Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kokku sattumus või varjatud oskus.
#1
Nimelt on mul olnud tihti peale nö. sekundiline ettenägemine

juhtum1: Sõitsin rattaga ja järsku välgatas mulle pähe pilt mulle otsa sõitvast punasest autost(just nimelt punane)

ja järgmine ristmiktee milelst ma üle sõitsin, oleks äärepealt mulle just punane auto otsa sõitnud.

Kuna ma olin väikeses ¹okis, ei mõelnud ma enam sellele, et ma just mõtlesin samale intsidentsile.

juhtum 2: Koolis kõndide koridoris juhtus täpselt samamoodi, et mulle välgatus mõte, et kohe lööb uks pauguga lahti ja keegi jookseb välja.
Automaatselt panin ma käe ette samal hetkel kui uks pauguga lahti lõi.

On se tõesti kokku sattumus või varjatud oskus?
Pole julgenud rääkida kellegile, sest mind peetaks lihtsalt napakaks. Sad

//Muidu vabandan siiralt vigade pärast. Mu keele oskused on väga nõrgad.

Muudetud: 16-10-08 kell 22:53:18 EatMySoul
Vasta
#2
see läheb mu meelest otsapidi deja vu alla.
Vasta
#3
Sa ära lobise vaid kasuta seda oskust.
Kunagi väga ammu kooli ajal ei jäänud ma tempudega kuigivõrd vahele sest teadsin täpselt kuna õps või tire välja ilmub ja lasin enne jalga.
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas: VironShaman
Sa ära lobise vaid kasuta seda oskust.
Kunagi väga ammu kooli ajal ei jäänud ma tempudega kuigivõrd vahele sest teadsin täpselt kuna õps või tire välja ilmub ja lasin enne jalga.

Selles mu mure seisnebki, et mai oska seda kasutada. Mul ei ole õrna aimugi millest alustada.
Vasta
#5
Tegemist on eelaimusega.
Aeg-ajalt ilmneb see igaühel.
Aga et pildiliste sähvakutena ja mõni hetk enne päris sündmust, siis on sul see eelaimus paremini arenenud. Tegemist võib olla ka näiteks isikliku kaitseingli hoiatustega. Pane neid märke hoolsalt tähele!

Võiksid ka vaadata, kuidas sinu käes näiteks pendel töötab või muud maagiavahendid.
Vasta
#6
Küsiks siis veel, et kust selliseid asju osta/ leida? vist kõige parem variant oleks, kui see pendel oleks mõni mu suguvõsa "varandusest" ? Bleh
Vasta
#7
Kui sa tegelikult ka pidevalt ette näed siis on ju sul võimalus näiteks tänaval ära arvata vastutulijate meelsust ohtlik-ohutu, autot juhtides ette näha kaasliiklejate sõidureavahetusi, kuid seda kõike oma tuttavas piirkonnas.
Võõras kohas seda usaldada ei saa, kui oled harjunud teadma kuidas teised käituvad võid lihtsalt kannatada saada.
Samuti ei tööta ettenägemisvõime lotos, hasartmängudes ja seal kus on tegemist rahaga.
Võiksid õppida Ida Võitluskunste, sul eeldusi ära aimata vastase liigutusi ja võita.
Vasta
#8
Kas poleks võimalik mingit sorti topelthaisting...Ülateadvus jääb tegelikusest paar sekundit maha...nagu deja vu üks seletusi - murdosaks sekundiks jõuab küll informatsioon mällu, kuid seda töödeldakse teadlikult alles natsa hiljem.
Vasta
#9
heh idamaise võitlusstiili õppimiseks tipa hiljaks jäänud. Hetkel käin poksis.
Need juhtumid tekivad väga lambist. Need kaks pole ainsat korda olnud. Rohkem nagu nii, et kui ma üritan seda nn. võimet proovida, siis ei tule midagi välja.
Vasta
#10
päris huvitav juhus jah
Vasta
#11
Mul on samamoodi!!!
Suht ühtekad, Laugh
Tulevad kaa sellised asjad ette mis kohekohe toimuvad. Imelik :/
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas needus või lihtsalt veab viltu? loviis 7 4,570 18-10-2018, 16:28
Viimane postitus: isemaag
  Korjame kokku oma selgeltnägijate ajaloo olematu 33 25,591 31-08-2017, 21:24
Viimane postitus: cambodia
  Kas lahkunu andis märku või oli kokkusattumus? PMK 3 2,836 10-08-2012, 21:56
Viimane postitus: brandy
  Halb enne või kokkusattumus ? nohand 14 7,182 22-07-2012, 09:50
Viimane postitus: Mannu
  Silmade ja aju füüsiline eripära või aura nägemine? Ülane 55 26,090 06-05-2012, 22:38
Viimane postitus: kuukaart
  hallutsinatsioonid või päris kummitused? birkab 0 2,072 08-12-2011, 22:06
Viimane postitus: birkab
  kas keegi on siit selgeltnägija või muude taoliste võimetega mõistatus 13 9,117 26-11-2010, 21:57
Viimane postitus: Ekvard
  jah või ei ? (Kas olen eriline) Celtic 24 8,132 27-07-2009, 17:03
Viimane postitus: Thorondor
  Ingel või... Mairiido 7 3,516 07-11-2008, 16:02
Viimane postitus: margarita
  reaalsus või kujutlus ruthie 2 2,207 22-07-2008, 23:07
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat