Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Külgetõmbe seadused (The Law of Attraction)
#26
Täielik ajupesu mis on lausa ohtlik mitte eriti "terava" mõistusega isikutele meie ühiskonnas.
Selles on nii palju alateadvuslikke teateid ja korrelatsioone, et enamik vaatajaid ei suuda ja mis peamine ei jõua neid teadlikult ühendada mille tõttu on nende ajudesse võimalik istutada ideid mis ei ole neile kasulikud ja lõpp kokkuvõttes viivad indiviidi täieliku vaimse degradeerumiseni ...

Seda oopust oleks ehk paslik võrrelda Marxi Kapitaliga või Kommunistliku Partei Manifestiga. Filmi tegijate ja eriti just idee loojate taust annab kahjuks tugevad ühised ideelised ja parteilised jooned just nende isikutega.
Vasta
#27
Äkki ma kiirustasin eelmise hinnanguga ?

http://www.rense.com/general84/continu.htm
Vasta
#28
Filmi The Secret saab võtta kui autentset dok. filmi kui sinna juurde jagada teatud lend lehti, mis lisavad mis on antud dokus Kommerts, teadlik petmine ja jagatakse näpunäiteid mõistmaks sõnumit väljaspool tavapiire.
Filmis olev sõnum aitab maailma muuta. Praegusel juhul aga see lihtsalt toidab neid veel rohkem kel Saladus rohkem käpas.
Niiöelda Obeliskide ehitamine ja mehitamine halli massiga. Sest justnimelt hallile massile on see suunatud praeguse publitseerimisega.
Vasta
#29
Tsitaat:Algselt postitas Wilbur
Kas keegi on näinud seda filmi "The Secret"?
Jagage oma arvamusi filmist.

_____

Liitsin kaks teemat. : )

[Muudetud: 4-1-2009 InDemand]

Juhtus naljakas kokkusattumiste jada täna. (H) Natuke seotud tolle filmiga. Kirjutasin blogis sellest
Vasta
#30
Tsitaat:Algselt postitas HadziOgloe
Drunvalo Melchizedeki viimane eestikeelne raamat SÜDAMES ELAMINE sisaldab informatsiooni ka ülivõimetega lastest.

Hiina ülivõimetega lapsed

Ajal, mil ma töötasin koos Inge Bardoriga, lugesin Paul Dongi ja Thomas E. Rafilli raamatut „Hiina ülivõimetega lapsed". Autorite andmete järgi oli Hiina valitsus läbi testinud rohkem kui 100 000 last, kellel oli avastatud ülivõimeid ning kes suutsid „näha" ilma oma silmi kasutamata.

Hiina valitsus on asutanud spetsiaalseid koole, et need lapsed saaksid pärast oma võimete ilmsikstulemist läbida eritreeningu. Tegelikult, lisaks õpetamisele nad ka uurivad neid lapsi, soovides mõista seda suurt müsteeriumit, mis otse nende silme all lahti rullub.

Hr Dong kirjeldab juhtumeid, kus lapsed oma imepäraseid ülemeelelisi võimeid demonstreerisid, samal ajal kui valitsuse teadlased neid testisid ning pettuse vältimiseks iga eksperimenti hoolikalt kontrollisid.
Siin on näide ühest sellisest eksperimendist. Tühja ruumi oli asetatud tühi laud. Videokaamerad olid eksperimendi filmimiseks valmis seatud ning vastava väljaõppe saanud teadlased jälgisid ka kohapeal iga liigutust. Üks teadlastest asetas laua keskele avamata tablettide või vitamiinidega täidetud purgi ning laua servale mingi väikese eseme, näiteks mündi või kivikese. Väike laps läks laua juurde, ehkki mitte väga lähedale - tagamaks, et ta midagi puudutada ei saaks. Oma ülemeelelisi võimeid kasutades võttis laps midagi puudutamata ning purki avamata tabletid klaaspurgist välja ja asetas need purgi kõrvale lauale. Seejärel hõljus teine objekt, mis oli seni asetsenud laua serval - münt või kivike - , tühja, ehkki endiselt suletud purgi juurde, läbistas selle klaasist seina ning oli korraga suletud anuma põhjas. Nähtavasti pole see kuigi eriline võime, sest üle 5000 lapse olid võimelised seda eksperimenti valitsuse kontrollide silme all edukalt läbi viima.

Üks väike, kuueaastane Hiina tüdruk demonstreeris tuhandest inimesest koosneva vaatajaskonna silme all oma imevõimeid üsna ebatavalisel moel. Enne saali sisenemist anti igale inimesele roosipung. Seejärel tuli väike tüdruk lavale ning tema ainsa käeviipe peale avanesid hämmastunud vaatajaskonna silme all mõne hetke jooksul tuhat imeilusat roosiõit. Kui see oligi trikk, oli see igatahes väga hea.

Kõigepealt väga huvitav teema! Tänud taas Hadžile nende näidete ära toomis eeest!
Ma hakkasin mõtlema, et kui kogu maailmas on sündinud hämmastavate võimetega lapsi, siis kui meie seas (pealegi veel siin foorumis!) on ka niisuguste eriliste võimetega inimene (ja ehk on neid veel teisigi, aga nad ei ole end tutvustanud?), siis kas me tohime olla nii kahlustavad?
Minu arust ei tohi. Mina näiteks annaksin küll niisuguse ime eest, et ainsa käeviipe peale avaneb tuhat roosiõit, ei tea mida...
Mina soovitan küll kõigil keskenduda rohkem headele ja positiivsetele mõtetele!
Termin Külgetõmbe seadused võiks eesti keelde tölgituna ollagi: Meie mõtted tekitavad reaalsusi!
Usun, et seda, kuidas mõttejõud meist igaühe juures reaalselt toimib, on kõik kogenud.
Ja, kui arvate, et ei ole, siis soovitan mingeid katseid teha enda peal.
Hea katse, mida ise olen teinud on:
Sa istud üksi kodus ja mõtled suure positiivsusega kellegi peale ja soovid, et ta sulle helistaks või kirjutaks - ja mõne aja pärast, vahel ka hetke pärast, telefon helisebki!
Teine näide:
Sa lähed poodi millegi väga vajaliku eseme järgi, aga müüja laiutab käsi ja ei leia soovitud eset. Sa manad selle eseme intensiivselt taas silme ette ja hetk hiljem müüja teatab: Näe, oligi üks eksemplar veel, aga ei märganud varem!
Proovige!!!

Vasta
#31
Leidsin, et teema pealkirjaks pandud külgetõmbe seaduste kohta on ilmunud ka raamat:

Marc Alleni "Saladuste saladus. Küllusest edasi tõelist rahuldust pakkuva eluni."

Raamatu tutvustus:
On hea, kui inimesed tunnevad külgetõmbeseadust – kuidas luua kaasasündinud vaimseid ja füüsilisi võimeid kasutades küllust ja edu. Sellele vaatamata elavad paljud "saladuse" avastanud siiani õnnetult. Raamat "Saladuste saladus" selgitab põhjalikult manifesteerimise seadust, kuid liigub siit veel kvanthüppe võrra edasi ja näitab, mis on elus tõeliselt tähtis. Meis on olemas kõik vajalik, et teha seda, mida teha armastame, et olla need, kelleks saamisest oleme alati unistanud, et jõuda eluteel täieliku õnne, rahuldustunde ja eneseteostuseni. Samuti on meis, just siin ja praegu, potentsiaal luua maailm, mis toimiks kõikide jaoks. Sellest raamatust leiate saladuse, mis juhib teid õnneliku elu, sisemise rahu, vabaduse ja eneseteostuseni. See on saladus, mis aitab igaühel avastada, milline on just tema panus meie maailma paremaks muutmisel.


Marc Allen: "Saladusi pole olemas, on ainult tõed ja võimsad loomiseseadused, mis jäävad meie eest varjatuks seni, kuni oleme valmis neid mõistma. Neis seadustes ja tõdedes pole midagi uut, neid on õpetatud kõikidel aegadel.

Manifesteerimise saladus pole keeruline – tegelikult on see väga lihtne, mis on ka üks põhjusi, miks nii vähesed sellest aru saavad. See paistab liiga lihtsa ja ilmselgena, ning meile tundub, et üks saladus peaks olema märksa keerulisem või vähemalt originaalsem – mitte aga midagi sellist, millest me kõik juba nii palju kordi varem kuulnud oleme.

Samas võib see tunduda ka veidralt mõistatusliku või salapärasena, kui sellest esimest korda kuuleme. Kuuldu ei jõua kohale või paistab vaid tühjade sõnade ja kõlavate ideedena, millel pole meie elu karmi reaalsusega mingit pistmist. Ja sellepärast, kuigi oleme manifesteerimise seadusest ikka ja jälle kuulnud, jääb see ometi saladuseks, mis pannakse kähku kõrvale ja unustatakse. Sellel pole olnud meie eludele mitte mingit mõju – võimalik, et kuni tänaseni.

Siiski on see lihtne külgetõmbe- ja manifesteerimiseseadus töötanud lugematute inimeste heaks ning võib ka teie elus toimima hakata. Asja võti seisneb selle seaduse väljendamises oma sõnadega ja rakendamises just teile omasel viisil.

Niipea, kui suudame väljendada manifesteerimise seadust oma sõnadega, mõistame seda tõeliselt. Siis on sellel ka vägi muuta meie elusid.

Kuid taevas ja maa peal on märksa olulisemaid asju kui manifesteerimise saladus. Loendamatu hulk inimesi on selle enda jaoks avastanud, aga elavad ikkagi õnnetut elu, mis on täis valu ja masendust.

Heitke pilk maailma rikkaimatele ja te näete elusid täis kannatusi, sest paljud nende hulgast ei ole selgeks saanud õnneliku elu lihtsaid seadusi, mida tundes on meie päevad täidetud rõõmu ja sisemise rahuga ning meie elul – pühal ja imelisel – on oma eesmärk.

Miljonid inimesed kogu ajaloo vältel on teadnud seda saladust – ja ka seda, et see on saladuste saladus, palju tähtsam kui ükski teine."


"Vähesed õpetajad paeluvad mu tähelepanu nii nagu Marc Allen. Temas on midagi, mis mõjub täiesti loomulikult ja usutavalt. Ta võtab kõrgelennulised eduprintsiibid ja toob need maa peale lihtsal, ent paeluvad moel. Olen selles raamatus toodud printsiipe kasutanud ja võin kinnitada, et need toimivad tõepoolest – ka teie elus. Ei ole lihtsamaid ja efektiivsemaid raamatuid edust kui käesolev raamatuke."

– Alan Cohen, raamatu „Lõdvestu küllusesse“ autor.


"Marci ainulaadne lähenemine edule ja eneseteostusele on inspireeriv ja hämmastavalt praktiline."

– Shakti Gawain, raamatu „Loov visualiseerimine“ autor.


Vasta
#32
Mida arvate teie sellistest kursustest, kes te kursis olete sellega?
Nagu olen arusaanud siis külgetõmbeseadust rahaga on väga raske siduda..
http://www.suurimsaladus.ee/Sildid/raha/
http://www.sisekosmos.ee/esimene-peatukk...duteadvus/
Vasta
#33
Tsitaat:Algselt postitas Wilbur
Kas keegi on näinud seda filmi "The Secret"?
Jagage oma arvamusi filmist.

_____

Liitsin kaks teemat. : )

[Muudetud: 4-1-2009 InDemand]


Ma olen näinud. ( http://www.megavideo.com/?v=FWNNJTJY )
Natuke ülepakutud,aga suht huvitav vaatamine.
Vasta
#34
Tsitaat:Algselt postitas AndrewF
Mida arvate teie sellistest kursustest, kes te kursis olete sellega?
Nagu olen arusaanud siis külgetõmbeseadust rahaga on väga raske siduda..
http://www.suurimsaladus.ee/Sildid/raha/
http://www.sisekosmos.ee/esimene-peatukk...duteadvus/

Lugesin seda Sisekosmose värki, tundub päris huvitav olema.
Et isegi teadlased (kvanfüüsikud) väidavad, et tegelikult meie ja meid ümbritsev maailm, oleme ainult energiakogumid, vibreerides erinevatel sagedustel .
Kuna ka mõtteenergia on ikkagi energia, on põhimõtteliselt võimalik sellega mõjutada ka teisi energiaid (lähtudes seadusest, et kõik väljad on seotud ja mõjutavad üksteist) , st. on võimalik muuta oma elu!
Et põhimõtteliselt on universum meile andnud ülivõimsa relva , millest me mitte midagi ei tea ja, mida me isegi ei kasuta ...

http://www.sisekosmos.ee/zentee/sisekosmos/
Vasta
#35
Tsitaat:Algselt postitas AndrewF
Mida arvate teie sellistest kursustest, kes te kursis olete sellega?
Nagu olen arusaanud siis külgetõmbeseadust rahaga on väga raske siduda..
http://www.suurimsaladus.ee/Sildid/raha/
http://www.sisekosmos.ee/esimene-peatukk...duteadvus/
Seda arvan:

Tsitaat:Et põhimõtteliselt on universum meile andnud ülivõimsa relva , millest me mitte midagi ei tea ja, mida me isegi ei kasuta ...
Jah. Ainult, et see Saladuse-Kaido kasutab "relva" selleks, et käigus hoida sedasama rahaimpeeriumi, kelle rüpest ta justkui lahkus (endine Hansapankur).

Mul ei ole mitte midagi selle vastu kui inimesed (mina ka) tahavad materiaalselt lahedat äraelamist. See on mõnes mõttes lausa vaimse arengu eeltingimus. Et "üksindus, selts ja prii söök" - ja nii need head mõtted tulevad, kui ei pea kogu aeg orjama.

Aga et seda "äraelamist" serveeritakse kui basseiniga villat Vahemere ääres - siis on see kõige ehtsam uue "rahamulli" puhumine. Ainult "vaimsemate" vahenditega. Ja elektroonilisel rahal on see "hea" omadus, et seda ei pea isegi trükkima mitte, ainult klõbista klaviatuuril numbrinuppe, nullidega sabas.



[Muudetud: 1-25-2010 troodon]
Vasta
#36
Külgetõmbeseadus on sisult väga lihtne: millelegi tähelepanu pöörates me "küsime" seda. Siinkohal ei loe, kas tegemist on positiivse (unistamine millestki heast) või negatiivse tähelepanuga (mingi objekti/nähtuse pidev sajatamine).
Mõeldes negatiivseid mõtteid, ei kergenda inimene rasket olukorda, vaid süvendab negatiivseid tundeid, mis omakorda tõmbavad ligi teisi negatiivseid olukordi.
Tüüpiline "orav rattas"-stsenaarium.

Mõned tsitaadid Hickside raamatust "The Law of Attraction. The basic teachings of Abraham" + veidike arutlust sellel teemal.
Vasta
#37
Priidik, aga jaga siis kogemusi ka. Mis ja kuidas?
Vasta
#38
Law of Attraction on 1 Universumi Seadustest. Kokku on neid 12 ning et mõista paremini, kuidas me "reaalsust" loome, tuleks pöörata ka tähelepanu kõigile seadustele, eriti veel Law of Vibrationile.

Põhjus on lihtne - me ei "attracti" mida me tahame...me "attractime" seda, kes me oleme. Law of Vibration.

[Muudetud: 1-27-2010 Dannil]
Vasta
#39
Hakkasin otsima, et mis need teised Universumi seadused siis on ja oh imet - ongi eesti keeles üleval Ajulainete OÜ all:

http://www.ecofuture.ee/ajulained/index....e=2&mida=4

Kokku sain lausa 105 Universumi seadust.
Mnjah.

Toon ainult ühe näite:
97. Seadus. Telepaatia seadus.
Tahe, projekteerituna punktist kulmude vahel, on teada kui mõtteaparaat. Kui tunne on rahus kontsentreeritud südamele, töötab see nagu mentaalne raadio ja suudab vastu võtta teateid teistelt nii kaugelt kui lähedalt. Telepaatias toimub ühe inimese mõtete peente vibratsioonide ülekandmine läbi peen vibratsiooni astraaleetris ja isegil läbi maa eetri luues elektrilaineid, mis ise muutudes saavad mõttelaineteks teise inimese teadvuses.

Vasta
#40
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Hakkasin otsima, et mis need teised Universumi seadused siis on ja oh imet - ongi eesti keeles üleval Ajulainete OÜ all:

http://www.ecofuture.ee/ajulained/index....e=2&mida=4

Kokku sain lausa 105 Universumi seadust.
Mnjah.

Toon ainult ühe näite:
97. Seadus. Telepaatia seadus.
Tahe, projekteerituna punktist kulmude vahel, on teada kui mõtteaparaat. Kui tunne on rahus kontsentreeritud südamele, töötab see nagu mentaalne raadio ja suudab vastu võtta teateid teistelt nii kaugelt kui lähedalt. Telepaatias toimub ühe inimese mõtete peente vibratsioonide ülekandmine läbi peen vibratsiooni astraaleetris ja isegil läbi maa eetri luues elektrilaineid, mis ise muutudes saavad mõttelaineteks teise inimese teadvuses.


Jah, tegelikult on neid seaduseid tõesti metsikult. Ka kõik kvantfüüsikas toimuvad protsessid "liiguvad" Universumi Seaduste alusel.

Oma elu kujundamine mõtlemise alusel toimub põhiliselt 12 seaduse alusel.

Inglise keelne link on siin: http://www.iloveulove.com/psychology/univlaws.htm

Tänan kõiki, kes selle vastu huvi tunnevad!
Vasta
#41
suured suured tänud Müstikule ja Dannilile
Aitähh,Aitähh,Aitähh
Vasta
#42
Link (teemast ei leidnud) eespoolnimetatu blogile:
http://rahulooja.blogspot.com/
Vasta
#43
Tsitaat:Algselt postitas Tehnoloog
Link (teemast ei leidnud) eespoolnimetatu blogile:
http://rahulooja.blogspot.com/

See noormees oli ju ka mingisuguses muus kodulehes, kus kahe naisterahvaga oma edulugudest pajatasid. Nagu sellistele "loomingulistele" inimestele ikka kohane, siis nüüd otsustati õnne proovida sooloesinejana?

See ja ka eelmine sait olid pesuehtsad rahategemise saidid, lollikeste ja õnnetute veelgi õnnetumaks tegemise eesmärgil. See supp on liiga vesine ja lahja. Väidetava liha ja kartuli-porgandi tüki eest aga hakatakse kohe raha sisse kasseerima.

Eriti ajas mind vihale see, et selle saidi autori iidol paistab olema Joe Vitale. Ma olen ühte selle autori raamatut lugenud ja tunnistan ausalt, et süda läks pahaks sellest reklaamist, mis seal raamatus oli ja sellest kiitmisest, et kui palju nüüd tal ikka neid autosid on ja raha...
Liigne saama- ja rahahimu paistab ridade vahelt.

Minu soovitus oleks, et võimalusel hoiduge sellistest saitidest ja raamatutest. Uskuge mind, ostes selle asemel, et raha neile kinkida ühe jäätise, olete mitmekordselt võitnud!
Vasta
#44
Kui Te räägite Kaido Pajumaast, siis ütleksin omalt poolt, et olen isiklikult tuttav selle inimesega ja tegemist on väga abivalmis, haritud ning ettevõtlikku inimesega, samuti ka väga arenenud teadvusega.

Palun mõelda kaks korda enne, kui hakkate teiste "mõtteid lugema" ja seda kõva häälega igal pool kuulutama.


Aaa...ja muide põhjus, miks räägitakse hästi palju materiaalsetest väärtustest, on selles, et ligi 90% inimestest seda nii väga tahab. Kas olete mõelnud ka sellele variandile enne, kui olete väitnud, et nad vaid Teilt raha soovivad välja petta?
Vasta
#45
Tsitaat:Algselt postitas Dannil
Kui Te räägite Kaido Pajumaast, siis ütleksin omalt poolt, et olen isiklikult tuttav selle inimesega ja tegemist on väga abivalmis, haritud ning ettevõtlikku inimesega, samuti ka väga arenenud teadvusega.

Palun mõelda kaks korda enne, kui hakkate teiste "mõtteid lugema" ja seda kõva häälega igal pool kuulutama.


Aaa...ja muide põhjus, miks räägitakse hästi palju materiaalsetest väärtustest, on selles, et ligi 90% inimestest seda nii väga tahab. Kas olete mõelnud ka sellele variandile enne, kui olete väitnud, et nad vaid Teilt raha soovivad välja petta?

Dannil, ma tõesti ei tunne seda inimest, aga kui ta nii ettevõtlik, abivalmis ja arenenud teadvusega on, siis ütlen seda täie veendumusega, et ta tegeleb küll väga vale asjaga. Lisaks ei ole vaja mõtteid lugeda, mõtted on tema kodulehel kirjas... Loe palun Joe Vitalet ja räägime edasi.

Kahju, et ta selle 90% sees on... see mind häiribki!
Vasta
#46
Tsitaat:Algselt postitas Krayon
Tsitaat:Algselt postitas Dannil
Kui Te räägite Kaido Pajumaast, siis ütleksin omalt poolt, et olen isiklikult tuttav selle inimesega ja tegemist on väga abivalmis, haritud ning ettevõtlikku inimesega, samuti ka väga arenenud teadvusega.

Palun mõelda kaks korda enne, kui hakkate teiste "mõtteid lugema" ja seda kõva häälega igal pool kuulutama.


Aaa...ja muide põhjus, miks räägitakse hästi palju materiaalsetest väärtustest, on selles, et ligi 90% inimestest seda nii väga tahab. Kas olete mõelnud ka sellele variandile enne, kui olete väitnud, et nad vaid Teilt raha soovivad välja petta?

Dannil, ma tõesti ei tunne seda inimest, aga kui ta nii ettevõtlik, abivalmis ja arenenud teadvusega on, siis ütlen seda täie veendumusega, et ta tegeleb küll väga vale asjaga. Lisaks ei ole vaja mõtteid lugeda, mõtted on tema kodulehel kirjas... Loe palun Joe Vitalet ja räägime edasi.

Kahju, et ta selle 90% sees on... see mind häiribki!

Krayon ma saan aru Sinu mõttekäigust. Suur armastus kükitab vaikselt hinges ja seetõttu tekib häirivus, kui teised inimesed soovivad vaid materiaalseid asju. Ma olen olnud seal punktis ja ma ikka ei väsi kordamast, et Sa liigud õiges suunas.

Ära lase end häirida...noh millestki tegelikult. Vaata teistmoodi - nad on kui pisikesed lapsed, kes on kommipoes ja tahavad maiustusi. Ja ma ütlen seda siiralt. Nad ei tea midagi energeetilistest protsessidest, olles nüüd aus (MITTE KRIITILINE, MITTE KRIITILINE) siis need 90% pole evoulutsiooniliselt veel nii kaugele arenenudki.

Mis me teeme nüüd? Kritiseerime? Valgused ei kritiseeri Tarvo...arva ära mis Sa oled Smile

Sa mõistad, kuhu ma sihin selle jutuga? Kõik need New Agerid, keda nii nahhaalselt ja ÜLEKOHTUSELT põlatakse, teavad seda väga hästi. Nemad on võtnud enda eesmärgiks justnimelt nende inimeste aitamise. Siis, kui inimesed saavad kõik oma rahad, autod bla bla bla, siis nad vaatavad üles ja mõtlevad, et hmm...mis ja kuidas nüüd juhtus? Ja need inimesed, kes on "targemad" (jah, jutumärkides) saavad kiiremini aru, et palju olulisem on kohe üles vaadata ja uurida Universumit ennast, kui jamada nende materiaalsete asjadega. "Targemad"....pff....kritiseerijad ja ülbikud Smile

Ma näen inimeste sisse ja leian sealt Valgust. Ja ma tunnen, mida tunnevad ükskõik kes, kui neid solvatakse, mõnitatakse, alandatakse. "Ooo, ma olen targem, Sa oled loll ja tahad raha bla bla bla".

Äratuskell unimütsid Smile Me oleme üks!
Vasta
#47
AAAHHH

Ja Kaido teab väga hästi kogu seda rahanduse teemat, nagu teavad seda ka kõik teised New Agerid. Mina ise tutvustasin Kaidole teatud materjali, mille üle me pärast arutasime.

Point on selles, et rahvas ei ole valmis veel elama ilma rahata või selle primitiivse ühiskonnata, mis meil siin on. Selle tõttu on plaan B - võtame raha ära halbadelt ja anname headele. Õigemini Teie olete head ja nüüd võtate ära halbadelt. Me kavalalt säilitame sama struktuuri, ilma paanikat tekitamatta, kui mängime kui Robin Hoodi, kui võib nii öelda. Jah, see ongi tõde...aga inimesed käivad ja räägivad, et "Tema petab, tema tahab valetada, tema taha ajupesu teha". No kust otsast tee nüüd täpsemalt nende mõtteid loete, et teate nii täpselt, kuidas üks või teine inimene mõtleb ja mis on tema eesmärgid?

Räägin oma kogemusest. Ma olen oma seminaride eest(mis nüüd hakkavad uuesti peale järgmisest nädalast) võtnud ka raha -transpordi raha ning ruumide maksumuse. Tead mis terrorit ma kuulasin? "Sa petad, Sa valetad, Sa üritad aju pesu teha" bla bla bla Smile

EDIT: Kaido teab rahanduse teemat - Kaido teab rahanduse vandenõud

[Muudetud: 3-23-2010 Dannil]
Vasta
#48
Pealegi paljud New Agerid kuuluvad "Vennaskonda" .... kui see Teile midagi ütleb...

Ma ei räägi kõikide New Agerite eest, kuna ega minagi täpselt ei tea, mis mõtted või eesmärgid neil on. Aga nad räägivad tõde! Universumi Seadused (eesotsas külgetõmbe- ja vibratsiooni seadusega) on tõde. Isegi kui nad teevad seda läbi materiaalsete väärtuste, nad räägivad TÕDE!

EDIT:

Ja veel! Nad mainivad, et neid seaduseid on võimalik kasutada ükskõik mille jaoks. Keegi ei käsi ju seda otseselt raha jaoks kasutada.


EDIT2 :

Vennaskonna all ma ei pidanud silmas vandenõunikke. Ka nemad nimetavad enda organisatsioone vennaskondadeks, et segadust tekitada.
[Muudetud: 3-23-2010 Dannil]

[Muudetud: 3-23-2010 Dannil]
Vasta
#49
Oi see oli küll pomm!!! New Agerid on nagu Robin Hood - võtavad halbadelt ja annavad headele. Antud juhul on siis head nemad ise. elik - võta nendelt, keda pead sisemise kaemuse järgi halvaks ja võta julgelt endale, sest olukord nõuab seda.

Kas sa, Dannil, ise kah aru saad, kuivõrd rõve ja idiootne on sinu keerutamine? Maailmas kehtib vaid üks tõde - mida magusama jutuga on inimene, seda omakasupüüdlikumad on tema motiivid. Ja see reegel kehtib kõikjal! Pole mina näinud veel kohta, kus seda ei oleks. Mida rohkem räägib inimene armastusest, seda vähem tal seda on...
Vasta
#50
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Mida rohkem räägib inimene armastusest, seda vähem tal seda on...

:o
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat