Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Para-Web Facebookis
#51
Facebookis on 411900 eestlast. Ma usun, et turunduskanalina on ta märksa võimekam kui mistahes foorum. Ja ei maksa nüüd öelda, et para-webil pole turundusega miskit pistmist...
Vasta
#52
[Pilt: SuxHSZVdkJ.jpg]
Vasta
#53
Tulebki ära kasutada sellist kohata nagu FBSick et reklaamida sellist kohta nagu PWwink!
Minujaoks on Para-Web koht kus ma esimest korda tundsin, et ma tõesti saan aru mis tegelikult toimub. Vähemalt üldjoontes. Ma usun...
Et minumeelest väga positiivne, et PW'd reklaamitakse. Vb nüüd tänu sellele satub keegi smasugune siia ja avastab järsku kui palju on veel olemas peale Fakebooki ja kuidas iga uus teema mida ta loeb järjest rohkem teda oma senistes tõekspidamisites kahtlema paneb. Las valgus jõuab ka teisteniBleh Sheerige! Tundub nagu mõned kardavad siin teistega jagada(nali)
PW on üks äärmiselt tore koht ja kõik võiksid teada selle olemasolust ja ei usu, et sellest vännamisestLaugh midagi juhtub... ainult et kahjuks ise ei saagi seda teha.
Aga edu! Ja loodame, et kõik läheb hästi ja et me kohe jumala eest CIA huviorbiiti ei satuksShock
Vasta
#54
(18-06-2011, 23:18 )Celtic Kirjutas: Facebookis on 411900 eestlast. Ma usun, et turunduskanalina on ta märksa võimekam kui mistahes foorum. Ja ei maksa nüüd öelda, et para-webil pole turundusega miskit pistmist...

Mitu neist on nn topeltkontod - kus üks isik on teinud erinevate nimede alt? Lihtsalt huvitav.

(18-06-2011, 23:11 )euroruubel Kirjutas: Ma pole veel aru saand, mis paraveebil näoraamatus teha oleks... (noorem seltskond käib näoraamatus koolitöid nuiamas üksteiselt), ma kardan et kui nt hakata näoraamatus nt excu kolumni lahkama, siis tuleb siukseid tigedikke hakata eemale peletama, et....


Nagu siin juba mainitud - reklaamiks. Inimesi kes ei teagi, et me siin olemas oleme on ka näiteks rates, kuid oleksid huvitatud.
Vasta
#55
KEEGI OTSUSTAS FACEBOOKI KARISTADA
Olen aastaid töötanud veebiserverite Linuxi administraatorina ja tean natuke DNS -serveritest, IP -aadressidest ja Interneti toimimisest.
Lühitutvustus:
Kuidas DNS -serverid töötavad?
1. Minu hinnangul see ei olnud häkkerite rünnak Facebooki serveritele.
2. Domeeni DNS -kirjed on eemaldatud. DNS -serverid on ehitatud koondamisega ja sünkroonitakse üksteisega, et vältida seda - viga või katkestust põhjustav rünnak serveris.
3. Kuna seda on juhtunud kogu maailmas, on ainult kaks võimalust:
- kas domeeni omanik (Facebook ise) kustutas kirjed või
- isik, kes kontrollib DNS -servereid
Mõelge nüüd, kes kontrollib Interneti kõrgeimaid ja olulisemaid serverite närvivõrke? Kes suudab kõigi serverite kirjeid korraga muuta?
Võib eeldada, et see on elutähtis infrastruktuur, millele on kogu Internet üles ehitatud, see on absoluutselt tõrketaluv, seal on varukoopiad ja hädaolukorras töötavad serverid. Seal on tagatud täielik ohutus. Rünnakud ja ebaõnnestumised on täielikult välistatud.
Sageli rünnatakse DNS -servereid DDoS -i rünnakuga, et need üle koormata, nii et nad enam ei reageeriks ja see halvaks need väljastpoolt. Kuid nad jätkasid sellegipoolest toimimist. Neid ei halvatud väljastpoolt, need salvestised eemaldati seestpoolt.
Igaüks, kellel on vähe arusaamist Interneti -marsruutimise toimimisest, mõistab, et see ei olnud "häkkimine", "viga" või "halb värskendus" või mis tahes muu lugu, millist müüti meedia üritab meile müüa. Zuckerberg ise teadlikult ei ütle selle kohta midagi, sest ükskõik millist põhjust ta ka ei tooks, ei usutaks seda ja eksperdid rebiksid ta kohe tükkideks. Tal ei ole võimalik lihtsalt tõtt rääkida.
Marsruutimiskirjed on eemaldatud kõikidest hea mainega asukohtade DNS -serveritest.
Lihtsustatult öeldes ütles Interneti -infrastruktuuri operaator, kelleks on USA sõjavägi: "Me eemaldame selle saidi võrgust." Ja me ei pea seda selgitama.
See oli nn valgete mütside tohutu jõudemonstratsioon, ehk sihtmärgi pihta tule avamine, nad näitasid, et nüüdsest võivad nad ühe nupuvajutusega kogu Interneti välja lülitada. Nende käes on võim. Kõik, kes suudavad DNS -servereid nii palju juhtida, et saavad kogu soltsiaalmeedia hiiu Facebooki ja selle sõnumitoojad, võrgust enam kui 5 tunniks välja lülitada, võivad samuti kogu interneti võrgu välja lülitada.
Pärast seda võimu näitamist lubasid valged mütsid Facebookil lihtsalt võrku tagasi pöörduda, muud seletust siin ei näe. Sest olenemata sellest, mida "FB tehnikud" tegid, ei lähe nad ilma DNS -serverioperaatori loata kunagi võrku tagasi.
Kui keegi ikka seda ei mõista, võin seda selgitada järgmise näitega: Mõelge telefoninumbritele ja ühendustele. Pole tähtis, kui hea on teie kontori telefonisüsteem, mitu liini teil on või kui kiiresti need töötavad. Kui telefoniettevõte lihtsalt eemaldab teie numbri registrist ja ei edasta enam kõnesid teie numbrile, pole teil rohkem võimalusi. Täpselt see juhtus eile õhtul. "
https://cont.ws/@slavikapple/2103402?fbc...XzMPzF4eVw
Vasta
#56
Asi oli ainult äris. Mark Zuckenberg kergendas oma rahakotti 5,2 Miljardit. Faceboogi aktsiad müüdi kahe tunniga kõik ära... Kõik Facebooki aktsiad on nüüd Chinese Morphia käes.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas ja millal avastasid Para-Webi? dragonlord 250 138,895 11-03-2022, 12:12
Viimane postitus: Minaelan
  Para-webi raamatukogu - kas on juba loodud? Ülane 59 48,136 27-09-2019, 21:04
Viimane postitus: Avatud aken
  Mis kasu olete saanud Para-Webist? MissIs 57 47,079 20-03-2017, 16:24
Viimane postitus: Temimoor
  Para-Webi eepos Celtic 27 27,133 10-12-2016, 22:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Mittetulundusühing Para-web (80275679) Tutanhamon 27 35,844 11-03-2015, 19:51
Viimane postitus: PiziIngliito
  Milline teemavaldkond teile Para-webist kõige rohkem huvi pakub Ülane 22 22,031 21-06-2014, 15:34
Viimane postitus: Schaumie
  Para-web youtube Balzzar 7 10,722 05-01-2013, 15:50
Viimane postitus: Balzzar
  MTÜ Para-web hakkab pakkuma pulmateenust [Aprilli eri] Metafor 14 15,656 02-04-2012, 10:11
Viimane postitus: Metafor
  Para-webi tassi kavandi valimine Thorondor 12 16,285 01-10-2011, 09:07
Viimane postitus: Aurora Blue
  Para-webi särgi ja tassi kujunduse konkurss - tähtaeg 10. september 2011 Thorondor 24 23,960 13-09-2011, 22:26
Viimane postitus: Cthepy

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat