Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
usun eelaimdusesse ,aga muu on vist kiiks.
Autor Sõnum
Celtic
ja sina pead kandma maailma

06-09-2010 19:14
Postitus: #1
usun eelaimdusesse ,aga muu on vist kiiks.
Aga oled sa vahel mõelnud, et ehk pole neid asju, millest kirjutad, olemas seetõttu, et vaatad valesti või vaatad valesse kohta?

Mis puudutab aga seda, et istu ja palu, küll antakse, siis selles on sul õigus. Mitte keegi ei saa inimesi aidata peale inimeste endi...

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
mõistatus
Uustulnukas

06-09-2010 19:20
Postitus: #2

Olen igast asju mõelnud ,aga näen elust endist mis toimub, mu mehe ema on venelane ja tema usub jubedalt igast vanasõnu ja jumalat jne aga ometigi tal üks häda teise otsa,inimene nii kinni oma usus ,et ei kasuta rohte ega midagi ,sest inglid ja jumalad teevad kõik korda ja sellepärast tal niipalju muresid ongi ,et ta ei lähe ise oma eluga edasi vaid ootab ,et keegi selle korda teeks.
See pole muidugi ainuke, kavõi kasuisa mul, kunagi uskus igast asju ja palus rasketel aegadel ,et asjad paika jookseksid kuidagi ,aga ei midagi ja lõpuks ,kui ise mõistuse pähe võttis ja hakkas enda eluga vaeva ka nägema on nüüd palju edukam.
neid näiteid võib jäädagi tooma, koguaeg kui on mingi vaimude saade olnud siis on hiljem välja tulnud ,et kõik lihtsalt kokkumäng.
Ise usun eelaimdusesse, aga kaldun ka arvamast ,et mõnel inimesel loogika lihtsalt väga hea.
Celtic
ja sina pead kandma maailma

06-09-2010 19:24
Postitus: #3

Need juhtumid, mida kirjeldad, on ju kõik äärmused. Vaata äärmuste vahele...

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
mõistatus
Uustulnukas

06-09-2010 19:26
Postitus: #4

pole vist nii andekas ,et sinna vahele kuidagi näha v midagi aru saada
zepac
Veteran

06-09-2010 20:19
Postitus: #5

Celtic püüdis vist öelda, et telesaadete ja üksikindiviidide puhul ei saa üldistusi teha.
Selles suhtes oled sa õigel arusaamal, et meie nõiasaated on jama. Kunagi ammu käisin ise sensitiivide juures. Abi nendelt ei saanud, kuid üks Tartumaal elav ravitseja valdas mõtete lugemist. Vestlus temaga vältas ligi pool tundi. Mind hüpnotiseeriti ning pärast 10min kestnud nö seansi ta rääkis minuga nagu oleks mind tundnud kogu elu.
Mina enda probleemile lahendust siiski ei saanudki. Kuid see, et ligi 10 "nõida" sai läbi käidud, ei tähenda, et nad midagi ei suudaks. Meenub, et seal Tartumaal oli mul kaasas ka õde. Tal oli tol ajal mingine nahaallergia kätel, kuid nii uskumatu kui see ka ei tundu, siis see allergia tal kadus. Sellest on möödas nüüdseks ehk 11 või 12 aastat.

Mainid korduvalt Nastjat. Küsin, kui eetiline on teenida suurt raha müües kulinaid, mis toovad õnne, jõudu, edu, rikkust ja kõike muud positiivset? Mina leian selle põlastusväärse!

Siia käib eriti deep mõte või kellegi kunagi elanud prontosauruse mõte, millel puudub tänapäeval igasugune aeg ja/või koht.
Leena
Bännitud

06-09-2010 22:40
Postitus: #6

Sellist jama on raske kommenteerida. Eriti kui ka just üks hämmingus? T oma posti ära kustutas. Muidugi kui ta seda ise tegi.
Aga igasugune kustutamine on minu arvates kurjast. Olgu tegu või viimase saastaga aga kustutada ei tohiks.
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog