Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kirjavahetus usklikuga. Vastused näitex küsimustele kes on k
#1
tuti soovil panin siis nendele adredele 14 kirja tglt oli neid algul rohkem aga meie kirjavahetuse alul lasin ma neid maha.

http://www.hot.ee/spidercracker/usk/1.txt
http://www.hot.ee/spidercracker/usk/2.txt
http://www.hot.ee/spidercracker/usk/3.txt
http://www.hot.ee/spidercracker/usk/4.txt
http://www.hot.ee/spidercracker/usk/5.txt
http://www.hot.ee/spidercracker/usk/6.txt
http://www.hot.ee/spidercracker/usk/7.txt
http://www.hot.ee/spidercracker/usk/8.txt
http://www.hot.ee/spidercracker/usk/9.txt
http://www.hot.ee/spidercracker/usk/10.txt
http://www.hot.ee/spidercracker/usk/11.txt
http://www.hot.ee/spidercracker/usk/12.txt
http://www.hot.ee/spidercracker/usk/13.txt
http://www.hot.ee/spidercracker/usk/14.txt

mõndadele küsimustele on vastused talutavad, mõndadele aga täitsa absurdsed, ka jättis ta vastamata paljudele küsimustele mis ma talle veel saatsin.

esimese kirjas pole ta küsimusi pannud niisiis kirjutan ise mis ma küsisin

1.
K: Kas jumal on kõikvõimas? Kui ta on kõik võimas kas ta suudab ehitada nii suure kiriku kella, et ta seda tõsta ei jõua? Peab suutma, sest muidu plex ta kõikvõimas! Kui ta on selle kella ehitanud kas ta suudab selle kiriku tippu tassida? Peab suutma ta on ju kõikvõimas! Siit ka paradox- kuidas ta jõuab seda tassida kui ta on ehitanud selle nii, suure, et ta seda tõstagi ei jõua.
V:Sa kritiseerid selle kirikukella küsimust,aga ei peaks,sest vastus on
selles,et Jumal on Kõikvõimas!Kui sa tahad,et Ta tõstaks selle kella üles,siis
Ta teeb seda ja kui on vaja,et Ta teeks kirikukella,mida ei suuda tõsta,siis Ta
teebki seda ja Talle pole miski võimatu!Siin ei saagi rohkem küsimusi
tekkida!Aga asi on selles,et Jumal ei tegele mõttetustega,vaid Temal on igal
asjal otstarve ja eesmärk,olgu selleks eesmärgiks siis lihtsalt ainult armastus
oma loodu vastu!

2,3teine ja kolmas küsimus olid umbes niimodi, et kui ta on meie jumal, peab ta täitma enda tehtud käske

4. küsisin sellise küsimuse kas 9\11 lennuki kaaperdajad saavad paradiise, sest seda mida nad tegid pidasid nad ju heaks nad ei osanud arvatagi, et see paha on ja keegi ei aidanud neid, juba sünnist peale oli neile islamit peale surutud, kas nemad olid süüdi

5. kas hull kes arvab, et teeb head tappes inimesi ise aru saamata, et ta paha teeb, saab paradiisi.

6. et on leitud ju sauruste luud, kuid piiblis on kirjas, et jumal lõi maa le loomad inimestega samal ajal.

7. kui jumal lõi inimese enda näo järgi, kas olete ette kujutanud milline jumal siis välja näeb, kui esimesed inimesed olid neandertallased:o

[Teadet on muutnud 2-5-2004 postitaja yodalr]


krt ma olen selle kloonimisega seotud kirja ära kustutanud igastahes küsisin, et kui ma kloonin inimese siis pean ka mina kui tema looja ka tema jumal olema. Vastus oli tglt suht rahuldav: sa lõid ta kega mitte ta vaimu.

[Teadet on muutnud 2-5-2004 postitaja yodalr]
Vasta
#2
Ma muidugi ei viitsinud kõike läbi lugeda, aga mis oleks vastus küsimusele, et kui Aadama ja Eeva järglased olid meest soost, kas neile loodi ka naised küljeluust või nad panid oma ema.
Vasta
#3
Miks ma arvan, et kirjavahetus on toimunud mingisuguse Jehoova tunnistajaga? Tavaline protestant/katoliiklane ei viitsigi üldse sellistele küsimustele vastata. Jehoova tunnistajad viitsivad - nagu ma olen aru saanud, siis pidi neile väga tähtis olema nimekiri keda SINA oled päästnud.

Mina kah ei viitsinud kõike läbi lugeda - enamus küsimusi olid siukesed titelikud, enamjaolt enesestmõistevad..samas lihtsalt reaalsest maailmast lähtuvad.

vastuseks Thorondor'i postitusele, siis võin öelda, et Piibel on üks ebamoraalsemaid raamatuid üleüldse. See on üks väheseid, kus "pannakse" kõike, mida "panna" annab Smile Samas see ei ole point. Nii see lihtsalt oligi - ainult paljud kirjutajad peavad vajalikuks seda kõike varjata ja maha salata.

[Teadet on muutnud 2-5-2004 postitaja henzukaz]
Vasta
#4
Vastuollu läheb kõik see värk bläd... teeb kella, mida ei jõua tõsta, kuid kuna on kõikvõimas, siis tegelikult ikka jõuab tõsta, mis samas tähendab seda, et ei suuda teha kella, mida ei jõua tõsta ja ühtlasi ei ole ka kõikvõimas... see seletaks seda, milleks tal abilisi inglite näol vaja on Laugh
Vasta
#5
No see on lissalt mõttetud, ega see ei näita midagi. Samamoodi võiks küsida, et kas jumal suudab olle minu toas, minu toas olemata jne.

Kas ta suudab jagada kolm õuna võrdselt kahte korvi, nii et ta neid ei poolita.

[Teadet on muutnud 3-5-2004 postitaja Thorondor]
Vasta
#6
ta oli katoliiklane, küsimused võivad olla lapsikud, sest algul küsisin igast lolle asju lihtsalt killu pärast. Hiljem küsisin veic põhjalikemaid asju.

[Teadet on muutnud 3-5-2004 postitaja yodalr]
Vasta
#7
Praegu kommenteeriks lühidalt 13-ndat kirja, mida lugedes jäi mulle mulje, nagu kõik usklikud oleks samas staatuses, mis pärisorjad muistses Eestis.

Kui meil hästi läheb, siis peame tänama jumalat (mõisnikku), kui me teeme kurja, siis peame jumalalt (mõisnikult) andeks paluma, muidu jumal (mõisnik) karistab meid. Me peame jumalat paluma ja talle laulma, muidu tal tuleb halb tuju.. Kas teile ei tundu hea võrdlus? Smile

Hiljem kommenteerin põhjalikumalt, praegu kahjuks ei jõua..
Vasta
#8
"Usukirjandust on praegu väga
palju,aga loe ainult kristlust,sest see on ainus tõde ja pole mõtet aega raisata
vale peale,sest aega ei ole enam palju!"


Yodalr ytles et kes oled sina ytlema mida ma pean ainult lugema...

"Tegelikult võid muidugi kõike lugeda,seda ei saa ma keelata ja ei taha ka,sest
olen ka ise kunagi lugenud igasugu kirjandust,mis on tegelikult kurjade vaimude
õpetused!Ma lugesin neid ja ei julgend enam õhtul magama heita pimedas
toas,kuulsin krabinaid ja krõbinaid nurgast.Õnneks ma teadsin "Meie Isa palvet!"
ja hakkasin seda paluma kogu südamest ja sellesse uskudes,et Jumal aitab ja
tõepoolest,kadusid krõbinad ja kadus mu hirm.Jumal aitab alati,kui Tema poole
hädas palume ja see ei olnud tõesti nali,ma olin suures hirmus,sest ma sellist
kirjandust lugedes sidusin end enese tahtmata kurjade jõududega ja sellest
vabaneda saab ainult Jumala abil."


for fuck sake. See mees kujutab endale asju ette, mingisuguse kirjandusteose lugemisest ei hakka sul toanurgas deemonid krõbistama. Ta mõtleb seda haiget paska välja. TÄIESTI ajuvaba mees.

"Tere!Jumalat peame kartma ja austama sellepärast,et kogu meie elu on Tema käes
ja ka meie igavene elu!"


Miks oh MIKS me teda kartma peame, meie elu on AINULT meie enad teha!

"Kui ma vaatan oma seisukohast,et millises vanuses inimese välimus hakkab
muutuma ja ta ei ole enam nii ilus,siis ega küll ei tahagi elada üle 100
aasta.Vanadus pole mingi rõõm,isegi noortel on palju muresid,aga vanal veel
rohkem,nii et ma enda seisukohast mõtlen küll nii,et selles ilmas,kus on nii
palju kurja ümberringi,on päris raske elada ja ka õnnelik olla kogu aeg!"


Ta toob väiteks, et inimene läheb ju pärast sadat aastat nii koledaks, et pole mõtet elada 800 aastaseks.
See vend on mingi kuradi 10 aastane või?

Sellise tüübiga ei ole mõtet jännata, ta on oma "supermega" usust nii pimestunud, et ta ei näe ega tahagi näha midagi muud. Ta usub pimesi seda mida ta loeb tuhandeid aastaid tagasi kirjutatud pärimusraamatust ja võtab seda nii tõsiselt, see on ainult raamat, pajatus.
Vasta
#9
minuarust olid päris head vastused, kuigi jah vastus oleneb suurel määral küsimusest.. ja proovi sa vastata rumalatele küsimustele...
ainule asi mis mind häisis oli see, et see inimene paistis olevad natuke "isekas"... selles mkirjas just kus ta pidas koorani´t mingiks b***s***ik... mõistan ta raksiooni, sest küsija proovis tema usku halva pilguga vaadata...
aga minuarust ei tohiks see küll kellelegi "uskliku" hinge mustata... kes on ise oma usus kinni.. ei tohiks harvustada teisi uske, kui ise ei taha et tema usku harvustatakse (siit ka piiblist tulnud lebinud sõna "ära tee teistele seda, mida endale ei soovi!")
nii,e t respect!
Vasta
#10
Tsitaat:Esialgne postitaja loom
for ... sake. See mees kujutab endale asju ette, mingisuguse kirjandusteose lugemisest ei hakka sul toanurgas deemonid krõbistama. Ta mõtleb seda haiget paska välja. TÄIESTI ajuvaba mees.
Miks ei või hakata toanurgas krõbistama deemonid raamatu lugemisest. Kujuta ette, kui deemonid on olemas, müttavad ja hõljuvad ringi, ilma et keegi neid teaks või usuks. Piisavalt sürr juba. Nii, et neil võib olla ka oma põhjus olla, miks nad krabistama tulevad.
Tsitaat:Miks oh MIKS me teda kartma peame, meie elu on AINULT meie enad teha!
Sa ei tea seda, sa ainult arvad.
Tsitaat:Ta toob väiteks, et inimene läheb ju pärast sadat aastat nii koledaks, et pole mõtet elada 800 aastaseks.
See vend on mingi kuradi 10 aastane või?
Praegu lähevad minu arust inimesed suht inetuks, kui nad on saja aastased, ja neil on tervise hädasid kui palju. Tema ei mõelnud seda niimoodi, et kui sa peaks 800 aastaseks elama, et sul siis on 20 aastase keha. Ja ma arvan, et sa ei tea kui kurnatud võib vaim olla 100 aastasena, ja veel eriti 700 aastasena. Ma arvan, et sa mõtled, et surematus oleks õnnistus, aga miskipärast ei kujutata seda peaaegu kuskil niimoodi. Ntx. Tolkieni loomingus on surelikkus suurim kink, mis on inimestele antud.
Tsitaat:Sellise tüübiga ei ole mõtet jännata, ta on oma "supermega" usust nii pimestunud, et ta ei näe ega tahagi näha midagi muud. Ta usub pimesi seda mida ta loeb tuhandeid aastaid tagasi kirjutatud pärimusraamatust ja võtab seda nii tõsiselt, see on ainult raamat, pajatus.
Sina oled järsku ateismist pimestatud.
Ja miks on piibel pärimus raamat ja ainult pajatus. Oled sa piibli läbi lugenud, ja kui oledki, siis sa ikkagi ei tea milleks ja millest ta on kirjutatud. Liiga lihtne on öelda, et see on lihtsalt raamat.

P.S. Ma ise ei ole katoliiklane, ega ka mitte mingit muud üldtuntud usku. Ateist ka mitte.



[Teadet on muutnud 3-5-2004 postitaja Thorondor]
Vasta
#11
hea et keegi mulle vastu vaidleb >Smile

ffs - see on ju lihtsalt raamat, sisu on võibolla lihtsalt rahvale meeltmööda - bestseller. See räägib elust, kuidas peaksid elama, tegelikult on ju nii. Aga ma ei taha elada raamatu järgi, ma tahan elada ja tegutseda nii nagu ma ise tahan. See, et seda jumala sõnaks peetakse.. no kuule ... igasuguseid raamatuid on olemas kus räägitakse et see on jumala enda kirjutatud või buddha või mida iganes. Piiblit usutakse nii palju kuna seda on levitatud vägivaldselt, sõdadega, täpselt sedamoodi toodi ka praegu eestis (protsentuaalselt) levinuim usk - sunniti vägisi peale.
See kas seda usud, oma täiesti oma asi.

--------

Kas see kui ma yhtegi jumalat ei usu, tähendab et ma olen ateist? Minu jaoks pole olemas jumalat (mitte veel vähemalt, ja ma ei hakka seda endale ka tekitama, nagu too usumees seal väitis, et kui loed piiblit siis leiad usu, tuleb mis tuleb) Mul on omad uskumused ja omad veendumused - jah, ma usun et see suur pauk ei saanud ka niisama tekkida, kuid ma leian et see polegi praegu nii tähtis, küll surmajärgne staadium näitab, kas on midagi, või on kõik lihtsalt ainult orgaaniline kest, millest ei saa rohkemat kui kompost. Praegu keskendun elamisele. üritan asja võimalikult kergelt võtta wink

--------

See vanaks elamise värk.
ma leian et ta lahendas selle probleemi valesti, rõhutan - TEMA LAHENDAS,
Ta oleks pidanud ütlema et:
Miks mitte 100 aastat, äkki alguses elasid koopavennad 4 aastaseks ja jumal mõtles et las elavad kauem. Äkki pole lihtsalt mõtet elada inimestel nii kaua.

Nu, aga tüüp hakkas jahuma et inimesed lähevad koledaks ja jäävad haigeks, oleks parem kui nad üldse 20 aastaseks elaks, kõik surevad ilusatena ja tervetena.

Kui inimene elaks 800 aastaseks, siis ta vananeks sama moodi, aga kauem.

---------

Deemonite biz.
Kujuta ette, kui deemonid on olemas, müttavad ja hõljuvad ringi, ilma et keegi neid teaks või usuks. Piisavalt sürr juba.
Deemonid ongi olemas, myttavad ja hõljuvad ringi(hämmastavalt täpselt sõnastasid isegi Laugh). Ma tean, ma olen neid ise näinud ja paljud teavad ja usuvad ja on neid samuti näinud.
Aga nad ei TEKI mingi deemonliku ajakirja lugemisest, pigem, kui vaatad kohutavalt õudsat õudusfilmi, siis hakkad ka igasuguseid asju kartma, mida tegelikult võibolla olemas ei ole. Need hääled ja krõbinad mida ta kuulis, olid tema enda hirmud pigem, nagu ma ütlesin, tema enda vaimusünnitis. Ja kui ta jumala abiga nendest lahti sai, siis väga tore - kuid kas tegemist oli jumalaga või tema enda tahtejõuga ja suunitlusega, Lugedes isa palvet, keskendas ta tähelepanu millelegi muule, (asja nimi on vist mantra) hakkas ühte asja korrutama, fokusseeris tähelepanu mujale. As simple as that. Kas nüüd just jumal need raamatust genereerunud deemonid sealt nurgast ära ajas - kahtlen sügavalt.

---------

Ja see jumalakartuse asi. Jah, ma ainult arvan Laugh

____
Jään su kommentaare ootama Laugh
Vasta
#12
No nüüd ma saan peaaegu aru, aga viimane kord sa rääkisid konkreetselt, et see on nii ja see teine asi on teistmoodi. Tegelikult sa ainult arvad nii, ja sa ei tea seda, ja see ei ole as simple as that. Ilmselt oli nii, aga kurat teab eksole.

Tglt ma olen vist ateist ikkagi, kui see tähendab seda, et ma ei jaata piibli. jumalat.
Kui ma mõtlen maailma olemusest, siis ma üldiselt jumalale ei mõtle. Äkki on olemas, äkki ei ole. Kas ma siis ei ole ateist, kui ma nimetaksin oma jumalaks mingit maailmaolemust, mingit sihipära, midagi mis on seadnud inimese eksistensile põhjuse või mingi huinjaa. Ma usun, et inimene ei ole mingite rakkude kogematakokkupõrke tulemus, sest see on matemaatiliselt isegi suht võimatu ja tundub nonsens. Siin on ikka mingi põhjus.

Kas ateism ei tule otseselt piiblist ? Kui ma ei jaata piibli jumalat, siis ma olen ateist ?
Ja ma ei jaata midagi samaväärset, nagu Islami ja mis iganes jumal.
Seda ärge öelge, et ma olen ateist, siis kui ma ei usu millessegi. Iga inimene usub millessegi. Kasvõi iseendasse.

[Teadet on muutnud 3-5-2004 postitaja Thorondor]
Vasta
#13
väike parandus mille olen jätnud märkimata, see usklik on naine(Marite) ja tema jutu järgi pakun, et mingi 25-30 aastane, ühest kirjast selgus midagi tööga seoses jne. Ise ma teda ei tunne, lihtsalt mingi poolteist aastat tagasi oli mail temalt, et tule külasta mingit kirikut vms. Vastasin talle selle kirikukella küsimusega. Ja sealt algaski meie pool aastat kestnud maili vahetus.
Vasta
#14
ma tahaks teada, mis talle tõestab, et see tema usk on just see ainus ja õige maailmas.

...ja Thorondor, it is as simple as that!
Vasta
#15
Tulnukaid pole olemas ju, ja kummitusi ka mitte, ma pole neid ju näinud, as simple as that !!!
Vasta
#16
No nüüd näete, mida usundid inimestega teevad Smile

aga see vastus:

"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
1.
K: Kas jumal on kõikvõimas? Kui ta on kõik võimas kas ta suudab ehitada nii suure kiriku kella, et ta seda tõsta ei jõua? Peab suutma, sest muidu plex ta kõikvõimas! Kui ta on selle kella ehitanud kas ta suudab selle kiriku tippu tassida? Peab suutma ta on ju kõikvõimas! Siit ka paradox- kuidas ta jõuab seda tassida kui ta on ehitanud selle nii, suure, et ta seda tõstagi ei jõua.
V:Sa kritiseerid selle kirikukella küsimust,aga ei peaks,sest vastus on
selles,et Jumal on Kõikvõimas!Kui sa tahad,et Ta tõstaks selle kella üles,siis
Ta teeb seda ja kui on vaja,et Ta teeks kirikukella,mida ei suuda tõsta,siis Ta
teebki seda ja Talle pole miski võimatu!Siin ei saagi rohkem küsimusi
tekkida!Aga asi on selles,et Jumal ei tegele mõttetustega,vaid Temal on igal
asjal otstarve ja eesmärk,olgu selleks eesmärgiks siis lihtsalt ainult armastus
oma loodu vastu!
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Mees satub ikka eriti hoogu, aga siis küsiks, et miks pole surnud näiteks need nõiad, kes kristlikku orjandust lammutavad ja hävitavad ?!
Miks pole surnud teiste usundite inimesed ?
Miks siis kõik võimas super hea ja võitmatu Bin Ladenit ega teisi Bin -i sõpru maha ei noti ?!
Miks lasi kristlaste jumal toimuda 11. septembri terroriaktil
Miks suudeti Jehoova kahjutuks teha jne.........

Muide, Mormoonide raamatus oli midagi sellist kirjas, et kui nende kuldtahvlite tõlkija oleks midagi valesti tõlkinud, siis oleks ta hävitatud...
No miks kurat siis nendest islami tegelastest jagu ei saada ?

See kõikvõimas väidab end olevat kõigelooja, tegelikult pole ta mitte s****** väärt, tal jääb jõudu aina vähemaks ja saab haledalt kotti.

Saatke see kristlik jure otsejoones .......
Enamus kristlasi on hakanud usklikeks, kuna nad kardavad saada hiljem karistada ja kardavad põrgusse sattuda...
Kõige õilsam, õigem ja headusest pakatav religioon põhineb siis hirmuvalitsusel ?!
On ikka tõesti tore asi see kristlus, aga varsti pole sellest tõesti mitte tuhkagi järel
Vasta
#17
Kuule saada see oma maausk otsejoones ......

Kuidas sa julged üldse öelda et saatke kristlik jura maeiteakuhu?

Sa pole mitte mingisugune ingel kui sa sedasi räägid. Sa meenutad juba vaikselt hitlerit või mingit muud hullumeelset.

Tsitaat:Miks siis kõik võimas super hea ja võitmatu Bin Ladenit ega teisi Bin -i sõpru maha ei noti ?!
Miks lasi kristlaste jumal toimuda 11. septembri terroriaktil?

Ei saa olla head ilma halvata. Küll ta oma karistuse saab kui ta seda saama peab.
Kas Ibn Laden on mingi halb tegelane? Kas ta tegi midagi valesti? Ta pole mitte midagi valesti teinud.

See on inimeste mõistmine heast ja halvast.
Pole olemas lihtsalt musta ega valget... nad eksisteerivad koos ning kumbki pole teisest õigem.
Nagu Ying Yang märk.

Tuli mul ingel nüüd.
Mis on sinu sõnum, lugupeetud ingel, oo tark ja teiste abistaja ja suunaja. Mis sõnumit sa levitad õieti?
Vasta
#18
Julgen seda kristluse kohta öelda, kuna tean mis asi see kristlus tegelikult on, olen seda ka omal nahal tunda saanud
See on täielik hingevangla !
Uskliku vaimne areng müüritakse lihtsalt kinni ja arengus pannakse nö. blokid peale.

Bin Laden on halb inimene ja ta on palju s**** kokku keeranud ja tema on osaliselt paljude süütute inimeste surma taga.
Ja muide, Bin pidi päris haige olema, sureb vist varsti ära.
Enam pole ta ka Ameeriklastele vajalik, kuna üks võnge tõmmati talt ära, mida muidugi Jänkid endale ihaldasid, aga mis ei kuulunud mitte kummalegi...

Ying Yang -st tuleks sul hoopis palju muud õppida, näiteks seda, et suurem on osa väiksemast ja väiksem osa suuremast ja et suurem ei ole tähtsam kui väiksem jne... kui väiksem on suuremast puudu, siis suurem näiteks ei tööta ( kui arvuti mingist komponendist on kasvõi mingi väike tinutus puudu, siis arvuti ei käivitu )
Vasta
#19
Must või valge... suur või väike... sa rääkisid täpselt sama juttu.

Kristlus on kuidas kellelegi. Mõnele toob see rõõmu, teisele kurbust.
Siiski on (ma loodan, eeldan) inimesel ikkagi oma valik - ja see on ainult tema enda valik. Kui ta valib "vale" tee - pole ta midagi väära teinud. Järgmises elus antakse talle uus võimalus.
Vasta
#20
Tsitaat:Esialgne postitaja loom
Must või valge... suur või väike... sa rääkisid täpselt sama juttu.

Kristlus on kuidas kellelegi. Mõnele toob see rõõmu, teisele kurbust.
Siiski on (ma loodan, eeldan) inimesel ikkagi oma valik - ja see on ainult tema enda valik. Kui ta valib "vale" tee - pole ta midagi väära teinud. Järgmises elus antakse talle uus võimalus.

Mõnele äkki toob rõõmu, aga iga usklikut on ikkagi petetud ja neid inimesi kasutatakse ära. Ja mul on täiesti õigus rääkida inimestele seda, mis on nende eest saladuses hoitud ja mida on inimeste eest varjatud.
Vasta
#21
ütleme et usul endal pole midagi viga. Piiblis on kirjas et ära tee teistele, mida ei taha et sulle tehakse. Lõviosa kuritegudest on tehtud idiootlike inimeste poolt. USK ISE pole halb, vaid see kuidas inimesed seda vääralt tõlgendavad.

[OFFTOPIC]
Ma ei kavatse sinu psühholoogilist manipulatsiooni enam taluda, kui sa ütled et sul on infot, lubad seda rääkida, aga seda ei tee... siis on see psühholoogiline manipulatsioon ja see teeb sinust kõige ebaingellikuma tegelase siin foorumis üldse. Niiet vasta see asi ära et saaks rahulikult juba elada Laugh.. kaua võib.
Vasta
#22
Aga mina räägin usundite varjatud poolest, sellest, mis paratasanditel toimub ja seda on võimalik näha oma kolmanda silamaga.
Aga kas sa mu ühte teemat lugesid, kus olid siis mõned väljavõtted piiblist, pole ta midagi nii ilus, hea ja tore raamat...
Ilusat juttu aetakse ka, aga seda rämedat tapmisele õhutamist on piiblis samuti

http://www.para-web.org/foorum/viewthread.php?tid=495

Selle piibli on kirjutanud ikka väga sõnaosavad mehed, piibel on nagu rotimürgiküpsis: 99% magusat, aga 1% tapvat mürki.

edit ja ma jagan ju teile teadmiseid

[Teadet on muutnud 24-5-2004 postitaja Xanto]
Vasta
#23
sa jagad mingisugust infot...
Sa teed ajupesu... sina oledki ju praegu see, kes pilvestab meie meeli ja üritab siin oma ainuõigust peale suruda, sa pole siis ju enam nendest "sadistlikest kristlastest" mitte karvavõrdki parem. Sa tood oma teooriaid tõepähe ja ütled et sina oled kurat ja sina oled ingel, sinu usk on vale ja minu usk on õige. Egoist on asja nimi...

Üks küsimus veel. Palun sellele vastata.
Kas sa arvad budismist samamoodi nagu kristlusest? Kas see on ka väärusk?
Vasta
#24
Tsitaat:Esialgne postitaja loom
sa jagad mingisugust infot...
Sa teed ajupesu... sina oledki ju praegu see, kes pilvestab meie meeli ja üritab siin oma ainuõigust peale suruda, sa pole siis ju enam nendest "sadistlikest kristlastest" mitte karvavõrdki parem. Sa tood oma teooriaid tõepähe ja ütled et sina oled ... ja sina oled ingel, sinu usk on vale ja minu usk on õige. Egoist on asja nimi...

Üks küsimus veel. Palun sellele vastata.
Kas sa arvad budismist samamoodi nagu kristlusest? Kas see on ka väärusk?

Budismi pole ma uurinud, ainult kristlust olen uurinud
Aga seal, kus kästakse kedagi kummardada ja teenida ja kus hirmutatakse, see on raudselt p***

Ja muidu Jooga on ju lihtsalt kehaline treeningprogramm, aga ka seal on olemas omad jumalad, keda ka mõned kummardavad...
Vasta
#25
Nonii - keegi pole koolis käinud.
Budism ei = jooga...
Budism on üks iidsemaid religioone mis on aksepteerinud kristlust, hinduismi ja muhameedlust ja teisi suuri religioone.

jooga on nii kehaline kui vaimne meditatsioonitehnika ja seal mingeid JUMALAID KÜLL EI OLE... mees. LaughLaughLaugh

Ma ei saa kahjuks sinu juttu enam tõsiselt võtta. Loe tutvu, vaata oma kolmanda silmaga, astraaliga vmsiganes asjaga veidi ringi. Tõesti, see mida ma praegu räägin on tõsi, nagu sulle meeldib öelda.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Info neile kes on satanismis uued Õhtumaalane 2 471 07-12-2022, 18:17
Viimane postitus: isemaag
  Kes või mis on siiriuslased? katakaroliina 19 11,072 15-02-2018, 15:52
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat