Para-web'i 15. sünnipäev 9.-11. novembril 2018

Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mis on musta augu sees?
Autor Sõnum
isemaag
Vana kala

05-10-2018 18:39
Postitus: #51
RE: Mis on musta augu sees?
Lihtsast talopojaloogikast lähtudes: Musta augu sees peab tekkima valge auk ja millalgi tolle valge augu sisse omakorda tekib must auk koos kõikide teooriatega. Kõik on väga lihtne kui teoreeme pole. Eluise.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Malandro
Veteran

05-10-2018 19:06
Postitus: #52
Vastused vahivad otsa ja aru ei saa..
Mis asi asub Krabi Nebula keskel kus 1000 aastat tagasi toimus supernova ?
Mingi mystiline Torus mida teadlased ei oska seletada.T2pselt nagu ma eelnevas postituses kusagil mainisin,et mingi moment peale supernovat peab tekkima Torus.
Vahivad moodustuvale mustale augule otsa ja ei saa sellest aru
https://en.wikipedia.org/wiki/Crab_Nebula
Teadlaste mõõtmised n2itasid,et see krabi nebula Torus koosneb 95% heeliumist.Kas ta seal ehk ei võiks edasi muutuda vedelaks heeliumiks,mis on ülijuhtivate omadustega ?
Must auk on toruse kujuline vedelast heeliumist koosnev magnetväli ?
(selle postituse viimane muutmine: 05-10-2018 20:05 Malandro.)
Malandro
Veteran

06-10-2018 00:49
Postitus: #53
Kas minu mudeli järgi ei oleks ka lihtsalt seletatav galaktika kuju ja käitumine ? Kujutage seda ette kiirluubis liikumas -mustast august tulevast plasmakiirest tuleb gaasipilv,nebula,mis kahe kiiresti keerleva plasmasamba tõttu plasmakiires omandab sellise unikaalse kuju.Edasi liikuv duubel-spiraalne magnetlaine kasvatab seda galaktikat koonuse kujul,kuni supernovani kui tekib must auk ja hakkab seda tagasi tõmbama,esialgu koonuse kujult enda orbiidile ja siis enda sisse.Sellist tillukest mudelit vaadates oleks galaktika ainuke liigutajafaktor must auk oma magnetlainega!!Paraleelgalaktika võib siin olulist rolli mängida.Kui see toimuks meie silme ees siis see galaktika teke ja taaskadumine võtaks ju paar (nano)sekundit v6i kauem ? Valgest august välja,mustast taaskord sisse.Kiiri tuleb ju nii ylalt kui alt mustast august,seega loob ta 2 galaktikat korraga ,need omakorda 4 jne.
Kui me vaataks seda protsessi kaugelt ,siis piisaks yhest mustast august ,et suur avakosmos suht silmapilkselt täita galaktikate ja mustade aukudega . Sama kiirelt kui nad tekiks sama kiirelt nad ka kaoks ja seda me ju näemegi kosmost vaadates,oleneb kui kaugele kiikame.Suur pauk toimub praegu ainult et teisel kujul ja meie vaatame seda peaaegu et pausi peal...

Relatiivsusteooriaga minu toodud mudel ei toimi aga taevakehasid vaadates ma ei näe miks mitte..Magnetar,Pulsar,neutron täht jne.Lugege nende kohta,nende p66rlemiskiiruste ja oletatavate masside kohta.Mustast august lahkuva plasmakiire teine ots erinevas staadiumis,nad ei saa muud ollagi.Alati asuvad nad gaasipilves galaktika serval,mujal ei saagi asuda.Galaktika sealt tuli ja galaktika sinna kaob.
Malandro
Veteran

06-10-2018 08:15
Postitus: #54
Tänased esimesed avastused - punange gigant ja valge kääbus on samamoodi energiakiire lõppfaas
https://en.wikipedia.org/wiki/White_dwarf
https://en.wikipedia.org/wiki/Red_giant
Malandro
Veteran

06-10-2018 12:57
Postitus: #55
Keerutan seda mõttelõnga oma peas endiselt..
Kui minu toodud mudelis galaktikas oleva liikumine oleneb algusest lõpuni mustast august siis kas mitte ei ole sama meie linnutee galaktikas ? Meie marsuut on kindlaks määratud musta augu poolt ja kaome oma päikesesysteemiga kunagi sinna sisse .
Kas minu toodud mudeli puhul poleks galaktikas kõik ALATI ja koguaeg ühendatud magnetväljadega ,algusest lõpuni?
Umbes nagu String theory ?
https://en.wikipedia.org/wiki/String_theory
Ma ei taha jätta muljet ,et gravitatsiooni pole üldse olemas minu arust.Tema roll on lihtsalt minimaalne selles ettemääratud liikumises.
Minu teooria järgi seega igal galaktikal on oma magnetväli,mis arvatavasti on ühenduses teiste galaktikatega magnetväljade abil.Mis rolli sellises systeemis paraleelgalaktika võiks m2ngida? Vat ei tea veel.
Malandro
Veteran

06-10-2018 17:16
Postitus: #56
Mul poolik teooria kuidas nii mõnigi asi veel võiks toimida aga seda teooriat pean veel veits uurima kas klapiks..
Avatud aken
Uustulnukas

06-10-2018 21:45
Postitus: #57
Küsimus eiole mis onmusta augu sees.Vaid mis sealt väljub.AA Energia jäävseadus.
MUIDE MUST AUK VÕIB OLLA TEILE LÄHEMAL KUI TE ARVATE. MINA KASUTAN SEDA PUHASTMISEKS ,MIS VÕTAB KÕIK ÜLE LIIKSE.
(selle postituse viimane muutmine: 06-10-2018 21:51 Avatud aken.)
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Universumis on auk sees Hallucigenia 36 9,643 21-04-2015 16:45
Viimane postitus: Müstik
  Teadlane lõi laboris musta augu durian 6 2,802 28-05-2008 16:47
Viimane postitus: Lotharius
  Musta auku kukkudes? miraioh 38 7,398 20-05-2008 20:31
Viimane postitus: Hallucigenia
  Suure musta augu lähedalt leiti täheparv Foks 16 4,392 02-09-2005 20:38
Viimane postitus: HadziOgloe

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog