Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Igor Volke Vikerraadios UFOdest ja muust huvitavast
#1
Huvitav saade Vikerraadiost. Kuulake kindlasti:
http://vikerraadio.err.ee/helid?main_id=1038951



edit: pealkiri informatiivsemaks.

Muudetud: 3-11-08 kell 15:10:12 Celtic
Vasta
#2
Vihjeks siis niipalju, et saates on külas Igor Volke, kes räägib lähemalt ufodest, tulnukatest, nende eesmärkidest ja tulevikust, mis on meie jaoks välja müeldud ja paika pandud.

Tänases Vikerraadio ''Jutusaates'' oli Marko Reikopi külaliseks ufoloog Igor Volke, kes kinnitas, et juba mõne aasta pärast avanevad maailmas nn X-failid ja me saame teada UFO-de kohta midagi sellist, mis võib meie maailmapilti kardinaalselt muuta.

Volke rääkis saates muuhulgas ka seda, et ÜRO kinnisel nõupidamisel otsustati, et aastatel 2012-2017 peaks saabuma nn D-päev ehk UFOsid käsitlevate dokumentide avalikustamise päev.

Volke väitel on isegi Vatikan teinud avalduse, mille sisu on lihtne: on täiesti OK, kui usud UFO-desse. Seega tunnistab ka Vatikan nende olemasolu.

Allikas: Õhtuleht
Vasta
#3
Lennuki mudel on ikkagi MiG, aga see selleks. Ma sain asjast nii aru, et lennuk tulistas punast kera, siis kera tulistas vastu ning ikkagi see MiG sai tabamuse, aga võib-olla kuulsin valesti.

Aga jah, huvitav saade oli.

edit: muidu üks huvitav asi oli täna selle saatega seoses veel. Nimelt juhtus seda ka mu vanaema kuulama ja tal tuli üks vaatlus meelde. Toimus see siis millalgi 30ndatel aastatel, igatahes siis kui ta veel väga noor oli. Mäletas ta seda, et onu oli neil külas olnud ja ta hakkas õhtul/öösel lahkuma kuid mõni hetk pärast uksest väljumist oli ta tagasi tuppa tulnud ning kutsunud kõik õue. No siis teised toas olnud inimesed läinudki välja ning majast mõni sada meetrit eemal karjamaa kohal olid nad taevas näinud mingit tulipunast ringikujulist objekti.

Muudetud: 2-11-08 kell 21:32:35 Lotharius
Vasta
#4
Mis te räägite mingist väikesest tühisest juhtumist, kui saate sisuks on täiesti fenomenaalne teave! Ise olen alati maaväliseid eluvorme uskunud ja tänan jumalat, et olen veel nii noor ja näen loodetavasti selle aja ära kui meie ümber liiguvad peale inimeste veel humanoidid. :O

edit: kuigi selleks ajaks saab nähtavasti planeet Maa "otsa".

Muudetud: 2-11-08 kell 21:36:26 Elderm
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas: Lotharius
Ma sain asjast nii aru, et lennuk tulistas punast kera, siis kera tulistas vastu ning ikkagi see MiG sai tabamuse, aga võib-olla kuulsin valesti.
Ei olnud üheselt mõistetav, täpne tekst oli "... punane kera vastab talle [MIG-21-le siis] laksuga ja objekt kukub merre", pigem siiski, et see punane kera oli see, mis merre kukkus.
Aga üldiselt hea esitus (mis Volke puhul küll üllatav ei peaks olema) ... kaks asja jäid kõlama:
1) et kusagil aastatel 2012 ... 2017 (targa ja ettevaatliku mehena IV muidugi lähedasemaid ja täpsemaid kuupäevi ei anna) on siis oodata "suurt paljastust" ("D-päev") ja
2) tasapisi tehakse selleks mitmesuguste aktsioonide kaudu ettevalmistusi.
Vasta
#6
Hea oli teada saada, et ka Vatikan on oma seisukoha öelnud...Halloo skeptikud
mis te selle peale ütlete, ah ?
Vasta
#7
Mis neil ikka öelda, ma juba kujutan ette: "Asi see nüüd pole ühel usuhullul teise usuhullu juttu tunnistada, teaduslikust vaatenurgast, mitte mingit vahet pole."
Vasta
#8
Mis seos nüüd "alabama" ja "obama" vahel on? Kas see, et kõla on kuidagi sarnane? Kui Obama pukki saab, äkki juhtubki midagi. Ehk oli Blossomil õigus?
Vasta
#9
Kuulasin ka ära.

"Loeng" oli põnev, nagu tal alati.

Märgin veel ära paar viidet, mida mainiti:

http://www.disclosureproject.org/

ja popkorni kõrvale: http://www.imdb.com/title/tt0289830/ http://en.wikipedia.org/wiki/Taken
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
Mis neil ikka öelda, ma juba kujutan ette: "Asi see nüüd pole ühel usuhullul teise usuhullu juttu tunnistada, teaduslikust vaatenurgast, mitte mingit vahet pole."

Aga katoliku kiriku seisukohalt on see ikka suur edasiminek!
Ja kui praegune paavst usub, et on viimane maapealne paavst, siis on siit nii mõndagi edasi mõelda....
Vasta
#11
Tahaks oma kõrvaga kuulda ja silmaga näha kyll neid niinimetatud x faile aga miskipärast ma ei usu sellesse juttu nagu maailma lõppugi millest on räägitud juba terve igavik. Nb!! See on minu arvamus ja igal inimesel võib olla oma arvamus. Igal juhul jään huviga neid muutusi ja tõdesi siiski ootama.

----------
Edit: Ärme ropenda.

[Muudetud: 16-11-2008 Tom]
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas cancerman1
silmaga näha kyll neid niinimetatud x faile aga miskipärast ma ei usu sellesse juttu

http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=1700

Uskuda või mitte, kuid failid on üleval : http://ufos.nationalarchives.gov.uk/
Vasta
#13

Tsitaat:Hea oli teada saada, et ka Vatikan on oma seisukoha öelnud...Halloo skeptikud mis te selle peale ütlete, ah ?

Ega Vatikan päris nii ei öelnud, et meie usume, et maaväline elu on olemas, vaid et sellesse võib uskuda, kui inimene tahab...noh, et ei ole ebajumal või midagi.
mina arvan, et Vatikan teeb seda, mida ta oskab - kaitseb usku kõigi vahenditega..., sest kui on vähimgi võimalus, et maaväline elu(milles mina isiklikult absoluutselt ei kahtle)eksisteerib ning varsti toimub nn. kontakt, siis võib tekkida üleüldine kristlik paanika, kuna piiblis pole sellest sõnagi...
Aga kuna on kaheldav, et tõesti tulnukad on Maaga "ühendust võtnud", aga seda mittetõestada on võimatu, siis igatahes kristluse poole pealt on olukord kaetud...
Vasta
#14
Nielander, kas Sa oled nii kindel selles, et piiblis pole selle kohta sõnagi?
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas priitr
Nielander, kas Sa oled nii kindel selles, et piiblis pole selle kohta sõnagi?

Kui mainida "maaväliseid" ja Piiblit, meenub esimesena selline koht:

Tsitaat:12Ma pöördusin ümber vaatama seda häält, kes rääkis minuga. ..........
14Aga tema pea ja juuksed olid valged nagu valge vill, nagu
lumi, ning tema silmad nagu tuleleek,
15ning tema jalad olid vasemaagi sarnased, kui see on hõõguvas
ahjus, ning tema hääl oli otsekui suurte vete kohin.
16Tal oli paremas käes seitse taevatähte ning tema suust
välkus vahe kaheterane mõõk ning tema palged olid otsekui päike,
kui see paistab oma väes.

Piiblit tasub ikka aegajalt sirvidaSmile, nagu mõistatusteraamatut.

Või, Priitr, tead mõnd paremat kohta? http://piibel.net/
Vasta
#16
Oi allikaid on palju häid mida sirvida, kui vaid aega jätkuks nende kõigi jaoksLaugh
Vasta
#17

Tsitaat:12Ma pöördusin ümber vaatama seda häält, kes rääkis minuga. .......... 14Aga tema pea ja juuksed olid valged nagu valge vill, nagu lumi, ning tema silmad nagu tuleleek, 15ning tema jalad olid vasemaagi sarnased, kui see on hõõguvas ahjus, ning tema hääl oli otsekui suurte vete kohin. 16Tal oli paremas käes seitse taevatähte ning tema suust välkus vahe kaheterane mõõk ning tema palged olid otsekui päike, kui see paistab oma väes.

Ma nüüd küll aru ei saa, mismoodi see maavälise eluga seotud on - samahästi räägitakse seal kõva häälega, hästi säilinud vanamehest, kellel on jalad määrdunud ja hambad katki...
Igatahes piiblis pole otseselt räägitud, et vana hea jehoova oleks kedagi peale maa peal elutsevate olendite loonud...ja sellele ei tohiks keegi vastu vaielda...
Vasta
#18
Tsitaat:Algselt postitas Nielander
samahästi räägitakse seal kõva häälega, hästi säilinud vanamehest, kellel on jalad määrdunud ja hambad katki...

Mulle jäi lihtsalt silma see "seitse taevatähte", mis on läbijooksnud mütoloogiatest ja millel on ka geograafiline asukoht. http://et.wikipedia.org/wiki/Plejaadid http://en.wikipedia.org/wiki/Pleiades_(star_cluster)
Samuti on sealt pärit "tegelastest" siin foorumis ennemgi juttu olnud.

Kuid õige - see võib tähendada "mida iganes". Ja kuna "mida iganes" võib tähendada ükskõik mida, siis see on lihtsalt üks paremäärmuslik teooria. Laugh
Vasta
#19

Tsitaat:Mulle jäi lihtsalt silma see "seitse taevatähte", mis on läbijooksnud mütoloogiatest ja millel on ka geograafiline asukoht. http://et.wikipedia.org/wiki/Plejaadid http://en.wikipedia.org/wiki/Pleiades_(star_cluster)

No piibel ongi mütoloogia ja kuna kristlus kasvas välja roomast, mis võeti üle kreekast, mis omakorda kasvas välja egiptusest jne kuni bütsasini välja..siis oleks natukene imelik, kui ka piiblist ei käiks läbi väiksed vihjed taolistele "müstilistele" numbritele...
Vasta
#20
Nielander... sul kõik segi nagu pudru ja kapsad. Kristlus kasvas välja judaismist, mitte roomast (misasi see veel on?).

1. Piibel kubiseb viidetest, kus räägitakse teistest olenditest peale inimeste
2. Piibel kirjeldab ilmekalt maavälist külalist suisa kolmel korral (võib ka rohkem olla, kolme oskan hetkel meenutada, ühe neist tõi Tom ka ära juba)
3. Piibel kirjeldab ka kahel korral maavälist õhusõidukit
4. Piibel kirjeldab vähemalt ühel korral kindlasti tulnukate inimröövi.
5. Piiblis on mitmeid viiteid eksperimentidele, mida tehti inimestega tulnukate poolt.
Vasta
#21

Tsitaat:Nielander... sul kõik segi nagu pudru ja kapsad. Kristlus kasvas välja judaismist, mitte roomast (misasi see veel on?).
1. Piibel kubiseb viidetest, kus räägitakse teistest olenditest peale inimeste
2. Piibel kirjeldab ilmekalt maavälist külalist suisa kolmel korral (võib ka rohkem olla, kolme oskan hetkel meenutada, ühe neist tõi Tom ka ära juba)
3. Piibel kirjeldab ka kahel korral maavälist õhusõidukit
4. Piibel kirjeldab vähemalt ühel korral kindlasti tulnukate inimröövi.
5. Piiblis on mitmeid viiteid eksperimentidele, mida tehti inimestega tulnukate poolt.

No ega ma ei mõelnudki, et kristlus roomast kui linnast välja kasvas...kuid kindalasti mängis rooma mütoloogia suurt rolli kristluse eraldumisel judaismist...ja kui kristluse aluseks olevaid lugusid egiptuse müütidega võrrelda, võib märgata üsna huvitavaid sarnasusi...näiteks sõna aamen on seotud egiptuse jumala Amuniga ning egiptuse hireoglüüfidest on leitud meieisapalve esimesed read - põhimõtteliselt sõna sõnalt...

Kas üksi neist piibli viidetest ei vaja siis head hulka subjektiivset kujutlusvõimet, et midagi maavälise kohta välja lugeda...kui nii, siis kontekstis väljalõiked on teretulnud...

Vasta
#22
Lisaks Testamentidele soovitan lugeda ka Eenoki raamatut, mis mingi hetk eeldati tavapärasest piiblitekstist ning kuulutati ketserlikuks.
Vasta
#23
Päris hea kuulamine! Minu jaoks loogiline jutt mille järeldustele ma ka ise olen tulnud või arvan. Ma olin 100% kindel, et kui UK oma UFO toimikud avalikustas siis need olid ainult üks osa nendest, paremad ja huvitavamad on veel avalikuse eest varjus - mine tea kui kauaks.

Kas I.Volkelt on oodata uut raamatut lähemal ajal (viimane raamat kui ma nüüd ei eksi oli see 1998 "UFO päeviku")?
Ehk foorumi rahvas teab midagi selle kohta.
Vasta
#24
Tsitaat:Algselt postitas pidur... Kas I.Volkelt on oodata uut raamatut lähemal ajal ...? ...
Ei, ta ei kiirusta sellega, vaatab mida uut toovad lähiaastad...
Vasta
#25
See saade pole enam kuuldav. Aga kui midagi avaldatakse, siis see tähendab ainult ühte: aastakümneid on lihtsalt valetatud.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Igor Volke "UFO Raamat".. hullkeel 45 29,987 25-09-2023, 19:14
Viimane postitus: Mannu
  Igor Volke Inx004 10 10,638 01-05-2018, 15:41
Viimane postitus: HUGOTH
  Intervjuu: küsi Igor Volkelt! InDemand 12 10,578 12-12-2014, 23:59
Viimane postitus: zzz34

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat