Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummalised sündmused vanas ühikas
#1
Tegu siis mingi müstilise asjaga. Õhtul natuke enne 11 kuulsime mingit mürinat nagu müristaks, aga 24. nov ammu enam ei mürista. Kuna olime viimasel 5. korrusel, siis ei saanud seda mitte midagi põhjustada. Üle lae käisid mingid mürina taolised hääled alguses kaks korda järjest ja natuke hiljem kolmandat korda. Mingit loogilist selgitust sellele ei leidnud, igatahes väga ebareaalne, pole kunagi midagi sellist kuulnud.

Naaber rääkis veel hirmujutte, et I ms oli maja koha peal palju inimesi sõja-ajal surma saanud ja sisse põlenud ja et nende samme on vahel kuulda, kui nad tahavad majast põgeneda, aga ei saa. Ei saanud küll aru miks 100 aasta pärast veel nad peaksid kummitama ja uues majas viimasel korrusel. Kuigi kummitusi ja tonte ei usu, siis sellel hetkel oli see väga reaalne kui ka oli millegi muuga tegemist, mille peale ei oska oma peaga tulla. Pealegi järgmise päeva õhtul kadus naabril kaks korda mõneks sekundiks elekter ära ja kolmandat korda kadus 10 minutiks, aga ainult tema toas, kuigi koridoris tuled põlesid.

[Muudetud: 11-26-2008 alter]

[Muudetud: 2-7-2010 alter]
Vasta
#2
Oli see tormi ajal? Keegi katusel tööd ei teinud, või niisama ei käinud?
Vasta
#3
Plekkkatus? Mul juhtub seda pidevalt.
Pühapäeval ja esmaspäeval müristas küll muidu, Tartus vähemalt.
Kui elad Tallinnas, siis on siin miskit http://para-web.org/viewthread.php?tid=4230
Vasta
#4
Esmaspäeva õhtul jah Tartus, aga välistasime selle, sest talv oli just kätte jõudnud. Mingi tõenäosus on, aga see oli just lae kohal ja ei olnud nagu vali vahelduv müristamine vaid pidev ja täpselt sama pikkusega kordus. >Ei olnud küll loodusliku hääle moodi.
Vasta
#5
Plekk-katusel siiski taolist häält ette tuleb, Mu enda maja vihmavee rennid suurema tuule ajal undavad. Kohati jääb tunne, nagu keegi kõva häälega naeraks majas ja uluks, kuid täitsa tavaline asi siiski : D Jää võis ka murduda vms, vajuda kuhugi sisse vms
Vasta
#6
Mis kell muidu müristas esmaspäeval?
Vasta
#7
Mäletan, et olin vennaga lõunakeskuse lähedal ja müristas väljas.
talvine äike on ka olemas. Oli siiski ju järsk õhurõhu muutus.
Vasta
#8
Need on vaid jäljed (tundub suht loogiline), mis on sinna majja jäänud. Nende inimeste hinged on juba ammu Vaimumaailma läinud, aga nende jäljed on alles. Sa võid neid ju paluda, et nad minema läheksid... Või viirukiga (lõhnaküünlaga võib ka) käia mööda seda tuba... Natuke võib-olla puhastab ehk Smile
Vasta
#9
Miks peaksid vaimud või nende jäljed müristama äikese ajal?
Vasta
#10
Hmm.. kas need olid pikema-ajalised mürinad.
Vanematekodus (eramaja)on juhtunud ka sarnast. Elutoas olles võis kuulda aeg-ajalt mürtsatust mis oleks nagu tulnud ülemiselt korruselt. Ainult, et ülemisel korrusel ei olnud seda kuulda.
Meie üks seletus sellele oli, et maja liigub. Meil küll 20 aastat vana see. pole uus enam
Sa vist kirjeldasid, et on uus maja. Võibolla vajub ka paika, et sellest need mürinad.
Vasta
#11
No mingi 40 aastat vana maja, aga ei mõista miks peaks tekkima mürin 3 korda täpselt samamoodi ja sama pikalt korduma. Mingit ägedat muutust ei olnud nagu äikesemürina ajal. Ütleks päris monotoonne. Kui tõesti enne 11 õhtul müristas, siis jääks kuidagi rahule, aga Metavo ei õelnud täpselt, mis kell müristas.

[Muudetud: 12-4-2008 alter]
Vasta
#12
Meil ka hakkas müristama pärast seda, kui katus ära vahetati.
Asi nimelt selles, et plekk katuse alla tõmmatakse selline kile moodi asjandus, tuuletõke asja nimeks.
Kuna tuul pääseb räästa vahelt katuse alla, siis tugeva tuule korral hakkab see kile seal vibreerima ja tulemuseks ongi mürin, mis võib püsida ühe koha peal või rulluda edasi-tagasi, olenevalt tuule suunast ja tugevusest.
Aga ei välista, et sul seal vaimud ringi tuiskavad, igat probleemi ei saa ühe mõõdupuuga võtta Bleh
Vasta
#13
Olen ise ka juhtunud kokku sellise kummalise häälega aga mitte katusel vaid kuulsin, et see toimus teises toas. Olin ema juures ja läksime magama-mina elutuppa ja ema ja ta abikaasa teise tuppa. Ei tea, kui palju oli möödas ajast, kui läksin voodisse aga tean, et magama ma ei jäänud, oli koguaeg mingisugune pinges olek. Ja ühel hetkel kuulsin nii tugevat mütsatust või kolinat, et arvasin, et teises toas kukkus riiul seinast alla. Läksin siis ema tuppa ja tema magas, polnud midagi kuulnud ega näinud. Igatahes olen vägagi kindel selles, sest se ehmatas mind väga. Angry
Vasta
#14
Jap, sama oli ka mu vanematekodus. Smile
Vasta
#15
Mul on ka sarnane värk. Elan eramajas ja teisel korrusel. Mul on nii, et peaaegu iga õhtu käib mingi pauk vastu katust. See ei ole nagu müristamine, vaid justkui löök. Ma alles kolisin ka siia majja. Algul oli see ehmatav aga nüütseks olen ära harjunud juba, kuid siiski tahaks teada mis selle põhjustab.
Vasta
#16
Kui tegu plekkatusega siis see teeb nii tänu soojus paisumisele.
Vasta
#17
Tegu võib olla tormiga, aga ma arvan miski pärast, et seal on tegu millegi palju suuremaga. Aga see põgenevate hingete seletus on üsna loogiline ju.
Vasta
#18
Põgenevad hinged on päris hea seletus jah. Igatahes seal teisigi kummalisi asju juhtus, mida ei oskanud seletada. Omal ajal seal öösel käisid mingid plaksud, lihtsalt mingi vali laks käis toas öösel ühe ajal või natuke enne seitset. Mitte mingit lühist ei olnud ega märki, et pirn oleks läbi läinud või mingit põlemisjälge, lihtsalt lambist toas käis litakas ära ja ei mingeid jälgi.

Kui see ei ole veel piisavalt kummaline, siis ükskord hakkas naabri arvuti iseenesest öösel tööle. Arvuti oli välja lülitatud ja ei saanud tööle hakata, pealegi me magasime ja keegi ei saanud arvutit sisse lülitada. Sellised kummalised aktiviseerumised olid seal öösiti. Nüüd seesama naaber rääkis, et oli jälle arvutiga väga kummalisi asju juhtunud öösel:

Tsitaat:Öösel ärkan mõnikord üles, arvuti töötab. Päeva ajal helistavad inimesed, valeühendused. Naaber ütleb, et teine mina tegutseb. Ekstrahuvitav oli see, kui õhtul panin arvuti talveunne. Öösel arvuti töötas järsku. Panin uuesti hibernate. Hommikul avastan, et kõik avatud programmid on kinni ja uued on avatud. Korra oli Saaremma ja Pärnu kaart lahti, see google Earth

Kuna millegagi ei oskanud seda seletada, siis arvasin ka, et mingi poltergeist või vaim tegutseb seal. Selliseid seletamatuid asju juhtus seal liiga palju, et seda juhuseks pidada. Misiganes see oli, igatahes mind päris hirmutas see ja läksin minema, niipea kui sain. Igatahes pärast neid lakse öösel ei olnud, kui lahkusin sealt. Arvasime, et see minu või temaga seoses oli, et me kuidagi häirisime selle toa energiavälja. Ükskord ta rääkis unes: "Must pealuu jälgib sind". See oli ka päris õudne, eriti, et ta ise ei mäletanud, et oleks seda öelnud ja seina peale oli ka must pealuu joonistatud.

[Muudetud: 2-7-2010 alter]
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kummalised lood Fazrael 4 4,333 21-03-2014, 15:57
Viimane postitus: Müstik
  Veidrad syndmused vanas koolimajas sid999 2 2,393 18-01-2012, 16:34
Viimane postitus: gothgirl
  Vanas majas lapse sammud pagaripiparkook 9 5,297 15-11-2009, 17:40
Viimane postitus: kristjan231
  Kummitus (?) vanas majas. -KMS- 54 18,334 29-09-2008, 17:41
Viimane postitus: villu
  Kummalised hääled magamistoas ajouraksuolen 3 3,107 04-02-2008, 11:31
Viimane postitus: Flash
  Kas mitte-väga vanas majas võivad olla vaimud vms ? Gerxx. 12 7,066 29-12-2007, 14:37
Viimane postitus: resr
  Vimm 2 ja kummitused vanas majas black331 12 6,311 22-12-2007, 14:55
Viimane postitus: Bubblegum

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat