Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Külgetõmbe seadused (The Law of Attraction)
#1
Kindlasti on nii mõnigi puutunud kokku ideega, et meie mõtted tekitavad sõna otseses mõttes reaalsust. Suuremale publikule tutvustati seda ideed dokfilmis "The Secret". Lühidalt öeldes, kõik millele sa keskendud, millele sa mõtled, mida sa soovid, leiab tee sinu ellu, võttes materiaalse kuju. Kui sa näiteks unistad punasest sapakast, siis mingil imepärasel moel saabub see su ellu. Paljugi sellest ideest on muudetud kommertslikuks kaubaartiklist, veel üheks meetodiks inimestelt raga pumpamiseks. Kuid olen korduvalt, päevast päeva selle jõu mõju enda peal kogenud.

Mõned näited viimastest päevadest:

Olen Taru Linnaraamatukogus ning sirvin raamatuid. Sattun venekeelsele raamatule, mis räägib suurte inimeste eludest. Seal on juttu ka Savonarolast, miskipärast ajan ta segamini Campanellaga(mees kes kirjutas 17. sajandil Päikeselinna, teose kommunistlikust ühiskonnast). Nimed on üpriski sarnased. Lõpuks mõistan, et Savonarola on hoopis see hull dominikaani munk, kes tuleriidal põletati, ja olen pettunud, sest oleksin tahtnud lugeda Campanella elulugu. Lähen minema, kuid järsku märkan ühte raamatut - "Campanella" - tema elulugu eesti keeles.

Teine juhtum leidis aset viis minutit hiljem. Olen elevil, et sain selle raamatu, tahaksin istuda kuskil kohvikus, värske õhu käes, ning seda lugeda, kuid rahakotis on u. 70 krooni(olen vaene üliõpilane) ning sellega tuleb veel paar päeva vastu pidada. Jõudsin raekoja platsile ning märkan, et maas vedeleb midagi. Tõstan üles - sada krooni.

Need on vaid kaks näidet ühest päevast. Kuid need kummalised juhtumised toimuvad pidevalt.

Olen seda mõtte magnetismi uurinud ja tuleb välja, et see idee pole newagelik kommertslik mõttetus. Paljud on sellest kirjutanud. Üks tuntud raamat on "Think ang Grow Rich" Napoleon Hill, mis on ka eesti keeles kahe erineva pealkirja all ilmunud.

Ja eks teaduski on mingil määral tõestanud, et reaalsus sõltub inimesest. Pean silmas kvantfüüsikat ja selle eksperimente väikeste osakestega. Keda huvitab, vaadaku seda lühikest videot kahe pilu eksperimendist.
http://www.youtube.com/watch?v=DfPeprQ7oGc

edit by Metavo: Andsin pealkirjale eesti keelse vaste.

Muudetud: 1-5-08 kell 19:36:21 Metavo
Vasta
#2
Muidu olen ise ka selle filmiga kursis. Lisaks olen lugenud ka raamatut - Mina olen muinasjutuliselt rikas. Seda viimasega tutvusingi tegelikult esimesena ja mõtlesin, et huvi pärast võiks ju katsetada kas asi ka toimib. Kui pool aastat hiljem siis seda The Secret'it nägin, pidin imestusega nentima, et vähemalt pooled asjad, mis kirja enda jaoks panin, olid selleks ajaks teostunud. Üsna kulmu kergitama pani. Aga hetkel loen veel midagi sarnasesse teemasse minevat, Peter Kimmeli - Edukana uude aastatuhandesse (Tee, mis viib püsiva edu ja sisuka elu juurde). Soovitan Smile
Vasta
#3
Et mõista, kuidas tegelikult maailma muuta, on tarvis tingimata läbi lugeda Drunvalo Melchizedeki viimane eestikeelne raamat SÜDAMES ELAMINE.

http://www.valgusesaar.ee/drunvalo%20seminar.htm

https://www.apollo.ee/product.php/0455434

http://anahata.imelaps.ee/archive/vikerk.../1505.html
Vasta
#4
Tsiteerin raamatu viimast peatükki:

Südamest lähtuv loomine

Sellest ajast saadik, kui inimesed teadvustasid Jumala olemasolu, on Jumalalt palutud, et ta muudaks teatud tingimusi välises maailmas. Kuid paistab, et Jumal just nagu ei kuuleks alati meie palveid. Miks? Kas olete endalt kunagi küsinud: miks Jumal ei anna meile seda, mida me palume? Püblis on öeldud: „Küsi ja sulle antakse." Kuid sellegipoolest alati see nü ei lähe. Võib-olla toob järgnev asjasse veidi selgust.
Rääkigem loomingust ja loomisest. Kui sageli on meile nii koolis kui kodus räägitud, et oleme elementide ja füüsikaseaduste puhtjuhuslike mõjude meelevallas. Ning muidugi, kui te seda usute, siis piirab see uskumus teid ning saabki teie reaalsuseks.

Kuid kaua aega tagasi ei mõelnud inimesed sel viisil. Nad uskusid reaalsuse vaimsesse külge, kus inimvaim võib taotluse abil oma välist reaalsust kujundada.

„Iisaku efektis" räägib Gregg Braden sellest, kuidas 1947. aastal leidsid arheoloogid Surnumere rullraamatute leiukohast dokumendi, mida nimetatakse „Iisaku käsikirjaks" . Iidne tekst kirjeldab, kuidas inimestel on vägi mõjutada võimalikke tulevikustsenaariume ja muuta ettekuulutusi - muuta maailma meie ümber, muutes seda enese sees.

Tänapäevane tehnikamaailm ütleb, et see on fantaasia. Aga kas on? Kui me ei saaks mõjutada olevikku ja tulevikku, oleks kõik see, millest Jeesus kõneles, vale. Kas Jeesus mitte ei demonstreerinud uskumatuid võimeid, muutes vee molekulaarse struktuuri veini omaks? Ta tõi inimesi tagasi isegi surmariigist ning tegi nad uuesti elavaks! Tänapäeva teadus usub, et need on vaid muinaslood, sest teaduse abil neid tõestada ei suudeta.

Jeesus ütles: „Ma ütlen teile, et see, kes minusse usub, suudab teha samasuguseid tegusid nagu mina ja veelgi suuremaid." Ja kuidas on lood nende uute lastega, kes kõikjal üle kogu maailma oma olemasolust märku annavad? Nad on suutelised tegema asju, mida suutis Jeesus, ning ka teadus on kinnitanud seda fenomeni niisugustes prestiizsetes ja üldtuntud ajakirjades nagu „Nature Journal" ja „Omni" .

Teadlased ei tea, kuidas need lapsed selliseid hämmastavalt üleloomulikke nähtusi tekitada suudavad, kuid nad möönavad, et see on nii. See on fakt. Kuid kuidas südame püha ruum selle kõigega seotud on? Enne kui ma seda seletan, tuleks meil kõigepealt vaadata, kuidas toimub imede loomine mõistuse abil, ning võrrelda seda loomisega südame pühas ruumis.
Vasta
#5
Mõistusest lähtuv loomine

Sageli, kui palute Jumalalt midagi, mida arvate end vajavat, ei saa te seda. „Iisaku efekt" selgitab, miks see nõnda on. Iidne ürik ütleb, et iga ime saab alguse tähelepanust ehk meele keskendamisest - sellest, et suunad mõistuse abil oma tähelepanu millelegi, mida soovid juhtumas näha.

Oletame näiteks, et soovid end tervendada kardetud haigusest ning keskendad seepärast oma mõtted ühe teatava kehapiirkonna tervendamisele. Loomulikult ei piisa sellest, et midagi ka tegelikkuses juhtuma hakkaks, kuid tegemist on esimese sammuga tervenemisprotsessi käivitamisel.

Kui tähelepanu on keskendatud, lisad sa taotluse. Meie näitest lähtuvalt oleks sul vaja pärast haigele kehaosale keskendumist teha taotlus, et haigus kaoks.

Kuid ka sellest ei piisa. Protsessi tuleks kaasata veel kolm komponenti - mentaalkeha, emotsionaalkeha ning füüsiline keha - või ei juhtu midagi.

Mentaalkeha ehk mõistus peab nägema seda kehaosa tervena. Sul tuleb hoida pilti nimetatud kehapiirkonnast, kujustades seda täielikult tervenenuna, nii et sel enam midagi viga ei ole. Seda tehes tuleb olla täiesti veendunud, et tervenemine leiab aset kas praegu või mõne aja pärast - vastavalt sellele, kui kiiresti sa tervendust vastu võtta suudad. Kas suudad omaks võtta silmapilkse tervenemise võimaluse või vajad sa oma mõttemustrite tõttu rohkem aega? See teadmine on väga oluline, kuid ka sellest ei piisa.

Järgmisena tuleb kaasata emotsionaalkeha. Inimene peab tundma, mis tunne on olla täiesti terve, nagu süs, kui haigus oleks täielikult lahkunud. Sul tuleb seda tunnet ka tegelikkuses tunda ning mitte üksnes mõelda, et sa seda tunned. See on paljude jaoks keeruline, kuid ilma emotsionaalkeha kaasamiseta ei juhtu absoluutselt mitte kui midagi.

Aga ka sellest ei piisa veel. Sa võid palvetada, et terveneksid; su tähelepanu võib olla täielikult haigusest jagusaamisele keskendatud, su taotlus terveneda võib olla väga selge; su mõistus võib olla veendunud, et see keha on kas juba tervenenud või terveneb lähitulevikus; ja su emotsionaalkeha võib tunda emotsiooni - näiteks rõõmu -, just nagu oleks su keha täielikult terve. Kuid seni kuni protsessi pole kaasatud see kolmas ja viimane osa, tervenemist ei toimu.

Kui palju on olnud neid juhtumeid, kus inimene on palunud Jumalalt midagi ning rakendanud ka kõiki ülal loetletud punkte, olnud kindel, et palve täidetakse, veetnud tunde palvetades ja Jumala poole hüüdes, ja ikkagi - ei mingit tulemust. Miks? Sest viimane osa võrrandist jäi puudu. See on osa, mis peaaegu kõigil meelest läheb või ei peeta seda lihtsalt vajalikuks.

See vümane, unustatud osa, hõlmab füüsilist keha. Meie näite puhul peaks inimene suutma tunda oma keha täiesti normaalse ja tervena. See ei tähenda mitte üksnes kujustamist, mis on mentaalne tegevus, vaid ka tegelike kehaliste aistingute esilekutsumist, millele su keha reageerib. Sa ei tunne enam va1u. Selle asemel tunned hoopis elujõudu keha selles piirkonnas, millele keskendunud oled. Sa tunned, et su keha on ilus ja pakatab tervisest. Kui see viimane samm on astutud ning keha reaktsioon esile kutsutud, järgneb alati ka ime.

Kuid siin on peidus rohkemgi ja seda „Iisaku efekt" ei käsitle, sest nagu ütleb Thoth: „Kui me loome mõistuse abil, loome oma taotluse abil mõlemad polaarsused." Nii et kui me palvetame näiteks rahu eest, on tulemuseks mõlemad, nii sõda kui rahu. See on täpselt see, mida me tänapäeva maailmas näeme. Miljonid, kui mitte miljardid inimesed palvetavad ja igatsevad rahu, kuid vaid osa maailmast elab rahu tingimustes, samal ajal kui teine osa sõdib, ning tegelikult on see kõik omavahel segunenud. (Selle raamatu kirjutamise hetkel peeti maailmas parajasti 46 sõda.) Seega vaadakem situatsiooni veelgi sügavamalt.
Vasta
#6
Loogika versus tunded j a emotsioonid

Mõistus loob mõtete abil ning mõtted järgnevad üksteisele loogika reeglite alusel. Seega, mida iganes mõistus ka ei looks, on võimalik loogilisel teel tuletada teekonda, kuidas reaalsus ühest olekust teise läheb. Isegi, kui tegu on imega, peitub ka siin teatud loogiline järgnevus, kui selle vaid avastada suudate. Aga nagu ma juba ütlesin, loob mõistus alati algse taotluse mõlemad poolused.

Süda seevastu on täiesti erinev. Süda loob unenägemise ja kujutluspiltide abil ning need manifesteeruvad tunnete ja emotsioonide toel. Selline loomisvüs ei kasuta loogikat ega pea ka seepärast järgima loogika reegleid, et midagi ühest olekust teise viia.

Kui te näiteks palute vihma, kasutades selleks südant, võib otsemaid sadama hakata, isegi kui vaid hetke eest polnud taevas vähimatki pilve. See on nagu unenäos, kus võid ühel hetkel leida end Itaaliast ja sekund hiljem oled juba Kanadas ja eelnevast täiesti erinevas olukorras. Kuidas said sa vaid paari sekundiga Itaaliast Kanadasse? Me muidugi aktsepteerime seda, kui niisugune asi juhtub meiega unenäos, kuid me peame seda võimatuks kolmedimensioonilises maailmas. Ent võib-olla me eksime?!
Vasta
#7
Näe und Uuest Maailmast

Üks vümaseid kilde informatsioonist, mida vajate, et osaleda teadlikus kaasloome protsessis, seisneb kogemusel põhinevas mõistmises, et ükskõik, kuidas see ka ei tunduks, on südame püha ruum otseselt seotud tähtede ja planeetidega kolmedimensioonilises reaalsuses. Mõnikord ei ilmuta see seos end kohe, ent kui jätkate oma südame püha ruumi sisenemist, leiate selle.

See on väga tähtis, sest just ühendus tähtede ja planeetidega lubab südames toimuval unenägemisel manifesteeruda ka selles maailmas. Seega, enne kui alustate manifesteerimist südame pühas ruumis, leidke seos läbi tähtede ja planeetide selle maailmaga - nii mõistate tõde.

Seega ma palun teil suunduda südame pühasse ruumi ja lubada oma südamel ühte sulada oma Mer-Ka-Ba väljaga ning unistada uuest, tervenenud maailmast.

Rakendage kõike, mida teate, et luua teadlikult koos Jumalaga - uut keha, uut elu ning viimaks ka uut maailma. See vägi on sinu sünniõigus ja see on sinu päralt, kuna oled Jumala poeg või tütar. Luues koos Jumalaga on kõik võimalik.

Need instruktsioonid juhatavad mõistmiseni, et sinu keha on valgus ja et maailm, milles elad, on samuti valgus, ning et mõlemad on otseselt seotud sinu teadvusega. Südames elamine, ümbritsetuna oma Mer-Ka-Ba välja energiast, elamine ja loomine lähtuvalt sellest pühast paigast seal - see on järgmine samm, et mõista tõde enese tõelise olemuse kohta ning alustada oma elu püha eesmärgi elluviimist. Selles punktis mõistate kindlasti, et olete taevasse tõusmise protsessis . . . ning ma sooviksin lõpetada meie ühise vana hea sõbra sõnadega:
„Sa võid ju öelda, et olen unistaja, ent ma pole ainuke. Võib-olla ühel päevad liitud meiega - sestpeale elab maailm ühtsuses.„ John Lennon
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas: HadziOgloe
Jeesus ütles: „Ma ütlen teile, et see, kes minusse usub, suudab teha samasuguseid tegusid nagu mina ja veelgi suuremaid." Ja kuidas on lood nende uute lastega, kes kõikjal üle kogu maailma oma olemasolust märku annavad? Nad on suutelised tegema asju, mida suutis Jeesus, ning ka teadus on kinnitanud seda fenomeni niisugustes prestiizsetes ja üldtuntud ajakirjades nagu „Nature Journal" ja „Omni" .

Teadlased ei tea, kuidas need lapsed selliseid hämmastavalt üleloomulikke nähtusi tekitada suudavad, kuid nad möönavad, et see on nii. See on fakt. Kuid kuidas südame püha ruum selle kõigega seotud on? Enne kui ma seda seletan, tuleks meil kõigepealt vaadata, kuidas toimub imede loomine mõistuse abil, ning võrrelda seda loomisega südame pühas ruumis.
Meenub kuskilt röntgen-pilguga tüdruk, kes suutis näha haigust ennast kehades, kuid kelle "võime" kadus kui prooviti sellega raha tegema hakata.
Rohkem näiteid ei meenu, ehk oleksid kena ja tooksid veel mõnedSmile

Tsitaat:Algselt postitas: HadziOgloe
Mentaalkeha ehk mõistus peab nägema seda kehaosa tervena. Sul tuleb hoida pilti nimetatud kehapiirkonnast, kujustades seda täielikult tervenenuna, nii et sel enam midagi viga ei ole. Seda tehes tuleb olla täiesti veendunud, et tervenemine leiab aset kas praegu või mõne aja pärast - vastavalt sellele, kui kiiresti sa tervendust vastu võtta suudad. Kas suudad omaks võtta silmapilkse tervenemise võimaluse või vajad sa oma mõttemustrite tõttu rohkem aega? See teadmine on väga oluline, kuid ka sellest ei piisa.
Mõistan ma õieti, et esimese lingi videos oleks viimane katse õnnestunud ka vaatlejatega kui vaatlejad oleksid uskunud, et see tuleb välja samamoodi kui esimesel korral?
Vasta
#9
Drunvalo Melchizedeki viimane eestikeelne raamat SÜDAMES ELAMINE sisaldab informatsiooni ka ülivõimetega lastest.

Hiina ülivõimetega lapsed

Aja1, mil ma töötasin koos Inge Bardoriga, lugesin Paul Dongi ja Thomas E. Rafilli raamatut „Hiina ülivõimetega lapsed". Autorite andmete järgi oli Hiina valitsus läbi testinud rohkem kui 100 000 last, kellel oli avastatud ülivõimeid ning kes suutsid „näha" ilma oma silmi kasutamata.

Hiina valitsus on asutanud spetsiaalseid koole, et need lapsed saaksid pärast oma võimete ilmsikstulemist läbida eritreeningu. Tegelikult, lisaks õpetamisele nad ka uurivad neid lapsi, soovides mõista seda suurt müsteeriumit, mis otse nende silme all lahti rullub.

Hr Dong kirjeldab juhtumeid, kus lapsed oma imepäraseid ülemeelelisi võimeid demonstreerisid, samal ajal kui valitsuse teadlased neid testisid ning pettuse vältimiseks iga eksperimenti hoolikalt kontrollisid.
Siin on näide ühest sellisest eksperimendist. Tühja ruumi oli asetatud tühi laud. Videokaamerad olid eksperimendi filmimiseks valmis seatud ning vastava väljaõppe saanud teadlased jälgisid ka kohapeal iga liigutust. Üks teadlastest asetas laua keskele avamata tablettide või vitamiinidega täidetud purgi ning laua servale mingi väikese eseme, näiteks mündi või kivikese. Väike laps läks laua juurde, ehkki mitte väga lähedale - tagamaks, et ta midagi puudutada ei saaks. Oma ülemeelelisi võimeid kasutades võttis laps midagi puudutamata ning purki avamata tabletid klaaspurgist välja ja asetas need purgi kõrvale lauale. Seejärel hõljus teine objekt, mis oli seni asetsenud laua serval - münt või kivike - , tühja, ehkki endiselt suletud purgi juurde, läbistas selle klaasist seina ning oli korraga suletud anuma põhjas. Nähtavasti pole see kuigi eriline võime, sest üle 5000 lapse olid võimelised seda eksperimenti valitsuse kontrollide silme all edukalt läbi viima.

Üks väike, kuueaastane Hüna tüdruk demonstreeris tuhandest inimesest koosneva vaatajaskonna silme all oma imevõimeid üsna ebatavalisel moel. Enne saali sisenemist anti igale inimesele roosipung. Seejärel tuli väike tüdruk lavale ning tema ainsa käeviipe peale avanesid hämmastunud vaatajaskonna silme all mõne hetke jooksul tuhat imeilusat roosiõit. Kui see oligi trikk, oli see igatahes väga hea.

Nende laste võimete demonstreerimiseks tehti veel palju teisigi erinevaid katseid, kuid asja mõte oli mulle juba niigi selge - nimelt toimus nü Hiinas kui Mehhikos midagi erakordset. Nüüd pidin ma vaid välja selgitama, kas tegemist on ülemaailmse fenomeniga või piirdub see vaid nimetatud kahe maaga.
Vasta
#10
Rahvusvaheline Inimarengu Instituut Moskva lähistelt

Üks meie vaimse veebiajakirja „Spirit of Ma' at" Venemaalt pärit reportereid ning kaastöölisi Kostja Kovalenko, olles lugenud ühte mu artiklit ülivõimetega lastest ja nende sisemisest ekraanist, teatas mulle, et Moskva lähistel asub kool ülemeeleliste võimetega lastele, kus neid õpetatakse nägema sedasama sisemist ekraani ning ka seda, kuidas ekraani nägemise oskust edasi arendada. See kool on esitanud oma tegevuse kohta selliseid väiteid, mis muudaksid tõeks osutumise korral seda maailma alatiseks.

Nimetatud kooli õpilased ei suutvat näha mitte ainult oma sisemist ekraani ning seda ilma silmi kasutamata, vaid võivad ka mis tahes raamatut, mida on vaid veidi aega käes hoidnud, oma sisemise ekraani abil lugeda. Olles kord sisemise ekraani peale ilmunud, olevat võimalik (otsekui arvutis) näha kõiki selle raamatu lehekülgi, lugeda teksti ja vaadata illustratsioone - teha kõike sedasama, mida originaaligi puhul. Veelgi enam, lapsed teadvat kohe ka kogu raamatu sisu.

Selle mehe nimi, kes Rahvusvahelise Inimarengu Instituudi asutas ning seda juhatab, on Vjatseslav Bronnikov. Kooli kuulsus ja saavutused on ilmselt jõudnud ka Washingtoni, sest Hillary Clinton külastas nimetatud kooli oma mehe presidendiks oleku ajal, et kõigega isiklikult tutvuda. Kas ta õppis seal midagi? Võib-olla sai temast just tänu sellele New Yorgi senaator.

Järgneva kahe kuu jooksul teavitas Kostja mind veel kahest koolist Venemaal, kus õpetati sarnaseid asju, kuid kasutati selleks teistsuguseid õpetamismeetodeid. Siis hakkasin mõistma, et olen millegi jälil, mis on palju suurem, kui algul arvasin.

1999. aastal külastasin Moskvat, kus mind viidi ka Kremlisse, et räägiksin Venemaa Teaduste Akadeemiale inimese valguskehast, Mer-Ka-Ba'st. Seal olles küsisin ülivõimetega laste kohta ning akadeemia liikmed kinnitasid, et selliseid lapsi on Venemaal tuhandeid ning et paljud neist on tänaseks juba umbes kolmekümneaastased. Venemaa valitsus on olnud ülivõimetega laste olemasolust teadlik peaaegu sama kaua kui Hiina valitsus, seitsmekümnendate algusest alates. Milline ärkamine!
Vasta
#11
Esimene video on multifilm (esimeses postituses).

Kui viia katseid läbi reaalses maailmas, on mõjutused erinevad, samuti on erinevad katsete tulemused.

Millele tahan tähelepanu juhtida on, et reaalmaailma tõepoolest mõjutab mõtte-energia.
Ilmselt on meile tuntud maailm loodud just mõtte-energiat kasutades.

LSD-d kasutanud inimesed on sattunud 5D tasandile, kus kõik ei ole veel lõpuni ehitatud (mõttejõuga). Kui sellistesse tingimustesse sattunud inimene ei suuda ise endale oma mõttejõuga eksisteerimiskesskkonda luua, võib kukkuda tühjusesse. On juhtunud õnnetusi inimestega selle tõttu.

David Wilcock on sellest rääkinud oma videotes.
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas: HadziOgloe
Rahvusvaheline Inimarengu Instituut Moskva lähistelt ....
Selle mehe nimi, kes Rahvusvahelise Inimarengu Instituudi asutas ning seda juhatab, on Vjatseslav Bronnikov. ....
Täitsa olemas (nendele kes vene
keelt ei karda, pildid nagunii):
http://www.bronnikov.ru/
http://bronnikov.hoha.ru/
http://biolsystem.ru/
http://www.samopoznanie.ru/instructor/vy...bronnikov/
Vasta
#13
Tahan tähelepanu juhtida sellele, et mõtte-enargia suunamise abil saavad inimesed REAALSELT muuta ümbritsevat maailma.

Palve, meditatsioon, Silava meetod jne. on ainult meetodid.

Juhtisin tähelepanu sellele, mis on vajalik, et see ka tegelikult õnnestuks.

Iga soovi teostumine saab alguse tähelepanust ehk meele keskendamisest - sellest, et suunad mõistuse abil oma tähelepanu millelegi, mida soovid juhtumas näha.

Kui tähelepanu on keskendatud, lisad sa taotluse.

Kuid ka sellest ei piisa. Protsessi tuleks kaasata veel kolm komponenti – mentaalkeha (ehk mõistus), emotsionaalkeha (inimene peab TUNDMA, et soovitu on toimunud) ning füüsiline keha (soovitud muudatuse toimumist meile nähtavas maailmas tuleb FÜÜSILISELT TUNNETADA) - või ei juhtu midagi.

Kui soovide teostamise mehhanismi ei teata, soovid ei teostu.

Oma soovide reaalne teostamine nõuab tohutut hingejõudu, teadmisi ja praktilist harjutamist. Seepärast on seda suutnud vähesed.

Nende väheste soovid on ka reaalses maailmas kajastatud. GLOBAALNE ELIIT on soovide teostamise mehhanismi tundnud aastatuhandeid, neil on selleks väljaarendatud süsteemid ja praegune tarbimisühiskond koos tarbimisorjusega ning inimhulkade soovide suunamisega (reklaam, massiinformatsioon, rahasüsteemi toimimine) on just nimelt niimoodi manifesteeritud. Neil, kelle soovide järgi inimühiskond elab, on põhjust rahul olla ja olemasolevat süstemi säilitada. Igat vastuhakkajat rünnatakse ilmtingimata, selle üle ei maksa imestada. Viimasel ajal (vana ajastu lõpus) on aga uute energiate sissevoolu tõttu ja GALAKTILISE FÜDERATSIOONI (posotiivsete inimkondade kosmiline liit) tegevuse tulemusena vana süsteem hakanud purunema. Nüüd saab igaüks oma valikud tegelikustada, ja seda iga päevaga edasi aina rohkem.

Teadmised on avalikult saadaval, kasutamise eest vastutab igaüks ise.
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas: Tehnoloog
Tsitaat:Algselt postitas: HadziOgloe
Rahvusvaheline Inimarengu Instituut Moskva lähistelt ....
Selle mehe nimi, kes Rahvusvahelise Inimarengu Instituudi asutas ning seda juhatab, on Vjatseslav Bronnikov. ....
Täitsa olemas (nendele kes vene
keelt ei karda, pildid nagunii):
http://www.bronnikov.ru/
http://bronnikov.hoha.ru/
http://biolsystem.ru/
http://www.samopoznanie.ru/instructor/vy...bronnikov/

Siin veel üks lookene Vjacheslav Mikhailovichist, küllap ühe halva inimese kirjutatud, kes kõike ise kontrollida tahtis (teine ja kolmas osa, vene keeles jälle paraku). Või noh-jah, ajakirjanik, teada ju kes neid kontrollivad (sellest, muideks, pisut juttu ka viites endas) ... Aga ega ma käsegi uskuda - võtke lihtsalt teadmiseks ja kasutage oma veendumustele vastavalt ...

Olgu siiski ka lühikokkuvõte neile, kel vene keelega probleeme: nägemine seotud silmadega polegi nii keeruline, kui sideme sees augukene on.

Muudetud: 3-5-08 kell 19:27:36 Hallucigenia
Vasta
#15
Vabadus teatud asjades on Venemaa tõeliselt vohavate ideede ja nägemuste küüsi paisanud ... Maailma ja loomise ajalugu on kordades ümber kirjutatud,planeet Maa arend ja tulevik erineval moel kindlaks tehtud,inimkonna areng ja vene rahva osa "jumalast väljavalitud moraalikandjatena" ära seletatud ... Ei noh,miks mitte! Peaasi,et nad seda ikka üliväga ei usuks ... siis on meilgi lootust - vähemalt lähitulevikus.
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas: HadziOgloe
Esimene video on multifilm (esimeses postituses).

Multifilm on ta tõesti, kuid see multifilm räägib reaalsetest katsetest.
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas: Inime
Kindlasti on nii mõnigi puutunud kokku ideega, et meie mõtted tekitavad sõna otseses mõttes reaalsust. Suuremale publikule tutvustati seda ideed dokfilmis "The Secret". Lühidalt öeldes, kõik millele sa keskendud, millele sa mõtled, mida sa soovid, leiab tee sinu ellu, võttes materiaalse kuju. Kui sa näiteks unistad punasest sapakast, siis mingil imepärasel moel saabub see su ellu.



See ei ole tõsi.Vähemalt minu kohta see staff ei kehti.Ma armusin 11. klassis tohutult ühte tüdrukusse,aga ta ei armastanud mind vastu.Kuid ikka veel näen ma teda ues.Vahest isegi 2 ööd järjest.Ja kogu aeg mõtlen et saaks teda kallistada aga mitte muffigii.Mul on ka selline halb komme et deemonid räägivad minuga.Kui ma kuulan mõnda laulu.mis sisaldab sõna 'die' mu mõtted kalduvad minu jaoks kallitele inimestele kellele ma halba ei soovi.Ja kui ma mängisin Max Payne 2 -te,seal oli alguses koht,kus telekas oli reklaam ühest võmmist kes tappis oma naise ja siis karjus 'DIE! DIE!' ja mu mõte kaldus miskipärast mu emale kuigi ma talle halba ei soovi.Aga noh,kui juba armastuse vallas see asi täide ei lähe siis ei lähe ka surma valdkonnas.See kõik on loads of bullshit

Muudetud: 24-5-08 kell 15:11:34 devilouspriest
Vasta
#18
Kuidas seda tööle saada? Ma olen tahtnud ja rääkinud headest hinnetest, aga on ainult hullemaks läinud.
Keegi oskab anda näpunäiteid? Aitäh.
Vasta
#19
Neid lapsi,kel on väljaarenenud võimed,sünnib järjest rohkem. Mul on sellest hea näide omast käest võtta.Siin,ei saa seda võtta,et see nagu toimuks ühespaigas vaid see tolmub kõikjal üle ilma. Vene lehed pakuvad õppeprogrammi raha eest.Sealt on mõned asjad välja jäetud, selleks on loodud lisa täienduskursused. Muidu on hea asi aga raha n rikub selle ära.Mulon ka olemas The secret film koos eestikeelse te tiitritega. Tallinnas pakutakse seda 350kr eest võin seda pakkuda tasuta,sooviga,et edasi antakse ka tasuta....Head uurimist ja katsetamist.
Vasta
#20
Kuulge noored - ma küll pole ehk autoriteet asjas aga minu meelest peaks olema "The Law Of Attraction" mitte aga müstiliselt olematu sõna "Atnokuction" mille peale isegi googelil juhe kokku jooksis wink
Vasta
#21
Ei näe mingit vahet Exi kahel vljapakutud sõnal Laugh
Vasta
#22
Siin on mingi bugi foorumis kirjutasin hoopis teise sõna kui selle mis näitab. Proovin teisiti vaatan mis tuleb.

A.t.n.o.k.u.c.t.i.o.n. <-- mul näitab sellist sõna (ilma punktideta)

A.t.t.r.a.c.t.i.o.n. <-- peaks olema selline (ilma punktideta)

link kahh: http://en.wikipedia.org/wiki/Law_of_Atnokuction

Täiega bugi - foorum muudab ühe kirjutatud sõna teiseks !!!???

Külgetõmbe seadus

Huvitav - ta muudab selle ära isegi lingi sees ?!

[Muudetud: 11-12-2008 excubitoris]
Vasta
#23
Mul on selline tunne seoses selle "The Secretiga", et kui keegi teaks tõeliselt saladust siis ta ei ütleks seda teistele. Mis saladus see enam nüüd on?


[Muudetud: 1-12-08 Thorondor]
Vasta
#24
Saladus on kommertslik nimi et inimesed ostaksid Smile saladus teisenimega on law of attraction. ja film ju seletas miks see inimeste eest varatud oli ja miks see ei tohiks saladus mitte kellelegi olla. wink sul on veel palju õppida Domino.

[Muudetud: 6-12-08 Thorondor]
Vasta
#25
Kas keegi on näinud seda filmi "The Secret"?
Jagage oma arvamusi filmist.

_____

Liitsin kaks teemat. : )

[Muudetud: 4-1-2009 InDemand]
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat