Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seest Välja - Aigar Säde
#1
Seest Välja on nüüd ka internetis vabalt üleval, kes soovib võib alla laadida endale.
Link lehele

Raamatu peatükid:
Mis on edu saladus?
Takistused eluteel. Milleks?
Südamemaja meditatsioon
Vaimne mürk. Mis see on?
Pettumuste energeetikast
Kosmosesõdadest ja eetikast
Usaldusest ja kontrollist
Austusest ja põlgusest
Miks inimesed kardavad vaimsust?
Vaegnägemisest
Euroopa - vabadus või hingevangla?
Varaste maailmast
Sissesõitudest ja ärategemistest
Orjastamine toidu kaudu
Parasiitlusest
Nõidade sõda
Ilmakaartest
Enesetähtsuse meditatsioon
Sõnamisest - Tähtedest
Sõnamisest
Illustratsioonid tekstidele
Mõningaid pilte kristalltehnoloogiast

Ridade vahelt peaks ka nii üht kui teist välja lugema.

Muudetud: 9-11-08 kell 00:05:05 PiziIngliito

Muudetud: 9-11-08 kell 17:22:54 Celtic
Vasta
#2
Kõik peale ämma nullimise jutul oli üks, teoreetiline kaka ja kohati väga naiivne.
Vasta
#3
Kõige toredam on lugeda raamatut ridade vahelt - NIIIIII palju tühja kasutamata ruumi wink
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas: remaining
Kõik peale ämma nullimise jutul oli üks, teoreetiline kaka ja kohati väga naiivne.

Ilmselt on asjakohane, kui oma arvamust ka põhjendad, sest vastasel juhul ei saa Sindki palju tõsisemalt võtta.
Vasta
#5
Tänud teavitamast!
Päis huvitavad tekstid, ehkki palju neid korraga lugeda ei jaksa, väsitab kuidagi ära.
Üks huvitavamaid on:
http://www.aigarsade.com/raamat/pt6.htm
Vasta
#6
Need vajavad jah seedimist ja teinekord hea ka meelde tuletada jälle.
Vasta
#7
Lugesin ka eile seda nn raamatut ja... tekitas vastandlikke mõtteid.

Ühest otsast on ta jutus häid pointe, mida meelde jätta. Samas on ta kohati nii naiivne ja räägib endale vastu. Näiteks halvustamise kohapealt kirjutab, et nii ei saa ja või, samas eksib selles "punktis" nii mitmelgi korral. Et siis väga neutraalselt see raamat kirjutatud tal pole.

Aga noh, raamat on raamat, ses suhtes. Mööda külgi ta kindlasti maha ei jooksnud. : )
Vasta
#8
Loen hetkel säärast raamatut nagu Anatoli Nekrassov "Emaarmastus" (http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?160595) ja muudkui loen ja loen ja ei saa kuidagi aru, mille paganama pärast on vaja kirjutada kõiki mõtteid nii pikalt ja laialt lahti. Põhiidee saab öeldud paari lõiguga, kogu ülejäänud peatükk on seega umbes 40 lehekülge ümber palava pudru keerutamist.

Ja siis loen Aigar Säde kirjutist ning mõistan - sellepärast on tarvis, et ei oleks raamat selline nagu ta on Aigaril. Aigaril üks mõte alustab lause ja teine lõpetab. Raske on lugeda teksti, mis on loogiliselt üles ehitamata ning mis üritab öelda nii nii palju, kuid reaalselt ei ütle mitte midagi.

Seega - küsisin, et milleks ja Para-web vastas. Omal moel, kuid siiski vastas.

Muudetud: 10-11-08 kell 21:57:40 Celtic
Vasta
#9
Kas keegi on sellelt leheküljelt ka teisi linke uurinud?

"Sinise planeedi projekt" - UFOdest ning vastavatest salaorganisatsioonidest

"Kosmiline kuld" - kuidas arvutis olevatest viirustest vabaneda


http://www.aigarsade.com/
Vasta
#10
Ma sain viirusetõrje süsteemi tööle:

Minu kogemus:
http://www.softpro.ee/Energeetiline_viirusetorje.htm


Teised minu ideed leiad:
www.softpro.ee
Vasta
#11
Väga huvitav. wink

Kas selleks, et oma arvutiga suhelda, on mul vaja teada kuidas ta toimib? Ma suudan oma arvutid nagu tunnetada küll aga pisut segakseks jäävad kõik need nullid ja ühed ning viiruse toimimissüsteem, levelid jms. Kas peaks end eelnevalt selle teemaga lähemalt kurssi viima? Või kuidas üldse minusugune võhik peaks sellega alustama?
Vasta
#12
Tegelt see sinise ekraaniga arvutiga suhtlemine toimus ilma teadmiseta kosmilisest kullast. Siis oli jah raske seda teha.
Pärast kui tuli taipamine et need 0 ja 1 viigud võiksid olla kosmilisest kullast läks asi õieti tööle.

Samas sain hakkama ka ilma kosmilist kulda kasutamata.

Arvutist ja levelitest ei pea midagi tegema.

Tähtis on jõuda taipamiseni, arusaamiseni, et elektroni teadvusega on võimalik suhelda ja nendega kokkuleppele jõuda, et nad sinu teenistusse tuleksid. Sellest hetkest läheb tõeline jõud tegevusse.

Kõige lihtsamas lähenduses lihtsalt kujutad arvutit ette,siis seal ringisibavaid 0 ja 1-sid. Paned kosmilisest kullast viite külge ja mõttega annad korralduse, et nad sinu heaks tööle hakkaksid. Ja kõik võõra välja tõrjuksid.

Vasta
#13
Milleks sulle üldse arvutit vaja on kui suudad elektronidega otse suhelda?
Vasta
#14
Tore teadja2, et sellest kirjutasid! Eile õhtul lugesin Aigar Säde kosmilise kulla võrgust - sain aru - aga mis puutus arvutiviiruse tõrjesse, siis ei mõhkugi. Seda protsessi, mida sina kirjeldasid, on minu jaoks nii usutav ja vastuvõetav. Tänud info eest!
Vasta
#15
Põhimõtteliselt olen arvutiprogrammeerija.

Kui olin 2 nädalat süvatasandi programmeerimist teinud, serverite kaitsestrateegiaid testides, siis tuli mõte et suvalise inimmõtte saab läbi programmeerimise panna arvutikeelde.

Siit järgmine level suvalise inimmõtte saab panna otse arvutikeelde.

Olen selle tee väga alguses ja kõik vajab katsetamist. Puhtalt mõttega arvutiprogrammeerimise leveli sain juba keskkoolis kätte, et lihtsalt peast mõtlesin koodi väga detailselt välja. Ja pärast trükkisin arvutisse ringi.

Kas otse oma programmi saab ka arvutisse panna ma ei tea, see oleks järgmine level.

Ja elektronidega suhtlemisel on vaja teha oma mõttemaailm puhtaks ja vajalik saavutada eetikatasand, kus pole absaluutselt oma sisemisest kasumitaotlust vahel.


Vasta
#16
Põhimõtteliselt peaks olema siis ju võimalik ka tarkvaralise probleemiga arvutit parandada? Ainult et kas siis peaks teadma nt milline fail vigane või puudu on, et asja parandada?
Mõelda vaid, selline elektronidega suhtlemine on ju vaid killukene võimalustest, mis üks inimene ja tema energiad veel teha suudavad! Kui vaid suudaks olla teadlik kõigest, mis endaga ning enda ümber toimub...

Teadja2, kui ütlesid, et mõttemaailm on vaja teha puhtaks, siis kas mõtlesid pea lihtsalt mõtetest tühjaks tegemist või mingit sügavamat puhastust?

Vasta
#17
Puhtaks sellesmõttes, et suudad uitmõtted kõrvale jätta ja tajuda kõigege üksolemise tunnet.

Loe läbi raamat "Vabanemine teadaolevast"

http://www.aigarsade.com/krishnamurti/krishnamurti.html

Siis saad aru mida mõtlen.
Vasta
#18
Muideks väga hea raamat! Hetkel loen: Siin ja praegu: kohaloleku jõud (Eckhart Tolle). Väga lihtsalt ja mõistetavalt seletatud uitmõtetest vabanemisest. Kohaloleku väest - mõttejõust.

[Muudetud: 2-27-2009 Riegel]
Vasta
#19
Loen juba mõnda aega seda raamatut, pole veel kuigi kaugele jõudnud, kuna iga peatüki juures tekivad mul igasugused huvitavad mõtted ning ma panen need kirja. Niisiis liigun samm sammult edasi, viimati lõpetasin vist 4. peatüki.

Kuna jutt juba sellele läks, siis mida arvate, miks see raamat hea on? Siiani on see minus tekitanud vastakaid tundeid, kuid see oli ka siis nii, kui hakkasin lugema Aigar Säde raamatut "Seest välja", kui sellega siiski lõpetasin, valdasid mind sootuks positiivsed emotsioonid, näha saab, millega lõpeb "Vabanemine teadaolevast"...
Vasta
#20
lugesin enrgia vampiirlusest. aga kuitas oma energia tagsi saada. väga vaja või esile saada see milega enrgiad imetakse. kuidas see käib? äkki keegi teab mõnda trikki. andge teata või miles on inimese energia. lugesin titt vasmanni lugu energia vampiiritest, kus titt räkib et ovri ja vampiiri vaheline side on nagu elktriposstide vahele tõmmatud traat kuidas seda tradi katki teha või käte saada. nii et on näha ja tunda.mis on vastu mürk. raido06@hotmail.com

[Muudetud: 8-21-2010 raido06]

[Muudetud: 8-21-2010 raido06]
Vasta
#21
Raido06, Sa saad sellise postituse andeks, sest oled siin uus, aga palju Sulle kordama ei hakata: palun kasuta Otsingut.
Sõna "energiavampiir" annab Su kysimustele vastuseks mitu eri teemat, nt selle:
http://para-web.org/viewthread.php?tid=1507&page=1
Aga vastuseks Su kysimustele nii palju...
Oma energiat võid tagasi saada mitmel moel: osad laevad end Universumi abiga, osad nahhaalid virutavad teistelt, osad magavad ja lasevad alateadvusel sellega tegeleda, sest nad lihtsalt ei oska teisiti ning on veel selline kontingent inimesi, kes pöörduvad teiste poole, kes asjade tasakaalu (kui inimese valimisega väga veab) viimise eest rasket raha kysivad.
Mina kasutan Universumi abi. Tasuta. Ma MÕTLEN, et tahan oma energeetilised kanalid (tšakrad) avada ja positiivse energia sisse võtta, negatiivsel neutraalseks minna ja lahkuda lasta. Jah, selleks piisab pyhendunud ja uskuvast mõttest.
Mõttega saad peaaegu kõike korda saata, limiidiks on Su enda nägemus maailmast ja tema võimalustest. Kui mõttejõust lähemalt teada tahad, kirjuta mule U2U vahendusel, siin veniks jutt liiga pikaks.
Vasta
#22
ei olnud kasu.
Vasta
#23
Kaose definitsioon oli huvitav Enesetähtsuse meditatsiooni peatükis. Haakub juhuslikuse ja lotomänguga. Kaos on siis nüüd paika pandud. Asub üleval.
Vasta
#24
Kaose paigutus näitab inimese mõtlemise arengut. Enne oli kaos all, nüüd on kaos üleval, tulevikus on kaos horisontaalasendis ehk silmapiiril. Veel kaugemas tulevikus on kaos igalpool. Nii, et kui kaos on paigutatud ülesse , see näitab, et inimkond on üsna noor.
Vasta
#25
...asub Orioni lähedal ?? :-?
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat