Teema hinnang:
  • 1Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Selgeltnägija paljastab Sfinksi ja Cheopsi saladuse
#1
Kirjanik Govany Peroni, kes on suur Egiptuse-huviline, otsustas tõe paljastamisel kasutada oma ekstrasensi võimeid. Meetod, mida ta kasutab, seisneb selles, et inimene ise ei pea olema paigas, mida ta tahab oma peas uurida. Ometi näeb selgeltnägija ehitist selgelt ning uurib püramiidi varjatud kambreid.

Kõik, mida ta nägi, tundus lausa uskumatu. Ta nägi, et suure püramiidi kuningakambri lääneseina taga asub kamber, kus sees puhkab muumia ühes temaga kaasa pandud varandusega. Lõunaseina vasakul nurgas peab asuma mehhanism, mis aitab varjatud kambrisse pääseda.

Tema nägemuse järgi paikneb samasugune kamber ka kuningannakambri lääneseina taga. Kuid sedapuhku on seina taga tuhanded kirjarullid vana-egiptuse saladustega.

Kõige selle all paikneb aga silindrikujuline ruum, mille sees on silindrikujuline objekt, mis paistab olevat mingisugune energiaallikas. Seda ruumi ühendab Sfinksiga tunnel.

Egiptuse võimude sõnade järgi tuleks püramiidide juurde saata rohkem parapsühholooge ning niipea kui võimud annavad loa selgeltnägijate teooriaid kontrollida, seda ka tehakse Smile

edit: allikas: paranormal News

[Teadet on muutnud 19-4-2004 postitaja Tutanhamon]
Vasta
#2
Uskumatu st. ei usu Smile

Üks on igatahes kindel, asja tuleb uurida, ükskõik milliste meetoditega(väljaarvatud lammutamine)
Vasta
#3
Kui seal tõesti midagi on, siis peavad seda tegema kindlasti nö tsiviilisikud, kes ei oleks seotud mingi valitsusega või midagi. Sest, KURADI KRT. Avastatakse sealt kirjarullidest midagi mida jälle vaja salajas hoida, et sõjas saaks ülekaalus olla, niisama hea endale hoida, ja maailmale öeldakse et pole kambereid ega kirjarulle.

Hakkab üks igavene salatsemine ja sita keeramine. Seda oskan ma ette näha ilma ekstrasensi võimeteta.
Vasta
#4
Tsitaat:Esialgne postitaja loom
Kui seal tõesti midagi on, siis peavad seda tegema kindlasti nö tsiviilisikud, kes ei oleks seotud mingi valitsusega või midagi. Sest, KURADI KRT. Avastatakse sealt kirjarullidest midagi mida jälle vaja salajas hoida, et sõjas saaks ülekaalus olla, niisama hea endale hoida, ja maailmale öeldakse et pole kambereid ega kirjarulle.

Hakkab üks igavene salatsemine ja sita keeramine. Seda oskan ma ette näha ilma ekstrasensi võimeteta.
Tüüpiline, kuskilt lekib siis rahva hulka teave, et ikkagi leiti midagi sentsiatsioonilist, mida ei avalikustada, kuna suur grupp rahvastikust "läheks" info teadasaamisel lihtsalt lolliks. Ja me imeme siin foorumis näppu edasi ja oletame mis seal siis oli...rsk peaks ikkagi ise asja käsile võtmaLaugh

Üks on kindel, ükskõik mis meile sealtpoolt öeldakse on see vale.
Vasta
#5
kui ta nii egiptuse huviline on mix ta siis alles nüüd seda uurima hakkas? Soola puhuja on ta vot mis.
Vasta
#6
Selgeltnägija või asi, puhas loba vot mis! Laugh
Sama hästi ennustan mina et 30.aasta pärast hakkan mina Eesti KUNINGAKS Laugh
Vasta
#7
hmm, olgu see ennustus tõene või vale, selle eesmärk oli vist rohkem inimeste õhutamine püramiide rohkem uurima.
Vasta
#8
cheops on igavene pirakas ja seda annab alles uurida. Aga selle onukese ennustust ei tahaks eriti uskuda.
Kui on, siis seda niikuinii ei avalikustata. Meile räägitakse, et oli hoopis mingi luukere seal kambris( kindlasti pakutakse lõksu jäänud inimest) ja teises kambris olid vanad tühjad papüüruse lehed, silindrikujuline asi oli vana veetünn, mida egiptlased kasutasid.
hmm...kas se onuke, siis nende papüüruste lehtede pealt ei saa tarkusi lugeda või märkeid kuskile kirja panna kui ise aru ei saa hierokatest.

[Teadet on muutnud 16-10-2004 postitaja Wolfgirl]
Vasta
#9
Olen kuulnud ja ka lugenud et saladuste kamber asub hoopis sfinksi käppade juures. Seda olevat kinnitanud ka igasugused selgeltnägijad ja teised püramiididega seotud asjapulgad. Ja veel. Minu arust ei ole püramiidides mingeid hauakambreid. Need olevat ehitatud hoopis varajasematel aegadel, kui seda on mõningad teadlased arvanud. Püramiid täidab mingit muud funksiooni, ma arvan. Ma ei usu et kõik mida meile ajaloo õpikutes välja pakuti on õige, lihtsalt ei taheta ajalugu enam ümber kirjutada. Nii on ju lihtsam
Vasta
#10
Tsitaat:Esialgne postitaja alri
Olen kuulnud ja ka lugenud et saladuste kamber asub hoopis sfinksi käppade juures. Seda olevat kinnitanud ka igasugused selgeltnägijad ja teised püramiididega seotud asjapulgad. Ja veel. Minu arust ei ole püramiidides mingeid hauakambreid. Need olevat ehitatud hoopis varajasematel aegadel, kui seda on mõningad teadlased arvanud. Püramiid täidab mingit muud funksiooni, ma arvan. Ma ei usu et kõik mida meile ajaloo õpikutes välja pakuti on õige, lihtsalt ei taheta ajalugu enam ümber kirjutada. Nii on ju lihtsam
Ma olen sinuga täiesti nõus, esiteks sellega, et Sfinksi käppade vahel asub mingisugune salakamber ning teiseks sellega, et püramiidid ehitati muul otstarbel.

Nimelt püramiidide šahtid, mis algavad kuninga- ja kuningannakambritest, on suunatud (oli suunatud omal ajal) kolmele tähele: Alnitak, Alnilam ja Mintaka. Kui need tähed kõrvutada linnuteega ning kujutada need siis tasapinnal, siis näeme, et Linnutee oleks justkui Niilus ning kolm tähte langevad oma positsiooni koha pealt kokku kolme püramiidi paiknemisega. Nimelt kui kolm püramiidi joonistada tasapinnale pealtvaates, siis Menkaurase püramiid oleks justkui ilusast sirgjoonest, mille saab püramiidi tippude järgi tõmmata, väga väga mööda ehitatud. Arvati, et see on planeerimisviga. Tegelikult mitte, põhjus, miks Menkaurase püramiid asub natuke joonest kõrval on see, et ka Mintaka täht asub teistest samasugusel kaugusel.

See tähendab, et püramiididega tähitstati neid kolme tähte. Miks just neid? Lihtne, Egiptuse peajumal oli Osiris, mees kes egiptlastele need tarkused kõik õpetasi. Osirise taevane kujutis oli Orion ning kes on tuttavad Orioni tähtkujuga taevas, siis tema vöö moodustavadki kolm tähte: Alnitak, Alnilam ja Mintaka.

Ühesõnaga kujutab Giza kompleks ennast duaalset taevast, Duati, eesmärgiga teha vaaraodele taevasseminek lihtsamaks ning loomulikult näidata meile, tänapäeva inimestele, et me ikka peame neid päris lammasteks, kuigi nad seda tegelikult teps mitte ei olnud..
Vasta
#11
Aga äkki viitab iga mingi iidne suurem ehitis vms mingile tähele ja äkki oli põhjus selles, et vanal ajal said erinevate tähtede ümbruses elanud rahvad kokku ja nende kohtumispaik oli planeet Maa mis oli areneva tsivilisatsiooniga. Ja siis püstitas iga rahvas need värgid oma tähe juurde, et näidada, et nad on siin olnud.
Vasta
#12
Mitte mingitelt tähtedelt tulnud olendite jäljed pole need vaid meie endi eelkäiate (inimeste) jäljed. Sinna on kodeeritud teatud ajastute märgid. Teati ju (vist) ette et tuleb suur veeuputus jne. mis kõikides müütides läbi käib. Lihtsalt taheti jätta märk et meie olime siin sel ja sel ajastul. Sfinks=lõvi tähemärk, püramiidid=tähtede seis. Tänapäeva tehnika on selle seisu välja arvutanud ja tulemuseks ei ole mitte 2000-3000 aastat ekr.

[Teadet on muutnud 22-4-2004 postitaja alri]
Vasta
#13
ei no se on kindel et kui seal on midagi siis ka usa valitsus tahab sealt oma osa ja kui nemad sinna kallale lasta siis koik mis sealt kätte saadakse lähevd kuskile salateenistuse korterisse nevadsse ja meie kui tavalised inimesed neist rohkem ei kuule nagu ufodega miks meile midagi ei reegita
Vasta
#14
eh? sfinks viidaks nevadasse?
vaevalt. USA ei hakka tegutsema selliste asjadega mingi selgeltbägija jutu peale, vähemalt mitte niimodi
Vasta
#15
ag miks ka mitte... või sa ei mäleta kuidas parateemad on suuri juhte segaseks ajanud?
Vasta
#16
ja siis tulevad kuulujutud sellest, et kunagi seal kohas olevat olnud sfinks, kes valvas püramiideBleh
Vasta
#17
'suured' juhid on võimust juba niigi segased.
Vasta
#18
Püramiidide ja Sfinksi salakambrite kohta on juba nii palju aastaid igasuguseid kuulujutte, et täitsa ära tüütab juba. Lihtsalt läheks ja lammutaks rahvamassiga avalikult need kivihunnikud laiali ja vaataks palju neid saladusi seal on Bleh
Aga tegelikult ma arvan küll, et peale neid igasuguseid jutte ja selgeltnägijate "avastusi" on kindlasti midagi ette võetud, kuid avalikkuse eest on neid tegemisi salajas hoitud ning ametlikud ekspeditsioonid ei leia ametlikult midagi peale vajaduse uute uurimiste järele. Mitte ükski ortodoksne teadlane ei taha kunagi mitte midagi kuulda tõenditest või väidetest, mis lükkaksid ümber traditsioonilised teadmised ajaloost, inimkonna kronoloogiast ja arheoloogiast.
Vasta
#19
Minu arust suht huvitav tekst, see võib olla tõene, aga samas ka mitte. Saatku need parapsühholoogid sinna ja uurigu järele.
Vasta
#20
uudis on kolm aastat vana...need ruumid on nüüd juba paljastatud ja enam tsiviiliskud sellest nii pea teada ei saa. see pole minu arvamus, ma olen selles suht kindel juba Bleh (ainult juhul kui need ruumid olid seal)
Vasta
#21
Tsitaat:Algselt postitas: Kazluk
uudis on kolm aastat vana...need ruumid on nüüd juba paljastatud ja enam tsiviiliskud sellest nii pea teada ei saa. see pole minu arvamus, ma olen selles suht kindel juba Bleh (ainult juhul kui need ruumid olid seal)
aa ma ei vaatanud kuupäeva..Laugh
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas Sfinksi all on salakamber? Tutanhamon 148 77,905 09-10-2020, 06:30
Viimane postitus: Tyto Alba

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat