma küsimutele.


[Muudetud: 10-18-2009 VironShaman]
Vasta
#38
Hmm, järelikult ei tea sa tegelikult, millest räägid.
Sa räägid pidevalt hingede vargusest, aga kunagi ei oska sed selgitada/põhjendada, et mis moodi asi käib ja millised tagajärjed on ja kui pikk mõju sellel on.

Ok, eks ma loen selle Orioni teema läbi.

[Muudetud: 10-18-2009 KrayonFänn]
Vasta
#39
Vabandan kui eksisin kristlusega aga teksti analüüs viis sellisele mõttele.
No aga mõtelme siis veidi selle hingevarguse üle järgi.
Kristlikku ristimistalitust võib võtta kahte moodi, kas selle inimese keha kinkimisena veevaimu voli alla või hingevahetustehinguna, kus sündinud hing vahetatakse välja kristliku hingega ja toimub ümbersünd.
Siis kuhu pannakse see algselt sündinud hing kehast ja mis on asendatud kristlik hing.
Orioni teemas oli küsimus hingede ja nendega manipuleerimise kohta ning otsene väide, et võõrplaneetlased manipuleerivad hingedega nagu ise tahavad, vähe sellest, toimub täielik hingekaubandus, ost müük ja bartertehingud.
Nüüd paar ühelauselist juba teistes teemades väljendatud surmavaatlust.
Kaks inimest on matustelt lahkunud oma mitteorgaaniliste liitlastega naerdes pappide rituaalide üle, need olid Eilart ja Meri.
Ühe tuntud kirjaniku suutis papp ära väänata ja see karjus hääletult kui hing ära viidi.
Mõned aastad tagasi hüppas öösel tuppa VSM tuttav inimene kes oli just surnud ja palus abi et ta tema papist vabastaks, Elus oli ta olnud hoopis puuusku ja loodusest jõudu ammutanud aga nüüd taheti talle teha kristlik matus ja papp oli juba enne sabas kui keha üldse surnukuuri viidigi. Oli tegu ristitud inimesega ei tea. Aga hing oli juba vangis ja valve all.
Ma ei räägi nende nimedest kel halvasti läks just seepärast, et suguvõsad on ju elus ja võivad end süüdistada.
Ühesugust surma pole nähtud on nii ja teisiti kuid seal sees on olemas vangistus, vaba lahkumine ja kristlastel veel üks võimalus, hing jääb hauda rituaalidega kinni panduna nn Kristuse teist tulemist ootama.
Just see tundub mullle Matrixi triloogia mõttena inimhingedest energiapatareidest masinate (UFOde) toiteks, surnuaedadesse kinnitopitud hingeosad toidavad oma hingejõuga piiblirahva jumalaid.
Sest mida kauem on hinged hauas olnud seda kahvatumaks ja läbipaistvamaks nad muutuvad.
Aga Krayonile ka jutt, kõike ei olegi raamatutest lugeda, suur osa minu mõtetest on enne olemas ja siis on otsitud netist vastavat kirjandust. Osa ei leiagi ja kui tõestus on ainult autoriteedid jään vastuse võlgu.


[Muudetud: 10-18-2009 VironShaman]
Vasta
#40
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Vabandused vastu võetud. Mis väljendusviisi puutub, siis ümbritsev kultuuriruum mõjutab päris palju.
Kristlik ristimistalitus etc on minu arvates pigem hinge transformatsioon. Hingi ei saa ju rohkem olla, kui kehi.
Transformatsiooni käigus toimub kas programmeerimine või mingi energiaga laadimine. Ilmselt on vaja protsessi käigushoidmiseks seda pidevalt uuendada (igapühapäevased jumalateenistused, mis mitte eriti kaua aega tagasi olid sisuliselt kohustuslikud; samuti käivad teatud punaste lipsudega härrasmeeste klubid koos iganädalaselt, puudumine olevat lubatud vaid väga kaalukatel asjaoludel). Tõsisemal tasemel (mida püramiidi tipule lähemale) on ka räigemad sissepühitsemisriitused, mis ilmselt seovad tugevamini.

Matrixi osas nõus.

Aigar Säde kirjutistes oli kusagil väide, et Maa on saamahimu kool, mis lõpeb 2012. aastal. Sellelt baasilt tekkiski mul edasiarendus, et kõige suurem saamahimu on omane pigem teistele rassidele, kui inimesele. Mängiks pisut selle mõttega, et kõik Maal elutsevad olendid on siis vangis ja peavad omi õppetükke tuupima?

Lõppeb 2012 aastal? Mismoodi? Insaideri jutust sain aru, et mitte kuidagi planeedi hävitamise kaudu... Et kuidas siis? Või mis siis üldse peaks juhtuma 2012? Kusagil räägiti mingitest tulnukatest (Elohim, mis peaks tähistama jumalaid), kes siis meie planeedile saavad astuda (et iga mingi pika aja tagant on see võimalik). Vabandust kui väga lollilt kõlas...:S

Ning...kui Maa on vangla, siis olen ma siin ju mingil põhjusel, eks? Kui ma aga olen kaabakas, siis miks ma peaksin siit minema tahtma?! Ma küll ei tea (vähemalt teadlikult), mida ma tegin, aga mul on tunne, et väike pahategija ma siis ei olnud...lolli näidet tuues nagu Darth Vader - igavene kaabakas keerulistele oludele järele andes, aga lõpuks otsustas ikkagi armastuse kasuks.
Vasta
#41
Oletame, et Maa on tõesti vangla. Fantaseerime siit edasi...esitame küsimusi. Näiteks: miks on vanemad nii õnnelikud kui nad saavad lapse? See laps on ju siis vaid vanglasse määratud kurjategija... Et nagu on õnnelikud, et kellelgi veel halvasti läheb, et vanglasse lisa tuleb? Ei tahaks nüüd inimestest nii halvasti arvata...:o
Huvitav, kui see on vangla, kas siin siis eriliselt teadlikud valvurid kah ringi askeldavad ja kõigil omamoodi silma peal hoiavad? Ja kuidas suhestub sellega Michael Newtoni raamat hinge rännakust....sest sealt ma mingit kohtumõistmist välja ei lugenud, Indaideri jutust jäi küll natukene üleolev mulje... Et siis see, mida Newton kirjeldas, on nagu kurikaelte ümberõppekeskus? Bleh
Vasta
#42
Tuntud arusaamu ja termineid kasutades: kui kool lõpeb, lähevad õppurid oma teed. Miks peaks see tähendama kooli õhkulaskmist?
Mine tea, elohimid tulevad ehk diplomeid jagama ja priimuseid värbama Smile Smile
2012. aastast on siin foorumis olemas Nibiru teema: http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=4653
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
Oletame, et Maa on tõesti vangla. Fantaseerime siit edasi...esitame küsimusi. Näiteks: miks on vanemad nii õnnelikud kui nad saavad lapse? See laps on ju siis vaid vanglasse määratud kurjategija... Et nagu on õnnelikud, et kellelgi veel halvasti läheb, et vanglasse lisa tuleb? Ei tahaks nüüd inimestest nii halvasti arvata...:o
Mõnedel Aafrika rahvastel on sünni ja surma puhul korraldatavad rituaalid risti vastupidised. Kui sünnib laps, kukub kogu suguharu ulguma ja kaeblema, kui keegi aga sureb, peetakse rõõmupidu. Väidetavalt lõpevad matused (kui on kindel, et hinge ära ei pätsatud) rõõmupeoga ka mustlastel. Täpselt ei tea, ega nad võõraid oma asjadesse ei pühenda.

Ühine nimetaja on niisiis loodusrahvad - neil on side looduse ja muistsetega lihtsalt paremini säilinud. Tavaline õhtumaade kultuuriruumi esindaja on kallutatud meedia, hariduse etc mõjul üht-teist unustama hakanud. Ka asju, mida unustada ei tohiks.
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
Huvitav, kui see on vangla, kas siin siis eriliselt teadlikud valvurid kah ringi askeldavad ja kõigil omamoodi silma peal hoiavad? Ja kuidas suhestub sellega Michael Newtoni raamat hinge rännakust....sest sealt ma mingit kohtumõistmist välja ei lugenud, Indaideri jutust jäi küll natukene üleolev mulje... Et siis see, mida Newton kirjeldas, on nagu kurikaelte ümberõppekeskus? Bleh
No Eliitsuguvõsa ju on, kui Insaideri juttu uskuda...

Vangla asemel oleks vast tõesti parem öelda alaealiste paranduslike tööde koloonia Smile sest vähemalt inimene on kosmilises mõttes paras alaealine. Veel on.

Teiste Maal elutsevate kosmiliste rasside koha pealt ei oska ütelda. Võib-olla on nad siiski valvurid, nagu VironShaman arvab, võib-olla on aga neil sisalikel, annunakidel ja igasugu muudel muistsetel elukatel ka omad õppetükid. Kui järele mõelda, siis üks ei välista ju teist.

[Muudetud: 10-18-2009 WhiteWolf]
Vasta
#43
WhiteWolf, sa suutsid mu hetkeks naerma ajada selle "alaealiste paranduslike tööde koloonia" osaga...ja ma polnud üldse meeldivas meeleolusBleh Igastahes on mõte mingist "peale tunde jätmisest" parem kui päris vanglast. Teisel juhul tekiks mul (nagu ma juba aimu sain) must masendus iseenda osas ja see ei ole kuigi hea partner edasi liikumisel. Huvitav, et ma liitusin selle foorumiga nüüd...sattusin peale ja kohe sattusin lugema Newtoni raamatut (ma tavaliselt ei salli lugemist) ning edasi selle Insaideri juttu:o Ma ei usu kokkusattumisi!
Selle laste teema osas - Insaider rääkis sellestki nagu natuke aega tagasi avastasin. Tõsi - laps nutab sündides, sest hing tajub oma eelmise elu nurjumist. Huvitav, ma olen nagu alati teadnud, et mina lapsi ei soovi...päris lapsepõlvest alates.
Vasta
#44
Juhuslikkust pole olemas.

Eks sa vaata ringi, siin foorumis on palju huvitavat infot, ka vanade teemade hulgas. Mulle jätkus pea kuuks ajaks lugemist ning avastamisrõõmu ja ometi olen mõnede valdkondadega tegelenud hulk aastaid.
Vasta
#45
Hingede varguse kohta.

Kui inimene mitteteadlikult teeb oma eluajal oma hingega mingit kaupa, laseb ennast ristida näiteks (või teevad seda tema vanemad kui ta veel beebi on ja sõna sekka öelda ei saa) ning selle tulemusena (põhjus-tagajärg) hing vahetatakse või röövitakse või mida iganes...

Ma ka ju ei tea. Lihtsalt tekkis küsimus, et kas see ei ole siis kuidagi vastuolus vaba tahtega?

Okei, olid teadmatuses või olude ohver, aga asju peaks ju sellisel juhul muuta saama? Ma ei tahaks uskuda, et midagi nii kardinaalselt on paika pandud, et tegid vea, mida parandada ei saa ja pead terve igaviku teistele toiduks olema...
Vasta
#46
Mina ei ole kah ristitud ja pole kunagi seepärast õnnetu olnud. Ma arvan, et inimene ei vaja mingeid rituaalse selleks, et Kõiksust enda ümber tunda. Aga ma parim sõbranna lasi end mõned aastad tagasi armastuse otsinguil küll ära ristida - loodetavasti see ei ole midagi jäävat, sest muidu pean äkki kunagi päästma minema Laugh (eriti ambitsioonikas sell olen, eks :o)
Vasta
#47
Noored meenutagem siis sellise isiku sõnu nagu Jeesus - "Sina oled minu Isa maja ja oled alati temaga" - kes teab täpselt seda fraasi võib mind täiendada..

Sisu on siis selles, et puudub vajadus kiriku ja pappide järele (organiseeritud religioon) - Jumal on alati sinus ja sina oled osake Jumalast/Kõiksusest.
Vasta
#48
Tsitaat:intervjuu Insaideriga
Selline küsimus: Kes kasutab David Icket? Ja teine, parem: milleks?
Icke teab asja tõde ja püüab seda edasi anda. Samas ei tea ta, et tegelikult töötab see tema vastu.

Kuidas töötab visulisatsioon?
See töötab kõigil. On tarvis isiklus arengus teatud tasemele jõuda. See tähendab, et elad kindlate reeglite järgi ja arvestad neid reegleid isegi pisiasjades.Suuremal osal inimestel ei ole, selle taseme saavutamiseks, ei enesedistsipliini, ega mõõdukust. Mõned siinviibijad kinnitavad, et nad on selleks võimelised, kuid ma tean kindlasti, omamata isegi informatsiooni nende elu kohta, et nad on sellest tunduvalt kaugemal, kui arvavad. Visualiatsioon töötab, sest see on märkimisväärne moodus luua selles materiaalses kõiksuses. Kõiksus on elav olend, kes kasutab oma Mõistust, et luua, ja tema poolt loodud olendeil on nende maailmas sama võime.
Edasiandmine töötab tõe vastu, s.t. nii Icke kui ka tema pühendunud jüngrid loovad oma visualisatsiooniga just sedasama tulevikku, mille eest Icke hoiatab... Teadmiste omandamine on küll hea, kuid kui mingisse teadmisesse kinni jääda, hakkab see sulle vastu töötama. Piir on ilmselt väga õhuke ning piiri ületamisel hakkab tööle külgetõmbeseadus.

Youtube on täis kõikvõimalikke vandenõuteooriaid, üks pöörasem kui teine. Mõned üksikud (asjalikud) välja arvatud, ei korista neid sealt keegi ära. Rahvas muudkui vaatab ja visualiseerib... :S Jutt kõlbab kõikide muude vandenõuteooriate teadliku levitamise kohta ka. Ilmselt ka Alex Jones, kodumaistest Lina ja Madisson. Natuke sõimatakse, aga sellega asjad ka piirduvad.

Põhimõtteliselt sama protsess on palju aastaid toimunud nt Ilmutusraamatuga, siis Nostradamuse Sadakondade tõlgendamisega ja ilmselt veel paljude tekstidega.

Täpselt sama lugu on ka meediast pähekallatavate negatiivsete uudistega, eriti praegu majanduskriisi teemal. Mina isiklikult telerit enam ei vaata, see negatiivse energia voog muutus väsitavaks. Raadio kruttisin ka Klassikaraadio peale - kõrv lausa puhkab Smile

Mis seal ikka, proovime siis visualiseerida endale vastuvõetava maailma/tuleviku. Ma usun inimesse sel määral, et arvan: valiku olemasolul valib ta õigesti. Halbu valikuid tehakse ainult nurkaaetuna.
Vasta
#49
WhiteWolf - welcom the club! Mina mitte ainult enam ei vaata telekat, mul enam ei olegi telekat!
Peale seda, kui avastasin, et minu elu kulgeb nii, et päeval tööl ja õhtul teleka ees, siis nagu tellitult läks emal telekas nässu ja ma otsustasin enda oma talle anda. Ei kahetse! Muidugist on nüüd teine sõltuvus(internet), aga selle kõrvalt on aega lugeda ja muud huvitavat teha.

Mis teemasse puutub, siis minul kummitab üks teine küsimus peas. Insaider mainis, et tänapäeval kummardavad inimesed valet Jeesust... Olen ka varem lugenud skeptikute ja tarkade arvamusi, et see Piibel ja Jeesus suurelt osalt vale. Mida teie sellest arvate?
Vasta
#50
Niipalju kui piiblit omal ajal uurisin, siis uus testament on loogikavigu täis ega saa sellisel kujul tõele vastata. Järelikult on ta koostatud mingi teise eesmärgiga.
Vana testamenti pean tähendusega tekstiks, mida on kõvasti kärbitud, ümber jutustatud ja tehtud veel trikke, mida sõnumiga tekstidega aastasadu tehtud on, kuid uut testamenti olen siiani pidanud algusest peale võltsinguks, ilukirjanduslikuks teoseks, kui soovite.
Huvitav oleks muidugi teada, kas uus testament on täielik fiktsioon või on ta siiski kunagi ammu olnud mingi tähendusega tekst...
Samas Jeesuse (kahtlemata mitmesuguste võimetega inimene, umbes nagu siin foorumiski mõned on) prototüüp - kui me ilukirjandusest juba räägime - minul olemasoleva info kohaselt oli olemas. Tema lugu kaaperdati lihtsalt julmalt ära ja pandi tööle.

Kas jumalat/kõiksust/loojat on ikka tingimata vaja personifitseerida?

Edit: Ma arvan, et Jeesuse prototüübiks olnud teadmamees oli oma päritolult pisut eriline. Spekulatsioonid "Kristuse" vere ümber ei ole ilmselt tühi jutt. Veri on väga võimas infokandja.

Seega Jeesuse lugu sobis teatud seltskonnale kaaperdamiseks eriti hästi.

[Muudetud: 10-20-2009 WhiteWolf]
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Maailma Majandusfoorum ( World Economic Forum), Davosi kohtumised ja Klaus Schwab Pohlatohlakas 56 11,506 23-01-2024, 14:51
Viimane postitus: xcad
  Maailma eliidi varjatud magamistoa "mängud" ehk kuriteod laste vastu excubitoris 456 245,943 29-06-2023, 23:37
Viimane postitus: Mario
  Maailma ajalugu; mongolite vallutused brb 77 36,241 24-12-2021, 20:13
Viimane postitus: Lynx Titan
  Maailma majanduslangus ayyu 360 146,239 10-03-2020, 21:15
Viimane postitus: Minaelan
  Area 51 aka Dreamland - maailma kõige salajasem lennubaas Pitsu 68 32,146 24-09-2019, 10:33
Viimane postitus: I'll be back
  Ufod üritavad maailma vallutada! henzukaz 33 17,169 31-08-2014, 13:13
Viimane postitus: Müstik
  Antiyhendus maailma S..a vastu Gulja 62 23,119 11-06-2010, 11:34
Viimane postitus: excubitoris
  Maailma yhisraha tulemas Krissuke 13 7,228 18-07-2009, 12:00
Viimane postitus: zzzxxxzzz

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat