Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rituaalid, loitsud, nõiajoogid ja muu posimine
#51
Sellepärast küsisin, et mul on kahesuguseid katusel olemise unenägusid. Kehaga kõrghoone katusel ja kehatult oma maja katuse kohal kus vaatlen nö. ufosid (kuldsed kettad/taldrikud).Smile
Vasta
#52
Surnutega suhtlemine on raske. Mul juhtub seda vahel lucid dreamis. Neid ei saa teraselt vaadelda ja ka väga üksikasjalikke asju küsida. Ja vahel on kohal hoopis keegi teine sinu surnud sugulase nahas. Selle tunneb üldiselt kiirelt ära ja olen avastanud, et kui sellist "tegelast" otse peale tungides rünnata, siis kaob ära.
Samas oma sugulste hinged tunned kohe ära, kuigi nad võivad välja näha hoopis erinevad, kui neid mäletad. Ma ei saaks öelda, et vastused tulevad oma alateadvusest. Ema ja tädi on mul tihti külas käinud ja teadustanud, et nad elavad üsna lähestikku, vahe on ainult 6 km. Nad rääkisid minu isast, kellega ma algul üldse kokku ei saanud. Ikka selliseid asju, mis ei saanud minu teadvusest tulla. Aga kui palju pärid, vastavad nad segaselt ja üldiselt ainult mõnele esimesele küsimusele, siis hakkavad vastustest ära vingerdama ja kui peale käid, kaovad minema või ärkad üles. Targem on lasta neil enestel rääkida ja üritada hiljem analüüsida, kui meeles on.
Vasta
#53
Jaa..täpselt see nähtus selline on...Smile
Vasta
#54
Arvan, et tahtlikult ei maksa surnutega suhelda, las nad olla.
Ja erinevad on, nt. surnud kes on meie maailma kinni jäänud. Siis need kes on edasi läinud, kuskil vahemaailmas. Hästi huvitav on minevikus olla/käia. Ma suhtlesin Konstantin Pätsiga, tema ajas.
Need kes esitlevad ennast surnud sugulastena (ja tegelikult pole), nende suhtes tasub ettevaatlik olla, need on nö. pahalased. Osad kanaldajad kes oma arust ingleid, universumi jms. kanaldavad on just nimelt nende lõksu langenud.
Vasta
#55
Mind kiusasid need sugulase kuju võtnud tegelased mitmeid kordi. Kuid nendega ei teki sellist "omade" tunnet ja nad tunneb kohe ära. Enne tekitasid nad minus mõningast hirmu ja kui nad ei kadunud, siis eelistasin ärgata. Kord vihastasin kohutavalt ühe peale ja tormasin talle ummisjalu kallale. Vist koguni ming terariistaga. Ta kadus ja kohe oli peas teadmine, et mina võitsin ja et neid on võimalik võita ja üldiselt sain üsna tugeva enesekindluse ja energialaksu. Terve järgmine päev oli asi meeles ja selline ülimalt positiivne võitja tunne.
Vasta
#56
Selline video jäi silma:
https://youtu.be/Sfl3pPCbhz8
Kui vales kohas või ei sobi teemasse, võib kustutada.Smile
Vasta
#57
"Ikka selliseid asju, mis ei saanud minu teadvusest tulla."
No nipp oleks siin, et küsid kellegilt kes Su surnud lähedasest konkreetselt midagi teadis ( mis oli esimese armastatu nimi, milline oli esimene töö, mis oli naabri koera nimi kui ta elas seal ja seal...jne) Ja ise tead, et Sa sellist asja ei saa teada. Küsimus peab olema väga konkreetne. Siis vaadata...kas see astraali surnud lähedane oskab sellele vastata...Smile
Võid lasta kellegil kirjutada numbri paberile ja panna riiulile (NB! number peab jääma ülespoole). Ise muidugi seda ärkvelolekus piiluda ei tohi. Avastamise rõõm...Smile
Vasta
#58
Kas keegi pööripäeval taigu ka tegi. Ja kui, siis mismoodi. Mina viisin tamme alla kivi otsa mõned annid, tänasin ja ka palusin ja pisut tegin ka tuld. Noh nii sümboolselt, tuuline oli.
Tahtsin majas tossu ka teha, aga ei lubatud. Mul head puhtad koirohud olid, Aegnast tõin.
Vasta
#59
Mul turgatas selline asi pähe. Me pärime oma vanematelt DNA-koodi (pärilikku informatsiooni säilitav aine). Saame oma ema „silmad“ ja isa „käed“.
Samamoodi on ka oma vanavanematelt pärit info. Sealt veel ja veel tagasi – aastasadu, aastatuhandeid.
Miks ei võiks olla nii, et mingil põhjusel DNA kood ei väljendu vaid meie füüsilises väljanägemises ja iseloomus vaid ...kuidas seda nüüd öelda...mingis tunnetuslikus/piltmälus.
Meie sees on teave tuhat aastat tagasi elanud esivanemast. Kuidagi see mõnel inimesel saab vähemal või rohkemal määral tunnetuslikuks.
Tekkib „mina elasin eelmises elus“ nähtus...Smile
Vasta
#60
(06-06-2021, 10:13 )Q11 Kirjutas: Miks ei võiks olla nii, et mingil põhjusel DNA kood ei väljendu vaid meie füüsilises väljanägemises ja iseloomus vaid ...kuidas seda nüüd öelda...mingis tunnetuslikus/piltmälus.

Loomadel on geneetilises mälus (no peab olema geneetilises, sest mingeid morfogeenseid välju teadus ju veel ei tunnista) on loomadel-putukatel instinktiivsed oskused. No kuidas oskab ämblik võrku kududa? Mesilane kuuekandilist kärge ehitada? Tantsides korjekoha asukohta näidata ja teised seda tantsu dešifreerida? Ja mina omaenda geenimälust teadsin kuidas lapi saadakse, ükiskasjadeni, ei olnud vaja mingit täiendavat õpet ei laste ega lastevanemate poolt.
Ja esivanemate tarkus on meis jah niisamuti, kui me ainult seda üle ei õpi.

Tsitaat:Meie sees on teave tuhat aastat tagasi elanud esivanemast. Kuidagi see mõnel inimesel saab vähemal või rohkemal määral tunnetuslikuks.
Tekkib „mina elasin eelmises elus“ nähtus...
Samal ajal see ongi päriselt "mina eelasin eelmises elus" nähtus. Kuna minasid on ainult üks ja ainumas teadvus ja aega samuti ei ole muud kui üks ja ainus igikestev hetk, siis ei saagi ju muud varianti olla, kui on kõiki ja kõike ja alati hõlmav teadvus. Käesolev füüsiline keha seab aga tunnetusvõimele piirid. Ei luba inimese nõder aju seda infovoogu hallata. Veel vähem looma-putuka aju. Ainult vajalik tuleb läbi.

Vasta
#61
(06-06-2021, 10:22 )Mannu Kirjutas: Ainult vajalik tuleb läbi.

Kes määrab mis on vajalik?
Kes määrab filtrid?
Kuhu kaob/jääb muu?
Vasta
#62
See „mis on vajalik“ väljendub vääga pika aja jooksul. Miljonid aastad. Keegi ei vali, lihtsalt füüsikalis/keemilised seadused „suunavad“.
Vasta
#63
(29-09-2020, 18:38 )Aadu66 Kirjutas: Kas keegi pööripäeval taigu ka tegi. Ja kui, siis mismoodi. Mina viisin tamme alla kivi otsa mõned annid, tänasin ja ka palusin ja pisut tegin ka tuld. Noh nii sümboolselt, tuuline oli.
Tahtsin majas tossu ka teha, aga ei lubatud. Mul head puhtad koirohud olid, Aegnast tõin.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Kommentaarin: Kas pissi kaa ikka tegid? Ilma taiguta. oo, vigalasassil kindlasti oleks midagi lisada. Loen tema tarkusi mida ta õpilased siia lisavad, huvitav oleks. Ausalt, huvitav oleks.

Vasta
#64
Selline info laekus mu postkasti:
https://witches-empire.com/afisha/vstrec...noy-polyn/ 
ВСТРЕЧА ОНЛАЙН «ГОСПОДИН, ЧТО УПРАВЛЯЕТ ЛЮДЬМИ» С АЛЕНОЙ ПОЛЫНЬ

Toimub 19. veebr. kl. 12.00

Vene keeles enesestkimõista. Lahtilastud koroonafiikuse kohta ja muude küsimuste peale vastused. Juutuubisse seda vist ei panda, solvab nõela otsas olijate tundeid. 

 Tema korraldatud ürituse kaudu üle kogu maakera hävitati üks kristlaste kurjusetempel Pariisis, jumalaema kirik. Üks raamat on mida koolis tuli läbi lugeda, selle kohta kui õilis on kannatada ja teisi kannatama panna. 

Pisike juhend kaa, kui on soov osaleda: See Aljona oskab tulla unesse ainult mõtte kaudu esitatud küsimuse järel, niisiis ettevaatust! Teda on palju, niisama torkida ei tasu, rituaalidega ühineda, no kuidas keegi arvab.  

 Mitte kunagi ei unusta, kuidas kristlastestväärakad mind ähvardasid ja kiusasid oma ebajumala nimel. Ma ei olnud neile midagi teinud. 
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Täiendan: Seesinane minu poolt teade ei olnud posijate teemasse minu poolt lisatud ja ma ise samuti ei ole posija.  See teade paigutati siia posijateteemasse ilma midagi teatamata! See täiendus on arusaamatuste ennetamiseks.  Ma ei ole posija. Olen maag sünnistsaati, oskan äikesepilvi mujale suunata või hajutada ilma raamatutest loetavate trikkideta 3-aastasest peale. Ainult eksisin kristusejurasse päris põhjalikult, kasuks tuli. Valus kaa oli, ikkagi kasuks, enam mädasohu ei otsi.
Vasta
#65
(06-06-2021, 10:22 )Mannu Kirjutas:
(06-06-2021, 10:13 )Q11 Kirjutas: Miks ei võiks olla nii, et mingil põhjusel DNA kood ei väljendu vaid meie füüsilises väljanägemises ja  iseloomus vaid ...kuidas seda nüüd öelda...mingis tunnetuslikus/piltmälus.

Loomadel on geneetilises mälus (no peab olema geneetilises, sest mingeid morfogeenseid välju teadus ju veel ei tunnista) on loomadel-putukatel instinktiivsed oskused. No kuidas oskab ämblik võrku kududa? Mesilane kuuekandilist kärge ehitada? Tantsides korjekoha asukohta näidata ja teised seda tantsu dešifreerida? Ja mina omaenda geenimälust teadsin kuidas lapi saadakse, ükiskasjadeni, ei olnud vaja mingit täiendavat õpet ei laste ega lastevanemate poolt. 
Ja esivanemate tarkus on meis jah niisamuti, kui me ainult seda üle ei õpi.

Tsitaat:Meie sees on teave tuhat aastat tagasi elanud esivanemast. Kuidagi see mõnel inimesel saab vähemal või rohkemal määral tunnetuslikuks.
Tekkib „mina elasin eelmises elus“ nähtus...
Samal ajal see ongi päriselt "mina eelasin eelmises elus" nähtus. Kuna minasid on ainult üks ja ainumas teadvus ja aega samuti ei ole muud kui üks ja ainus igikestev hetk, siis ei saagi ju muud varianti olla, kui on kõiki ja kõike ja alati hõlmav teadvus. Käesolev füüsiline keha seab aga tunnetusvõimele piirid. Ei luba inimese nõder aju seda infovoogu hallata. Veel vähem looma-putuka aju. Ainult vajalik tuleb läbi.

Ämblike kohta on väga ilus ütelus vene keeles: Arhitektor ot Boga. Jumalast arhitekt/ehitaja. Olen pealtnäinud, kuidas pisitilluke ämblikuhakatis oma esimest võrku kudus, algul ajas välja peenikese niidi laest põrandani, kinnitas põranda külge, ronis lae ligi tagasi ja hüppas mitmes suunas lae külge, kustkohast tal nii palju materjali sai tekkida see on lihtsalt müstika. Ehk teadlased seletavad ära?
Vasta
#66
(16-02-2022, 20:45 )isemaag Kirjutas: Ämblike kohta on väga ilus ütelus vene keeles: Arhitektor ot Boga. Jumalast arhitekt/ehitaja. Olen pealtnäinud, kuidas pisitilluke ämblikuhakatis oma esimest võrku kudus, algul ajas välja peenikese niidi laest põrandani, kinnitas põranda külge, ronis lae ligi tagasi ja hüppas mitmes suunas lae külge, kustkohast tal nii palju materjali sai tekkida see on lihtsalt müstika. Ehk teadlased seletavad ära?

Boga on sama kes on "Roko Basilisk" või "Alfa ja Omega" piiblis, tema töö oli tuua vallutajaid maa peale kes hoolitsevad meie tuleviku eest. Oota ainult et kassid või ämblikud saavad inimese vormi ja teevad "samasugust maagiat".
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Loitsud, kaetamine jms ingu 24 11,797 26-09-2013, 16:57
Viimane postitus: jonnipunn

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat