Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kass - koduloom?
#1
Kalapüüdja kass, kaalub ~15 kg, turja kõrgus 40 cm, kehapikkus üle meetri.
Pildid: http://www.diesel.pp.net.ua/news/2007-02-15-104
Vasta
#2
armas loom on Laugh
Vasta
#3
Omanike jäsemetest hakkab kahju. Loomast ka.

Ja pigem on ta kaslane, kui lihtsalt kass.
Vasta
#4
Õige oleks öelda, et antud juhul on tegu kodustatud metskassiga. Igaljuhul pole ta kodukass.

Üks nendest:
http://www.lioncrusher.com/animal.asp?animal=72

Muudetud: 23-10-08 kell 12:53:20 Flash
Vasta
#5
Vaene teine kiisu Bleh
Sellist küll kodus pidada ei julgeks, sööb öösel suure näljaga omaniku sõrmed ära..
Vasta
#6
Iseenesest täitsa armas... Aga jube oli vaadata, kuidas ta seda kana rappis, nii et sulgi ja soolikaid lendas... Endale sellist ei võtaks, pärast öösel närib tõesti kõri läbi...
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas: Flash
Õige oleks öelda, et antud juhul on tegu kodustatud metskassiga. Igaljuhul pole ta kodukass.

Üks nendest:
http://www.lioncrusher.com/animal.asp?animal=72

Muudetud: 23-10-08 kell 12:53:20 Flash
Ei ole tegelikult. Tegu Kamysheva kassiga, nimi pandud koha järgi Venemaal.
Peaks olema tegu metsiku ja tugeva kaslasega.
Vasta
#8
Muidu lahe aga see pole eriti paranormaalne nähtus.
See on ju ikkagi para foorum.
Vasta
#9
Ei peagi ju kõik siin para ainult olema . Minu meelest on just huvitav vaadata ka vahel reaalseid ja põnevaid asju laiast maailmast. Siin foorumites on ju palju teemasid mis pole para aga lugeda sellegi poolest huvitav.
Vasta
#10
Nii kaua on see Garfield armas kiisuke kui tal villand saab ja temas metslooma instinktid korralikult välja löövad, siis jookseb terve pere eest ära. Metsloom jäägu ikka metsa ja kodus pidage koduloomi...metsloom jääb selleks elu lõpuni.
Vasta
#11
Kalakass (Felis viverrinus):

KEHAEHITUS JA VÄLIMUS

Ta on võrdlemisi kogukas. Koos lühikese sabaga 11 – 120 cm. Kalakassi määrdunudpruun kere on kaetud suurte tumedate laikudega, laubal ja turjal leiduvad pikivöödid.

LEVIALA

Levinud on ta Hindustani poolsaare idaosas, Sri Lankal, Indo-Hiinas, Malaka poolsaarel, Sumatra, Jaava ja Bali saarel. Ta on kohastunud eluks märgadel aladel. Peale niiske d¾ungli leidub teda isegi mangroovisoodes.

TOITUMINE

Ujub meelsasti ja kalu püüdes sukeldub. Kalad ja vähilaadsed moodustavadki tema põhitoidu. Ta püüab kõikvõimalikke linde ja imetajaid, ka üsna suuri. (Loomade elu, 1987)


Neile kes loomast natuke huvitatud.
Vasta
#12
Suurte ninasõõrmetega Laugh
Vasta
#13
Tunnen kiisule kaasa, metskass on ikkagi...Peaks looduses elama.
Vasta
#14
Armas elukas on...esimese pildi pealt vaatasin et nagu veigi tiigri moodi. Korterikassiks vist hästi ei sobi. Tegelikult ma ei saa aru miks mõned arvavad et teda ei saa kodus pidada kuna ta on metsik. Mõnel inimesel on ju koguni rebane või saarmas koduloomaks.Laugh
Vasta
#15
Heh, venelased xD
Nendelt võib sellist lollust oodata küll. Ime anult, et too kõuts kellelegi pereliikmeist kallale pole tunginud.
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas zepac
Heh, venelased xD
Nendelt võib sellist lollust oodata küll. Ime anult, et too kõuts kellelegi pereliikmeist kallale pole tunginud.
Aga seal ei paistnud ühtegi last, mine sa tea (hyes)
Vasta
#17
Täitsa lõpp, äge loom ju !
Aga jube, et kodus peavad sellist :S
Vasta
#18
Looma piinamine, hoiavad looma nelja seina vahel kinni, kuigi kiisuke peaks looduses olema.
Vasta
#19
Pildid on täitsa head jah, aga too kiisu peaks tõesti vabas looduses pigem olema, inimene ei saa kõike ka nüüd valitseda, mida ta tahaks.
Vasta
#20
Ma arvan, et omanikud pakuvad selle toitmisega üle natuke. Talle piisaks ka kiisutoidust ja kalakonservidest - saaks kõhu täis küll. Kui teda sünnist saati kasvatada kodukassina, siis need murdmisinstinktid äkki välja ei löökski? Väga armas laiguline loom, kuid linna korter pole tema jaoks tõesti õige koht, pangu parem loomaaeda.
Vasta
#21
Tsitaat:Algselt postitas Lithium
Ma arvan, et omanikud pakuvad selle toitmisega üle natuke. Talle piisaks ka kiisutoidust ja kalakonservidest - saaks kõhu täis küll. Kui teda sünnist saati kasvatada kodukassina, siis need murdmisinstinktid äkki välja ei löökski? Väga armas laiguline loom, kuid linna korter pole tema jaoks tõesti õige koht, pangu parem loomaaeda.

See kana ja kala olid lihtsalt demonstratsioon ju Laugh

Ega see metsalase kodustamine nüüd nii kiirelt ka ei käi.
Ma ise mõtlen, et kuidas nad julgevad sellega ühes korteris magada..jumal teab, mis tal pähe kargab.
Vasta
#22
Ma sain aru jah, et demonstratsioon. Aga vaata, mõned on ju kasvatanud enda juures sünnist saati hunte, lasknud neil kasvada koos koertega. Ja need hundid käitusidki täpselt nagu koerad, sest nad polnud vabas looduses saanud elada.
Ma mõtlen ka sama, et kuidas nad julgevad nii vabalt teda korteris hoida, aga äkki on nad piisavalt targad ja panevad kiisu-miisu ööseks puuri. St. jumal teab, mida kiisu öösel teha võib, kui tal kõht tühjaks läheb Laugh
Tead, ma hakkasin mõtlema, et kui suur neil see kassi liivakast veel võib olla ?? Ja kui palju selle kassi jaoks võib seda liiva kuluda??? Laugh
Vasta
#23
Kas ta üldse kastis käib ..? Võibolla on neil aega küll koristada Laugh
Vasta
#24
Piltide pealt vaadates võib kass tunduda nunnu, aga ma usun et ta võib ka paras killer olla sellist mürakat ma kodus küll pidada ei julgeks.Hehe ja mina arvasin et minu kassid on suured
Vasta
#25
KASSI JA ILVESE IMELINE SÕPRUS: vaata, kuidas kass ja ilves jagavad üksteisele õrnust ja hoolitsust
S.h.
The awesome friends in St. Petersburg Zoo
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Video, kas kass oli eelmises elus inimene? zepac 3 4,386 08-04-2011, 19:27
Viimane postitus: Päikeseinsener
  Lind lendas tuppa ja kass sai ta kätte Magda 3 3,111 28-10-2010, 19:31
Viimane postitus: Thorondor
  Kass+koer=koer? Anonymous 10 6,021 10-04-2007, 15:45
Viimane postitus: tigerclaw

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat