Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Müstiline, ebamaine hääl Rohuneemes
#26
Tsitaat:Algselt postitas iitt
13. märtsil 2007 aastal juhtus minuga seal endise nõuka sõjaväebaasi territooriumil samuti midagi kummalist. Seal tundub olema üldse eriline energeetika- oli selline paralleelmaailma tajumise tunne ja kogu nahal tunda imelisi värinaid. Olin samuti ühe ( kuntslikult) rajatud mäe tipus ja päise päeva ajal. Kuna elan seal päris ligidal, kostub vahel õhtuti imelikku ulgumist metsa( baasi) poolt ja koerad hauguvad väga ärevalt. Väidetavalt on kusagil ligiduses ovraag( kanal) paralleelmaailma. Hiljem toimus minuga isekirjutamisseanss, millest räägin ehk kunagi hiljem.
Räägitakse ka Samblamäe nimelisest kohast kusagil Viimsi poolsaarel, kas keegi teab, kus see võiks olla ?
(p.s. selle endise baasi läheduses on kirjeldatud ka mõne aasta eest üht päris selget UFO-kontakti)

Väga põnev! Aga ma olen oma skepsises täiesti veendunud, et kui mina sinnakanti satuks, siis poleks seal sel hetkel midagi ebamaist... Mitte, et mul kunagi mingit ebamaist kogemust olnud poleks, aga ikkagi...seda oleks juba palju tahetud.Bleh
Vasta
#27
Vat see ongi see, et kui sa midagi väga tahaks kuulda siis seda ei juhtu. Enamasti juhtuvad need asjad juhuslikult.
Vasta
#28
Soome lahe kohalt lendavad tihti Vene hävitajad ja raskepommitajad Kaliningradi. Rohuneeme tipust hea ilmaga vöiks kindlasti näha neid. Nimelt on see neutraalne öhutsoon riikide vahel. Sellepärast on ka palju piiririkkumisi (Hiiumaa tipus) nende pilootide poolt, et ei viitsi nad paari kilomeetrist poolringi teha. Aga see selleks. Ühesönaga lennutasand on neil kindlasti erinev, lennukitüübid tekitavad erinevat heli (möned meenutavad kindlasti tavainimestele nö maavälist päritolu) ja ka ilmastiku olud mängivad rolli heli kestvuse ja kuuldavuse osas. Ma ei lükka ümber kellegi arvamust, UFOd vöi lennukid kes teab!
Vasta
#29
Tsitaat:Algselt postitas priitr
Soome lahe kohalt lendavad tihti Vene hävitajad ja raskepommitajad Kaliningradi. Rohuneeme tipust hea ilmaga vöiks kindlasti näha neid. Nimelt on see neutraalne öhutsoon riikide vahel. Sellepärast on ka palju piiririkkumisi (Hiiumaa tipus) nende pilootide poolt, et ei viitsi nad paari kilomeetrist poolringi teha. Aga see selleks. Ühesönaga lennutasand on neil kindlasti erinev, lennukitüübid tekitavad erinevat heli (möned meenutavad kindlasti tavainimestele nö maavälist päritolu) ja ka ilmastiku olud mängivad rolli heli kestvuse ja kuuldavuse osas. Ma ei lükka ümber kellegi arvamust, UFOd vöi lennukid kes teab!
Tänud selle info eest ja ma ise oleks tahtnud sama arvata aga ei saanud, kuna see hääl tuli täitsa üle pea ja maa poolt mere poole.
Vasta
#30
Kas on keegi sinna kanti viimasel ajal sattunud? On ehk midagi kuulda/näha olnud?
Vasta
#31
Ma kuulsin samat asja ia olin vägagi hirmul ja läksin peitu põõsasse ja ei näinud mitte midagi aga pärast tuli välja, et hävitajaid olid naaberküla lennuvälja külastanud. Ja see järelkaja oli ka üsna hirmus.
Vasta
#32
Kas Leppneeme on lennuväli ehitatud? Või Pringi külla? Rohkem naabreid Rohuneemel pole, kui mitte arvestada vana lasketiiru maaalale aretatud Kelvingit.
Olen Rohuneemes sündinud, kasvanud ja elanud. Kunagise raketibaasi territooriumil ka palju viibinud. Seda juba poisikesena salaja ka siis, kui seal veel raketid olid! Enne baase, tsaariajal ja hiljemgi oli seal küla ühiskarjamaa!
Kirjeldatud künkad või mäed on vanade raketiangaaride otsa kuhjatud kunstlikud hunnikud puukooretükkidest jms rämpsust, mis sinna 90-ndatel valla poolt veeti. Osaliselt veeti ka angaarid enne täis, kuid kindlasti on neis küngastes sees tühjad ruumid osaliselt säilinud.
Oma vanemailt ja teistelt põliselanikelt pole ma iial kuulnud mingitest müstilistest või paranormaalsetest nähtustest Rohuneeme metsas ega ka ise midagi sellist kogenud ei ole.
Samuti pole ma iial kuulnud midagi Samblamäest!
Kui kellelgi on sealse piirkonna kohta mingit informatsiooni, siis oleksin väga huvitatud sellest. Samuti võin ise jõudumööda rääkida ühte-teist Rohuneeme ajaloost, kuna minu vanaisa oli sündinud 1883 aastal ja ma mäletan tema juttudest üpriski palju!
Lisaks veel Samblamäest.
Kaardilt saan aru, et see peaks asuma poolsaare idakaldal, Rohuneeme ja Leppneeme vahel. Varem kulges seal kallastmööda jalgtee, mida kasutasid usinalt ka mere ääres patrullivad vene piirivalvurid. Olen seda rada kõndinud kümneid ja kümneid kordi. Seal on palju väikseid künkaid. Kuid üks halb asi on see, et millalgi peale sõda kaevasid vene sõjaväelased hoolega kaevikuid suures hirmus, et Soome poolt jälle rünnak tuleb. Praktiliselt on Rohuneeme tipust kuni Leppneemeni poolsaare idakalda põndak läbi songitud. Vanad kaevikud on nüüdseks kinni vajunud, kuid selliseid kunstlikult kaevatud künkaid on see rannaäär täis. Kui täpsemalt midagi ei tea, on seda Samblamäge ääretult raske avastada!
Vasta
#33
Tänaseks on sellest häälte kuulmisest möödas juba 7 aastat. Olen enda jaoks proovinud seda igal mõistlikul ja loogilisel põhjendada, rääkinud inimestega ja uurin kirjandust jne. Ühtegi aksepteeritavat vastust ma pole enda jaoks saanud. Pigem olen skeptiline selliste asjade osas.
Ilmselt ei saagi teada mis see oli ja mis seda häält tekitas!
Vasta
#34
Sa ju ei seleta mida täpsemalt kuulsid. Kuna mul siin portaal ja pidevalt "hääled" siis enam isegi ei vahi taevasse. Alguses muidugi vahtisin, üks kirjeldus:
Oli õhtune aeg, väljas juba pime, istusin arvuti taga kui kuulsin kõva kärakat, kuna peakohal on katuseaken, avasin selle ja vaatasin hääle suunas. Mitte midagi polnud näha. Hääl oli nagu eterniidi praksumine, kunagi on üks lõkkesse visanud, sellest tuli seos. Kuid palju valjem, ikka väga vali praksumine ja ragin. Kohe küsisin ühe tuttava käest kes siit 5 km. eemal, kas ta kuulis? Ei, seal vaikus. Mõtlesin, et ehk järgmistel päevadel selgub kas kuskil vajati päästeametit. Ei midagi. Mõni aeg hiljem avastasin, et kuuskedel, portaali juures, okkad kuivanud, nagu oleks happevihma saanud või kiirgust vms.
Vasta
#35
Praksumine, paugud ja mürtsud on helid lähenevast anorgaanilisest energiast. Samuti sammud ja putuka sumin. Keegi teine ei kuulegi neid, kui just see teine pole ise nihkunud vaikuse poole. Sisemise vaikuse kaudu hakkab avalduma meie anorgaaniline osa, mis "läheneb" "üldisele" anorgaanilisele.
Vasta
#36
Paraku ei ole ma anorgaaniliste ja Castaneda usku.
Vasta
#37
Hääl oli selline metalne krigin, taustal vihin vms.
Vasta
#38
Kui Sa leiaksid Youtubest midagi sarnast?
Sest võimalusi on palju, nt. ufo (kuigi pole metallist, võib meie kõrvale metallile sarnase heli jätta), energiavihud võivad häält teha, "programmi-rike"- mujalt hääleriba ("mingi teine dimensioon") jne.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat