Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Külgetõmbe seadused (The Law of Attraction)
#51
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Kas sa, Dannil, ise kah aru saad, kuivõrd rõve ja idiootne on sinu keerutamine? Maailmas kehtib vaid üks tõde - mida magusama jutuga on inimene, seda omakasupüüdlikumad on tema motiivid. Ja see reegel kehtib kõikjal! Pole mina näinud veel kohta, kus seda ei oleks. Mida rohkem räägib inimene armastusest, seda vähem tal seda on...

Universumi 60.seadus:
Mitte Hukkamõistu seadus. Universumi Vaim ei mõista meie üle kohut, hukkamõist on inimese leiutis. Vahendid nagu võrdlemine, vastandamine ja kontrollimine nagu inimesed seda teevad on sageli kunstlikud ja peegeldavad idealistlikke standardeid.
Võrdsuse seaduse valguses meie hukkamõist peegeldab hukkamõistu võrdses mõõtmes. Karma ülevaade, mis su enda poolt tuuakse pärast surma su juurde on tingimuseks elamaks kolmandas dimensioonis.

Polegi ammu neid seadusi lugenud. Uskuda neisse - või mitte, aga täitsa huvitav on neid lugeda!Smile
Vasta
#52
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Kas sa, Dannil, ise kah aru saad, kuivõrd rõve ja idiootne on sinu keerutamine? Maailmas kehtib vaid üks tõde - mida magusama jutuga on inimene, seda omakasupüüdlikumad on tema motiivid. Ja see reegel kehtib kõikjal! Pole mina näinud veel kohta, kus seda ei oleks. Mida rohkem räägib inimene armastusest, seda vähem tal seda on...

Universumi 60.seadus:
Mitte Hukkamõistu seadus. Universumi Vaim ei mõista meie üle kohut, hukkamõist on inimese leiutis. Vahendid nagu võrdlemine, vastandamine ja kontrollimine nagu inimesed seda teevad on sageli kunstlikud ja peegeldavad idealistlikke standardeid.
Võrdsuse seaduse valguses meie hukkamõist peegeldab hukkamõistu võrdses mõõtmes. Karma ülevaade, mis su enda poolt tuuakse pärast surma su juurde on tingimuseks elamaks kolmandas dimensioonis.

Polegi ammu neid seadusi lugenud. Uskuda neisse - või mitte, aga täitsa huvitav on neid lugeda!Smile

"Kõik, mis me ütleme teiste kohta, ütleme tegelikult enda kohta. Vaata kui julmad nad on enda suhtes" - Higher Self, kui küsitlesin mõningaid asju Smile
Vasta
#53
Ja kuidas see mittemidagiütlevjatiestisuvaliseltõhkuvisatuderitisügavmõttevälgatus antud teemasse sobib?

Kui sa ütled, et on rumalad, kellelt peab raha ära võtma, siis järelikult oled sa rumal, kellelt peab raha ära võtma?
Vasta
#54
Kui te kohe mu vennaskonna ääretut armastust omaks ei võta ,siis kuul pähe.Ära karju Dann.Too oma jutt letti ja vaata ,mis juhtub.Ära mõtle teiste eest jällegist.Tuled vihaga absoluutset tõtt külvama.Tõtt?Ka kõige ahnemad karjakud
on jätnud lahtiseid otsi.Vaata mitu korda ütlevad apostlid: kuid me ei tea,meile ei ole antud teada j.n.e.Iga üks ,kes naelutab kinni inimese vaba valiku,on karjane.Proovi uuesti.
Vasta
#55

Tsitaat:Kui te kohe mu vennaskonna ääretut armastust omaks ei võta ,siis kuul pähe.Ära karju Dann.Too oma jutt letti ja vaata ,mis juhtub.Ära mõtle teiste eest jällegist.Tuled vihaga absoluutset tõtt külvama.
Mis teemat sa lugenud küll oled?
Kuul pähe ja viha ja karjumine :S Ei tea kuidas kõiki teisi postitajaid siis küll kirjeldada.
Vasta
#56
Kas kellelgi on veel äkki kogemustest rääkida?
Vasta
#57
Tere! Milliseid kogemusi sa täpselt silmas pead?
Enda omadest, st positiivselt mõtlemisest ma juba eespool rääkisin.
Vasta
#58
Tere! Ma pidasin seda silmas, et üle aasta on möödunud sellest kui keegi kirjutas oma kogemustest, mis on seotud positiivse mõtlemisega. Mõtlesin, et äkki kellelgi on kogemusi juurde tulnud, et keegi on seoses külgetõmbe seadusega midagi suurt veel saavutanud jne. Siiani on mulle mulje jäänud, et mõned pisiasjad ma olen saavutanud külgetõmbe seadust kasutades ja ma ei tea, kas see on olnud kokkusattumus või mitte.

Kui ma nt. "The secretit" (see film) vaatasin, siis mulle tundus see enneolematult võimatu ja tundus kuidagi propageerimisena, aga see film andis mulle tõuke asjaga 'suures plaanis' tegeleda. See ongi põhjus, miks ma tahan teiste kogemusi antud teemast saada, et analüüsida, kas mul oleks mõtet asjaga tõsiselt tegelema hakata, sest teiste kogemused on inspireerivad ja tuleksid mulle igat pidi kasuks.
Vasta
#59
Väärt mõte!Smile
Paraku mulle tundub, et vähesed on siin seda teemat lugenud ja kogemusi ka eriti ei taheta jagada. Aga ma võin muidugi eksida.

Külgetõmbe seadusest veel niipalju, et kui olin seda teemat siin täna lugenud, sattusin natuke hiljem lugema hoopis teisest kohast selle teemaga haakuvaid mõtteid. Märksõnaks oli positiivsus, millele silm peale jäi.
Toon sealt katkendi:
Mida teha, et Universum aitaks? Universumist võib olla palju abi, kui oskad lugeda märke ja sõnumeid, mis näitavad, kas oled oma südame teel või hoopis kuhugi kõrvale kaldunud.
Sümbolid, sünkroonsused ja märgid on terve suur juhtimissüsteem, mida teades ja teadvustades inimesed teelt ei eksi. Üks ütlemata oluline oskus on iseenda Universumi lainele häälestamine, nii on ammendamatud jõuvarud ja positiivsus alati käepärast.
Vanad meistrid on öelnud, et Universumis pole millestki puudust, puudus on vaid inimeste peas.

Nii, et häälestagem end siis Universumi lainele!Smile
Vasta
#60
Sul on õigus, sest vastasel juhul oleks siin palju rohkem juttu enda kogemustest, aga lootma peab. wink
Enda kogemustest tean rääkida, et minu jaoks need märgid ja sümbolid on väga tähendusrikkad. Mul käis muidu ka selline mõte peast läbi, et ilmselgelt sa oled kursis selle teemaga ning nagu eelpool mainitud on sul kogemusi ka, aga kas sa arvad, et ehk teiste universaalsete seaduste (ma pean silmas neid 12 põhilisemat) kasutamine tuleks kasuks või koguni on hädavajalik, et külgetõmbe seadus toimiks?
Ma ise kaldun arvama, et need on omavahel väga tihedalt seotud ning inimesed, kes on külgetõmbe seadust praktiseerinud ning ei ole näinud, et nende elu muutuks paremuse poole, ei teadvusta endale muid seadusi. Näiteks The Law of Vibration ja The Law of Action (ma pole kursis, kuidas need eesti keeles on) on minu arvatates väga tähtsad, kui ma ei eksi siis isegi "The secretis" oli sellest pealiskaudselt juttu. See mõte kerkis mulle siis kui ma The Law of Divine Onenessi kohta pikemalt lugesin. See on ka üks põhjustest, miks ma enda igapäeva elus kasutan vahel Feng Shui õpetusi.
Vasta
#61
(17-04-2011, 15:25 )Jim Hammond Kirjutas: Kui ma nt. "The secretit" (see film) vaatasin, siis mulle tundus see enneolematult võimatu ja tundus kuidagi propageerimisena, aga see film andis mulle tõuke asjaga 'suures plaanis' tegeleda. See ongi põhjus, miks ma tahan teiste kogemusi antud teemast saada, et analüüsida, kas mul oleks mõtet asjaga tõsiselt tegelema hakata, sest teiste kogemused on inspireerivad ja tuleksid mulle igat pidi kasuks.

The Secret on ehk liiga kommertslik ja materialistlik, aga kuskilt peab ju alustama, et jõuda kõrgemate tõdedeni. Omast kogemusest lisan, et tegemist on kindlasti pikaajalise investeeringuga. See tähendab, kui täna pihta hakata, siis kohe homsest pole erilisi muutusi loota. Ekslike mallide muutmine eneses on aastatepikkune protsess ja nõuab sihikindlust. Aga mäng väärib küünlaid.

Kui konkreetsetest kogemustest rääkida, siis igaühel on ju omad huvid. Mulle pakuvad erilist rõõmu igapäevased väiksemad ja suuremad laabumised-õnnestumised. Olukorrad lahenevad teinekord justkui iseenesest. Ja teised olukorrad, mis esialgu näivad problemaatilistena, lõppevad samuti hästi. Noh ja elu tervikuna voolab igati meeldivalt. Nii vaimselt kui ka materiaalselt.

Vasta
#62
(17-04-2011, 17:44 )Jim Hammond Kirjutas: Sul on õigus, sest vastasel juhul oleks siin palju rohkem juttu enda kogemustest, aga lootma peab. wink
Enda kogemustest tean rääkida, et minu jaoks need märgid ja sümbolid on väga tähendusrikkad. .............., aga kas sa arvad, et ehk teiste universaalsete seaduste (ma pean silmas neid 12 põhilisemat) kasutamine tuleks kasuks või koguni on hädavajalik, et külgetõmbe seadus toimiks?

Tere!
Ma küll ei tea 12 märgist midagi, aga külgetõmbe ja tõuke seadustest räägib reaalsuse transerfing, kas nüüd just universaalne seadus või pigem loodud egregor.

http://www.youtube.com/watch?v=c_Zm8La2p...re=related

Tuulepesas on raamatu reaalsuse transerfing, " Вадим Зеланд - Трансерфинг реальности " osaline tõlge ka üleval, samas siiski soovitan lugeda originaal keeles. Võib ka kuulata youtube`is, seal seda on.

http://www.youtube.com/watch?v=i8Zo_y4dJ...r_embedded

Vasta
#63
MarcAurel, ega ma sellese filmi väga hästi ei suhtugi, aga minu puhul oli film tõesti hüppelauaks, et leida motivatsiooni, millega seoses kõrgemate tõdedeni jõuda. Rumal oleks arvata, et millegi saavutamine külgetõmbe seadust kasutades on nii lihtne nagu filmis kirjeldati. Pisiasjade saavutamisega mul pole kunagi olnud probleemi külgetõmbe seadust kasutades. Ma ei tea, kas asi on mu väljendamisoskuses, aga fraasiga 'suures plaanis' ma tahtsingi anda märku sellest, et kasutada külgetõmbe seadust regulaarselt, mitte ainult siis kui ma tunnen, et midagi on valesti ja mul on vaja lahendust. See materiaalne pool mind nii väga ei huvitagi, et a la ma sain filmist sellise idee, et ma hakkan visualiseerima raha. Minu eesmärk on lihtne: olla õnnelik. wink
Kui sa väidad, et sinu puhul on eriline rõõm igapäevastes õnnestumistes, siis ma võtan seda märgina sellest, et sa oled suure töö ära teinud ja sinu puhul töötab külgetõmbe seadus igal juhul. Tänan, et leidsid aega vastata ja edu sulle!
Eithea, tänan linkide eest! Ma vene keelt küll nii hästi ei valda, aga ma uurin seda osalist tõlget.
Vasta
#64
Ma arvan ka, et peamine asi, mida inimene peab tegema, on olla õnnelik nüüd ja tunda rõõmu just nüüd, siis jõuavad temani ka muud asjad, mida ta soovib. Unistused ei tohiks olla kinnisideeks, et "kui saan selle ja selle, vot siis olen õnnelik" Pigem peaks olema vastupidi, et õnne kaudu jõutakse eesmärgini.
Olulisel kohal on ka tegutsemine ja võimaluste kasutamine. Positiivne mõtlemine + visualiseerimine on pigem suunamine, aga see üksinda ei lahenda midagi. Liikumapanev jõud on siiski teadlikkus (tead täpselt, mida ja miks sa teed) Pimesi uskumine pole vähemalt mind küll aidanud, toob pigem pettumust, kui teatud aja jooksul tulemust näha pole. Oli periood, kus ma tegelesin palju visualiseerimisega, tundsin ennast väga positiivselt jne, aga ikka jäi midagi puudu. Pole veel lahenduseni jõudnud, kuid arvan, et pean ennem olukorraga leppima(mitte alla andma, vaid lihtsalt suutma õnnelik olla selles olukorras), samuti õppima ennast armastama sellisena nagu olen.
Vasta
#65
Kas on siin foorumis inimest kellega võiks sellel külgetõbe seadusel pikemalt peatuda ja konsulteerida? Olen huvitatud ennast rohkem täiendama ja arendama. Tänud ette.
Vasta
#66
Külgetõmme - vastandid tõmbuvad. Tahad head ja saad halba. Hea ja hea ei sobitu kokku, sest on ühe mündi samad pooled. Võta kätte magnetid ja mängi nendega natuke.
Vasta
#67
(03-04-2012, 21:59 )Celtic Kirjutas: Külgetõmme - vastandid tõmbuvad. Tahad head ja saad halba. Hea ja hea ei sobitu kokku, sest on ühe mündi samad pooled. Võta kätte magnetid ja mängi nendega natuke.

See on nii füüsikas, aga külgetõmbe teooria millest siin räägitakse toimib just vastupidi. Et sarnane tõmbab sarnast. Kui võtta sinu pakutu järgi siis oleks nii, et tee halba ja sulle tuleb head.

Olen selle külgetõmbe teooria kohta lugenud läbi paar raamatut. Üritanud ka nende õpetuste järgi toimida ja võin öelda, et midagi nagu toimib kah. Kuid mulle tundub, et tegelikult on rohkem tegu enese sisendamisega, et suudan-tahan-saan jne. ja tänu sellele see toimibki.

Vasta
#68
Soe1 - kui tahad uskuda ilusat muinasjuttu anna minna.
Reaalses elu pead ise ka midagi tegema, et asjad juhtuksid.
See külgetõmbeseadus on üks suuremaid pullikakasi mis peale
organiseeritud ja kanoniseeritud religiooni leiutatud on.
Vasta
#69
(04-04-2012, 07:12 )excubitoris Kirjutas: Soe1 - kui tahad uskuda ilusat muinasjuttu anna minna.
Reaalses elu pead ise ka midagi tegema, et asjad juhtuksid.
See külgetõmbeseadus on üks suuremaid pullikakasi mis peale
organiseeritud ja kanoniseeritud religiooni leiutatud on.

Kui sa mu postitust nüüd hoolega uuesti loed siis saad ka ehk mõttest aru mis ma oma postituses tahtsin selle külgetõmbe teooria kohta öelda. Nimelt kui ise mõtled, et ma suudan ja saan siis ka asjad juhtuvad. Kui ma mõtlen, et ah ma nagunii ei saa ja ei suuda siis jätan asja tegemata ja siis ju ei juhtugi midagi. Ühesõnaga teooria on "ilus" kuid kogu asi toimib enese sugetsioonil. ( ei tea kas on õige sõna Smile ). Muidugi on seal ka sellist asja mis on jama. Aga nii on ju siin ilmas kõigega piibel, shammaanid, selgeltnägijad jne. Vahel on neil õigus vahel mitte.

Vasta
#70
See külgetõmbeseadus toimib põhimõtteliselt nii, et kui mõtled rahast, siis saadki raha, ehk siis raha jõuab sinuni.

Reaalsus on aga hoopis teine, sest autosugessioon kasutab sisuliselt tahteenergiat, ent tahteenergia on blokeeriva iseloomuga. Mõtle kasvõi sellele, kuidas hammasrattad töötavad - samade hammastega rattad ei haaku, üks neist peab teise suhtes olema veidi nihkes, et hambad haakuksid ja kaadervärk tööle hakkaks.

Et raha saada, pead sa looma võimaluse raha "külge haakumiseks" ja see pole teps mitte raha peale mõtlemine ja raha tahtmine. Külgetõmbeseaduse järgi peaksid looma iseenesele raha illusiooni ja siis see justkui meelitaks pärisraha illusiooni asemele. Reaalsuses on aga illusioon juba ees olemas ning pärisraha libiseb mööda.

Tõin raha näitena lihtsalt seetõttu, et külgetõmbeseaduse propageeriate jaoks on see üks põhilistest tahetest Laugh
Vasta
#71
Ehk lühidalt - mõtle ja soovi palju tahad elu teeb ikka OMA korrektiivid.
Vasta
#72
raha ja muude asjade soovimise kohta lugesin, et kui seda soovida siis peab ette kujutama seda rohkem kui kujutama omale ette rohkem seda, et sul pole raha. Sama ka autoga ja muuga. Minul igatahes see ei õnnestu. Ikka käib päevas kümme korda rohkem peast läbi mõte, et raha on vähe, või et auto vana ja vajaks väljavahetamist kui mõte, et raha mul nii, et tapab ja auto kah mul uus ja hea. Ühesõnaga ei saagi ma vist teada kas see siis toimib või mitte. Smile
Vasta
#73
Käisin lõunal ja sõites autoga mõtlesin oma eelnevale postitusele. Jah raha ei ole suutnud küll siiani juurde mõelda, aga alates sellest kui ilmus raamat saladus ja peale selle lugemist ning paari teise raamatu lugemist hilisemalajal on siis juhtunud järgmist. (mainiksin eelnevalt ära, et ei taha sellega väita, et just see mõtlemine aitab, kuid las igaüks mõtleb ise omajaoks asja välja) Nimelt peale raamatu lugemist siis oli mul kolm soovi-nagu ikka raha, maastur ja ilus uus maja. Mingi aeg siis kujutasin oma opeliga sõites, et sõidan maasturiga ja kodus vedeledes vahel ka et olen juba oma uues majas. Õhtuti enne magama minemist sai praktiseeritud ka silva meetodit ja siis ka samad mõtted läbi käidud. Tänaseks siis möödunud umbes 3 aastat. Mingi aeg vahetasin töökohta ja nüüd töö autoks jeep maastur. Eelmine suvi sain oma korteri maha müüdud ja täna elan uues majas- veel küll pooleli osaliselt aga ikkagi oma ja uus. Rahaline seis kahjuks pole muutunud. Nii, et mis siis siin maailmas on tõde ja mis mitte???
Vasta
#74
Raha on kõigest vahend millegi realiseerimiseks selles kontekstis. Oled ju tegelikult realiseerinud oma soovid.. ja nüüd vutt-vutt järgmiste asjade jahile. (Tegelikult on see naljakas, kuidas see ütlus nüüd oligi - rikas on see, kel on surres kõige rohkem asju Laugh?)
Vasta
#75
(04-04-2012, 14:11 )PiziIngliito Kirjutas: Raha on kõigest vahend millegi realiseerimiseks selles kontekstis. Oled ju tegelikult realiseerinud oma soovid.. ja nüüd vutt-vutt järgmiste asjade jahile. (Tegelikult on see naljakas, kuidas see ütlus nüüd oligi - rikas on see, kel on surres kõige rohkem asju Laugh?)

Kui seda nii öelda, siis jah - on naljakas.
"Rikas on see, kel on surres kõige rohkem asju, mida tema pärijad saaksid jagada" .. neile jääb siis rohkem raha üle v. nende samade, päritud, asjade müügist lisa teenida. Rohkem raha tähendab seda, et pead vähem tööd tegema.. jääb rohkem aega endale, perele, sõpradele, hobidele ja mine tea - ka külgetõmbele? Bleh

Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat