Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
APPI asjad kisuvad mega imelikuks!!!!
#1
Lugu laul selline oleme terve perega mega tundlikud kes kristallaps või indigolaps või segu veel millestki. Kui ma hakkaks siin rääkima meie elus juhtunud asjadest siis ma saaks kiiresti raamatu valmis ja seda pole mul veel plaanis kirjutada. Kõigis kohtades kus elame siginevad ka kehatud mõnes kohas lausa poltergeistid. Praegu elame Kiltsis Ebavere lähedal ja keegi või miski on võtnud vaevaks mu vanemat tütart hävitada. Aastaga oleme matnud koera ja 4 kassi kõik on tapetud viimane kass suri peale seda kui võtis tüdrukule suunatud löögi endale. Tüdruk magas lõunaajal ja nägi unes et mingid vaimud loopisid tema poole kappe laudu ja toole. Ta magab naris ja nari all oli laud millel magas kass. Enne seda und oli kass täiesti terve ja õhtu kell 11 oli kass surnud tüdrukut õnneks kodus ei olnud sest neil oli siis koolis mingi üritus. Kui kass suri siis tüdruku toas oli mingi pime ja mega must energia ja maja oli ragvast täis. Isegi praegu keegi tuli uksest sisse kuigi uks on kinni. Kohutav on ka see et mõned meie loomad nagu seestuvad ja muutuvad mega veidrateks isased koerad just kipuvad ära keerama. Kui keegi teab soovitada mida ma pean tegema siis andke teada ja kui keegi tahab tõsiselt jubedat kogemust tulgu meile külla kupatan sauna magama seal elab üks tiirane vanamees keda naised ei talu.
Vasta
#2
Unustasin lisada et ma olen viimasel ajal näinud imelikku kassi kes pole meie oma ja ta toimetab meie hoovis nagu oleks see tema hoov.
Vasta
#3
Tere Penditar! Mina lugesin seda postitust ja isegi mina värisesin külmavärinate käes. Kui see pole uskumatult hea fantaasia sünnitis, siis midagi sellist ma enne kuulnud ei ole. Küsiks siis, et mitu korda Teie pere kolinud on ja mitmes kohas on seda sündmuste jada kordunud? Ja kui kaua see praeguseks juba kestnud on? Kas on juhtunud ka otseseid vägivalla akte (reaalne näpistamine, löömine, juuste tirimine, millegiga viskamine vms)? Kui nendele küsimustele vastaksid, oleks tore. Siiani oskan arvata, et teid piinab ääretult vägivaldne poltergeist, kes jälitab teid, kuhu iganes te ka ei läheks. Kõige esimene asi, mida ma soovitaks teha, oleks karmi pilguga läbi vaadata oma tuttavad. Kas tel on vihavaenlasi? Keegi, kes sooviks teie perekonnale väga halba? Minu tagasihoidlik arvamus on see, et see on poltergeist, kuna te tõite välja, et teil kasvab peres tütar. Noored, puberteedieas lapsed on vaimudele väga tundlikud, väga eriliselt, just tütarlapsed. Asi, mida te saate kohe ja praegu teha, on, olemasolul põletada viirukeid ja omalt poolt soovitaks ka maheda lõhnaga lõhnaküünlaid, need rahustavad meelt ja lahutavad mõtteid. Soovitan kodus olles alati kellegiga koos olla ja lapsi-loomi võimalikult vähe omapäi ja järelvalveta jätta. Kõige parem soovitus on muidugi see, et kutsuda endale külla keegi posija, kes majast halva energia välja ajaks ja teid tüütust külalisest vabastaks. Samas, vaadake ette, et te kellegi tõelise võtate, tavaliste soolapuhujate otsa on väga kerge koperdada.

Kusjuures, tulles tagasi selle unenäo juurde, mida te enda tütrest mainisite, siis soovitan kogu pere voodite kohale riputada unenäopüüdjad. Minu õudusunenäod lõppesid ära tänu sellisele vigurile.

Palun kirjuta veel, kuidas teie perel läinud on!
Parimat soovides.
Thor
Vasta
#4
Keeruline juhus ! Ma arvan, et ega seal üksi enam hakkama saagi. Ma üritaks mediteerida ning " kedagi " appi paluda. Arlich ( üks meie paraweebudest ) teab mediteerimisest nii mõndagi.
Vasta
#5
Võtsin vahepeal ühendust Urve Kaaristuga ja tema ütles et tegemist on Kiltsi oma mustade jõududega talle tundus, et meie maa peale on keegi vägivaldselt tapetu maetud. Tema kindel soovitus oli et kola kokku ja minekut. Meil on olnud vaime igal pool aga naad on olnud reeglina sellised kes pigem aitavad ja sellises kohas nagu ma praegu elan pole me varem elanud. Eile tuli jälle keegi meile välis uks mis oli haagis läks järsku lahti. Meid pole reaalselt togitud aga ma olen kellesti läbi küll läinud mega vastik tunne oli. Muid mitte geegi ei julge pimedas külapeal käija tundub nagu keegi pidevalt jälgiks. Mina ei saa enam ka valges ringi liikuda siis on selline tunne et keegi jälitab. Tahaks juba normaalsel kella ajal magama nagu nõiutud ei saa mina enne magama kui kell on 2 öösel kas lähevad loomad lolliks või on rahvast nagu murdu. Elektri mängimine on tavaline ja keegi nagu klõbistaks pidevalt arvuti klaviatuusi kallal. Tegelikult on näiteid veelgi ja ausalt me pole ainukesed kes on midagi veidrat tundnud isegi need kes midagi ei tea ja ei usu midagi rohkem meile ei tule. Vabandust kirjavigade pärast me kirjutame aastase neiuga kahekesi.
Vasta
#6
Kas sa midagi filmida ei saaks ? Või helisid diktofonile ?
Vasta
#7
Me oleme proovinud aga ei jää midagi peale samas me saatsime ühele energomaanile pildid ja tema nägi terve rida vaime.
Vasta
#8
See on tõepoolest rasket sorti juhus. Kui on vähegi võimalust, soovitan mina samamoodi, et võtke oma seitse asja ja minge. Kui endal oleks selline kogemus, jääks muidugi koha peale ja võitleks oma elukoha eest, aga... Tõesti ei oska targemat selle peale kosta. Minge, enne kui keegi nende sündmuste läbi vigastada saab.
Vasta
#9
Muide, ligi 5 aastat tagasi kolistas, ja elutses ka keegi minu üürikorteris neljandal korrusel keset päeva nagu kiuste liikusid asjad ühest kohast teiste.
Hirmus oli küll mõnikord öösiti ja kass käitus ka veidralt. Mida suurem hirm minul tekkis seda veidramalt kass käitus. Sain juhtumisi tuttavaks esimese korruse naabriga, kes oli majavanem. Tema sõnul oli ka tema korteris ja ka temast korrus üleval pool eleval naabril ammust ajast veidrad juhtumised, aga mitte midagi hirmutavat ega õõvastavat. Mõne aja pärast hakkasid mul tekkima veidrad õudusunenäod, kuna töö oli raske ja unetus ka painas. Siis mõtlesin, et võtan natuke aega maha ja puhkan. Mulle ei mahtund pähe kuidas said olla naabrid, kes olid peaaegu vanainimesed nii rõõmsad ja ei kurtnud midagi. Üks päev mõtlesin pikalt ja sain oma hirmust ja murest üle, algul ebameeldivatest unenägudest, ja hiljem ei käitunud kass nagu näeks tonti ja toolid ning ülejäänud asjad seisid ka oma kohapeal ja ei liikunud karvavõrdki.
Elasin pool aastat seal nagu maailma kõige õnnelikum inimene, väga kodune ja mõnus.
Igatsen seda kohta, sest uute kohta minnes oli jälle kõle ja armetu, kuid ei kummitanud.
Selles eelmises korteris oli ikka midagi, mis mind nii negatiivselt kui ka positiivselt meelestas. Ja mis veel parem, ma sain seda ise valida. Mida vähem vaimset pingutust ja hirmu seda vähem igasugu polterkeiste ja muid hirmsaid metselajaid.
Minu soovitus on pikalt järele mõelda, mitte võidelda! Vaid keskenduda rohkem endale ja lastele.
Muuda kõik see paha energia mida sa tunned positiivseks. Kas või armastuseks ja ära karda.
Vaimselt ebastabiilsed ja psüühiliste häiretega inimesi tuleb positiivselt meelestada.
Kui inimene julgeb ja tahab suudab ta palju!
Ära arva, et sa seisad mingi kolli või vaimuga silmitsi ükskõik mis seal ka ei toimuks, seisad hoopis sina koos oma perega ja vaatad otsa ühele nähtamatule "juhtmerägastikule" ja osa sellest juhtmerägastikust oled sina.

Nüüd muudan siia postitusele väikese lisa, jäin oma jutu üle mõtlema ja nägin tänaval veidrat kuju liikumas (hyes)

Muudetud: 7-11-08 kell 03:38:24 remaining(i)

Muudetud: 7-11-08 kell 03:44:59 remaining
Vasta
#10
Aitäh kõigile kes võtsid vaevaks kaasa rääkida! Käisin eile Tallinnas ja ostsin suure lõhna küünla salvei ja lavendli lõhnaga panin kohe põlema kui koju jõudsin leek oli terve õhtu mega imelik venis ja võbeles nagu oleks elanud oma elu. Täna tuli meile külaline kes jääb kauemaks kui üks öö ma ei rääkinud talle et meil on sihukesed lood eks homme näha ole mis räägib. Igaljuhul on meie maja muutunud positiivsemaks ja rahulikumaks homme lähen otsin pihlaka ja riputan uste/akende kohale ja katsetan järsku saan ka voodite kohale unenäopüüdjad tehtud. Muide soola matmisest või peitmisest pole kasu. Tegelt ma mõtlesin et kõik siin toimetavad inimesed võiks mulle annetada 2 kr siis ma saaks elukoha ka ära vahetada wink seda viimast mitte tõsiselt võtta kuigi....
Vasta
#11
Tere.
Ka mul on vahest nii olnud et imelikud asjad nagu toimuvad, kuigi need ei ole õnneks nii tõsised nagu mõndadel siin. wink
Ma näen pidevalt varje igalpool ülakorrusel. Mu tuba ise ongi teisel korrusel nagu ja vahepeal on nagu Jääkülm tuba lihtsalt. No reeglina on see ikka mõnus soe, aga vahest külmu või ära. Kuigi alati on nagu ahi meil köetud.
Mul on nimelt nii, et panen näiteks lambi põlema ja lahkun toast. Tulen tagasi ja lamp on kustus. Ja selliseid asju on kõvasti palju. Paar päeva tagasi, panin ka mina küünla põlema, siis oli hingedepäev. Ja küünal nagu põles väga veidralt nagu leek liikus ringi selle küünlapeal ja mingit tuult ei olnud.
Vasta
#12
Aga kus te täpsemalt Kiltsis elate? Mu vanaisa elab muidu Kiltsis! Oleks huvitav vaatama tulla Smile
Vasta
#13
Tere Penditar! Poltergeiste tekitavad inimesed ise. Just neidsamu, mis sinu ümber lõhkumas käivad. On hästi paha öelda või kirjutada, aga tekitajateks on tihtipeale lapsed keda on väärkoheldud. Nende puhul tekib tihti kontrollimatuid nn. hingeosi, mida nad isegi ei adu. Mõtle oma lastele ja enda olemisele tagasi nii kaugele kui oskad, meenuta iga pisiasja. Leia üles see hetk, misjärel tekkis esimene "juhtum". Kahjuks pole ma praegu Eestis, nii et füüsiliselt on suht võimatu hetkel kohale tulla. Näen midagi, mis on põhjustanud närvivapustuse/¹oki. Võime sellest u2u jutelda.

Parimat,
Liine
Vasta
#14
Nii mina jälle siin! Nüüd on siis asi nii kaugel et me kuuleme kõikk korraga lapse naeru flöödi mängu ja oleme isegi näinud tihket kellegi kuju. Meil on praegu üks külaline ja tema tundis eile kuidas keegi nügis teda ja täna tundis kuidas kass hüppas voodile kuigi kassid olid teises toas. Liine sulle vastan ma u2u kaudu.
Vasta
#15
Mina näiteks olen hetkel veidi segaduses ja hakkan siia oma mõtteid kirjutama, ju nad jutu lõppeks paika loksuvad. Paranda, mind kui eksin.

Asi on tõesti selles maas, üldse on terve see olustik tihedalt seotud naisenergiaga (tütar, kass, maa) kass teatavasti on naisenergia sümbol šamanismis, isepäine ja omapäi hulkuv.
Igaljuhul on hetkel nö. väravaks seesama tütar, kellest rääkisid ja kelle ümber asjad põhiliselt toimuvad. Samuti on teiega koos veel üks noormees, kuid isa ma ei näe. Kus on isa?
Ligi 90% poltergeisti juhtumitest on seotud kasvueas või hilispuberteedis tütarlastega, 10% juhtumeist on seotud samuti samaealistega, vahe vaid selles, et kui esimesel juhul on tegemist tüdruku enda kontrollimatu energiaga, siis teisel juhtumil on nad väravateks. Kas siis ülitundlikkuse või muu vaimolenditele kasulikul moel.

Esiteks ma soovitaks teil kõigil muuta oma suhtumist. Alustasid oma juttugi sellest, kui erilised te olete. Ei ole midagi, mida tavalisemad on inimesed, seda vähem nenega igasugu asju juhtub. Vahel avavad emad, kes oma lastest liiga palju arvavad ja liiga palju tahavad, tahtmatult nende meeled ja kuna laps ei oska kontrollida oma jõudu, siis hakkavadki asjad lendama ja igasugu kujud end mõjutama. Tundub, et ega sina isegi süüst puhas pole. Oled arvatavasti teemaga tuttav, kuna teadsid kelle poole pöörduda. Maaga suheldes saab sind tõesti vaid šamaan aidata (Urve Kaaristu) või siis ka maa energiaväljade kontrollija (kelle poole sa kah pöördunud oled). Seega sa tead oma alateadvuses põhjust ja seda endale tunnistamata käid läbi täpselt neid inimesi, kes on algse probleemiallikaga seotud.

Kui vaatasin, mis saab too vaimolend, kes teid kimbutab, kogu sellest olukorrast, siis tuli vastuseks lihtlabane vastus - toitu. Ühesõnaga sinu tütar toidab teda ja tema muudkui muutub tugevamaks, tütar aga kurnatakse ära ja lõppeks võib sattuda ka füüsilise vägivalla ohvriks, kuna kurnatuna ei suuda ta enam piisavalt hästi vaimolendit toita, viimane aga hakkab teda ründama, kui tunneb et teda enam endisel tasemel ei kostitata.

Ühesõnaga - minu nõuanne... igasuguste probleemide lahenduste aluseks on kommunikatsioon. Antud juhul on vaja sinul suhelda oma tütrega, miskipärast viskas mõtetesse pidevalt sisse meesaspekti, seega kus on isa? Tütar las tegeleb võimalikult palju oma eakohaste asjadega, sina puhasta oma kodu energeetiliselt, see peaks andma paar päeva hingamisruumi. Põgenemine on üks lahendus, kuid mine sa tea, milline vaimolend järgmises kohas end teie külge poogib. Praegune on seotud selle maaga, seega ei saa teid jälitada. Pigem üritab ta teha kõik endast oleneva, et keegi sealt välja ei koliks.
Vasta
#16
Kallis Celtic kahjuks on sinu oletused peaaegu täielikult rabas wink see mis iganes siin ringi toimetab on olnud siin koguaeg ja tegelikult on ta hoopis meeste vastu sest meessoost isikud lähevad kõikk lolliks. Isa on täiesti olemas ja parandab praegu autot. Kommunikatsiooni häireid meil ei esine sest muidu me oleks juba kõik seevaldis kinni see meid on siiani hoidnud, et me suhtleme omavahel hästi palju. Olen teinud siin uurimust vaikselt ja tuleb välja, et kõik mehed, pojad ja väimehed on siia kolides muutunud sõltlasteks. Esimene kelle me välja nuhkisime oli mängu sõltlane kes müüs oma talu võlgade katteks järgmises perekonnas muutus isa padujoodikuks nagu ka 2 poega ja selle mehe väimees muutus samuti joodikuks siis müüdi maja maha järgmises peres muutus samuti pojapoeg joodikuks ja suri just viina surma. Siis ostsime meie selle maja aga kuna mu abikaasa ei allu nii kergelt sõltuvusele siis nüüd ollakse isaste koerte kallal. Minu loogika ütleb et siin maapeal on toimunud midagi väga õõvastavat just isa ja tütre vahel ning nüüd üritatakse minu tütart kaitsta üheltpoolt ja hävitada teiselt poolt. Muide siit mõisast leiti üks ruum kus olid naiste ja laste luud. Luud pärinevad küll 1558 aastal toimunud lahingutest. Üks huvitav asi veel 17. sajandil kuulus mõis von Uexküllidele ja Liine viidatud 1600 kuulub just sellesse perioodi muide üks energomaan väitis et see miski oli juhtunud 1662 aastal. Meie oleme lihtsalt kogemata siia sadanud ülesandega vabastada need kes iganes siin on lõksus ja kuna ma olen sellist tüüpi inimene et kui ei saa ise hakkama siis tuleb abi kutsuda olen otsinud ja mõelnud algpõhjust ja ravi sellele.
Vasta
#17
Loe nüüd minu jutt uuesti läbi ja siis loe oma vastus ja palun viita mulle, kus ma oma "oletustega" rappa panin. Sest sa räägid ja kinnitad iga viimast kui osa minu jutust.

Kas tead, miks juhtub meestega kõiksugu asju? Sest kui tütar on väravaks, siis kogu tähelepanu koondub temale ja perekond laguneb. Selle asemel, et oma perest teha mingi superpere ja kiita kohe alguses, kui erilised te olete, äkki üritaks olla väheke vähem erilised ja näed ise, et juhtumeid jääb vähemaks.

Kui ma küsisin, et kus on isa, siis ma küsisingi otseselt, kus ta on. Mind ei huvita kas ta parandab autot või teeb mingit muud x asja, mind huvitab see, kus on isa teie pere hierarhias. Mitte, kus sa arvad teda olevat, vaid kus ta on reaalselt.

Tsitaat:Algselt postitas penditar
Meie oleme lihtsalt kogemata siia sadanud ülesandega vabastada need kes iganes siin on lõksus ja kuna ma olen sellist tüüpi inimene et kui ei saa ise hakkama siis tuleb abi kutsuda olen otsinud ja mõelnud algpõhjust ja ravi sellele.

Ja kui sa oled selle võtnud oma eesmärgiks ja ülesandeks, siis mille paganama pärast sa üldse siin kurdad igasugu probleemide üle? Lepi olukorraga või loobu oma maailmamuutmise plaanidest.

[Muudetud: 16.11.08 Celtic]
Vasta
#18
Ai ai! Asi kisub tuliseks teil siin Ma teen parem lühidalt. Kui võimalus siis piip, prillid, jalad õla peale ja joosu sealt.
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas penditarMeie oleme lihtsalt kogemata siia sadanud ülesandega vabastada need kes iganes siin on lõksus ja kuna ma olen sellist tüüpi inimene et kui ei saa ise hakkama siis tuleb abi kutsuda olen otsinud ja mõelnud algpõhjust ja ravi sellele.

Sekundeerin siin Celticule ja ütlen, et enamik selliseid ülesandeid võtab inimene ise ja vabatahtlikult. Jah, osad on kaasa antud, kuid... siin mängib rolli ka see, milline on inimese maailmavaade ja mida ta saavutada tahab.
Seega, kui Sa tunned, et Sinul ja Su perel on seal paha olla, siis võtad ülesandeks probleemi lahendamise. Kogemata selliseid asju ikkagi ei n-ö anta.
Inimene saab ülesande siis, kui arvatakse või ta ise arvab, et on piisavalt tugev, et seda lahendada.

Ja nagu Liine enne ütles, probleemide algust peaks otsima ikka iseendast. Paljud inimesed elavad koos vaimolenditega ja ei tee teist nägu ka. Kui aga saabub inimene, kes on ideeliselt võimeline olukorda lahendama, siis hakkavad need olendid teda ka 'segama'.

Minu soovitus Sulle on osaliselt lihtlabane eiramine. Lapsega tegelemine, rääkimine, kodu puhastamine ja see, et segavale olendile ei pöörataks nii palju tähelepanu, kuna praegu saab ta seda täie rauaga. Mida vähem ühte oma mõtetega 'toita', seda väiksemaks ta läheb ka. Kui tõesti mitte midagi ei aita, eks siis peab kellegi targema ja tugevama appi võtma.

Vasta
#20
Celtic ma ei viitsi sulle enam vastata sest tundub et sa oled just seda sorti inimene kellele meeldib targutada mitte anda suunda kätte. Mis vahet seal on et kas mu tütar on väravaks või mitte tähtis on et meile oli vaja suunda mille ma ka sain ja mis puutub põgenemisse siis mul ei ole tahtmist järgmises kohas samade asjadega madistada seega tuleb mul see siin praegu lahendada. Meie perekonna pea on mees ja tema sõna maksab see et sa teda ei näe - noh see pole ka oluline. Eiramis poliitikat oleme ka kasutanud siis oli veel hullem võrreldes praegusega, peale seda kui tegin nii nagu Liine ütles on mõnus vaikus.
Vasta
#21
Niikui ma su meest mainin, jooksed kohe lühisesse. Selliste naiste juures, nagu sina, EI SAA OLLA mees perekonnapea.

Ja mind ei huvitanud MEES, mind huvitas tüdruku isa, keda teie juures hetkel pole.
Vasta
#22
Hold your horses ja võtke nüüd rahulikult. Eiramispoliitika siiski mõjub, vähem tuleb asju ka endale ette kujutada. Kui selliseid asju nii väga uskuda, siis tahes-tahtmata hakatakse kõike juhtuvad-kuuldavat paranormaalse varna riputama. Asjale tasuks läheneda loogilisest küljest. Sõeluda välja üleliigsed infoosakesed ja keskenduda sellele osale, mis vajab lugemist ja töötlemist.
Celtic pakub oma abi ja tundes teda ja tema irooniavajadust ( kuigi see on madalaim suhtlusvorm maa peal ) on hetkeseisuga öeldu väga informatiivne ja kasulik. Väheke avatumat meelt ei teeks kunagi paha, üks negatiivne tundmus ei pea kogu seiklus negatiivseks muutma.



[Muudetud: 11-16-2008 ragulka.]
Vasta
#23
Olen Penditariga U2U kaudu suhelnud ja vajalikud meetmed on tarvitusele võetud Smile Praegu ei saa ma lähemaid kirjeldusi anda, sest siis tuleks mul veel uudishimulike paraveeblaste "päästmisega" kah tegelema hakata. Smile (mitte et ma teile jälle Kaiu-raba katseid nina alla hõõruks) Smile
Vasta
#24
Aitäh Liine sinust on tõesti olnud tohutult abi! Meie oleme nüüd priid ja kui keegi vaimudest jälle me värava taha tuleb saadan viglaga. Smile Ma olen täna terve päeva mega heas tujus ja muud kui lollitan meheraas küsis hommikul et mis minuga on juhtunud. Kääna aga käised ülesse ja asu aga tööde kallale!!!! Enne kui põgenema hakata tuleb pidada meeles et hundi eest põgened karu kahe pojaga on ees ja siis mõtled et oh jah.
Vasta
#25
Celtic selliste meeste ja tarkade juurest jookseb iga enesest lugupidav ja soliidne lehm ka minema wink wink sellele pole vaja vastata ja tigetseda võid ka kuskil mujal mul liiga hea tuju selleks et su peale vihahahahahahahahastada!!!!! Ole vähe positiivsem siis saad sina ka õnnelikuks!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kodus toimuvad kahtlased asjad. KittTheCat 6 5,048 11-12-2013, 04:21
Viimane postitus: MarkoJ
  Asjad kaovad ema juuresolekul Timo 13 8,521 20-10-2013, 18:37
Viimane postitus: DragonLady25
  Appi, unenäod ei lõppe enne, kui olen need n.ö läbi elanud lanzuu 8 5,717 16-10-2013, 19:18
Viimane postitus: HannaManna
  Minuga juhtunud asjad, mida ma ei oska selgitada. Agnes.96 5 4,100 26-02-2012, 21:32
Viimane postitus: Maag Aino
  imelikud asjad . krisssu 6 3,364 18-02-2012, 15:56
Viimane postitus: krisssu
  Asjad kaovad ajapikku. Heavy 37 12,520 27-05-2008, 16:17
Viimane postitus: atlantic456

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat