Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Para-hullude-öö vol.1 Kaiu 06.12.08
#1
Kunagi oli teemaks weebikaamera paigutus kõiksugu anomaalsetesse kohtadesse.
Kuna raha ei ole, siis peame ise selle jälgimistöö ära tegema.

Termose, kummikute ja tervitusplakatitega jälgivad:
Tom
Metavo
Cassiopeia

Kel huvi, võib külla tulla.
Vasta
#2
Päkapikke ei näinud.
Vasta
#3
Põhiline, et teil endil lõbus oleks Laugh

Samas, eks see Kaiu raba ole omamoodi paranormaalne ka muudest külgedest - näiteks sellest, kuidas ta suudab inimesi enda külge tõmmata, nii et osad suisa sõltuvusse jäävad tollest paigast.
Vasta
#4
Gigantne hakklihamasin.

Uskumatu, et kunagi sai seal mitu päeva jutti oldud Bleh.

http://galerii.para-web.org/thumbnails.php?album=53
Vasta
#5
See esimene pilt seal on väga lahe.
Vasta
#6
5 pildi pärast nii palju vaeva? Mis ülejäänutest sai?

[Muudetud: 12-7-2008 Liine]
Vasta
#7
Termose, kummikute ja tervitusplakatitega.......
Neljanda pildi üleval paremal pool on keegi aga tahaks teada, mis oli tervitusplakatile kirjutatud.
Muideks tiibeti mungad käisid oma liha öösiti mägedes vaimudele söögiks pakkumas aga neil oi vaja omale õpetajaid kaubelda ja nad teadsid täpselt, milliste palvemantratega õiged vaimud tulevad, igaüheöle end söögiks pakkuda natuke mõttetu sest tervitus on ju iseendast kutse.
Vasta
#8
Minu pea on see mis alt paistab. Ja on näha, et mind on teiselegi pildle jäetud.
Raba ei tahtnud meid sinna sel korral. Seda oli tunda.
Vasta
#9
Vaata ikka seda mis üleval paistab, all on jah üks must laik aga selle laigu kohal pildi üleval ääres, ära vaata silmadega vaata tundega ja mitte otse, äkki näed.



[Muudetud: 8-24-2009 Cassiopeia]
Vasta
#10
Smile Kaua te seal rabas olite sis? Ehh oleks teadnud oleks ka tulnud aga ma olin hoopis Järvakandis Kosmikute kontserdilBleh

[Muudetud: 12-8-2008 lepa]
Vasta
#11
Vaatasin neid pilte suure huviga. Esimene on ikka täiesti kunstipärane pilt. Aga kirjutasin eelkõige sellepärast et arutleda teemal "kuidas ja mismoodi keegi näeb". Sest neljandal pildil üleval paremal midagi konkreetset (paha sõna, aga midagi sinnapoole ma mõtlesin) ma ei näe. Kuid pildist üldiselt õhkub mingit "kohalolekut" - see on nüüd väikest viisi vastand sellele "konkreetsele". Oleks mul ilma VS vihjeta need kolm elektriliinidega pilti ees ja palutaks öelda, kus midagi on, ma ei hakka oletama mis ma siis oleks vastanud.

Kohapeal käies ja olles tekib rohkem erinevaid tundeid kui pilte vaadates; topograafilised kaardid on ka väga head ja ma olen suht hull nende järele. Kaiu rabas ma käinud pole.

Aga üleüldse olen ma kaunikeses segaduses, et kui palju ennast usaldada ja kui palju võib olla tegu puhtalt mingite luuludega. Hulluksminemise tunnet mul pole kunagi olnud, pigem võib olla siis mingi soovmõtlemine. Kui Celticut tsiteerida "Ära taha olla see, kes sa ei ole, vaid ole see, kes olema pead ning avastad peagi, et olid see, kes olla tahtsid..." ... kas see on siis tahtmine või pidamine - kuidas teha vahet?
Vasta
#12
Vahet teedki sellega, et kui sa miskit tahad, siis sa seda ilma laipu maha jätmata ei saavuta, ent lastes asjadel minna omasoodu, viivad need omad sood sind lõppeks ikkagi sellele rajale kuhu tahtsid alguses jõuda. Kui tahe elimineerida, siis jääb alles vaid siht, mis ongi oluline.

Ennast pead alati usaldama. Isegi kui tegemist on luuludega, siis on need sinu luulud ja millegi jaoks olulised. No näiteks kui tulevikus oled veidi enesekindlam, siis on vähemalt olemas mingi pidepunkt mille järgi õige luul ära tunda. Kui sul luulusi poleks siis ei tunneks neid ka ära.
Vasta
#13
Ma nüüd olen suht loll ja küsin, et need esimesed 2 pilti .. kust see valgus tuleb ? Sick
Vasta
#14
Mina jooksin hästi kiiresti maanteel taskulambiga
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas Metavo
Mina jooksin hästi kiiresti maanteel taskulambiga
Kas see oli nüüd päriselt või ? Laugh
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas JoJo
Tsitaat:Algselt postitas Metavo
Mina jooksin hästi kiiresti maanteel taskulambiga
Kas see oli nüüd päriselt või ? Laugh
Tegeleikult tegu mööduva autogaSmile
Vasta
#17
Hmm. Väga lahe pilt ! Ma mõtlesin tükk aega, mis see võiks olla, tundus nii ... para Laugh Aga see on kuidagi eriliselt tehtud pilt ? ..või ? Laugh
Vasta
#18
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Vaata ikka seda mis üleval paistab, all on jah üks must laik aga selle laigu kohal pildi üleval ääres, ära vaata silmadega vaata tundega ja mitte otse, äkki näed.

Mind häirivad need elektriliinid seal, ma ei saa neist mööda tajuda. Sad
Vasta
#19
Cassiopeia, vaata parem pilte, mis on tehtud sealtsamast maanteenukast soo peale, sealt on näha tervelt kaks sissepääsu alla.
Ja pole vaja sugugi konnata mööda sood, kui veab siis võid mitte ainult vestlema vaid ka alla sattuda sealtsamast ennast kehast välja sirutades, aga palu Liinet las utsitab sind veidi, tal head suhted nendega sealt alt.
Vasta
#20
Mulle on jällegi viimasel ajal kõrgepingeliinid meeldima hakanud Sick
Vasta
#21
Ma seal õhus ei taju neid avausi vms. Aga mingid energiarohkemad kohad on metsa veerel ... vähemalt ma tunnen nii.
Vasta
#22
Need kohad on soo keskel ja silmaga sealt sooveerest nähtavad, nüüd on seal mitmel korral käidud vaatamas ja suhtlemas.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kolgu (ka Kaiu) raba väljasõit 27-29 apr Tom 217 114,943 08-09-2015, 20:32
Viimane postitus: zzz34
  Tallinna ja Tartu grupi koostöö vol. 1 "Kirna" Nazz 123 85,505 06-10-2014, 16:10
Viimane postitus: hulkuv hing
  Pärnu Para-Uurimisgrupp 2 katse! Psühholoog 2 8,930 20-05-2013, 18:11
Viimane postitus: Tharapita
  Pärnu Para-Uurimisgrupp I katse pjp 26 24,571 14-05-2013, 20:28
Viimane postitus: Thorondor
  Saaremaa Para-webi uurimisgrupp tribalangel 67 52,978 02-03-2013, 01:41
Viimane postitus: tribalangel
  Tallinna Para-webi uurimisgrupp Tom 8 14,246 05-12-2011, 11:44
Viimane postitus: lahendused
  Tartu Para-webi uurimisgrupp Metafor 84 77,441 29-06-2011, 18:24
Viimane postitus: Metafor
  Suvine Kaiu uurimiskäik 2009 Metafor 7 9,768 06-10-2009, 08:00
Viimane postitus: Tom
  Kaiu raba vol2. 18-20 aprill Tom 164 62,489 03-10-2009, 15:13
Viimane postitus: babuum
  Kaiu raba noltsik 75 23,780 22-08-2008, 19:25
Viimane postitus: noltsik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat