•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 14
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maailma valitseb Eliitsuguvõsa?
#76
Tsitaat:Algselt postitas KrayonFänn
Tsitaat:Algselt postitas Riegel
Ainuke asi mis mind üldse häiris, oli see kus ta ütles ühele tegelasele, et selle lause eest saad sa ühe elu võrra pikendust elada siin vanglas, oli üks väga nõme lause, pidades ennast jumalaks kes neab. Tuletab meelde piibli jumalat, kes hakkas kohe inimesele needust peale panema kui nad õuna olid ära söönud.

Jah, see tundus, et kuidagi väga üleolevalt lausutud, aga võta tema juttu kui tervikut, siis saad aru, et ta ei pidanud sellel hetkel jumalaks. Iseenesest karm, aga asjakohane ütlus mõtlematu kommentaari kohta Smile Sellega ta tahtis pigem ütelda, et ka sõnadel on tohutu mõju teistele ja et sõnadega tuleks ettevaatlikum olla.

Tõsi, sõnadega tasuks ettevaatlikum olla!
Aga samas on ikkagi olemas sõnavabadus. Kui too kommenteerija arvas Insiderist ja tema perekonnast halvasti, siis tal on iseenesest selleks õigus. Kui Insider teab, kes on tema ja kuidas asjad tegelikult on, siis küllap ta suudab ka mõista, et too kommenteerija jõuab sinna kunagi. Eitus ja ründamine on etapp, mis tuleb hirmu tõttu kõigil läbida. Ma arvan, et too kommentaator oleks võinud küll viisakamalt väljenduda ja kindlasti argumenteeritumalt, aga siiski oli minu arust väga ebamõistev/-armastav teatada, et keegi on omale ühe eluea Maal sellega juurde saanud.
Vasta
#77
Isiklikult arvan, et selle Insaideri jutt on omavahel loogiliselt üsna hästi seotud. Minu arvates ta ei valeta, vaid jätab lihtsalt osa tõest rääkimata (mõnele küsimusele ta ei ole vastanud).

Rakenduspsühholoogia üks aksioome on, et valetamine on tulemuslikuim juhul, kui räägitakse küll tõde, kuid mitte kogu tõde. Rääkimata tuleb jätta midagi, mis mõjutab tervikpilti oluliselt, samas see detail ise võib olla esmapilgul tähtsusetu. Samas valetada ei tohi, see tuleb kusagilt välja ikka. Kaasaegne turundus töötab ka sel põhimõttel.

Kahju, kuid 100% tõde ei ole reaalajas olemas - me kõik loome oma maailma ise ning kui see võimalus meilt ära võtta, võetakse koos sellega ka meie arenguõigus ning meie ülesanne... ei usu, et kõrgeltarenenud olend Eliitsuguvõsast tahaks terve inimkonna koormat enda kaela.

Mõttelaiskus on kaasaegse inimese üks kõige kurjemaid vaenlasi. Tema enda sees.

Mis puutub taaskehastumise pikenemisse ühe elu võrra, siis jäi mulle juba esmakordsel lugemisel mulje, et Insaider on justkui väljakukohtunik, kes ise reegleid ei tee, vaid valvab nende täitmise järele. Kaastunne oli tõenäoliselt siiras.

Mõningane arrogants on nagu oma ala korüfee suhtumine eelmisel päeval tööle asunud noorde kolleegi. Sa ei tea midagi... sul on kõik alles ees...

Riegel, õun on muuseas külluse sümbol... asjad hakkavad ju oma kohtadele asetuma. Minu arvates on paradiisist väljaheitmise loo ainus kahtlane detail madu... kui see polnuks madu, vaid sisalik, oleks asi klaar.
Vasta
#78
Tsitaat:Algselt postitas nokitseja
Või pidasidki just seda silmas, et 13. liige oskab ja kasutabki teisi ära?
Jah, kogu küsimus on selles, milleks ta seda teeb. Ta võib seda ka üleüldiseks hüvanguks teha. Samas võim üldiselt rikub inimesi.

Usalduse kuritarvitamine on sama mis energia kuritarvitamine.

Ma ei öelnud, et kolmeteistkümnes ei või kaheteistkümneliikmelise ringi eksistentsi jooksul vahetuda. Mistahes põhjusel peremeheta jäänud süsteem võetakse kähku üle.
Vasta
#79
Algselt postitas: Preilikass
Tõsi, sõnadega tasuks ettevaatlikum olla!
Aga samas on ikkagi olemas sõnavabadus. Kui too kommenteerija arvas Insiderist ja tema perekonnast halvasti, siis tal on iseenesest selleks õigus. Kui Insider teab, kes on tema ja kuidas asjad tegelikult on, siis küllap ta suudab ka mõista, et too kommenteerija jõuab sinna kunagi. Eitus ja ründamine on etapp, mis tuleb hirmu tõttu kõigil läbida. Ma arvan, et too kommentaator oleks võinud küll viisakamalt väljenduda ja kindlasti argumenteeritumalt, aga siiski oli minu arust väga ebamõistev/-armastav teatada, et keegi on omale ühe eluea Maal sellega juurde saanud. [/quote]



Äkki selle sõnavabadusega on nii nagu vaba valikuga? Et võid küll öelda mida tahad, aga valede valikute (e. läbimõtlemata rumalate sõnade lausumisel) puhul, pead vastu võtma ka tagajärjed.

Arvan, et Insaider ise ei otsustanud sel hetkel, et kes kuipalju elusid juurde saab, lihtsalt pidas vajalikuks informeerida, et nii tõenäoliselt juhtub (see oli üks osa tema õpetusest).

Et inimesed ükskord ometi saaksid aru, et sõna on TEGU! Ja võtaksid vastutuse oma mula eest...
Vasta
#80
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Tsitaat:Algselt postitas MHL
Äkki selle sõnavabadusega on nii nagu vaba valikuga? Et võid küll öelda mida tahad, aga valede valikute (e. läbimõtlemata rumalate sõnade lausumisel) puhul, pead vastu võtma ka tagajärjed.

Et inimesed ükskord ometi saaksid aru, et sõna on TEGU! Ja võtaksid vastutuse oma mula eest...

Täiesti nõus.

Et kui too kraakleja oleks jätnud välja ütlemata, aga oleks mõelnud, siis vahet poleks? Ta ei öelnud Insiderile midagi niisugust, mida enesekindel ja maailma laiemalt nägev isiksus peaks kuidagi hinge võtma. Küllap ta vast ei võtnud ka, aga sellegipoolest.
Olen täitsa päri, et oma sõnade eest peab vastutama, aga praegu kukkus küll välja nii, et too kraakleja toodi nagu kõigile halvaks eeskujuks välja. Kindlasti oleks too Insider suutnud olukorra ka kuidagi delikaatsemalt ning vähem ründavalt lahendada. Räägib, et areng toimub individuaalselt (usun), aga siis tuleks lasta sel ka vastavalt toimida, mitte alandada inimest terve maailma eest.
"My condolences" on üldiselt väljend, mida paljud ameeriklased kasutavad irooniana või lihtsalt sellepärast, et mingis olukorras on vajalik seda kasutada iseenda välja vabandamiseks. Seega, see äkki on lihtsalt vale tõlgendus, aga...
Vasta
#81
Mõtte ja sõna vahe on see, et mõtet on võimalik piirata, sõna aga mitte. Mõtet on väimalik hoida kinni, ent kui sõna on öeldud, siis seda enam peatada ei saa ning sõna elab edasi oma elu.
Vasta
#82
Üks ütlemata huvitav teema, pole ammu midagi nii huvitavat lugenud ... Smile

Isiklik arvamus Insiderist loetu põhjal on see, et ükski vastus polnud ei vale ega häma, igas vastuses oli terake tõtt, kogu pildi saab, kui kõik need terad vastustest välja noppid ja kokku liita.
Aga ole ainult mees/naine ja tee seda Smile Et kes suudavad, saavad aru, kes ei suuda aru saada, peavad veel endaga tegelema Smile
Vasta
#83
Jah, ei mõelnud niimoodi, et mida tahes mõelda on okei ja ilma tagajärgeteta (et mõtted nagu ei loeks, ainult teod). Mõtted loovadki sõnu. Kui saad õigel ajal sabast kinni, oledki teinud valiku (kuigi suht viimasel minutil). Ka kraakleja tegi valiku ja otsustas välja öelda selle mis ta ütles. Seepärast antigi talle (ka lugejatele) märku, et oleks aeg hakata sõnu tõsiselt võtma.

Ja selle individuaalse arengu koha pealt olen nõus. Tõesti, igaühel on oma tee ja oma viis, aga kui mitte keegi (või mõni olukord), mitte kunagi märku ei anna, et triivid tiba mööda suunas...siis võib see areng lihtsalt liiga palju aega võtta. Märkidest peaks oskama järeldusi teha.

Mina näiteks ei arva, et see kraakleja nüüd väga terve maailma ees alandatud on...Nagu öeldakse, igas halvas asjas on midagi head.

Vahest lihtsalt võib vaja olla vähe "karmimaid võtteid", et lõpuks ometi poindile pihta saaks.

Delikaatseid sõnu tihtipeale lihtsalt ei kuule, kui liiga kaugel ära oled.

Ja ega ühest õppetunnist kahjuks alati ei piisa kahSmile

Tegelikult ega ma ju ei tea ka...
Vasta
#84
Seda kah, et oma sõnade kontrollimisel on tegelikult väga oluline roll isiklikus arengus.

Kuigi tee on kõigil erinev, peaks sellest asjast varem või hiljem aru saama.

Kui ütlemised juba enamvähem kontrolli alla saab, siis võib juba mõtetega jõudu katsudawink
Vasta
#85
Äkki saab vastuseid ka Insaideri vastamata küsimustest!?
Vasta
#86
Tsitaat:Algselt postitas Malerd
Üks ütlemata huvitav teema, pole ammu midagi nii huvitavat lugenud ... Smile

Isiklik arvamus Insiderist loetu põhjal on see, et ükski vastus polnud ei vale ega häma, igas vastuses oli terake tõtt, kogu pildi saab, kui kõik need terad vastustest välja noppid ja kokku liita.
Aga ole ainult mees/naine ja tee seda Smile Et kes suudavad, saavad aru, kes ei suuda aru saada, peavad veel endaga tegelema Smile

Minu arust ei ole asi üldse arusaamises. Kõik oli selgelt välja öeldud. Mind konkreetselt häiris tema kergelt üleolev suhtumine, aga praeguseks on mul sellest juba ükskõik. Mõtlesin kogu selle teema endast väljaSmile Kuid jah, teema on huvitav küll!
Vasta
#87
Tsitaat:Algselt postitas MHL
Jah, ei mõelnud niimoodi, et mida tahes mõelda on okei ja ilma tagajärgeteta (et mõtted nagu ei loeks, ainult teod). Mõtted loovadki sõnu. Kui saad õigel ajal sabast kinni, oledki teinud valiku (kuigi suht viimasel minutil). Ka kraakleja tegi valiku ja otsustas välja öelda selle mis ta ütles. Seepärast antigi talle (ka lugejatele) märku, et oleks aeg hakata sõnu tõsiselt võtma.

Ja selle individuaalse arengu koha pealt olen nõus. Tõesti, igaühel on oma tee ja oma viis, aga kui mitte keegi (või mõni olukord), mitte kunagi märku ei anna, et triivid tiba mööda suunas...siis võib see areng lihtsalt liiga palju aega võtta. Märkidest peaks oskama järeldusi teha.

Mina näiteks ei arva, et see kraakleja nüüd väga terve maailma ees alandatud on...Nagu öeldakse, igas halvas asjas on midagi head.

Vahest lihtsalt võib vaja olla vähe "karmimaid võtteid", et lõpuks ometi poindile pihta saaks.

Delikaatseid sõnu tihtipeale lihtsalt ei kuule, kui liiga kaugel ära oled.

Ja ega ühest õppetunnist kahjuks alati ei piisa kahSmile

Tegelikult ega ma ju ei tea ka...

Ei ole vaja enda sõnade väärtust kahandada selle viimase lausega! Need olid sinu mõtted ja ma ütleksin, et igati mõistlikudSmile
Kuid jah, vahest on vaja küll nö karmimat lähenemist, kuid selline variant tuleb alati tublisti läbi mõelda. Lihtsalt mulle kuidagi tundus, et sel hetkel Insider nagu väga ei mõelnudki, vaid nö keha sai hetkeks hingest võitu. Aga kui mõelda karmima lähenemise valguses, siis ka see võib tõsi olla. Lihtsalt minu olemusele tundus see natuke kiirustatult karm.
Vasta
#88
Tsitaat:Algselt postitas MHL
Seda kah, et oma sõnade kontrollimisel on tegelikult väga oluline roll isiklikus arengus.

Kuigi tee on kõigil erinev, peaks sellest asjast varem või hiljem aru saama.

Kui ütlemised juba enamvähem kontrolli alla saab, siis võib juba mõtetega jõudu katsudawink

Tõsi! Ja see on pagana keeruline võrreldes sõnade kontrollimisega. :S
Vasta
#89
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Insaideri juttu olen õige mitu korda uuesti lugenud ning ikka avastan midagi uut. Meie tähelepanu juhitakse mitmesugustele olulistele - seejuures täiesti erinevatele - küsimustele.

Üritan mõned mõtted edaspidi ka kirjasõnasse raiuda.

Jään ootamaSmile
Peaks ise ka millalgi selle teksti uuesti läbi lugema.
Vasta
#90
Mis veel lisada tahtsin, et palju oli suht segaseid (võiks lausa öelda ebavajalikke) küsimusi, kuid samas väga palju huvitavaid küsimusi ei esitatudki :S
Ning tundub et see % inimkonnast kes pääseb "Maa vanglast" on suhteliselt väike ikka, kuidas siis muidu saaks inimkonna üldarv sedaviisi jõudsalt kasvada Ph34r2 See jääb arusaamatuks, mille/kell arvelt need inimsed siis nii ohtralt paljunevad ...
Vasta
#91
Arusaamatuks jääb ka see, missuguse kuriteo tõttu inimesed siis "vanglas" passivad. Minu arust on imelik kanda karistust millegi eest, mida ma ei tea end teinud olevat!
Vasta
#92
Tsitaat:Algselt postitas Jako
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
Arusaamatuks jääb ka see, missuguse kuriteo tõttu inimesed siis "vanglas" passivad. Minu arust on imelik kanda karistust millegi eest, mida ma ei tea end teinud olevat!
See ongi vist iva!
Karistuse eesmärk on panna inimene aru saama mida ta on/oli valesti teinud ja kuidas ta sellest saab vabandeda, omal jõul, kasutades tekste mis on jäetud talle "ette".

Jah, võimalik.
Huvitav, kas Insideri juttu ja M. Newtoni taandushüpnoosi tulemusi on võimalik ka päris otseselt kõrvutada? Sest Newtoni raamatud jätavad küll mulje nn koolist, mitte aga vanglast. Samas võib ehk seda elukooli võttagi nn rehabilitatsiooni programmina. Kuid see ei seleta, miks Newton kirjutab, et hinged väidavad nagu mäletaksid nad enam-vähem oma sündimist/loomist ja seejärel lõpuks "kooli" saatmist...
Vasta
#93
http://www.godlikeproductions.com/forum1...513237/pg1

Ei tea kas seda faili saab veel kusagilt kuulata? Ma küll pole üldse kindel, et see hea mõte on, aga lõpuks on kõik nagunii hästi, seega miks mitte katsetada... Oleks ehk põnev rohelist valgust näha...Bleh Aga päriselt kolmandat silma avada... Ning kellegi spelli (loitsu) vabatahtlikult kuulata.. I must be crazyLaugh

Või tegelikult, ei mingeid loitse... Ilma on loomulikum, juhtub nagu juhtubSmile Aga kas mingi loitsu lugemist võib päriselt pidada hea tahte väljenduseks? Selles mõttes, et seal algses postituses ei ole öeldud, mida see loits tegema peaks - seega, kas see on inimesele korraliku info andmine, et suurendada teadlikkust ja edendada vaba tahet?

[Muudetud: 11-2-2009 Preilikass]
Vasta
#94
Jah, võib teha mida iganes... Aga hilisemas postituses too väidetav Insideri õpilane (ma küll natukene kahtlen selles...) siiski avaldas, et see loits on mõeldud abistamaks avada Kolmandat Silma.
Siiski, jätan parem ära. Ma nüüd nii äpu kah ei ole, et tõesti soovi korral ise selle avamisega hakkama saadaBleh
Vasta
#95
Mis värk nende šamaanidega on? Kuidas šamaanid loitsule vastu hakkavad (siis efektiivsemalt kui mittešamaanid)? Kas šamaaniks õpivad ainult mingi teatud "kalduvusega" inimesed? Kultuurilooliselt ja mütoloogiliselt see on nii, et šamaaniks ei "hakata" ning see pole päris kõigile.
Üks kõige olulisemaid küsimusi: kuidas šamaan teab, et tal on eeldusi? Et ta just seda teed peaks käima?
Ma arvan, et sa soovitad mul siikohal VironShamani postitusi lugedaBleh Aga ma tahaksin ikkagi vastust ka just nimelt sinult...:o



[Muudetud: 11-2-2009 Preilikass]
Vasta
#96
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Šamaanid on säilitanud teadmised, mille olemasolu kaasaegne inimene ammu unustanud on. Ja muidugi paar rida Celticu postitusest hingedepäeva teemas:
Tsitaat:Kusjuures meie esivanemad uskusid, et taassünd toimub rangelt suguvõsa piires, seetõttu pandi lapselastele ka oma vanavanemate nimesi sest usuti, et lahkunu kehastus uuesti oma lapselapse või lapselapselapsena.
Need read sobivad ka siia Eliitsuguvõsa teemasse hästi - mehhanism on sama.

P.S. Ma ei teadnudki, et ma mingi autoriteet kellegi jaoks olen :o

[Muudetud: 11-2-2009 WhiteWolf]

Kuna sa oled suutnud mulle kuidagi kahtlaselt tolerantse ja mõtleva inimese mulje jätta, siis ma loomulikult suhtun su väljaütlemistesse positiivseltSmile Kuid....vaen enne omas kolus läbiBleh
Shamanismi kohta saatsin VironShamanile kah küsimuse, kuid mul on selline kahtlane tunne, et teil on vist tsipa erinev maailmapilt. Ja mitmekesisus on üks hea asiSmile
See rangelt suguvõsa piires sündimine on midagi, mille kohta vist Insider arvas, et see päris nii pole (või luulutan praegu?:o) Newtoni klientide poolt räägituga läheb see ka suuresti vastuollu. Nüüd ongi uurimist ja mõtlemist sel teemal...:S
Vasta
#97
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
Shamanismi kohta saatsin VironShamanile kah küsimuse, kuid mul on selline kahtlane tunne, et teil on vist tsipa erinev maailmapilt. Ja mitmekesisus on üks hea asiSmile
See rangelt suguvõsa piires sündimine on midagi, mille kohta vist Insider arvas, et see päris nii pole (või luulutan praegu?:o) Newtoni klientide poolt räägituga läheb see ka suuresti vastuollu. Nüüd ongi uurimist ja mõtlemist sel teemal...:S

Ei lähe midagi vastuollu. Newtoni raamatus ju ka kirjutas, et on hingegrupid ja kehastumisel vahetatakse ainult rolle jne. Vahest harva muidugi pidavat ka teisest hingegrupist abi paluma, aga siis ikka on kasu mõlemale poolele(hingekrupile) oma õpingus ja arengus.

[Muudetud: 11-3-2009 KrayonFänn]
Vasta
#98
Tsitaat:Algselt postitas KrayonFänn
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
Shamanismi kohta saatsin VironShamanile kah küsimuse, kuid mul on selline kahtlane tunne, et teil on vist tsipa erinev maailmapilt. Ja mitmekesisus on üks hea asiSmile
See rangelt suguvõsa piires sündimine on midagi, mille kohta vist Insider arvas, et see päris nii pole (või luulutan praegu?:o) Newtoni klientide poolt räägituga läheb see ka suuresti vastuollu. Nüüd ongi uurimist ja mõtlemist sel teemal...:S

Ei lähe midagi vastuollu. Newtoni raamatus ju ka kirjutas, et on hingegrupid ja kehastumisel vahetatakse ainult rolle jne. Vahest harva muidugi pidavat ka teisest hingegrupist abi paluma, aga siis ikka on kasu mõlemale poolele(hingekrupile) oma õpingus ja arengus.

[Muudetud: 11-3-2009 KrayonFänn]

Newton ikka väitis, et hinged väldivad taaskehastumist ühte vereliini. Kuid loomulikult jäävad läbi oma elude seotuks, vahel ka vereliini pidi, kuid kui näiteks eelmises elud oldi Tamm, siis selles elus enam ei olda, ollakse näiteks perekond Kase liigeBleh
Vasta
#99
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Mitte rangelt suguvõsa piires, kuid üldjoontes küll. Insaider pidas silmas rohkem keha, mitte niivõrd hinge, sest talle esitati küsimus vastava rõhuasetusega.

Jap, nn hingeperekonna siseselt kokku jäämine on muidugi okSmile Aga ma sain aru, et jutt käis vereliinidest... Mõistsin siis valesti lihtsaltBleh
Vasta
Olgu võtame siis veidi kokku paari lausega mis on shamanism.
Shamanism on puht praktiline maise inimkarja ja mitte ainult, ka selle inimkarjaga seotud loomade ja taimede eluring.
Shamaanitrumm sai ikka kõige võimsamast loomast karjas, kellest tehti trumm ja kelle hing siis hõimu ja tema karja aitas.
Shamanil oli kolm põhiülesannet, hõimu tervis, hõimu toit ja hõimu minevik tulevik.
Alumised neli kihti inimesest on keha, seesama maine keha mis minevikust läbi laste tulevikku jookseb ja mille tervise eest hoolitses shaman.
Ja see osa inimeset on sündiv sureb ja satub pärast surnute riiki maaalla. Paljud surnud pole sugugi hauas kohapeal kuid neid saab sealtkaudu kutsuda ja surnud omakorda saavad kutsuda eelnevaid põlvi kui nad on kohalikud.
Shaman oli see kes suhtles loodusega ja kogu selle toidupüramiidiga mis moodustus taimedest, loomadest ja inimestest, ülemiste ja alumiste kihtidega.
Tema jagas ja kauples ka karmat. On üks vahepealne osa inimkihtidest, sinine, potisinine ja lilla mis kaob inimsest surmaga ja ei satu maaalla ja kolmas osa on lendaja kelle mõistust inimesed kasutavad ja oma tegeliku mina selle eest lendajal lasevad alla suruda.
Pereinimestel ei tasu eriti nn taeva peale mõelda, sest juba üksainuis sündinud või mehe puhul eostatud laps toob selle inimese tagasi ümbersündi. Aga hõimu kestmine saigi vaid nii jätkuda, ükski shaman ei kuulutanud rahvale taevast paradiisi ega väljumist maisest eluringist.
Kõik käis ringi siin ja kui enam polnud piisavalt sünde ja karjaliikmeid tähendas see hõimule väljasuremist. See võiks olla kõige lühem shamanismi otstarbe ja eesmärgi seletus.
Haiguste puhul oli keegi mingi hingeosa ühest kihist ära varastanud ja shaman käis mööda eri ilmu seda tagasi nõudmas. Selle eest nõuti tavaliselt karmalist ohvriandi, kas loomohvri, lapsohvri või mõne vana surma näol.
Tegelikult julm maailm oli. Selles maailmas anti naine pulmadega selle hõimu meestele kuhu ta mees kuulus, jäänukina sellest oli veel eelmisel sajandil pulmakombes juulutamine.
Kristlikus mailmas vastupidi antakse abieluga mees naisele, kui rituaali teises plaanis vaadata, siis mees purustab naise terviku ehk süütuse aga naine lööb selle eest maha mehe pea, kõik kohad verd täis ja kasutab ise mehe mõistust.
Mõistus mehe oma, aga naine keerab seda pead mis mehe mõistust sisaldab.
Shamaniks ei olnud võimalik hakata, loodus ise valis ja peale shamanihaiguse läbipõdemist peab shaman oma tuleviku vastu võtma, tal pole valikut.
Pappidel on valik ja nemad otsustavad õppimise ise nagu ka kõigi teiste usundite puhul.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 14
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Maailma Majandusfoorum ( World Economic Forum), Davosi kohtumised ja Klaus Schwab Pohlatohlakas 56 11,686 23-01-2024, 14:51
Viimane postitus: xcad
  Maailma eliidi varjatud magamistoa "mängud" ehk kuriteod laste vastu excubitoris 456 246,651 29-06-2023, 23:37
Viimane postitus: Mario
  Maailma ajalugu; mongolite vallutused brb 77 36,346 24-12-2021, 20:13
Viimane postitus: Lynx Titan
  Maailma majanduslangus ayyu 360 146,525 10-03-2020, 21:15
Viimane postitus: Minaelan
  Area 51 aka Dreamland - maailma kõige salajasem lennubaas Pitsu 68 32,207 24-09-2019, 10:33
Viimane postitus: I'll be back
  Ufod üritavad maailma vallutada! henzukaz 33 17,186 31-08-2014, 13:13
Viimane postitus: Müstik
  Antiyhendus maailma S..a vastu Gulja 62 23,163 11-06-2010, 11:34
Viimane postitus: excubitoris
  Maailma yhisraha tulemas Krissuke 13 7,235 18-07-2009, 12:00
Viimane postitus: zzzxxxzzz

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat