Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foorumi väliskontod
#1
Pealkiri sai ehk küllaltki jabur, aga ei osanud kahjuks paremat midagi välja mõelda.

Mida tähendab väliskonto? Väliskonto all pean ma silmas näiteks Rapidshare, Megashare, Megaupload ja muid levinud falivahetuskohti, mis on juba aastaid eksisteerinud. Seega on need töökindlad.

Muidugi kasutatakse Rapidsharet ja teisi eespool nimetatud paikasid ka piraatkraami levitamiseks, aga see pole meie väliskonto/de eesmärk . Meie levitame ainult neid materjale, mida autorid ise lubavad välja jagada .

Seega miks kasutada torrenteid kui võiks kasutada otselinke.
#2
Oleks sa rohkem mõtelnud oleks väljamõelnud sõna "privaatserver".
#3
Asi on selles, et torrentist tirimine on märksa

1. lihtsam
2. kiirem
3. lollikindlam

Rapidshare on minu arvamuse kohaselt praht.
#4
Aga miks sa arvad et Rapidshare praht on?
#5
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Rapidshare on minu arvamuse kohaselt praht.
Kui Premium konto ja Rapidi-otsija olemas on siis ei ole väga praht...
#6
Premium konto on aga jälle tasuline, mis teeb ikkagi asja tülikaks. Kes maksab ja puha? Torrentid on tasuta.
#7
Torrenteid peab keegi jagama ka.
#8
Rapidshare's võib tasuta kasutaja ka olla,Premium on siis hea kui sealt suuremas mahus faile alla laadida.
#9
Tsitaat:Algselt postitas Jops
Rapidshare's võib tasuta kasutaja ka olla
Võib küll - aga piirangud on kiiruses ja selles palju sa võid päevad faile alla laadida.
#10
Aga mis faile Paraweb seal hoidma hakkab siis,kui mingeid tekste või pilte,siis need eriti mahulised pole ju,või kui on siis WinRar'ga kokku pakkida.Tasuta kasutaja allalaadimise kiirus on minu mäletamist mööda 0.5 mega.
#11
Võin pysti panna privaat ftp serveri.Oleks 24h kättesaadav ja kiirused ka mingid väga koledad poleks.Ainukene tingimus oleks siis et igale kasutajale tehakse oma konto.Ja kui juhtub nii et mõni inimene hakkab kurjasti kasutama siis ....


Ootaks arvamusi ja ideid. (i)(i)(i)(i)(i)
#12
Ruumipuudust ka ei teki Laugh
#13
Kui avalikult jagada siis ikka legaalsed asjad ja neid on netis piisavalt ka ilma saada. Lihtsalt ilmselt oleks kohta vaja, kuhu need erinevad lingid jms koondada (ja selle saab ka kunagi Smile)

Ebaseaduslikud asjad käivad torrenti kaudu ja igaüks tõmbab neid ise omalvastutusel. Para-web piraatlusega tegelema ei hakka ja kui keegi soovib, siis tuleks seda teha väljaspool foorumit.

Privaatserveriga saaks faile jagada isikute vahel, kes seda soovivad ja kes on 'usaldusväärsed'. Tulevikus ilmselt Para-webile tuleb midagi sellist, aga siis hakatakse levitama, filme, milleks on õigus olemas (ja ilmselt ka eestitatud versioone).
#14
Aga milles kühvel? Lutt server ju täiesti olemas. Reklaami oma kaupa ning kel on, see uploadib avalikku serverisse. 700mb film jookseb 80kbs uploadi juures max 3h.
Hull vajadus nüüd on hakata mingit jalgratast leiutama.
Ja tõepoolest on torrent siiani edukalt toimiv vahend.
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat