Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ernst Muldašev Jumalate linna otsinguil II ja Tiibeti Bönius
#26
Tegelt ma valetasin,alatult, ma ei võtnud seda raamatut raamatukogust vaid ostsinSmile
Sellepärast, et ma tundsin,et ma pean seda lugema.Ma võtsin ka Decameroni kuna ma pidin seda lugema, sest see on tähtis.
Kuna ma loen ainult ridade vahelt siis Muldaševi raamat sisaldas liialt palju mõttetuid teemaväliseid emsiotsinaalseid märkmeid, mis olid vaid ainult tema jaoks tähtsaid kuid nende 10 leheküljega mis ma välja noppisin sain õnneks poole targemaks.
Minu aregut emotsioonide materjaalses maailmas ei peaks mitte keegi nii kommenteerima.
Vasta
#27
Tsitaat:Algselt postitas zed
Baškiiria-juttu peab otsima venekeelsest netist.
Leidsin midagi analoogset Burjaatiast:
http://en.epochtimes.com/news/5-12-8/35535.html
http://www.sacred-destinations.com/russi...temple.htm

Olin unustanud need lingid üle vaatamata. Nüüd alles märkasin! Ja peab ütlema, et tõesti on seal Burjaatias ilusad templid ja lisaks on alumisel lingil ka pilt sellest mungast!
Ta on seal lootuse asendis, milles suri ja senini väga hästi säilinud!
Tänud linkide eest!Smile
Vasta
#28
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
öääk, mida edasi Muldaševi raamatuid lugeda seda ebaloogilisemaks tegevus ja järeldused lähevad, kuigi huvitav huvitav, ta jõuab nelja jõu sümboli haakristi kaudu uuesti püramiidini välja,
Püramiidi neli külge on ju samuti nelja jõu, maa-lõuna, vesi-lääs, põhi-tuli, ida-õhk.
Nii et erilist mõtet pole järgnevaid raamatuid lugeda, need on tema isikliku grupi tegevused ja mõtted ilma oluliste faktideta.
Aga Harati kullast plaadid tasub kindlasti läbi lugeda.

oh jummel jammel -inimene kirjutab siin kolm pikka postitust raamatust maha, rivi rivilt ja siis ütleb lõpuks "öääk" see on jama- ja järgnevaid raamatuid küll lugeda pole mõtet aga Harati plaatidest tasub kindlasti lugeda?! heh -milles siis point on? milleks oma aega raisata ja teistele sellist energiat külvata öääk vormis?! Arvan et Muldashev on väga ja väga tõsine tegija -ainuüksi seetõttu, et ta selliseid raskeid ekspeditsioone on korduvalt ettevõtnud ja midagi tõsist oma elus ära teinud! müts maha ja austus talle. ja milleks peaksid mungad ajama pada Somadhi kohta - millist kasu nemad sellest saaksid? ja muideks hiiglastest kellest Muldashev raamatutes kirjutab (jutt käib eeldatavasti Atlantalstest) on mainitud ka Piiblis, VT, seega vähemalt 4000 aastat tagasi kirjutatud toses mis on täna siiski ehk "pisut kõvem" autoriteet miljonitele inimestele kui Muldashevi raamatud (viimaseid ma austan ka) -seega, ei tasu tembeldada ühe mehe tegevust ja arusaama maailmast "öääk" vääriliseks
Vasta
#29
Mõtlesingi juba ammu, et miks küll keegi midagi VS-i sellise teate kohta midagi ei ütle?
Aga ega neid Muldaševi lugejaid siin kuigi palju ju ei ole ka.
Et hiiglastest Piiblis juttu on, seda teab VS väga hästi. Ja ise olen ka seda korduvalt teemast teemasse maininud. Lisaks on pikakasvulisi mainitud veel terves rodus muistsetes raamatutes:
http://para-web.org/viewthread.php?tid=5...#pid122261

Aga vähemalt böni usund meeldib Shamaanile.
Ja paljudes muudes asjades on ka kursis hoopis rohkem, kui nii mõni teine siin. Kui ta ei oleks hakanud kogu maailmavärki juutide ja illuminaatidega seostama, siis oleks ta teadmistes päris kaugele jõudnud.

Vasta
#30
Lugupeetav püha Shambala, kas te ise olete need raamatud läbi lugenud, pärast läbi lugemist Muldaševi grupist end vabaks tagasi kakelnud, et nüüd nii rõõmsalt teatate, et tasub lugeda ja öääk mingi ilge pideva unekakluse kohta pole ilus öelda. Või olete tema grupi sõrm siit uusi liikmeid värbamas.
Müstik, kuradirahvas on seda Egiptuse nuhtlust, kelle Saksa Ordu siia vedas, aastasadu sõimanud ja pole häda ühti.
Miks siis mina ei või traditsioone jätkata ja Orioni seltskonna peale näpuga näidata ja uriseda nagu enne mindki kõik shamanid on teinud, ok eesti keeles vist teadmamehed.

[Muudetud: 10-28-2010 VironShaman]
Vasta
#31
Okey, eks sa urise Orioni seltskonna peale, kui Sa just pead!
Ainult, et ma tahaks äkki ka uriseda, aga kui sa juba eos ütled, et raamat on jama ja edasi lugemist ei tasu, siis ehk ka mina ei loegi mulle huvitavat raamatut läbi ja ei tee sealt järeldusi?
Tegelikult ma usun, et vene keeles on raamatutes ehk ka niisuguseid asju, mida eestikeelsetesse tõlgetesse ei ole lisatud.
Ja nüüd ma tahan kangesti teada, et mis sind paneb arvama, et Muldaševi näol on tegemist orionlasega? Tegelikult hea, et ta need raamatud kirjutanud on, sest tänu tema raamatutele läks nii mõnigi varem segasena tundunud asi oma kohale. Muidugi on ka vaieldavusi, aga et sellepärast kohe õak! No ei saa aru.
Seleta ära ja äkki teised tahavad ka teada, kui nüüdseks veel üldse keegi Muldaševi vastu huvi tunneb.
Vasta
#32
Müstik otsene küsimus, oled need raamatud läbi lugenud, mul on nad kõik reas raamaturiiulis ja praegu kahetsen raha mis sai nende alla pandud, mõnegi hea fantastikatõlke oleks selle raha eest saanud.
Ma ei oleta asjade ja nähtuste üle kuid pole ka võimalik arutleda kui teine pool pole lugenud ja oletab sisu üle.
Eeldan et lugenud pole, vastasel juhul ei oleks sellise halvustava alatooniga küsimusi. Lugege läbi, siis arutleme, minul on nad kõik läbi loetud.
Kindlasti on minu puhul tegu maailmavaateliste küsimustega, ta on kolanud väga paljudes huvitavates kohtades ja leidnud ka häid seoseid, kuid tema tõlgendused mineviku kohta on nii nagu nad on.
Hoiatasin seetõttu, et need raamatud on nagu piibelgi väga kahmava toimega, sisaldavad kutsemantraid, mille kaudu tulevad kirjutaja mitteorgaanilised juhet teadagi kuhu kinnitama.

[Muudetud: 10-29-2010 VironShaman]
Vasta
#33
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Hoiatasin seetõttu, et need raamatud on nagu piibelgi väga kahmava toimega, sisaldavad kutsemantraid, mille kaudu tulevad kirjutaja mitteorgaanilised juhet teadagi kuhu kinnitama.
Sama oht valitseb Krayoni ja muude raamatute puhul. VS-i hoiatus on täiesti asjakohane ja mul on lausa heameel, et see just nüüd tuli. Ostsin nimelt kuu aega tagasi Muldaševi kolme raamatu kokkuvõtva osa (pealkiri hetkel ei meenu) ja lihtsalt ajapuuduses ei ole seda veel läbi jõudnud lugeda.

Vasta
#34
Ütlen ausalt, et ainult kolm Muldaševi raamatut on seni loetud.
Ühte lugesin väga põhjalikult, pool kausta konspekteerisin endale. Usun, et kahetsed seda, et pole loetud raamatutest kellegagi vestelda, mitte seda et need raamatud ostsid.
Kahju, et shambala sinu postitust ei mõistnud. Oleksite saanud vähemalt vestelda omavahel, mida raamatus õigeks peate ja mida mitte. Ei usu, et temagi kõike sõna-sõnalt võttis, sest tundub, et temagi on palju lugenud, mitte ainult Muldaševit.
Tegelikult huvitav oleks teada, mida teised paraweebud on neid raamatuid lugedes arvanud?
No näiteks "Kellest me põlvneme?" hakkab kuidagi venitavalt pihta. I ptk. Orfalmogeomeetria. Kirjutan natuke konspektist välja:
Erilised inimesed näevad maa all ebatavalise välimusega inimesi. Blavatskajal õnnestus siseneda infovälja ehk teispoolse maailma teadmistesse.
A. Jahro kirjeldas 35 erinevat inimrassi.
Juba Roerich oletas, et inimkond tekkis Tiibetis ja rändas sealt mööda maakera laiali. Armeenia rass on kõige lähemal tiibeti rassile.
Lõuna-Siberi rass on levinud Ameerikas (põhjast lõunasse), kus on transformeerunud atlandirassiks - Põhja-Am. indiaanlased. Uus-Meremaalased tulid Lõuna-Ameerikast ja jõudsid Tiibetise. Ring sai täis.
Orfalmogeomeetria andmetel arenes pügmeede rassi harust kaks kõrvalharu ja kasvasid välja draviidi ja ainu rassid.
Põhja-hindude esivanemateks on tiibeti rass. Muldaševi arvates.
Arvatakse, et Austraalia on järelejäänud osa iidsest Atantisest.
Pamiiri rassist on arenenud Põhja-kaukaasia rass. See on Tiibetist arenenud inimkonna migratsiooni must haru.
Eraldi ptk on Silmad Tiibeti templitel ja väga huvitav.
Siis tulevad Somadhi - viimane läkitus inimkonnale ja Somadhi seisund. Sellest kirjutasin Kailase teemasse.
Need ptk-d on pisut ulmelised, aga lugeda ikkagi huvitav.
PEENMAAILM.
Peenmaialm sisaldab endas psühhofüüsilisi nähtusi (psüühiline energia, bioenergia jne).Peenmaailm toimib ülikõrgetel sagedustel. Mõtteprotsess kutsub esile ruumi väändumise: head mõtted väänavad ruumi ühes suunas, kurjad mõtted aga vastupidises suunas.
NB! Bret, jäta see osa meelde siit!
Maal on olnud 22 tsivilisatsiooni.
Somadhi seisundis inimesi on säilinud vees, jääliustikes ja koobastes.
NB! Üleüldisesse info-välja saavad vaid need inimesed, kelle torsiooniväljad on väändunud positiivses suunas. Neist saavad pühakud, suured teadlased, kuid nende elu on keeruline, sest nad võitlevad paljude inimeste negatiivsete väändunud väljadega!
Hitleri tehased ehitasid kõiksuse info-väljast saadud teadmiste baasil UFO-sid.

Vat niisugust juttu räägib siis Muldašev oma raamatutes.
Mina lugesin küll suure põnevusega ja mingid orionlased mulle küll meelde ei tulnud. Küll aga sain palju teavet Shambala ja Agharta kohta ja seda mitte mingilt parakirjanikult, vaid tunnustatud kuulsalt silmaarstilt.
Tõsi, kadunud Haljand Udam on öelnud, et rumalad saavad seda raamatut lugedes targemaks, kuid targad peavad olema ettevaatlikumad, et mitte lolimaks minna. Ja tema arvates oli see "poliitiliselt mittekorrektne" raamat.
Ah jaa, äärepeal oleks unustanud lisada.
Muldašev ütleb ka, et paljudel nõidadel on negatiivne psühhoenergeetiline potentsiaal. Nad võivad tervist kahjustada. Neil on rasked, ebanormaalsed silmad! Hoidke siis niisugustest "nõidadest" eemale!


[Muudetud: 29-10-2010 Müstik]
Vasta
#35
To kirjutaja:
No Krayoni raamatuid ei loe siin ükski normaalne inimene!
Hakata neid Muldaševi raamatutega võrdlema, naljatilk!Smile
Ja kokkuvõtvast raamatust sa niisuguseid põnevaid detaile juba ei leia, millest ma eelpool näiteid tõin!
Aga meeldetuletuseks, selle "Kellest me põlvneme?" kohta on meil eraldi teema ju ka:
http://para-web.org/viewthread.php?tid=1665&page=1
Muidugi on ka huvitavamaid samateemalisi teoseid, kui Muldaševi oma ja ühte ma nüüd asungi lugema.
Vasta
#36
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
To kirjutaja:
No Krayoni raamatuid ei loe siin ükski normaalne inimene!
Hakata neid Muldaševi raamatutega võrdlema, naljatilk!Smile
Smile Müstik, ma pidasin silmas siiski neid juhtmeid, mis alates esimestest lehtedest juba su külge haagivad.

Ma olen oma elus korra juba takerdunud võõrastesse juhtmetesse ja tänu headele tuttavatele suutsin olukorra tõsidust hinnata ja sellest juhtmerägastikust välja murda. Veelkord kiitus VS-ile, et viitsib vaevaks võtta ja inimesi hoiatada. See ei tähenda seda, et lugeda ei võiks, aga lugedes tuleb säilitada kaine meel, reaalsustaju ja analüüsivõime.
Vasta
#37
Just, just! Ikka kaine meel!
Kuna neid Shambhala raamatuid olen lugenud juba paarikümne ringis, siis mind need ära ei pööra.
Aga ettevaatust jah neile, kes esimest korda niisuguseid mõisteid just Muldaševilt loevad! Enne tuleb end asjadega kurssi viia, alles siis Muldaševi raamat osta!
Aga ma ei märganud raamatutes küll mingeid juhtmeid.
Juhtmed tulevad alles siis, kui Kailasest tehtud videoid vaadata! Eriti need videod, kus need atlantide silmad peale jäänud!
Vasta
#38
Tsitaat:Algselt postitas Eithea

Ja kuidas juhtmest vabaks saab, kui selline juba kinnitatud???
Smile Tegelikult ka !!!..ma küsin täiesti tõsiselt ??
Et küsimus tõsiselt saaks võtta, peaks sealt eemaldama naerunäod.

Vähe on ilmselt neid, kes iseseisvalt suudavad ennast parasiitjuhtmest vabastada. Enamasti on abiliseks keegi lähedane või sõber. Nende vihjed, info ja suunamised on eelduseks, et selline asi võimalik oleks. Lõpliku otsuse ja vajalikud sammud teed ikka sina. Ja sa pead olema tugev. Tõsine oht on kaotada hea sõber ja seda siis mitte sellepärst, et sõber sind hülgaks, aga vastupidi. Tihti saab ego sellise põntsu, et solvumine võtab silme eest mustaks. Mida võimsam tegelane sul juhet kuklas hoiab, seda suurem on sinu pahameel ja solvumine, kui inimesed püüavad sulle märku anda, et liigud valele poole.
Vasta
#39
Tsitaat:Algselt postitas Kirjutaja

Et küsimus tõsiselt saaks võtta, peaks sealt eemaldama naerunäod.


Oi pedanti, isegi viisakalt naeratada ei tohi enam..
no jha...Igatahes tänan vastamast!!!
Vasta
#40
Tsitaat:Algselt postitas Eithea
Tolerantsust...seda minagi, et naeratamine peaks ju lubatud olema???
Kui ma oleks ka smile postitusse pannud, siis oleksid seda teisiti mõistnud? Kinnitan, et minu postituses ja selles märkuses puudus igasugune kuri või pahatahtlik soov kellegile "ära panna". Lihtsalt see oli minu arvamus, millest ei pea suurt numbrit tegema ja tolerantsusele rõhuma.

Ehka annavad moded-adminnid andeks selle ilmselge ot.
Vasta
#41
Naeratab kirjutajale ...ja vaatab, et näpud teisel kribamisest tindised ja rõhub kannaga tolerantsusele .....Bleh
Vasta
#42
Aitab aitab noored - siin ei ole siiski veel õnneks minge "tolerastia" pesa ja verstapost. Igaühel on ÕIGUS
oma arvamusele ja kui see kellelegi ei meeldi siis on see pikem tema probleem. Solvuvad lollid - targad õpivad.
Vasta
#43
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
öääk, mida edasi Muldaševi raamatuid lugeda seda ebaloogilisemaks tegevus ja järeldused lähevad, kuigi huvitav huvitav, ta jõuab nelja jõu sümboli haakristi kaudu uuesti püramiidini välja,
Püramiidi neli külge on ju samuti nelja jõu, maa-lõuna, vesi-lääs, põhi-tuli, ida-õhk.
Nii et erilist mõtet pole järgnevaid raamatuid lugeda, need on tema isikliku grupi tegevused ja mõtted ilma oluliste faktideta.
Aga Harati kullast plaadid tasub kindlasti läbi lugeda.

hei -milles probleem - kas käis uhkuse ehk siis ego pihta see, et keegi julges kommenteerida ja mitte samal arvamusel olla?! tsiteerisin Sinu kirjutist ja mina ei kasuta väljendeid nagu"öääk" -loed raamatud läbi, kirjutad pikalt siin neid ümber ja siis ütled "öääk, enam ei loe aga siis ühe siiski loed"!! ma ausalt ei saanud aru mis point oli mulle vastus saata - mingit une teemat rääkida! jah -olen kõik raamatud ma lugenud, esimese neist kohe pärast selle ilmumist-selle pärast ei tasu muretseda -muidu ma ju sõna sel teemal ei võtaks-erinevalt paljudest siin!!! mulle nad meeldisid ja austan atorit -haritud lugupeetud inimene kes palju näinud ja kogenud ! kas on midagi vastu ka panna, "öääk" ? ja ma ei pea ennast kellegist vabastama ega lahti raputama -mina olen Vaba ja ei kuulu organisatsioonidesse ega liitu kellegiga. Mina Olen Mina -ja suudan ise otsustada, Kes Olen ja mida teen. mul ei ole "seljatuge ja seltsilisi " vaja ühegi organisatsiooni najal , et ennast vajalikuna ja kellegina tunda. ja kui ütled, et kahetsed Muldashevi raamatutele kulutatud raha pärast ja parem oleksid kulutanud selle fantastikale -"mis on ju igati tõestatav ja edasi viiv jõud" (minu väljend)- siis muud mul küsida ega rääkida Sinuga ei ole- ole siin saidil kui kõva postitaja iganes. vabanda. igati ilusat olemist soovides!

[Muudetud: 10-15-2010 shambala]
Vasta
#44
.....mingit une teemat rääkida! jah -olen kõik raamatud ma lugenud, esimese neist kohe pärast selle ilmumist-selle pärast ei tasu muretseda -muidu ma ju sõna sel teemal ei võtaks-erinevalt paljudest siin!!! mulle nad meeldisid ja austan atorit -haritud lugupeetud inimene kes palju näinud ja kogenud ! kas on midagi vastu ka panna, "öääk" ? ja ma ei pea ennast kellegist vabastama ega lahti raputama -mina olen Vaba ja ei kuulu organisatsioonidesse ega liitu kellegiga. Mina Olen Mina -ja suudan ise otsustada, Kes Olen ja mida teen. mul ei ole "seljatuge ja seltsilisi " vaja ühegi organisatsiooni najal , et ennast vajalikuna ja kellegina tunda.......
Ilusat olemist sullegi, vähemalt rääkisid lahti enda arusaamise sellest maailmast.
Vasta
#45
Sattus eneselegi juhuslikult kuu aega tagasi kätte "Kellest me põlvneme?". Algus oli paljutõotav, kuid ajapikku kaotas oma usutavuse ja kiskus absurdiks. Väga tugevasti oli tuntav, et raamat on müügiedu mõeldes üles ehitatud. Tegelased olid ka justkui otsitud- eriti see "lõtv uusrikas", dialoogidest rääkimata.
Et asja usutavamaks teha, olid raamatus pildid "india tüdrukud, keda kohtasin", "vaikne taanlane" jt täiesti jaburad illustratsioonid.
Tükk aega ei suutnud meenutada, kus ma samasugust raamatu ülesehitust mäletasin, siis meenus: "Okonjovo saladus". See oli samasugune- sisse surutud dialoogid ja mõttetud pildiillustratsioonid. Ülesehitus taas- bestselleriks.

Tundub, et vene esoteerika kirjandus on endale sarnase malli võtnud.
Vasta
#46
Vat siis, mis lugejatel raamatust hoopis meelde jääb!Smile
Ma ei mäletagi, et selles raamatus üldse illustratsioone oleks olnud.
Uusrikkad jne. Aga mida arvad näiteks Muldaševi aarialaste kirjeldusest?
U. 100 000-200 000 aastat tagasi elas kolm aarialaste põhigruppi: Tiibetis, Lõuna-Aafrikas ja vahemere piirkonnas. Kas seda teooriat toetad?
Just raamatu esimene osa oli igav. Pidin selle juba käest panema, aga siis läks tunduvalt huvitavamaks.
Raamatus on ära toodud ka budismi neli iidsemat religiooni: bonpo (bön) gelugpa, nyingmapa ja mantra.
Iga 30 000 a. järgi suur õpetus (buddha õpetus) uueneb, Böni usundi järgi tuleb Maale 1002 pühakut.
Järgmise buda nimi on Maitreya.
Atlantise viimane saar hukkus Tiphoni komeedi kokkupõrkel.
Džyani raamatud (nendest ka Arlich pikalt rääkinud) selgitavad, et Gobi kõrbes asus kunagi saar.
Räägib ka Taru hõimust, kes elavad džunglis. See meenutab kohe Tarimi muumiaid.
Kirjutab, et Taru hõimu kuulub 1 milj. inimest. Silmad neil sügavsinised nagu Budhhal.
Kuna sa alles hiljuti lugesid ja mul endal raamatut ei ole, siis äkki mäletad sellest Taru hõimust midagi rohkem?
Ma alles hiljuti tegelesin Tarimi muumiate teemaga ja siis ei osanud seda veel Taru hõimuga seostada.
Vasta
#47
Bruno Baumann
,,Garuda hõbepalee,,
http://www.eestikirjastused.com/olion/?p...roduct=365

Autor rändab bööni legende jälgides iidse Šang Šungi kuningriigi radadel.
Budismi reiting langes minu silmis tugevalt peale lugemist.

ps. Kas keegi on kuulnud midagi Khardong Ri väljakaevamistest. Hiinlased leidnud sealt pronkskuju ,mis on nüüd Lhasas lukutaga.
Baumann sai sellest küll foto aga klausliga seda mitte avaldada. See olevat erinenud kõigest, mida ta seni kujutava kunsti vallas Tiibetis näinud oli.
Vasta
#48
Э Мулдашев В поисках Лабиринта Минотавра (2011)
http://www.youtube.com/watch?v=nyRGkdSL-LM

(1:20:28, vene k.)
Vasta
#49
Kui nüüd keegi eelpool antud filmi vaatas, siis umbes
50minutil, kui nad seal koopas ringi luusivad, on jutt
rohelistest seintest. Mulle rääkis kord üks giid, et see
on valgusest. Ühesõnaga lambid olid liiga lähedale
koopaseinale asetatud ja sellest läks sein roheliseks.
Kui suur aga peab valgus olema, et terve sein roheliseks
läheb? Päris huvitav..
Vasta
#50
Fotosüntees mäkerdab roheliseks...
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vanade jumalate ja mütoloogiategelaste naasmine? hulkuv hing 8 4,466 29-11-2007, 14:05
Viimane postitus: Raul

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat