Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luusika baas
Ma tooks paar näidet, kuidas seletamatut saab seletada ja kirjeldamatut kirjeldada.

1) Näiteks seksimise teema: kui tugevasti hoitakse ürituse ajal üksteisest kinni? - sellistele küsimustele ei taha paljud vastata, kuna tunded, lähedus ja muu on olulisem.

Samas saab järgi proovides öelda, et üksteisest hoitakse kinni maksimaalse jõuga, ehk keskmisel inimesel nagu 50 kg raskust tõstes.
Alati saab juurde lisada, et tunded, lähedus ja muud faktorid on olulised, kuid esialgsele küsimusle "kui tugevalt hoitakse kinni" saab anda ammendava arvulise vastuse.

2) Näiteks transentaalse meditatsiooni tipptasemes rätsepistes istudes "õhus hõljumine": kui suurt raskust suudaks lisaks endale õhus hoida - sellistele küsimustele ei taha paljud vastata, kuna keskendumine mantra kordamisele ja sisemine pühendumus on olulisemad.

Samas saab järgi proovides öelda, et tegelikult ei hõljutagi õhus rätsepistes olles, vaid hüpatakse konna moodi seosetult üles ja mediteerijale jääb tunne, justkui ta "hõljuks õhus" - sõltumata sellest, kui suure raskuse sa seljakotti paned, ei hõlju sa ikkagi reaalselt ja pidevalt õhus, vaid "lendamise tunne" valitseb vaid peas.
Niipalju kui mina eestlastest "mediteerijaid - hõljujaid" aastaid tagasi nägin, siis ei hõljunud neist keegi päriselt õhus - ehk küsimusele ei saa anda selget vastust, kuna reaalses maailmas ei toimugi vastavat füüsilist hõljumise laadset tegevust - hõljumine toimub vaid tundemaailmas, ehk tegemist on meeltepettega.
Samuti annab mediteerimine vaid lühiajalise energia lisandumise nagu narkootikumid, mitte aga püsivat energia lisandumist nagu vitamiinid: tänaseks pole vist enam ühtegi järjepidevat mediteerijat Eestisse alles jäänud, kes nõuka aja lõpul mediteerimisega alustasid.

3) Inimese aura nägemine - paljud ei näe inimese aurat palja silmaga, kuid elektrivälja tekitamise abil saab Kiriljani meetodil inimese aurat pildistada fotoaparaadiga - nii saavad ka aura mittenägijad aurat näha ja vajadusel seda värvide järgi analüüsida.

4) Sarnaselt saaks meediumid anda ka Luusika baasi kirjelduse: pildil nr x suure kase kõrval kahe võsa vahel ongi baasi sissekäik - sissekäigu maapealne osa on 3 meetrit kõrge, 2 meetrit lai, ning uks on 1 meeter lai ja 2 meetrit kõrge - laskumine 8 kilomeetri sügavusse toimub lifti abil, ning seinad on punakast graniidist - baasi sees on 5 meetri kõrgused ruumid, mis on valgustatud valgete led lampidega. Ruumides on mõned väikesed lendavad taldrikud, ning mõned tulnukad kõnnivad ringi ...jne.

Üldiselt: alguses oli väide, et "linnud ei laula", kuid videoklippide peal siristavad linnud ilusti laulda .... alguses oli väide, et tulnukad pelatavad sind sealt minema, söövad ära, ning ei soovi sissepääsu pildistamist - mind ei peletanud sealt keegi minema, ära pole mind ka söödud, ning pildid on kõigile nähtavaks tehtud ... mul tekib küsimus, kas ma sattusin ikka õige koha peale ja pildistasin õiget ümbrust?

Oletame, et ma olen kõigest valesti aru saanud, st Luusikal baas on "teisel sagedusel", ning sissepääsud suletud - kas Eestis on mõni tulnukate baas ka "meie sagedusel" ja kas mõne baasi sissepääsud on ka reaalselt avatud - andke mulle koordinaadid, ma lähen ja pildistan kunagi ära, ning tõmmake siis uutele piltidele punasega ring ümber "õige koha peal".
Vasta
(27-04-2011, 22:28 )sähvatus Kirjutas:
(27-04-2011, 20:42 )Liine Kirjutas: Kes tahab, võib Luusikale rahulikult kaevama minna. Baas on tühi ja tühjaks jääbki.
mis seal siis juhtus? miks tühjaks jääb?

Mis juhtus? Smile Seltskond otsustas lahkuda ilma tagasitulekuplaanideta.

Vasta
(28-04-2011, 16:08 )Liine Kirjutas: Mis juhtus? Smile Seltskond otsustas lahkuda ilma tagasitulekuplaanideta.
Liine, kui pildi üles viskasid võiksid asjast ka täpsemalt rääkida. Nimelt siis lõppes Luusika baasis elavatel "hallidel" rendileping.
"Rendilepinguid" meie planeedil hooldavad üks interdimensionaalne "õigusbüroo". Nimetagem neid Huntjäär & Hirv'eks.
Miks lõpetati, võib ainult spekuleerida. Aga kindel võib olla ühes. Kaua see koht tühjana ei seisa.

Vasta
Mis juhtus: Smile

1) Aasta paar tagasi sõitis purjus traktorist Luusikal metsatööde käigus tulnukate baasi sissepääsu segamini - deliiriumis traktorit juhtides ei saanud ta aru optilistest miraazidest, ega tulnukate mõttekontrollist, ning põrutas kõigele vaatamata baasi sissepääsu segamini - selle tõestuseks on aasta-paari vanused traktori jäljed otse baasi sissepääsu juures - samuti selgeltnägijate võimetus punase ringiga ära näidata baasi sissepääs.

2) Seejärel viskas traktorist oma jubedalt lehkava Prima pläru purunenud baasi sissepääsust sisse, mille jube kärsahais peletas niigi põdura tervisega hallid maa alustest baasi käikudest välja - seetõttu ongi baas hetkel tühi ja linnud laulavad.

3) Seejärel sõi näljane karu või metssiga põdura tervisega hallid tulnukad ära, mille tõestuseks on baasist 100 meetrit põhja pool tehtud pilt 30 cm laiusest ja 20 cm kõrgusest rohekast junnist, mis haiseb eriti võikalt.

Äkki selgeltnägijad või meediumid täpsustaks, kuna täpselt tulnukad Luusika baasi maha jätsid?

   
Vasta
Arlich oli see härrasmees kes rääkis energiakeskustest eestis, mis töötavad tulnukate jaoks.
Tema väitel on see kõige tugevam tulnukaid energiaga varustav koht siinmail, juu seal teenindav personal ka olemas on, mina lihtsalt võtsin kätte ja kolasin tema väidetud kohad läbi ja ma ei olnud ainus, mida keegi kusagilt ka tegelikult leidis on minevik.
Soovitan aru pärida nende kohtade esmaavastajalt, mida need kohad endast kujutavad ja mis seal teha saab.
Kohti kus uudishimulik rahvas võiks palverännakutel käia on siinmail tõepoolest palju aga mul ei ole mingit põhjust käituda nii nagu esimese vabariigi ajal meediumitega eesti läbi uurinud seltskond, avaldas need andmed ajakirjanduses ja lühikese aja jooksul ostis kirik kõik maatükid enda omandisse.
Vasta

Luusika baas ja Kaiu raba asuvad minule teadaolevalt riigimetsas - seega ei saa kirik ega keegi muu neile küüni taha ajada - isegi kui saaks jääks metsamaa igaühele päevaseks külastamiseks avatuks.

Nüüd, kus Luusika baas on tulnukatest tühi, võiks meediumid linnulaulu saatel seal rahulikult all ära käia, ning kirjeldada, mis seal täpsemalt on.
Vasta
(27-04-2011, 20:42 )Liine Kirjutas: Kes tahab, võib Luusikale rahulikult kaevama minna. Baas on tühi ja tühjaks jääbki.

Kas sellel väited on seosed su varasemate väidetega, mis puudutavad Kailase mäge ja selle....mõjusid???

Vasta
Kailast ja Luusikat omavahel võrrelda ei saa mingit moodi. Ainuke ühisosa on vast, et mõlemad asuvad Maal. Smile
Vasta
Aastaid tagasi olin seal ligidal aga siis küll midagi erilist ei kohanud,ma polnud küll selle keskmes aga sel pole tähtsust. See suvi on tarvis sinna kanti minna muu asjaga ja siis olen seal nn baasi väravas. Siis selgub mis seal on ja mida mitte....sest jäljed on ikkagi äratuntavad ka peale x de lahkumist.
Vasta
Äsja valmis saanud google streetiga on Luusikal näha midagi veidrat.
http://maps.google.com/maps?q=%C3%9Cksnu...2C%2C0%2C0
Kui liikuda paremale, siis objektide asukohad on ka mujal. Midagi selgelt ei näe, aga ei saa öelda ka et seal midagi pole.
Vasta
Miks mul selle lingiga avaneb -Üksnurme tee, Saku, Eesti-,aga mitte Luusika nagu lubatud?
Vasta
Üksnurme tee või Luusika, vahet eriti ei ole, kui Google Streetmappi vaadata. Seal on pidevalt palju selliseid asju, mida seal tegelikult olema ei peaks.
Vasta
(17-05-2012, 16:37 )Deadmaus Kirjutas: Üksnurme tee või Luusika, vahet eriti ei ole, kui Google Streetmappi vaadata. Seal on pidevalt palju selliseid asju, mida seal tegelikult olema ei peaks.

Ei ole eriti vahet....
Vasta
Ma mõtlesin pigem seda, et google streetmapis on palju n.ö glitche, paljud asjad on moonutatud, leidub selliseid veidraid musti asjandusi, mida seal tegelikutl olema ei peaks jms. Mitte Üksnurme või Luusika asukohta...
Ütlen igaks juhuks veel juurde, et Google streetmap on see asi, mida nad siin autodega ringi sõites pildistasid, ning mis just hiljuti valmis sai (Eesti osa), mitte google'i kaardirakendus.
Vasta
Ilmselt on kaks asja omavahel seotud. Mida siinsed kirjutajad jätavad piirkonnas kahe silma vahele on järgmine info pärimusekogust.

Simuna oma omapärase maastikuga, soode, metsade ning mägedega pakub rohkeid võimalusi pelgupaikadeks.

Määri Sootagusel olnud pelgupaik, kuhu rahvas redusse jooksnud. Sootaguse on Padust 6 km. Tee sinna viib läbi soo. Seda pelgupaika tarvitati veel Vabadussõja ajal. (Leena Rääk)

Määri Sootagusele Allika heinamaa otsa olevat rahvas põgenenud, sinna olevat ka maetud. Loomad aetud sohu ja pandud võrud ninade ümber, et nad häält teha ei saaks. Need võrud seisnud veel kaua aega puude otsas, jutustaja on neid veel oma lapsepõlves näinud. Sootaguse küla olevat alati olnud pelgupaigaks. Kui punased sisse tunginud, jooksnud rahvas jällegi Sootagusele. (Juula Peil)

Sootaguse külast kolm versta keset tüma sood on arumaine küngas - Katlassaar, praegu suure metsaga kaetud. Sinna olevat sõdade aegu rahvast jooksnud. Loomadel olnud võrud ninade ümber, et takistada ammumist. Võrud olnud vitstest keeratud. (Eva Naarits)

Nüüd kui lööte lahti maa-ameti mullastiku kaardi, leiate Katlassaare kohe ülesse ... jääb ju vanade Eestlaste muistne pelgupaik vaevalt kilomeetri jagu kirde suunas räägitavast Luusika baasist. Vanal ajal kui piirkond kuivendamata oli laius seal suur soo. Hetkel raba ja metsane ala. Soo ja "vaimud" kaitsesid redusolijaid kindlast...nii et võõrastel sinna "isu " oma nina toppida ei tulnud. Või on need kaks kohta ikkagi omavahel seotud ?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Deefa baas Muugal täitsa elus. VironShaman 265 140,010 14-03-2015, 08:47
Viimane postitus: Mannu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat