Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Avataride kogu
#1
Ma tahaks teha avataride kogu.
Siis need kasutajad, kes ei viitsi või ei oska endale avatari teha, saaksid sealt valida.

Selle saaks koos uue paraveebiga käima lükata siis.
Vasta
#2
Selline asi nagu "Avatar Gallery" on olemas xmb foorumile ja mis peaks sobima kokku meie foorumiga aga ise asi on see kas selle kood on parajalt puhas et peale panna.
Vasta
#3
Ise tehtud hästi tehtud.
Netist oleks leidnud ka igasugu emoticone ka. Aga ikka tegime ise.. Mis on minu arvates igati positiivne. Nende avataridega võiks samamoodi teha.

Kui mulle nüüd nõusolek antaks, siis võik keegi öelda ka, mis formaadis fail ta peaks olema, ja üldse mis pidi.
Vasta
#4
Ise arvan täpselt samamoodi - mida rohkem me suudame klassikalisest iksembeest eralduda, seda parem.

Kuigi avataride lisamine on lihtsamaks läinud - upload serverisse, siis siiski leidub kasutajaid, kes ei suuda või ei oska endale avatari lisada.

galerii teeb kindlasti ära, iseasi mil viisil ja mis kujul.

[Teadet on muutnud 22-4-2004 postitaja henzukaz]
Vasta
#5
kas selle teemaga vihjati minule? Laugh

Pagan, just sain googlest sobiva avatari aga failitüüp ei ole lubatud rsk. Ma ei tea, võibolla oli suurus ka vale...

[Teadet on muutnud 24-4-2004 postitaja kal]
Vasta
#6
Keegi ei vihjanud kalile, arvan ma.. Olen väga teadlik sellest, et leidub kasutajaid, kes lihtsalt ei tahagi endale avatari lisada, nii et selles mõttes saab sellest avataride galeriist rohkem iluasi (mänguasi)..
Vasta
#7
Mis failitüübid lubatud on? Tegin avatari õige suurusega (117X150) läbipaistvaks gifiks ja ei lubanud seda, miks?
Vasta
#8
Tsitaat:Esialgne postitaja kal
Mis failitüübid lubatud on? Tegin avatari õige suurusega (117X150) läbipaistvaks gifiks ja ei lubanud seda, miks?

Uploadimisel on soovitatav (loe:kohustuslik) kasutada jpg faile. Gifid ja muu taoline tuleb edasi anda lingi teel Bleh
Vasta
#9
samas kui taoline avataride kogu tehakse või midagi, siis võiks olla veel nii, et on terve rodu siis igasuguseid avatare, aga kui keegi endale sealt mingi nagu valib, siis seal avataride kogus on see nagu ära pitseeritud, punaselt, et "VÕETUD" või "KASUTUSES" või midagi sellist, et mitte kõigile ei oleks üks ja sama avatar, praegu annab seda küll teha ja ka tulevikus muud moodi, aga selle koguga siis võib tuleneda see, et näiteks 10 kasutajat kasutab sama avatari, siis on üpris halb kasutajat tuvastada, lähevad omavahel sassi jne....Bleh, praegu vaatad avatari ja kohe saad aru, kellega tegu, et kui muudab seda siis küll, aga ikkagi, et kui kümnel on üks ja sama avatar ja foorum on sellele veel kaasa aitanud, siis see pole vast kõige parem, et võiks siis olla, nii, et igat avatari saab kasutada korraga ainult 1 isik, et teised peavad teiste hulgast valima -------minu ilgelt tagasihoidlik arvamus....

ise ma küll sealt vast ei võtaks, aga muidu on see hea, kui see oleks olemas......halba ta ei teeks juu, kui siis, võtaks võibolla natu, imenatu serveri ruumi või midagi....
Vasta
#10
Minuarust on avatar liiga suur, mina olen 50X50 harjunud aga see on igaühe enda asi. Kõik avatarid peakid olema enam-vähem ühesuurused.
Ja see mis failitüüpe saab oma arvutist laadida peaks ka ikka märgitud olema.
Vasta
#11
Tsitaat:Esialgne postitaja kal
Minuarust on avatar liiga suur, mina olen 50X50 harjunud aga see on igaühe enda asi. Kõik avatarid peakid olema enam-vähem ühesuurused.
Ja see mis failitüüpe saab oma arvutist laadida peaks ka ikka märgitud olema.

mulle endale ka ei meeldi mu avatar praegu selline väga suur ja siis jääb selle pärast nii palju tühja ruumi, kui vähe teksti kirjutan, kuna avatari suurus võtab enamus ruumi, ise pole ainult viitsinud oma oma korralikult käsile võtta, homme luban, teen oma avatari igatahes normaalsemaks......samas aga see piirmäär, et siis peaks praegu enam-vähem kõik oma avatarid ära muutma, kuna enamus on vast suuremad kui 50x50.....
Vasta
#12
Minu arust on avatari mõõdud igati vahvad. Faili suurus on ka pädev.
Ühes foorumis võis olla 6 kilobaiti suur ja mõõtmed 80*80.
Mulle tundus, et see tähendas 30*30 avatari tegemist, mis ei ole rahuldav minu jaoks.
Vasta
#13
Avatar ja lingibänner para-webile valmis (avatar pole minu joonistatud ainult), ainult uploadida vaja kuskile.
Kas keegi mõnda head tasuta hostingut ei tea kus oma faile hoida? Hot ei lase enam ligi millegipärast ja zone ei jaga seal hoitavaid faile eriti.

[Teadet on muutnud 24-4-2004 postitaja kal]


Edit:

Nonii, sain oma avatari nüüd üles, avatar pole minu tehtud. Signatuuri tegin ka, 100% minu tehtud.
<-
|
\/

[Teadet on muutnud 24-4-2004 postitaja kal]
Vasta
#14
Mis sellel avatari suurusel viga on. Ma nägin vaeva, et netist see hundipilt otsida, sest enamus olid nii nõmedad seal. Nüüd tuleb välja, et suurus ei kõlba ja peab väiksem olema
Vasta
#15
Tsitaat:Esialgne postitaja Wolfgirl
Mis sellel avatari suurusel viga on. Ma nägin vaeva, et netist see hundipilt otsida, sest enamus olid nii nõmedad seal. Nüüd tuleb välja, et suurus ei kõlba ja peab väiksem olema


See on ju väga häiriv kui mingi hästi suur avatar laeb teemas end ja paljudel ei ole äkki püsikas ka.

Kui sa ei leia korraliku hundi avatari, ma võin ise sulle ka mingi hea ostida ja sobivaks ümber töödelda,
kui tahad siis võta minguga msn-is ühendust.

[Teadet on muutnud 25-4-2004 postitaja devn]
Vasta
#16
Siin pole kellelgi nii tursket avatari, et laeb hästi kaua. Mul ple püsikat ja need avatarid tulevad 1,2,3 lahti. Mul see värk, et laupäeval ja pühapäeval vahid netis nii palju kui tahad ja maksad 150 kr. Püsikat mul pole, sest minu koduni digiliin ei jõu ( või mis see ka pole), mingi värk on veel püsika saamiseks aga see maksab kõvasti
See jah, allkirja alla jääb nii palju ruumi, kuigi mul seal ainult viis sõna ja kolm punkti

Ma sain ühe ülesse, suurus 50X50 pixlit. Mul oli pilt gif formaadis, veits jamasin sellega, siis tuli meelde, et pilti saab jpg formaadis salvestada{stu

[Teadet on muutnud 25-4-2004 postitaja Wolfgirl]
Vasta
#17
Vhat pole ju, las nad olla sellised nagu nad on. Keegi pole öelnud, et 50X50 pixlit peab olema.
Vasta
#18
Tsitaat:Esialgne postitaja Wolfgirl
Siin pole kellelgi nii tursket avatari, et laeb hästi kaua. Mul ple püsikat ja need avatarid tulevad 1,2,3 lahti. Mul see värk, et laupäeval ja pühapäeval vahid netis nii palju kui tahad ja maksad 150 kr. Püsikat mul pole, sest minu koduni digiliin ei jõu ( või mis see ka pole), mingi värk on veel püsika saamiseks aga see maksab kõvasti
See jah, allkirja alla jääb nii palju ruumi, kuigi mul seal ainult viis sõna ja kolm punkti

Ma sain ühe ülesse, suurus 50X50 pixlit. Mul oli pilt gif formaadis, veits jamasin sellega, siis tuli meelde, et pilti saab jpg formaadis salvestada{stu

[Teadet on muutnud 25-4-2004 postitaja Wolfgirl]


Ma rääkisin sellest et liiga suured avatarid ei oleks ja milleks meil on reeglid ei mitte kasutada suures formaadis pilte.

PS.Ära mängi selle smailiga siin midagi

[Teadet on muutnud 25-4-2004 postitaja devn]
Vasta
#19
ok, tere. mina siis täitsa uus ja avatari ka pole. ja mul ausõna pole seda ka kuhugi üles panna, et see siis siia panna. mis ma tegema peaks?
Vasta
#20
Otsi kusakilt internetist (kasvõi guglist) mingi pildike ja pane vajalikku lahtrisse lihtsalt selle file asukoht.
Vasta
#21
Alati saab mind paluda pilti töödelda ja enda zone'i üles panna vms.
Aga pärast avataride kogu saaks ise kohe valida.
Nagu ma ilmselt maininud juba olen, on enamus foorumite galeriides avatare nii vähe, et need hakkavad korduma, ja niimoodi peabki alati ise treima valmis midagi.
Galeriis võiksid olla siis maitia kuni 100*100 avatarid.
Selle laadimise aegluse tagab ju tegelikult pildi suurus baitides, on ju nii vist.
Siis on mõtekas mingi kilobaitide piir ette lükata. Kui tahan teen ähmase ja mustvalge ja suure pildi, aga laeb kiiresti.
Vasta
#22
to tulekera

Siin näiteks on hunnik avatare:
http://www.starpump.ee/avatar.php?id=&page=27
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat