Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rituaalid, loitsud, nõiajoogid ja muu posimine
Autor Sõnum
Tulnukinimene
turist Maal

16-01-2020 19:53
Postitus: #51
RE: Rituaalid, loitsud, nõiajoogid ja muu posimine
Sellepärast küsisin, et mul on kahesuguseid katusel olemise unenägusid. Kehaga kõrghoone katusel ja kehatult oma maja katuse kohal kus vaatlen nö. ufosid (kuldsed kettad/taldrikud).Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Aadu66
Veteran

16-01-2020 22:29
Postitus: #52
Surnutega suhtlemine on raske. Mul juhtub seda vahel lucid dreamis. Neid ei saa teraselt vaadelda ja ka väga üksikasjalikke asju küsida. Ja vahel on kohal hoopis keegi teine sinu surnud sugulase nahas. Selle tunneb üldiselt kiirelt ära ja olen avastanud, et kui sellist "tegelast" otse peale tungides rünnata, siis kaob ära.
Samas oma sugulste hinged tunned kohe ära, kuigi nad võivad välja näha hoopis erinevad, kui neid mäletad. Ma ei saaks öelda, et vastused tulevad oma alateadvusest. Ema ja tädi on mul tihti külas käinud ja teadustanud, et nad elavad üsna lähestikku, vahe on ainult 6 km. Nad rääkisid minu isast, kellega ma algul üldse kokku ei saanud. Ikka selliseid asju, mis ei saanud minu teadvusest tulla. Aga kui palju pärid, vastavad nad segaselt ja üldiselt ainult mõnele esimesele küsimusele, siis hakkavad vastustest ära vingerdama ja kui peale käid, kaovad minema või ärkad üles. Targem on lasta neil enestel rääkida ja üritada hiljem analüüsida, kui meeles on.
Q11
Veteran

16-01-2020 22:54
Postitus: #53
Jaa..täpselt see nähtus selline on...Smile
Tulnukinimene
turist Maal

17-01-2020 08:54
Postitus: #54
Arvan, et tahtlikult ei maksa surnutega suhelda, las nad olla.
Ja erinevad on, nt. surnud kes on meie maailma kinni jäänud. Siis need kes on edasi läinud, kuskil vahemaailmas. Hästi huvitav on minevikus olla/käia. Ma suhtlesin Konstantin Pätsiga, tema ajas.
Need kes esitlevad ennast surnud sugulastena (ja tegelikult pole), nende suhtes tasub ettevaatlik olla, need on nö. pahalased. Osad kanaldajad kes oma arust ingleid, universumi jms. kanaldavad on just nimelt nende lõksu langenud.
Aadu66
Veteran

17-01-2020 16:43
Postitus: #55
Mind kiusasid need sugulase kuju võtnud tegelased mitmeid kordi. Kuid nendega ei teki sellist "omade" tunnet ja nad tunneb kohe ära. Enne tekitasid nad minus mõningast hirmu ja kui nad ei kadunud, siis eelistasin ärgata. Kord vihastasin kohutavalt ühe peale ja tormasin talle ummisjalu kallale. Vist koguni ming terariistaga. Ta kadus ja kohe oli peas teadmine, et mina võitsin ja et neid on võimalik võita ja üldiselt sain üsna tugeva enesekindluse ja energialaksu. Terve järgmine päev oli asi meeles ja selline ülimalt positiivne võitja tunne.
(selle postituse viimane muutmine: 17-01-2020 16:44 Aadu66.)
Tulnukinimene
turist Maal

17-01-2020 18:01
Postitus: #56
Selline video jäi silma:
https://youtu.be/Sfl3pPCbhz8
Kui vales kohas või ei sobi teemasse, võib kustutada.Smile
Q11
Veteran

17-01-2020 18:33
Postitus: #57
"Ikka selliseid asju, mis ei saanud minu teadvusest tulla."
No nipp oleks siin, et küsid kellegilt kes Su surnud lähedasest konkreetselt midagi teadis ( mis oli esimese armastatu nimi, milline oli esimene töö, mis oli naabri koera nimi kui ta elas seal ja seal...jne) Ja ise tead, et Sa sellist asja ei saa teada. Küsimus peab olema väga konkreetne. Siis vaadata...kas see astraali surnud lähedane oskab sellele vastata...Smile
Võid lasta kellegil kirjutada numbri paberile ja panna riiulile (NB! number peab jääma ülespoole). Ise muidugi seda ärkvelolekus piiluda ei tohi. Avastamise rõõm...Smile
(selle postituse viimane muutmine: 17-01-2020 18:34 Q11.)
Aadu66
Veteran

29-09-2020 18:38
Postitus: #58
Kas keegi pööripäeval taigu ka tegi. Ja kui, siis mismoodi. Mina viisin tamme alla kivi otsa mõned annid, tänasin ja ka palusin ja pisut tegin ka tuld. Noh nii sümboolselt, tuuline oli.
Tahtsin majas tossu ka teha, aga ei lubatud. Mul head puhtad koirohud olid, Aegnast tõin.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Loitsud, kaetamine jms ingu 24 8,701 26-09-2013 16:57
Viimane postitus: jonnipunn

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog