Küsitlus: Mittetulundusühing Para-web (80275679)
[Näita tulemusi]

Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mittetulundusühing Para-web (80275679)
Autor Sõnum
Alfar
Vana kala

28-07-2010 23:04
Postitus: #26

Jaah.. ehk siis.. kas täna kirjutame suurte tähtedega või väikestega? Oi, läks suurtega? Nähh.. jälle arve valele organisatsioonile..

Üldiselt püüan olla mitmekülgne, vahel aga olen lihtsalt kahepalgeline
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Thorondor
Administraator

28-07-2010 23:05
Postitus: #27

http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=4643&page=3
Viimatine raamatukogu teema.

Tsitaat:Miks ma asja täna lagedale tirisin - meil on aeg muutuma hakata, vanamoodi enam ei saa.
Nö kahe MTÜ eristamise suhtes või?

[Muudetud: 28-7-10 Thorondor]
Chaos
Veteran

11-03-2015 19:28
Postitus: #28
RE: Mittetulundusühing Para-web (80275679)
Mind huvitaks üks asi. Teie MTÜ tegevuskavas on kirjas, et üheks olulisemaks arengusuunaks on uurimisseadmete soetamine, mille põhiliseks rahastajaks on sihtotstarbelised toetused. Nüüd küsimus, milliseid seadmeid olete ostnud? Ja milliseid tulemusi on uurimisgrupid näidanud? Midagi sellist kuskilt leida ei ole. Aruandluse leht ei vii mitte kuhugi. MTÜs ei peaks ju olema asjad varjatud, või jääbki see seitsme liikme saladuseks?

Kui teil on üleval pangalingid raha saamiseks, siis on rahastajal õigus hinnata tegevusaruande põhjal organisatsiooni suutlikkust. Siis miks mul ei ole võimalik näha raamatupidamise aruannet? (see tähendab, et ma ei ole rahastanud, aga võib_olla rahastaks kui ma näeks raamatupidamise aruannet, kus oleks näha finantsseisund, bilanss, netovara, rahavooge jne)
Minaelan
Bännitud

11-03-2015 19:33
Postitus: #29
(11-03-2015 19:28 )Chaos Kirjutas:  Mind huvitaks üks asi. Teie MTÜ tegevuskavas on kirjas, et üheks olulisemaks arengusuunaks on uurimisseadmete soetamine, mille põhiliseks rahastajaks on sihtotstarbelised toetused. Nüüd küsimus, milliseid seadmeid olete ostnud? Ja milliseid tulemusi on uurimisgrupid näidanud? Midagi sellist kuskilt leida ei ole. Aruandluse leht ei vii mitte kuhugi. MTÜs ei peaks ju olema asjad varjatud, või jääbki see seitsme liikme saladuseks?

Kui teil on üleval pangalingid raha saamiseks, siis on rahastajal õigus hinnata tegevusaruande põhjal organisatsiooni suutlikkust. Siis miks mul ei ole võimalik näha raamatupidamise aruannet? (see tähendab, et ma ei ole rahastanud, aga võib_olla rahastaks kui ma näeks raamatupidamise aruannet, kus oleks näha finantsseisund, bilanss, netovara, rahavooge jne)

Miks pole võimalik, maksa paar eurot ja näed iga ettevõtte aastaaruannet.

https://ariregister.rik.ee/lihtparing.py...4&lang=est

Parawebi kohta tasuta andmed RIK-s on aga olemas kõigi jaoks:

Nimi ja aadress
1. kanne: Nimi on Mittetulundusühing Para-web
3. kanne: Aadress on Tartu linn, Tartu maakond...
(selle postituse viimane muutmine: 12-03-2015 06:46 Minaelan.)

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.

(Dalai-laama)
Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.
Chaos
Veteran

11-03-2015 19:36
Postitus: #30
Aga ma ei taha maksta, siin on iseenesest link olemas.
Minaelan
Bännitud

11-03-2015 19:39
Postitus: #31
Ükski ettevõtte ei näita oma andmeid tasuta ja kui ka näitab, siis annab nii vähe infot kui võimalik. Konkurentsi huvides. Ise olen alati uurinud mind huvitanud firmasid RIK-s, pole kahju olnud paarist eurost wink.
(selle postituse viimane muutmine: 11-03-2015 19:41 Minaelan.)

(Dalai-laama)
Chaos
Veteran

11-03-2015 19:43
Postitus: #32
Muide kõik PEAVAD näitama tasuta, kes teistelt raha saavad, siin ei ole vahet kas tegemist on MTÜ või börsiettevõttega. Kui ma annan raha pean ma teadma, kuhu mu raha läheb!
Minaelan
Bännitud

11-03-2015 19:45
Postitus: #33
(11-03-2015 19:43 )Chaos Kirjutas:  Muide kõik PEAVAD näitama tasuta, kes teistelt raha saavad, siin ei ole vahet kas tegemist on MTÜ või börsiettevõttega. Kui ma annan raha pean ma teadma, kuhu mu raha läheb!

Oled sa siis andnud raha ja palju? Ja kust sa seda seadust lugesid, et kes mis tingimustes peavad aru andma? Anna meile kõigile teada palun.

(Dalai-laama)
PiziIngliito
Proua

11-03-2015 19:51
Postitus: #34
Jah, majandusaasta aruanded on kättesaadavad täiesti, ei näe probleemi. MTÜ-le kuulub EMF-detektor ning kuna aastate jooksul on MTÜ liikmete arv kahanenud väga väikeseks ning summa, mida liikmemaksudelt kogutakse, katab vaevu foorumi serveri tasud, siis ei ole MTÜ rohkem aparaate muretsenud. Prioriteedid peavad ikka paigas olema, kas muretseda mingeid vidinaid või et foorum oleks elujõuline.
Aasta või natuke rohkem tagasi olime probleemi ees, kas üldse MTÜ jätkusuutlik ja mõttekas on. Otsustasime, et jätame MTÜ alles, kui edaspidi on soovi siiski mingisuguste põhikirjas välja toodud asjadega tegeleda, et ei peaks hakkama uuesti looma (see on juba niigi teine MTÜ, mis foorumi juurde kuulub).
(selle postituse viimane muutmine: 11-03-2015 19:56 PiziIngliito.)
Chaos
Veteran

11-03-2015 19:52
Postitus: #35
Ei ma ei ole, aga tingimus, et ma annan on selline, et andja peab nägema, et antud raha kasutatakse sihtotstarbeliselt, sa ei anna heategevuseks raha kui sa ei tea mida selleest tehakse, sa ei osta aktsiad, kui sa ei näe ettevõtte majandusaruannet, ehk minul kui potensiaalsel rahastajal on õigus neid näha.
Chaos
Veteran

11-03-2015 19:56
Postitus: #36
See on ju üks copy paste, kui seal on ainult liikmemaksud, siis miks seda tehtud ei ole?

Minaelan selle nimi on usalduse võitmine. Läbipaistvus vähendab kõiki muid võimalusi. Isegi saneerimisel firmad leiavad tänu läbipaistvusele investoereid
(selle postituse viimane muutmine: 11-03-2015 19:59 Chaos.)
Minaelan
Bännitud

11-03-2015 19:58
Postitus: #37
(11-03-2015 19:51 )PiziIngliito Kirjutas:  Jah, majandusaasta aruanded on kättesaadavad täiesti, ei näe probleemi. MTÜ-le kuulub EMF-detektor ning kuna aastate jooksul on MTÜ liikmete arv kahanenud väga väikeseks ning summa, mida liikmemaksudelt kogutakse, katab vaevu foorumi serveri tasud, siis ei ole MTÜ rohkem aparaate muretsenud. Prioriteedid peavad ikka paigas olema, kas muretseda mingeid vidinaid või et foorum oleks elujõuline.
Aasta või natuke rohkem tagasi olime probleemi ees, kas üldse MTÜ jätkusuutlik ja mõttekas on. Otsustasime, et jätame MTÜ alles, kui edaspidi on soovi siiski mingisuguste põhikirjas välja toodud asjadega tegeleda, et ei peaks hakkama uuesti looma (see on juba niigi teine MTÜ, mis foorumi juurde kuulub).

Tore tõesti, et foorum ikka eksisteerib ja meid mõtlema ja vaidlema paneb.

(Dalai-laama)
Chaos
Veteran

11-03-2015 22:05
Postitus: #38
Jäi osa postist kuidagi tähelepanuta.

(11-03-2015 19:51 )PiziIngliito Kirjutas:  Jah, majandusaasta aruanded on kättesaadavad täiesti, ei näe probleemi. MTÜ-le kuulub EMF-detektor ning kuna aastate jooksul on MTÜ liikmete arv kahanenud väga väikeseks ning summa, mida liikmemaksudelt kogutakse, katab vaevu foorumi serveri tasud, siis ei ole MTÜ rohkem aparaate muretsenud. Prioriteedid peavad ikka paigas olema, kas muretseda mingeid vidinaid või et foorum oleks elujõuline.
Veebimeisterdamise mõte on lihtne. Teed saidi, suunad sinna palju külastajaid ja teenid külastajate pealt raha. Võimalused kuidas teenida on põhimõttelised, reklaam, mingite toodete müük, teenused või annetused. Vaadates foorumi külastatavust ja klikide arvu pakuks saadavat reklaamitulu küll viiekohaliseks, kuna reklaami ei esine, toidavad annetused piisavalt. Vaadates külastatavust tundub foorumi sulgemise jutt küll kerge liialdusena.

Edit: MTÜ ei pea annetuste eest maksu maksma. paranda kui ma eksin.
(selle postituse viimane muutmine: 11-03-2015 22:20 Chaos.)
isemaag
Vana kala

11-03-2015 22:28
Postitus: #39
(11-03-2015 22:05 )Chaos Kirjutas:  Jäi osa postist kuidagi tähelepanuta.

Veebimeisterdamise mõte on lihtne. Teed saidi, suunad sinna palju külastajaid ja teenid külastajate pealt raha. Võimalused kuidas teenida on põhimõttelised, reklaam, mingite toodete müük, teenused või annetused. Vaadates foorumi külastatavust ja klikide arvu pakuks saadavat reklaamitulu küll viiekohaliseks, kuna reklaami ei esine, toidavad annetused piisavalt. Vaadates külastatavust tundub foorumi sulgemise jutt küll kerge liialdusena.

Edit: MTÜ ei pea annetuste eest maksu maksma. paranda kui ma eksin.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Siinsest foorumist mulle küll pole mingit reklaami või muud spammi laekunud, mitte kunagi. Erinevalt muudest nagu feisbuuksid ja muud, mis täiesti kontvõõraste poolt kirju saatsid. Minul pretensioone pole. Austusetunne on küll, et on kangelaslikult kannatatud kui vahel liiga plära olen ajanud.
Edit: Ja igaüks sedasinast teemat lugeja võiks oma kommentid üle kaeda, et jääks ainult edasiviiv info, seda võib olla suhtkeeruline teha, kui on hiljem kopeeritud kellegi poolt. Kuid tasub vaeva. Hiljem palju vähem tühja lugemist.
(selle postituse viimane muutmine: 11-03-2015 23:03 isemaag.)
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas ja millal avastasid Para-Webi? dragonlord 230 66,536 23-05-2017 21:02
Viimane postitus: Veiko
  Mis kasu olete saanud Para-Webist? MissIs 57 20,456 20-03-2017 16:24
Viimane postitus: Temimoor
  Para-Webi eepos Celtic 27 12,322 10-12-2016 22:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Milline teemavaldkond teile Para-webist kõige rohkem huvi pakub Ülane 22 11,728 21-06-2014 15:34
Viimane postitus: Schaumie
  Para-web youtube Balzzar 7 4,187 05-01-2013 15:50
Viimane postitus: Balzzar
  MTÜ Para-web hakkab pakkuma pulmateenust [Aprilli eri] Metafor 14 6,414 02-04-2012 10:11
Viimane postitus: Metafor
  Para-webi tassi kavandi valimine Thorondor 12 7,568 01-10-2011 09:07
Viimane postitus: Aurora Blue
  Para-webi särgi ja tassi kujunduse konkurss - tähtaeg 10. september 2011 Thorondor 24 11,420 13-09-2011 22:26
Viimane postitus: Cthepy
  Para-web'i tassi ja T-särgi kavandi/logo ideed PiziIngliito 75 36,654 16-08-2011 19:05
Viimane postitus: Thorondor
  Para-Web Facebookis Celtic 53 23,753 19-06-2011 04:13
Viimane postitus: excubitoris

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog