Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unustatud autorid ja nende panus
Autor Sõnum
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
26-12-2008 23:26
Postitus: #1
Unustatud autorid ja nende panus
Pole vist kellelegi saladuseks, et nii mõnedki autorid saavad kuulsaks teenimatult kirjutades sellist pahna, et südame ajab pahaks - vabandan subjektiivse narratiivi pärast. Samas jäävad mitmed autorid teenimatult varju ning nende teosed jäävad tolmuma riiulitele ning valmistades vaid rõõmu ning rahuldust üksikutele kes oma teadmistejanus on nendeni jõudnud.

Kuigi olen üritanud ka siia kirjutada mõnedest autoritest ja nende teostest siis on see olnud episoodilist ja hajutatud tegevus. Siia teemasse ootan järge kõigilt kes leidnud mõne autori kes pole suutnud ametlikus kirjastuse maailmas läbi lüüa, kuid on jätnud lugejale kustumatu jälje.
Soovitav oleks ka lühikene iseloomustus, et kellega tegu ja mida on too autor kirjutanud. Kui on siis ka link siia foorumisse kus antud teemat on käsitletud või siis lingid kas isiklikule weebilehele või mõnele teisele kus on rohkem infot antud isiku kohta. Kui on võtta Wiki link siis oleks tore kui lisatakse ka see.

Jõudu ka jään ootama kaastöid.

PS. Sissejuhatuseks link Paraweebi teemasse kus on tore nimekiri juba olemas. Paljud neist autoritest on saavutanud nn "mainstriimi" kuulsuse mis on iseenesest tore. Lisame neile siis ka teisi.

http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=903

[Muudetud: 12-26-2008 excubitoris]

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
27-12-2008 01:11
Postitus: #2
 
Jim Marrs.
Isiklik koduleht - http://www.jimmarrs.com/
Wiki- http://en.wikipedia.org/wiki/Jim_Marrs
Para-Web:
Jim Marrs Speaks on UFOs at Brave New Books 21.03.2009 | Para-web

Raamatud:
Crossfire: Plot that killed Kennedy
Alien Agenda ja Ruled by Secrecy
Täielik nimekiri tema kodulehel.

Michael Tsarion
Wiki - http://et.wikipedia.org/wiki/Michael_Tsarion
Kodulehed - http://www.michaeltsarion.com/ ja http://www.taroscopes.com/
Michael Tsarion - The Irish Origins of Civilization | Para-web
Michael Tsarion | Para-web

Zecharia Sitchin

Wiki - http://en.wikipedia.org/wiki/Zecharia_Sitchin
Koduleht - http://www.sitchin.com/
Para-web - Zecharia Sitchin "Tagasi Tekkeloo Juurde" | Para-web
Niih - kuna kolmest esimesest mehest on räägitud ka siin foorumis pidevalt siis krodama ei hakka. Lingid on olemas ja kellel veel asi segane asugu tutvuma.

Teine lugu on aga järgmise kolme isikuga. Tegemist on 2 Ameerika härrasmehe ning ühe Briti Daamiga. Nende panust on raske hinnata, kuid kuna meil valitseb peaaegu täilik ja totaalne poliit korrektsus siis neid autoreid pole juba ammu lastud kirjastuste uksest sisse. Pealegi - 2 nsit on juba lahkunud meie hulgast. Alustaks siis daamist ja jätkaks härradega.

Nesta Helen Webster

Wiki - http://en.wikipedia.org/wiki/Nesta_Webster

Muid väljundeid tema loomingule üldiselt ei ole. Amazon pakub tema parimat raamatut nimega "Secret Societies and Subversive Movements" mis on tegelikult kokkuvõtte 3 loengust mida proua andis Briti sõjaväe "koorele" ja ka parimatele ja kõrgematele luureametnikele. Kuna see seltksond tunnistas toodud faktid ja käsitlused adekvaatseteks ning andis sellise hinnangu ka tollal avalikult siis püütakse sellest raamatust alati vaikides mööda minna.
Teine raamat mis peaks olema IGAL ajaloost ja vandenõudest huvitatul isikul olema loetud on tema raamat "Prantsuse Revolutsioon" - ka see on väärt lugemisvara veel aegadest kui tsensuur ei olnud nii tugev kui hetkel.

Kuna autor on meie hulgast lahkunud siis soovitan antud raamatuid julgelt otsida torrentitest kust ka mina tema leidsin ning see läbi lugeda. Teine võimalus on küsida - mul peaks need kuskil "vedelema" kõvakettal.


Ezra Pound
Wiki - http://en.wikipedia.org/wiki/Ezra_Pound

Samuti autor kes on juba meie hulgast lahkunud. Kuigi teda tituleeriti kui oma aja suurimat poeeti siis just tema raamatute pärast msi käsitlesid maailma ja USA lähiajalugu ning seda kes sikutab nööre pandi Ezra Washington DC- s asuvasse (asunud) hullumajja. Vaatamata sellele kogus tema kirjutatu populaarsust ning talle tekkis ka teatud järgijaskond kes jagasid tema vaateid ning viisid edasi tema ideid.
Kuigi temast räägitakse kui tänapäeva USA poeesiaga seotult piisavalt kiitvalt siis tema raamatud on vajunud unutuse hõlma täielikult.

Eustace Mullins

Wiki - http://en.wikipedia.org/wiki/Eustace_Mullins
Web - http://www.rense.com/general72/contract.htm
Web - http://www.apfn.org/apfn/reserve.htm

Ajakirjanik, autor ja üks viimastest elu olevatest Ezra Poundi õpilastest. Tema peamiseks raamatuks on "Secrets of The Federal Reserv Bank" (viimane link) mis on ka saadaval Amazoni vahendusel. Viimasel lingil on see raamat saadaval ka doc formaadis seega soovitan alla tõmmata ja läbi lugeda.

Selleks korraks siis kõik. Vastavalt ajale ja võimalustele üritan siia veel isikuid lisada, kuid teretulnud on ka loomulikult teiste paraweebude panused.

Mõne raamatu millest siin juttu on olnud saab vaadata lähemalt lisatud lingi tagant: http://www.hot.ee/makruss/
(selle postituse viimane muutmine: 04-08-2013 21:59 excubitoris.)

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nofretete
parahuviline

Postitusi: 3,480
Liitunud: Dec 2010
15-08-2017 08:32
Postitus: #3
RE:
(27-12-2008 01:11 )excubitoris Kirjutas:  Jim Marrs.
Isiklik koduleht - http://www.jimmarrs.com/
Wiki- http://en.wikipedia.org/wiki/Jim_Marrs
Para-Web:
Jim Marrs Speaks on UFOs at Brave New Books 21.03.2009 | Para-web

Raamatud:
Crossfire: Plot that killed Kennedy
Alien Agenda ja Ruled by Secrecy
Täielik nimekiri tema kodulehel.

Eesti lugejale on Jim Marrs tuttav teadaolevalt ainult ühe eesti keeles ilmunud raamatu läbi. Selleks on „Paraspioonid“. Sisu on sedavõrd jahmatav, et seda keelduti alguses isegi USA-s avaldamast. Aastal 2000 ilmus „Tulnukate agenda: uurimus mittemaisest kohalolust meie hulgas“ (inglise keeles „Alien Agenda: Investigating the Extraterrestrial Presence Among Us“) ; 2001 „Saladuse abil valitsemine: peidetud ajalugu, mis seob Trilateraalset komisjoni, vabamüürlasi ja suuri püramiide“ (inglise keeles „Rule by Secrecy: The Hidden History That Connects the Trilateral Commission, the Freemasons, and the Great Pyramids“), milles on uuritud salaseltside ajalugu ja ühendusi muistsete seltsideni, mis õpetasid niinimetatud Ancient Mystery õpetust alates Egiptuse riigi tekkimisest; 2002 ilmus meile juba tuttav „Paraspioonid“ (inglise keeles „Psi Spies: The True Story of America's Psychic Warfare Program“ ); 2004 „Sisetöö, paljastades 9/11 vandenõud“ (inglise k. „Inside Job: Unmasking the 9/11 Conspiracies“ ); 2006 „Neljanda Riigi tõus, kuidas salaseltsid ähvardavad üle võtta Ameerika“ (inglise k. „The Rise of the Fourth Reich: The Secret Societies That Threaten to Take Over America“ ); 2006 „Terrorivandenõu: pettus, 9/11 ja vabaduse kaotus“ (inglise k. „The Terror Conspiracy: Deception, 9/11 and the Loss of Liberty“ ); 2008 „Tippsaladusest: paljastades digiajastu müsteeriumeid“ (inglise k. „Above Top Secret: Uncover the Mysteries of the Digital Age“ ); 2009 „Roosi sõsarkond: Celeste Levesque kogumik“ (inglise k. „The Sisterhood of the Rose: The Recollection of Celeste Levesque“ ); 2010 „Triljoni dollari vandenõu, kuidas Uus Maailmakord, inimese poolt loodud haigused ja zombipangad hävitavad Ameerikat“ (inglise k. „The Trillion-Dollar Conspiracy: How the New World Order, Man-Made Diseases, and Zombie Banks Are Destroying America“ ); 2013 „Meie varjatud ajalugu, kas üleilmne eliit peitis ära iidsed tulnukad?“ (inglise k. „Our Occulted History: Do the Global Elite Conceal Ancient Aliens?“ ). Koostaja: Mitmete allikate järgi on salateenistused välja töötanud vahendeid sooritamaks mõrvu, mis näevad välja kui südameseiskumine. CIA olevat isegi arendanud 70ndatel välja vastava relva, mis tulistab mürginõelu, mis ohvri kehas sulades kutsuvad esile südameseiskumise.

Järelehüüe Jim Marrsile
http://rahvuslane.blogspot.com.ee/2017/0...marrs.html
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog