Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Die Glocke
#26
Niisiis oli sakslastel tuumapomm - ma aksepteerin seda väidet. Miks sellest ei räägita on väga lihtne.
Kujutage ette, kuidas seda massidele seletada, et "pahad" sakslased kasutasid seda vaid korra ja SÕJALISTEL eesmärkidel. "Head" ameeriklased hävitasid aga TSIVIILELANIKKONDA. Kommentaarid, nagu öelda on üleliigsed.
Vasta
#27
Sakslastel ei olnud tuumapommi! Nad üritasid seda ehitada ja olid üpris lähedal. Üks põhjus, miks neil see ei õnnestunud oli, et nad ei võtnud omaks "juudifüüsikat". Sellest võid täpsemalt lugeda siit (inglise keeles).
Vasta
#28
Alar, kujutasin ette! Miskit hullu minuga ei juhtunud.

Glocke.. on sellest palju huvitavam teema. Usun, et selle taga oli midagi palju tõsisemat.

Nagu kogemus, kus sa igale suvalisele rahapommijale ei pea enam maksma. Kui selline kogemus puudub,
siis on kohe ilmvõimatu seda uskuda. Glocke.. ongi selline kogemus. Pean isegi võimalikuks, et enamus saksa
insenere, kes selle projektiga töötasid.. ei taibanud lõpuni selle sisu.
"Juudifüüsika" on sama mis "juudi-saksa keel". Muide meil on tänaseni riik, valitsus ja raha!
Vasta
#29
(03-11-2011, 14:52 )Vesilik Kirjutas: Vaatasin ühte dokumentaalfilmi kus väideti, et Kammler olevat Die Glocke abil sõja lõpupoole ussiaugu tekitanud ja koos valitud seltskonnaga mingile teisele planeedile lahkunud, niiet teooriaid on seinast seina. Kõva elektromagnetkiirguse, torsoonväljadega ja aja ja ruumi kooldumisega olevat ka sellises loo variandis tegu, aga kas ussiaugu puhul just aeg ja ruum ei kooldugi?
Veel väideti, et natsid olevat saanud enamuse oma imerelvade nagu aatomipommi, raketi, laseri aga ka televisiooni põhimõtteid Tiibeti munkadelt, kes neid mingi eelmise tsivilisatsiooni teadmisi üldpõhimõttelisel kujul säilitasid

Ise vaatasin mitte väga kaua aega tagasi dokfilmi, kus räägiti, et Saksamaal tuli üks UFO alla ja hoopis sealt saadi ideed nn ajamasina ehitamiseks. Palju vimanade jooniseid saadi aga küll Tiibetist. Need joonised peaks teemas Vimanad olema ka üleval.
Ussiaukude puhul arvatakse tõepoolest, et aegruumi on võimalik kõverdada. Kõverdusefekti esilekutsumiseks on vaja tohutu hulga energia väga hoolikat kontrollimist.
Ainsad jõud, mis on suutelised aegruumi moonutama, on tohutud massi ja tiheduse kogused, mis tekitavad hiiglasliku gravitatsioonijõu.
Teadlased on juba üle saja aasta üritanud lahti arutada saladust mustaks auguks nimetatava nähtuse taga.
Esmakordselt postuleeris mustade aukude olemasolu 1844 a. Saksa astronoom Friedrich Wilhelm Bessel, kelle seisukoht põhines Siiriuse vaatlustel. Ta märkis, et oodatava sirgjoonelise liikumise asemel näis täht pisut laienevat. Tema algatatud uuringute põhjal tehti tähe eluetappide kohta suuri avastusi. Näiteks on nüüd teada, et täht teeb läbi neli eluetappi ning et vähemalt 90 % teadaolevatest tähtedest muutub lõpuks mustadeks aukudeks. Samas on ka teada, et ka kõige väiksem must auk võib kogu maakera ja koguni terve päikesesüsteemi täielikult hävitada, mis tähendab et vea marginaal puudub täielikult.
Kui natsid sellega tegelesid, siis oht oli igatahes ülisuur. Aga liigub ka teooriaid, et natsid läksid Kuule.



Vasta
#30
Aga üks natside füüsik(Erich Kreiner) väitis, et ta tegi katseid ajamasinaga. Ta ei tahtnud oma kolleegide nimesid avaldada ja ütles, et nende eesmärk oli saata 5000 sõdurit tulevikku - aastasse 2145. Laugh Siin on link.
Vasta
#31
Natuke liha luudele ehk projekti kajastust ka moodsas meedias.
"Ancient Aliens" The Time Travelers (TV episode 2012) - IMDb
Just vaatasin seda filmi - päris omapärane lähenemine. Toodud omapäraseid seoseid.

Lisaks:
Die Glocke - Wikipedia, the free encyclopedia
Die Glocke
Vasta
#32
mul on ka 1 küsimus olen ise ka uurinud Die Glocke ja Haunebu projekti ja ühe koha juures läheb pilt väga segaseks asitõendid üksteisele vasturääkivaks .Youtubes ja ingliskeelses kirjanduses kirjeldatakse,et antud seadeldise sisemuses on 2 vastas suunas pöörlevat "silindrit" aga kui ma üritasin leida mingeid visandeid v jooniseid siis näitasaid kõik leitud pildid mulle seda et seal pole mitte "silindrid" vaid hoopis "kettad" ja mitte "üksteise kõrval" vaid "üksteise kohal" lisaks sellele näitasid müned leitid pildid nagu oleks Die Glocke üla osas midagi suure ümara anuma sarnast mis kahest poolest kokku pandud ning selle all midagi mis meenutab vertikaalselt asetatud torujuppi ja lõpuks selle all omakorda midagi pudeli sarnast mida nimetatakse "gravity pudeliks"? ah ja... alumises servas seespool midagi tesla mähisega holokonteineri sarnast (???!!!) suutsin youtubest pika otsimise peale leida vaid ühe mustvalge videolõigu mis justkui toetab "kahe kõrvuti vastassuunas pöörleva silindri" teoorjat videos oli näha vanakooli sepa põllega isikut kes kandis maski ja kindaid asetas mingit ohtlikku preparaati mingisugustesse täismetall torukujulistesse poolemeetri pikkustesse puksidesse mis näisid olevat justkui treipingil valmistatud...samas teisest otsast muutusid need järsult peenemaks nagu tavalised torud....minu küsimus on tegelikult väga lihtne "mis oli Die Glocke keraamilise kupli all se "üksteisele vastas suunas" pöörlevat keha kas kettad või silindrid?, kui silindrid siis kas ned olid seest õõnsad või täis metall? ning mis materjalist või mida nad sisaldasid? ja kas nad olid asetatud üksteise kõrvale või üksteise kohale ? sama küsimus ka haunebu lendketaste kohta kuigi seal ma olen juba veendunud et seal ei olnud lendketta mootoriruumis mitte silindrid vaid üksteise kohale asetatud kettad
Vasta
#33
Haunebu-lendtaldrikud töötasid elektro-gravitatsiooni põhimõttel.
St nähtava poole pealt oli "mootoris" tegu pöörlevat elektri-mootori kontuuri meenutava seadmega, kuid nö "töö-vedelikuks" oli elavhõbe (Saksa 3. riigi aegsed mudelid), või vedel teflon (NLiidu aegsed edasiarendused).

Küsimuse fookus pole kettas-silindris, vaid "töövedelikuks" kasutatava elavhõbeda & vedela tefloni mingis erilises omaduses, mis avaldub tugevas elektro-magnet väljas (nö elektro-magnet välja "tangentsiaalne", ehk 3. komponent, mis on risti nii elektri kui magnet vektoriga).
Taolised "imelikud omadused" ilmnevad paljudel siirde-rühma metallidel, millest tuntuim on ehk mono-atomaarne-kuld, mis saab nö "ära kaduda" (nähtamatuks muutuda) ja seejärel jälle "tagasi ilmuda" (astraalsest ruumist füüsilisse ruumi tagasi tulla).

Ning kui vaadata vaimusilmas Haunebu lendtaldriku liikumist, siis nad liiguvad kuidagi "pendeldavalt-hüpplikult", st pidevuse võrrand pole täidetud (toimuks nagu mingi pidev füüsilise-astraalse ruumi vahel liikumine, mille käigus lendtaldrik liigub füüsilises ruumis edasi) - looduses pole pidevuse võrrand täidetud murd-laine harja murdumise hetkel (lainehari kukub järsku alla: seda saab tormisel merel kergesti näha vahutava laineharjamurdumist jälgides).

Ühesõnaga kui üritada neid lendtaldrikuid analüüsida "vaatega füüsilise ilma poolt", siis on tegu seletamatu müstikaga - kui aga vaadata lendtaldrikue toimimist nö "peenema ilma poolt", siis saavad mitmed aluspõhimõtted selgemaks.
Vasta
#34
(02-12-2015, 10:21 )lahendused Kirjutas: Haunebu-lendtaldrikud töötasid elektro-gravitatsiooni põhimõttel.
St nähtava poole pealt oli "mootoris" tegu pöörlevat elektri-mootori kontuuri meenutava seadmega, kuid nö "töö-vedelikuks" oli elavhõbe (Saksa 3. riigi aegsed mudelid), või vedel teflon (NLiidu aegsed edasiarendused).

Küsimuse fookus pole kettas-silindris, vaid "töövedelikuks" kasutatava elavhõbeda & vedela tefloni mingis erilises omaduses, mis avaldub tugevas elektro-magnet väljas (nö elektro-magnet välja "tangentsiaalne", ehk 3. komponent, mis on risti nii elektri kui magnet vektoriga).
Taolised "imelikud omadused" ilmnevad paljudel siirde-rühma metallidel, millest tuntuim on ehk mono-atomaarne-kuld, mis saab nö "ära kaduda" (nähtamatuks muutuda) ja seejärel jälle "tagasi ilmuda" (astraalsest ruumist füüsilisse ruumi tagasi tulla).

Ning kui vaadata vaimusilmas Haunebu lendtaldriku liikumist, siis nad liiguvad kuidagi "pendeldavalt-hüpplikult", st pidevuse võrrand pole täidetud (toimuks nagu mingi pidev füüsilise-astraalse ruumi vahel liikumine, mille käigus lendtaldrik liigub füüsilises ruumis edasi) - looduses pole pidevuse võrrand täidetud murd-laine harja murdumise hetkel (lainehari kukub järsku alla: seda saab tormisel merel kergesti näha vahutava laineharjamurdumist jälgides).

Ühesõnaga kui üritada neid lendtaldrikuid analüüsida "vaatega füüsilise ilma poolt", siis on tegu seletamatu müstikaga - kui aga vaadata lendtaldrikue toimimist nö "peenema ilma poolt", siis saavad mitmed aluspõhimõtted selgemaks.








nagu aru saan pole üldse oluline siis see milline on antud seadeldise/jõuallika konstruktsiooniline ehitus vaid oluline on se et se sisaldaks vedelat dielekrtriku mis oleks radioaktiivse loomuga antifriis ? kas ma sain praegu õieti aru et seadeldise pöörlevate mehaaniliste detailide mõõtmed nende kuju ja nede paigutus teineteise suhtes ei oma mingit tähtsust ? elektri mootor ? nu hea küll aga ,kui rääkida antud vedelikust siis se on paigutatud sinna samasse õhutühja "holokonteinerisse" mida mainisin teate küll selline päästerõnga sarnane rõngas mis on seest õõnes ja õhust tõhjaks tõmmatud ning kõlmutatud maksimaalse võimaliku piirini selle holokonteineri rõmga sisemusse asetatakse antud "elavhõbe" ning kogu holokonteineri väliskülg kaetakse vaskmähisega mis keritakse ümber holokonteineri nüüd ,kui sinna vool sisse lasta peks hakkama vool ringlema ümber holokonteiner ning,kui kiirus ulatub juba kuhugi relatiivini siis haarab voolu ringlemine ümber konteineri selle sees oleva elektrijuhina töötava vedeliku samuti kaasa ringliikumisse kuna seal pole õhku vaid on vaakum siis pole seal midagi mis pöörlemise kiirust pidurdaks ühel hetkel keerutab seade endaga kaasas päris suurt massi mis paiskab seadmest välja muljetavaldavat inertsi mis rebib seadme maast lahti õhku "tõmblema"


(02-12-2015, 19:21 )Chaos Kirjutas: 1870 aastal kirjutas Edward Bulwer-Lytton raamatu "The Power of the Coming Race" Ufo ja ülmesõpradele soovitan lugeda. Raamat rääkis uppuvalt atlantiselt põgenevast rahvast. Rahvas põgenes lendavate taldrikutega maakera sisemusse ja nende valduses oli imeline vedelik "Vril" mis oli piiramatu energia allikas ja igavese nooruse eliksiir.

2000 aastal kirjutas poolaks Igor Witkowski raamatu "The Truth About The Wunderwaffe" Soovitan jälle ufo sõpradel lugeda. Räägib Die Glockest. 99% internetis tiirlevatest saksa ufo piltidest ja joonistest on inspireeritud nendest raamatutesest. Kõik need on ilukirjanduslikud ja ei prentdeeri tõele.

Lahendused LOE NEID!

olen väga tuttav Igor Witkowski tegemistega just tema oligi see mees kes väitis "masinas pöörleb 2 SILINDRIT teineteisele vastas suunas " se pole juba loogiline enam se ei lähe kuidagi kokku ülejäänud materjaaliga mis selle kohta saada on seal tekivad vasturääkivused ja ebakõlad se tundub sama loogiline kui keegi õtleb et ta suudab täiskasvanud elevandi peita ära tavalise sõiduauto salongi

Vasta
#35
(03-12-2015, 16:20 )Chaos Kirjutas: Esimesena räägibki Die Glockest, Igor Witkowski. See on tema väljamõeldud jutuke ja ei peagi oleme loogiline. Raamatut on ju iseenesest põnev lugeda.



te vist ei mõista ega ju ?
4 aastat tagasi ma tegin oma keldrist midagi labori sarnast ja oma garaažist midagi töötoa sarnast....kus ma siis olen üritanud vähemalt3-4 aastat haunebu vähendatud mudeli sarnast valmistada/kokku panna selle aja jooksul olen teinud mõningaid katseid mida ei ole võimalik tavapäraste füüsika seaduste järgi selgitada olen katsetanud 2 üksteise kohale asetatud ümara ja laenguga metallplaadiga pannes nad üksteisele vastas suunas pöörlema sarnaste katsetega olen ma näinud et mudel kaotab justkui enda ümber gravitatsioonivälja...

Vasta
#36
Tere uudishimulikud.

Gloke oli (ja on ka täna) "mootor" mis taldriku või kolmnurga maast lahti rebib. Kella sees olev pöördsüsteem tekitab meeletu elektromagnetvälja ja väljas paiknev mingi eriline aine (xerum 525, teflon, vms - venelased nt. on katsetanud erinevaid vedelikke) omandab
võimekuse muuta gravitatsiooni aparaadi ümbruses. Vastassuunas pöörlevatel ketastel on vähemalt kaks funktsiooni - toota elektrienergiat süsteemi töös hoidmiseks ja stabiliseerida kaadervärgi asendit nii nagu güroskoop seda teeb.
Taldrik näibki "töllendavat" sellepärast, et kasutusel on üks mehhanism. Hiljem arendatud kolmnurkadel on neid kolm ning need on juba stabiilsed, ei "laineta" taevas.
Vasta
#37
Koolis võib end muidugi targaks õppida. Kuid võib ka oma rumalusest aru saada - mida rohkem asja uurida, seda rohkem selgub, et me veel midagi ei tea.
Kui vaadata gravitatsiooniseadust, siis see on jõud, mis sunnib kahte keha tõmbuma. Miski ei takista selle valemi ette miinusmärki panemast ja tõmbejõud asendub tõukejõuga.
Kui meie käsutuses on aine, mille gravitatsiooniline omadus(vektor) muutub elektromagnetvälja mõjul vastassuunaliseks ja väljatugevuse muutmisega saame muuta jõu väärtust maa ja selle aine vahel, siis saamegi ehitada meid huvitava lennuvahendi.
Et jõud ise sõltub kehade(maa ja lennuaparaat) vahelisest kaugusest (eemaldudes jõud väheneb), siis rakendades mingisuguse väljatugevuse meie seadmes olevale ainele, tõuseb meie lennumasin maast lahti ja jääb rippuma kõrgusele, mis sõltub rakendatud väljatugevusest.
Ka sellega seletub ufode pendeldav liikumine - jõud muutub sõltuvalt maapinna reljeefist -vaheldumisi mägede ja orgude kohal liikuv ufo peabki "lainetama".
Kui jõuseadmega midagi hullu juhtub, siis taldriku kujuline lennuvahed tuleb kivina alla. Kolmnurksel on pääsemislootust - see jutt kehtib meie omade "ufode" kohta.
Mõned aastad tagasi ilmus maailmaturule enneolematus koguses musta teemantit - turgudel hinnad langesid. Kust see pärit oli? Peterburi garaazist, nutimees kasvatas...
Ei tasu keldri- ja garaaziteadlasi alahinnata.

Vasta
#38
Nojah. Tegelikult oleme meie siin sisalike valitsetud keskkonnas võõrkehad - paraweeb ikkagi.

Kas esimese eesti nullgraviga lendtaldriku teeb valmis mõni jalgratta töökoda või leiutaja siit...saab näha.

Siia sobib veel üks lugu:
http://ekspress.delfi.ee/kuum/matemaatik...d=30725079
Tüüp ei võta raha ka vastu - pole ju normaalne endast lollimatelt preemiat saada.
Jälle see va "garaaz".
Vasta
#39
Hakka või naist võtma...aga kahjuks pole veel leidnud nõrgema poole esindajat, kes natukenegi antigravist jagakas.

Mis sa arvad, kas Titanic uppus sellepärast, et kirjanik seda sündmust oma raamatus jupp maad varem kirjeldas?
Vasta
#40
Nii lolli jutuga naisega ma ei mehkeldaks wink

Antigravi on vaja selleks, et suure massiga keha juurest kiirendus saada ja siis inertsiga edasi põrutada.
Ning siis suure massiga keha juures pidurdada.

Taipad?
Vasta
#41
muca : hilisematel haunebudel H2stra ja H3kriegsmariner ka juba 3 neid stabilisaatoreid nagu ameeriklaste aurora kolmnurkadel
küsitav on aga se kus se aine asub kas mitte die glocke all osas keskel pöörde mehanismi all? seal selline asjandus mille ingliskeelne nimetus on "gravitatsiooni pudel" kuju poolest meenutab ka seda
kuidas se peaks tootma energiat seadme käigus hoidmiseks ?

ja see osa jäi pisut segaseks

"Kui meie käsutuses on aine, mille gravitatsiooniline omadus(vektor) muutub elektromagnetvälja mõjul vastassuunaliseks ja väljatugevuse muutmisega saame muuta jõu väärtust maa ja selle aine vahel, siis saamegi ehitada meid huvitava lennuvahendi.
Et jõud ise sõltub kehade(maa ja lennuaparaat) vahelisest kaugusest (eemaldudes jõud väheneb), siis rakendades mingisuguse väljatugevuse meie seadmes olevale ainele, tõuseb meie lennumasin maast lahti ja jääb rippuma kõrgusele, mis sõltub rakendatud väljatugevusest."

kuidas sa kujutad ette jõu väärtuse muutmis maa ja aine vahel ? elektromagnet väljaga ainet mõjutades?
ja kuidas sa kavatsed kauguse suurenedes maapinnast masinat toimimas hoida ? mingit moodi forseerides-võimendades seadet?

võimendades elektromagnet välja `?

ma isiklikult jagan üldiselt Muca teooriat kiirenduse saamist raske keha juurest innertsiga liikumist ja pidurdamist teise suure keha juures

Chaos : sa unustasid mainida et inglise kuninganna on tegelikult sisalik nimega jüri kõik räägivad sellest terve youtube ja veeb on seda täis

ja teine asi on se et sa unustasid mu õde mainida oma naisteadlaste nimekirjas mu üde on algusest peale aidanud mul die glocke ja haunebu lendkettastes müistatust lahendada
Vasta
#42
See aine, millest jutt, peab paiknema lendava taldriku keskel ja kolmnurgal siis vastavalt nurkades.
Kuidas see kõik välja näeb, ei tea, aga arvan, et võib tegemist olla suletud anumaga või torustikuga vedeliku korral. Kui aine juhtub olema tahke, siis äkki on isegi lahtine silindri kujuline junn.
Selle kupatuse ümber peab olema miskit mähise või trafo laadset. Ja veidi on vaja energiat toota, et saada
vajalikul määral voolu ja pinget.
Paar suurt ketast täidaksid elektri tootmise ja güro funktsiooni - taldrikul üks suur keskel, kolmnurgal sama asi väiksemal kujul nurkades.

Vaata ka huvitavat videot:
https://www.youtube.com/watch?v=EN38P8au1jQ
Vasta
#43
joonised mida ma ma oman haunebude erinevate versioonide kohta ja die glocke kohta need joonised näitavad tugevat vastuolulisust oma konstruktsiooni mõttes haunebu versioonid näitavad justkui oleks 2 ketast õksteise kohal või 1 väiksem seib-rõngas suurema seib-rõnga sisemuses samas kui die glocke puhul ei saa rääkida sellisest lamedast laotatud konstruktsioonist die glocke joonistehniline joonis tundub osaliselt veelgi lihtsam....vähemalt üla osa di glocke joonisel on üla osas kujutatud ümarat anumat mille sisemuses 2 üksteise kohale asetatud veski kivi sarnast ümarat eset millest keskel jookseb läbi midagi rootori sarnast....samas kui ala osa muutub segasemaks selle all oleks justkui mingi püstasendis sirge toru mille kaudu juhitakse mingi gravitatsiooni energia ülalt alla all keskel olevasse gravitatsiooni pudelisse selle pudeli ümber eemal seadme väli servas on aga holokonteiner milles ringleb elavhõbeda laadne vedelmetall preparaat ja selle holokonteineri ümber on mähis ja kogu seade kaetud keraamilise tornikella kujulise kupliga selle sisemuses olevad detailid on kuidagi jube liiga eraldatud üksteisest ? kuidas need oma vahel on ühendatud ? kuidas peaks töötama auto kui käigukast asub ameerikas ja mootor eestis ? kuidas nad siis ühendatud on ? aine on kindlasti radioaktiivse iseloomuga vedel metall-elavhõbe
Vasta
#44
Pane siia mõni pilt mida sa kirjeldad wink

Aga ega need asjad peagi omavahel kokku puutuma, tegemist on ju gravitatsiooni (mis on tuntud kui väli) nullimisega ja isegi vastasuunalise märgiga g jõu tekitamisega.
Kolmnurksetel lennukitel need gloked ongi nurkades ja toimivad.
Lendaval taldrikul on kettaid vaja, et püsida tasakaalus. Kolmnurksel lennukil saavautatakse tasakaal kolme jõu doseerimisega,
sellest ka ehituse erinevused.

Vist see:
[Pilt: skeem.PNG]
[Pilt: skeem.PNG]
Vasta
#45
ma pole kahjuks nii osav et kuidas siia neid pilte saab panna oma arvutist ma küll uurisin aga ei leidnud ühtegi sellist varjanti kuidas siia pilte saab lisada
Vasta
#46
http://www.openminds.tv/wp-content/uploa...SY5000.jpg
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t...e=57E082F8
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t...e=57D7114E
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t...e=57CC36C3
https://blogdoastronomo.files.wordpress....image2.png

https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t...e=57E09435
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t...e=57E3F313
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t...e=57D77355
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t...e=57C9C336
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t...e=57CA7999
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t...e=57C794D5
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t...e=57C84CEA
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t...e=57DF4F24
Vasta
#47
lisasin lingid aga paistab et siin sut vaikne


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#48
Lae pilt upload.ee-sse, sealt saad siis valiku linke, mida sisestada siinsesse pildisisestamise nupust avanevasse aknasse.

Kui nüüd esitada küsimus, et kas selline kella moodi "mootor", mis ka töötab, olemas olla saab, siis vastaksime sellele niimoodi:

Kas Sakasamaal olid reaktiivlennukid 44 aastal? Pikalt eitati, siis selgus, et neid on lennuväljad täis, aga piloote ja kütust pole.
Kas Britid olid esimesed, kes tegid valmis esimese elektronarvti, et sellega Enigma teateid lahti murda? Nii räägitakse jah, aga täna teame, et esimene elektronarvuti oli siiski sakslastel ja sellega sooritati reaktiivlennuki turbiinilabade arvutused.
Kas antigravi seade oli sakslastel olemas? Kindlasti oli, aga selle väljarääkimise ja seadme enese avalikustamiseni on veel pikk pikk tee.

Enigma teadete lahtimurdmisest veel niipalju, et arvutiga ei tehtud lahti teadet ennast, vaid sellega tuvastati Enigma hetkeseaded. Need seaded "sisestati" kätte saadud Enigmasse ja sellega siis saadi tekst lahti. Toasuurune masin arvutas välja kirjutusmasina seadistused - nii oleks õige öelda.
Üks kella pilt siis:
[Pilt: skeem.PNG]
Mis see olla võiks? Tuukrikell? Vaevalt. Kahe militaarveoki juures treileril metsas?
Ja ei ole eriti tuukrikella moodi ka. Ehk tehti looduses katseid, või saadi just kukilt kätte ja kohe kaetakse kinni ja veetakse minema?
Sama asi aga uuem ja kivist tehtud:
[Pilt: skeem.PNG]
Kui nüüd natukene nuputada, siis on pilt selge kah wink
Vasta
#49
kahjuks pole võimalik "upload.ee" sse pilte üles laadida mul ei lase sinna midagi üles laadida lihtsalt ei lase
Vasta
#50
(02-06-2016, 16:21 )haunebu Kirjutas: kahjuks pole võimalik "upload.ee" sse pilte üles laadida mul ei lase sinna midagi üles laadida lihtsalt ei lase
See ON vandenõu. Mehel on faktid, aga internet on nii tehtud, et neid näidata ei saa!

Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat