Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vilkuv täht
#1
Kas keegi teab mis tähega on tegemist loode taevas?
Täht pidevalt erendub ja siis kustub pisikeseks täpiks.
Vasta
#2
Kui kõrgel horisndist?

Hetkel loodes on Vega ning Gemma heledamatest. Edelas on Veenus. Läänes Deneb.
Vasta
#3
Kõrgus ma ei oska kraadides öelda, aga ta ikka üsna kõrgel.
Vahepeal muutub hästi eredaks ja siis jälle kustub.
Vasta
#4
Nojah...kogu tähistaevas tegelikult ju vilgub - see on kuidagi tingitud atmosfääri mõjust valguse murdumisel ja soojuse virvendusest(natukene nagu silmapiir kõrbes või kuuma asfaldi kohal)...midagi paranormaalset ei tasu oodata

...ehk hallucigenia selgitaks lähemalt - tahaks isegi meelde tuletada?
Vasta
#5
Kuskil lehes olevat ka sellest tähest juttu olnud, aga ei leia artiklit üles. Aga no sellist vigurit pole küll varem näinud... muidu ikka mõni täht kergelt virvendab aga see mitu nädalat juba ja nii eredalt.



[Muudetud: 12-24-2008 zeus]
Vasta
#6
Lehes kah...
Ma mõtlesin muidu asukohale, kust sa seda "tähte" näed...ehk selle tähe all asetseb mõni soojusenergiat eviv linn või hoone, mis tekitab soojusvirvendust...
Vasta
#7
Tegemist siis ilmselt Veenusega.
Vasta
#8
Vaata ise ka ... wink

http://portableapps.com/apps/education/s...m_portable

http://portableapps.com/apps/education/c...a_portable
Vasta
#9
TänanLaugh
Väga vinged programmid.
Vasta
#10
Hmm ma olen ka viimasel ajal näinud ikka päris suurt tähte, mida enne pole taevas näinud. Ja ta on alati õhtutaevas koos kuuga, kui teisi tähti ei paista. Ja seda ei paista ainult Tallinnas või suurte (valgustatud) linnade kohal. Paljud ütlevad et see on satelliit aga ma ei usu. See täheke on ikka kahtlaselt suur(H)

Tahaks seda downloadida aga vaat ei oskaSick

http://portableapps.com/apps/education/s...m_portable







[Muudetud: 2-6-2009 Para-Mammu]
Vasta
#11
Mis seal rasket, vajuta download ja korraswink
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas Para-Mammu
Hmm ma olen ka viimasel ajal näinud ikka päris suurt tähte, mida enne pole taevas näinud. Ja ta on alati õhtutaevas koos kuuga, kui teisi tähti ei paista. Ja seda ei paista ainult Tallinnas või suurte (valgustatud) linnade kohal. Paljud ütlevad et see on satelliit aga ma ei usu. See täheke on ikka kahtlaselt suur(H)

Tegu peaks siiski olema Veenusega
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas Para-Mammu
Hmm ma olen ka viimasel ajal näinud ikka päris suurt tähte, mida enne pole taevas näinud. Ja ta on alati õhtutaevas koos kuuga, kui teisi tähti ei paista. Ja seda ei paista ainult Tallinnas või suurte (valgustatud) linnade kohal. Paljud ütlevad et see on satelliit aga ma ei usu. See täheke on ikka kahtlaselt suur(H)

See pole täht vaid planeet Veenus. Ükski täht nii heledana meile ei paista. Nii heledad on planeedid.

Vaata siin ringi http://www.obs.ee/


[Muudetud: 2-6-2009 Rein]

[Muudetud: 2-6-2009 Rein]
Vasta
#14
Ma saan suurepäraselt aru mida Para-Mammu ja zeus kahtlustavad kuna nende intutsioon ütleb, et taevas on üks hiigelsuur tehis täht ja tean oma kogemusest öelda, et selline asi on tõepoolest olemas. Aga kus see objekt praegult asub seda oska praegult öelda. Isegi kui kuskil on avastatud selline tehistäht siis seda varjatakse avalikuse eest. Ilmselt pean teile oma ufo kogemusest rääkima mis juhtus minuga 1985 aastal kuskil veebruari kuus. Sündmus leidis aset Tallinna äärelinnas. Sai sõbraga suurt lennukit ülevalt 4 korruselt alla lennutatud ja minu kord oli lennuk üles viia. Iga kord kui teiseltpoolt maja tulin märkasin, et taevas Keila poolt läheb täht ebaloomulikult järjest suuremaks. Kolmandal korral kui nurgatagnt välja tulin, tuli tehistäht taevast alla. Ta oli tohutult suur, kolmnurga kujuga, kollast värvi ja sees oli mustad ruudud ja mõõtmetelt ei oska tema suurust määrata. Kui taevast alla oli jõudnud jäi paariks minutiks seisma kohapeale. Ufo allatulekuga kaasnes suur tuulepuhang. Siis läks kosmosesse tohutult suur objekt tagasi. Kahju et sõber ei näinud aga ta jõudis näha ebaloomulikult suurt tähte mis kosmosesse läks ja nägi tähte mis väiksemaks läks. Ja see salapärane täht oli mitu kuud selle asukohal. Aga hiljem sain teada et sama ufot oli näinud minu klassikaaslane kes elas Keilas. Ja minu tuttav selgeltnägija rääkis mulle mõned aastad hiljem ,et oli sama ufot näinud. Ta seletas mulle oma nägemuse selle salapärase objekti kohta. Tema meelest on tegemist hiigelsuure kosmilise antenniga mis edastab maalt infot teistesse galaktikatesse. Ja mõnda aega hiljem nägin Igor Volke loengul ufo raamatut kuhu oli ka see sama objekt maailmas tunnustatud ufo liikide katekoorijasse. Joonistasin ka selle tehistähe paberile. Selles linnas olen kokku 11 korda näinud ufolaevu.
Vasta
#15
Mõni päev tagasi nägin jälle midagi kahtlast meie taevas Laugh. Tulime õega jalutades poest, oli juba pime. Siis ma märkasin midagi suurt ja eredat taevas, see ei liikunud(vähemalt mitte nii kiiresti, et ma oleks märganud). Ma läksin siis nö ähmi täis ja küsisin mis tema arvab. Ta arvas et see on kindlasti lambipost. Lambipost aga see olla ei saanud, a) sest see oli eredam ja suurem, b) see valgus oli poole kõrgemal, kui elektripost mis tema juurest paistis. Selle valguse lähedal polnud mingit hoonet kah. Aga mis see oli siis (H).
Vasta
#16
Mis ilmakaares see oli...?
Edelas on muidu Veenus nähtaval...suhteliselt suur "täht"
Vasta
#17
Loodes. Täht see kindlasti polnud.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tabby Täht Lorenz 0 337 07-03-2023, 22:48
Viimane postitus: Lorenz
  Täht Alkion Teloslane 0 1,954 19-10-2020, 23:40
Viimane postitus: Teloslane
  Taevas vilkuv täht? mikker 24 16,051 04-04-2012, 07:46
Viimane postitus: tapsix
  Kauge täht kihutab Päikesesüsteemi poole djfreeze 1 3,409 16-03-2010, 15:37
Viimane postitus: mulk2003
  Kahtlane 'täht', mis osutus Veenuseks kurk 48 16,116 16-06-2008, 16:17
Viimane postitus: kurk

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat