Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Die Glocke
#1
Die Glocke oli elavhõbedaga täidetud aparaat, millele omistati gravitatsiooni ületamise võimet.

Vt: http://et.metapedia.org/wiki/Die_Glocke

Päris põnev kuulamine (inglise keeles): Follow the White Rabbit 42. osa

[Muudetud: 8-21-2010 Weisthor]
Vasta
#2

Olen uurinud rida dokumente mis annavad selget aimu SS püüdlustest 1944-1945 Sudeedi mäestikus, (Waldenburg Sileesia) projektidega "Kronos" "Leuchte" ja nende kahe finaal "Die Glocke".
Peale sõja lõppu ja õnnestunud evakueerimist jätkasid sama projekti nüüd juba Argentiinas Huemuli järve ääres Sileesias projekti vedanud, rasket vett ja Xerum 525 tootmist juhtinud eestimaa mees dr. Helmuth Freimuth, eriotstarbeliste kockpittide ja elutagamissüsteemide looja lennukikonstruktor Kurt Tank ja füüsik Ronald Richter.
Vasta
#3
Smile http://et.metapedia.org/wiki/Helmuth_Freymuth
Vasta
#4
Follow the White Rabbiti raadio podcast oli küll päris hea kuulamine - anunnakidest, Nibirust, natsidest, geenide segamisest, Jumalast, Luciferist jne jne kõik 2 tunniga kokku sulatatud üheks tervikuks. Nagu head raamatut loeks Smile
Vasta
#5
Igor Witkowski intervjuu 1. osa
Igor Witkowski intervjuu 2. osa
Vasta
#6
Juhtumisi sattusin sel suvel Lõuna-Poolas väikelinna Walim. Räämas vana Sileesia linn.Hingematvad looklevad mägiteed. Aimatav ilus saksa arhitektuur. Vihma sadas, udu. Juhtumisi vaatan, et ühe tänavaposti peal poollagunenud kritseldus " Hitleri peakorter ?" Ei ole võimalik mõtlesin, et selle sildi taga midagi peituks. Otsustasime sildil juhatatud teed minna. Tee viis mäkke. Mägitee oli kaetud vana, legunenud munakivi kattega ehk siis originaal tee. Ühesõnaga tee lõpus paljastus projekti "Der Riese" üks tunneli avaustest e. paarkümmend kilomeetrit teid ja sahte mäe sees. "Wolfsberg" Paar viletsa kvaliteediga fotot (originaalid kustutasin kahjuks) Sissepääs mäkke ja petoonist vahipost on poolakate poolt totakalt kaitsevärvi värvitud (tegemist ju midagi tsirkuse laadse atraktsiooniga tänapäeva Poolas) Vahipost tundus originaal olevat, olen sellist värvimata kujul näinud Lõuna-Saksamaal, Obersatzbergis (Berghof) Mägitee mis ussikujuliselt mäkke ja siis alla lookles oli kuni mäe jalamini, suures osas kaetud uue kivimosaiigiga. Mägitee Wolfsbergi seevastu vana, lagunenud munakivitee (jumal tänatud) http://s920.photobucket.com/albums/ad47/pantiit/

[Muudetud: 8-23-2010 pantiit]

[Muudetud: 8-23-2010 pantiit]
Vasta
#7
Aga pantiit - kes sinu eest pilte pidi tegema ja neid meilegi näitama ??? Bleh
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Aga pantiit - kes sinu eest pilte pidi tegema ja neid meilegi näitama ??? Bleh
Mul on hea meel, et reageerisid minu postitusele. Piltte tegin, paraku õnnestus osa neist arvuti kõvakettale ruumi tehes kogemata kustutada ja ega ma neid oskagi hetkel üles riputada. Loodan, et viidet google,le otsingule ei panda pahaks.
Vasta
#9
Vihjeks http://photobucket.com/ - õpi palun läheb vaja. Seal on lihtne - registreerud, laed pildid ülesse ja sisi palud genereerida koodi mille kopeerid vastuse kasti ja voilaa - ongi olemas. Teen ise nii pidevalt.
Mahu suhtes aga soovitan arvutisse panna lisa kõvaketas või sebida omale väline kõvaketas.

Komponendid - Kõvakettad, Lisaseadmed - Välised kõvakettad - kui vaja küsi julgelt - võin täpsemalt ka soovitada.
Vasta
#10
Huemuli projektist on 2008 aastal Argentiinas ka film vändatud (link).
Vasta
#11
http://s920.photobucket.com/albums/ad47/pantiit/ Paar viletsa kvaliteediga fotot (originaalid kustutasin kahjuks) Sissepääs mäkke ja petoonist vahipost on poolakate poolt totakalt kaitsevärvi värvitud (tegemist ju midagi tsirkuse laadse atraktsiooniga tänapäeva Poolas) Vahipost tundus originaal olevat, olen sellist värvimata kujul näinud Lõuna-Saksamaal, Obersatzbergis (Berghof) Mägitee mis ussikujuliselt mäkke ja siis alla lookles oli kuni mäe jalamini, suures osas kaetud uue kivimosaiigiga. Mägitee Wolfsbergi seevastu vana, lagunenud munakivitee (jumal tänatud)

[Muudetud: 8-24-2010 pantiit]
Vasta
#12
http://et.metapedia.org/wiki/Hans_Kammler
Vasta
#13
Veel natuke tehnikast - Messerschmitt Me 163 Komet (pildid):
Секретное оружие Рейха (8 фото) - Fishki.Net | Фишкина История
Vasta
#14
Die Glocke näol ei olnud tegemist mingi relvaga,
vaid hoopis ajamasinaga.
Vasta
#15
Räägi lähemalt palun.
Vasta
#16
Kuulaks ka. Ja paluks eesti keeles. Kirilitsat ei soovi.
Vasta
#17
(25-10-2011, 20:18 )kivikas666 Kirjutas: Räägi lähemalt palun.

My tone softened. "OK, go ahead. I'm listening."

"They were trying to generate a torsion field."

"What is a torsion field?"

"Laternenträger means 'lantern holder.' But it's the second code name that's the giveaway. Chronos. You know what it means, don't you?"

"Yes, Dan. I know what it means. What is a torsion field? What does it do?"

"IF you generate a torsion field of sufficient magnitude the theory says you can bend the four dimensions of space around the generator. When you bend space, you also bend time."

"Now, do you understand what they were trying to do?"

I said nothing. It was Marckus who closed the loop.

"They were trying to build a fucking time machine," he said.

Video - NAZI Time Machine
Vasta
#18
Vaatasin ühte dokumentaalfilmi kus väideti,et Kammler olevat Die Glocke abil sõja lõpupoole ussiaugu tekitanud ja koos valitud seltskonnaga mingile teisele planeedile lahkunud,niiet teooriaid on seinast seina.Kõva elektromagnetkiirguse,torsoonväljadega ja aja ja ruumi kooldumisega olevat ka sellises loo variandis tegu,aga kas ussiaugu puhul just aeg ja ruum ei kooldugi?
Veel väideti,et natsid olevat saanud enamuse oma imerelvade nagu aatomipommi,raketi,laseri aga ka televisiooni põhimõtteid Tiibeti munkadelt,kes neid mingi eelmise tsivilisatsiooni tedmisi üldpõhimõttelisel kujul säilitasid,natsidele anti need teadmised kuna nad väitsid,et asuvad õiglast sotsialistlikku maailmariiki ehitama.Selline teooria siis,millegipärast vallutas puna-Hiina küll Tiibeti ja laastas sealsed kloostrid pärast WW-II-te.
Vasta
#19
Laiendame ehk natuke teemat - Die Glocke peaks olema teaduslik leiutis seega lisan ühe uudise siia mis seotud 3Riigiga (ehk), kindlasti aga sakslaste, teadusega ja ka N.Liiduga:

Akadeemia nr 6 tutvustus – poliitrežiimide muutustest NSVLi heaks töötanud sakslasteni - Eesti Päevaleht

Tsitaat:Seekordses kultuuriajakirjas Akadeemia tuleb juttu poliitilistest režiimimuutustest nagu araabia kevad, Nõukogude Liidu heaks tööle pandud Saksamaa teadlastest, Akadeemia 2011. aasta tõlkeauhinna pälvinud Jaanus Sooväli kirjutab oma töökogemustest ning lugemiseks leiab artikleid veel mitmel muul teemal.


Kui regulaarselt seda loeb oleks tore kui valgustaks teisi mis ajajärgi teadlastest jutt käib. Kas neist kes viidi NL-i kohe peale 1945 või on siis jutt hilisema generatsiooni teadlastest.
Vasta
#20
Me teame praktiliselt kõike mis oli Natsi-Saksamaal väljatöötamisel sõja lõpus. Dokumente on lademetes, sooviks ka neid zed-i poolt viidatuid dokumente näha Smile

Tõesti natsidel oli meiemõistes ulmelisi projekte arenduses Mach 2,2 lendav ramjet-mootoriga hävitaja (Lippisch P13a)
Isegi kosmose lennuk (Ameerika pommitaja) (Silbervogel)
Natsid olid aatompommile lähemal kui enamus meist mõistavad. "Uranverein" oli sama tugev algus kui Manhattan Projectil võibolla isegi tugevam, aga sõja kulg pani ressursidele piiri.

Igaljuhul niipalju kui mina netist suutsin infot leida, siis oli jutt ühene, kõik dokumendid on liitlasvägede poolt ära peidetudSmile või pärinesid Poolaka Witkowski raamatust "The Truth About The Wunderwaffe". Nii, et zed tahaks tõesti väga näha neid dokumente
Vasta
#21
Vaene Jaapan saigi liitlase valmistatud aatompomme maitsta, enne sada üks Ameerika konvoi, mille sakslased aatompommiga hävitasid ja ameeriklased kõik ellujäänud ja veel ujuvad alused ise põhja lasksid. Valgevene ühel soosaarel oli esimene katsetus, venelased leidsid radioaktiivse fooni ja uurides kuna sündmus toimus said aastaks 1943. Jänkid said oma pommi valmis alles 1947.
Loe foorum läbi, siin on palju huvitavat ja lõpeta see dokumentidega ilkumine, need on salastatud 2099 ni, nii kaua kuni Saksamaal piiratud suveräänsus. Miski ei keela aga zedil inimestega kohtumast ja neilt kuulmast mis olemas oli.
Vasta
#22
On murettekitav, et tänapäeval ei saada ei üle ega ümber vääramatust faktist, milles "head" liitlased organiseerisid ning korraldasid sõjakuriteo, kus esmakordselt ajaloos, korraldati massiline tsiviilelanikonna hävitamine tuumarelva abil! Oma ulatuselt ning mõjult on see inimsuse vastane kuritegu osutunud sedavõrd võikaks, et seda ei anna kuidagi tänapäevaste väärtushinnangute alustel-toel põhjendada ega mõista.
Seda põhjendamatut, seletamatut ning ilmselget kuritegu püütakse kõigest jõust ning iga hinnaga leevendada. Üheks selliseks viisiks on vale levitamine juskui oleksid natsid esimestena katsetanud ja/ka kasutanud tuumarelva.
Kui see oleks olnud nii, siis ei ole tänapäevastel ajaloolastel mitte mingit põhjust seda fakti laste ajaloo kooliõpikutest välja jätta!
Hoobilt olnuks kena ja kobe põhjendus tagataskust võtta!
Mida polnud, seda polnud.
Vasta
#23
Ott Sama olen sinuga samal arvamusel!
head liitlas english armeerika väed mis iganes märkides.
Mida polnud, seda polnud.
Vasta
#24
Üldiselt sellekes ma palungi täpsemalt nimetada allikaid ja võimalusel anda ka tekst kus sellised faktid seisavad...Sest ma olen märkand foorumlaste võimet lugeda tekstist seda, mida seal tegelikult ei ole.
Vasta
#25
Olen Ott Samaga nõus, et tuumapommi viskamine kahele Jaapani linnale on tõesti kuritegu. Nad ju ründasid tsiviilisikuid. Aga võitjate üle ju kohut ei mõisteta. Aga minu teada on õpikutes sellest kirjutatud, vähemalt Eesti omades.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat