Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Müstiline, ebamaine hääl Rohuneemes
#1
Mul juhtus elukaaslasega selline juhtum, et olime jalutamas Rohuneemes vanas vene sõjaväe alal kui kuulsime üht müstilist häält, automaatsel keerasime pead taevasse ja otsisime hääle tekitajat, kuid seda ei olnud kusagil. Ja kui oleks midagi maiset olnud siis me oleksime pidanud seda nägema, sest me olime 1. künka otsas ja 2. oli pilvitu ilm.

Selle hääle kiirus tundus nagu hävitaja oma mis sõidab max. kiirusel üle pea, aga see hääl ise ei olnud midagi sellist mis teeks hävitaja või mis iganes maine olend, asi.

Kas kellegil on selgitust selle kohta või oskab keegi omadest kogemustest lisada veel midagi?

K.
Vasta
#2
Ju siis oligi hävitaja. Vaevalt see draakon olla sai.
Vasta
#3
Võis küll madalalt lennanud reaktiivlennuk olla. Kunagi hulk aastaid tagasi ("nõuka" ajal) olen sellist mõne korra kogenud. Sellisel juhul ongi heli teistsugune kui kõrgelt lendavalt lennukil kostab, lisanduvad kajad maastikult. Kiirus tal vast veidi alla helikiiruse (üle selle mitte, madallennul ka keelatud, tekiks majade aknaid purustav lööklaine). Kuni müra kuulajani jõuab (teadagi, milline on heli levimiskiirus õhus), võib ta juba silmapiiri taha kadunud olla...
Vasta
#4
See kindlasti ei olnud hävitaja. Hävitaja hääl on vali ning ühegi hävitaja kiirus ei saa olla nii kiire, et kaob horisondilt sekundiga. Nagu ma mainisin ei olnud see hääl maine. Ma saan aru, et seda on keeruline seletada ja inimestel sellest aru saada.

Ps! Ma olen kasvanud üles n-liidu ajal pärnus, kus oli lennuväli ja hävitajad lendasid igapäv, ka madallennult.
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas kaido81
Ps! Ma olen kasvanud üles n-liidu ajal pärnus, kus oli lennuväli ja hävitajad lendasid igapäv, ka madallennult.

Mm... kulla Kaido, see mis NL ajal oli, ei ole ole see, mis täna. Kusagil üritusel olid kohal ka hävitajad. Kirjeldaksin nii. Ühel hetkel oli kuulda vaikset mühinat, siis tugev mürina ja mühina segu...vilksas korra midagi õhus ja kadunud oligi. Kusjuures aru polnud saada, et kust suunast või kuhu lennumasin liigub. Mina oleksin täiesti veendunud hävitajates.
Oled sa kuulnud kõiki maiseid hääli, et seda ebamaiseks nimetad. Kui see pole kassi kisa või naise õiendamine, siis see ei tähenda ebamaisust veel.
Vasta
#6
Päris lahe siis ju, kui "seal piirkonnas" on 50km(!!!!!!!) pikk baas. Minuteada seal kandis kasvab ka seeni.
Vasta
#7
Kallis Zepac, ma ei ole hull ega ei ole mu naine hull ja ma olen ülimalt kindel mis on hävitaja ja mis ei ole. Ma vannun Teile, see ei olnud hävitaja. Kahjuks ei oska ma nende ufo baaside kohta midagi öelda või arvata. See kant on üldse seal kuidagi müstiline ja salajane.

Ja veel, kui me naisega koos poleks seda kuulnud siis ma oleks arvanud, et ma kujutan seda ette endale aga me mõlemad kuulsime. See oli väga hirmus. See hääl oli selline vaikne kuid selgelt ja teravalt kuuldav, hääl ei olnud hajutatud ega midagi.

K.
Vasta
#8
Mul on umbes sarnane kogemus 8 aastaselt kui istusime vanaemaga aidatrepil, aitasin tal ube puhastada ning äkki hakkas kostma vali läbitungiv hääl(undav, kumisev), mis lähenes väga kiiresti ning oli mu meelest küll sarnane lennukiga kuid seal sees oli kuulda nagu peenem hästi kõrge vibratsioon, ma ei ole kunagi hiljem enam sellist häält kuulnud. Mõne minutiga läks see nii tugevaks et ei kuulnud enam lähedaloleva inimese kõnet. Vaatasin keset õue pea seljas taevasse, aga midagi ei näinud kuigi sain aru et see objekt peaks nüüd otse meie õue kohal olema. Ema jooksis toast välja fotoaparaadiga, et ehk saab midagi pildistada, aga see tal ei õnnestunud, tema oli ainuke kes üldse midagi nägi-pihlaka ja kuuse vahelt(just nimelt vahelt st allpool puude võra) oli korraks välgatanud midagi hõbedast, kahe puu vahe ca 10 m. Hääl kadus sama kiiresti kui tuligi, kogu juhtum kestis ca 5 min.
Vasta
#9
Kas sa 333 oled midagi muud ka seal täheldanud?

Aga teemale niipalju lisaks, et lugesin antud teemast http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=4366 ja sain kinnitust sellele, et enamasti on U.F.O. d nähtamatud ja enam olen veendunud, et midagi mida me kuulsime oli ebamaine ja müstiline.

K.
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas kaido81
Kas sa 333 oled midagi muud ka seal täheldanud?

K.

Smile selle kohta võib öelda et oleme mõlemad elukaaslasega ühed suht paranormaalsed nähtused, minuga on elu jooksul toimunud küllalt palju sellist mida võib võtta koodnimetusega ebatavaline/paranormaalne. Kas see tuleneb elukohast? Võimalik. Vereliini pidi olen oma sünnitalus 7 põlvkond järjest, teadaolevalt, aga see võib olla ka pikem järjepidevus.
Vasta
#11
ma olen ka mingeid hääli kuulnud , kunagi ammu... Enam pole kuulnud
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas 333
Tsitaat:Algselt postitas kaido81
Kas sa 333 oled midagi muud ka seal täheldanud?

K.

Smile selle kohta võib öelda et oleme mõlemad elukaaslasega ühed suht paranormaalsed nähtused, minuga on elu jooksul toimunud küllalt palju sellist mida võib võtta koodnimetusega ebatavaline/paranormaalne. Kas see tuleneb elukohast? Võimalik. Vereliini pidi olen oma sünnitalus 7 põlvkond järjest, teadaolevalt, aga see võib olla ka pikem järjepidevus.


Selle kohta tahaks kohe teada, et kus kandis Te siis elate?

[Muudetud: 1-7-2009 kaido81]
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas helen009
ma olen ka mingeid hääli kuulnud , kunagi ammu... Enam pole kuulnud

Mis hääli sa kuulsid?
Vasta
#14
Olete kuulnud seda et iga maa sõjaväel on enda maa alused baasid üle riigi (hyes).See võis ka olla mingi maa alune katsetus kes teab.
Laugh
Vasta
#15
Kas teil oli meri lähedal? see võis ka vabalt olla U.S.O "undentified sumbarine object".See oleks lahe olde (H)
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas tõdeonseemidamenäeme
Olete kuulnud seda et iga maa sõjaväel on enda maa alused baasid üle riigi (hyes).See võis ka olla mingi maa alune katsetus kes teab.
Laugh

Kuidas siis maaalune katsetus üle pea lendab? Ja seal ei ole küll enam mingit baasi, see on inimestele avatud avalik ruum.wink
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas kaido81

Selle hääle kiirus tundus nagu hävitaja oma mis sõidab max. kiirusel üle pea, aga see hääl ise ei olnud midagi sellist mis teeks hävitaja või mis iganes maine olend, asi.

Hääle kiirus ..?? (hyes)
Vasta
#18
Ilmselt peeti silmas hääle allika liikumise kiirust.
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas JoJo


Hääle kiirus ..?? (hyes)

Tõenäoliselt peeti silmas heli suuna järgi otsustatud tundmatu keha liikumiskiirust.
Vasta
#20
Hääle kiirus oli müstiliselt kiire ja rõhutan veel, et olime künka otsas, ümberringi oli lage taevas paista.
Vasta
#21
Aga olgu - oletame, et sa tahaksid uskuda UFOsid kõigest väest, aga tavaliselt on nendega see jura, et mingit häält ei kostu lendamisel...
Vasta
#22
Saan su mõttest aru, aga ole siis tark mees ja anna mõistlik seletus.
Vasta
#23
Rohneeme elanikud, kuidas elu on? Kas olete midagi kuulnud näinud ebamaist?
Vasta
#24
13. märtsil 2007 aastal juhtus minuga seal endise nõuka sõjaväebaasi territooriumil samuti midagi kummalist. Seal tundub olema üldse eriline energeetika- oli selline paralleelmaailma tajumise tunne ja kogu nahal tunda imelisi värinaid. Olin samuti ühe ( kuntslikult) rajatud mäe tipus ja päise päeva ajal. Kuna elan seal päris ligidal, kostub vahel õhtuti imelikku ulgumist metsa( baasi) poolt ja koerad hauguvad väga ärevalt. Väidetavalt on kusagil ligiduses ovraag( kanal) paralleelmaailma. Hiljem toimus minuga isekirjutamisseanss, millest räägin ehk kunagi hiljem.
Räägitakse ka Samblamäe nimelisest kohast kusagil Viimsi poolsaarel, kas keegi teab, kus see võiks olla ?
(p.s. selle endise baasi läheduses on kirjeldatud ka mõne aasta eest üht päris selget UFO-kontakti)
Vasta
#25
Ei tea mis seal toimub, aga see oli väga huvitav mid ama kuulsin ka igatahes.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat