Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Must välgatus silmas?
#1
Olen märkanud viimase 2-3 kuu jooksul,et vahepeal täiesti juhuslikult käib must vilksatus silmades.
Umbes nagu pilgutada silmi,aga ilma et laugi kinni paneks.

--
Algus mõtlesin,et niikuinii pilgutan ja ise ei märka seda,aga mul on juba mitu korda juhtunud seda kui 100% silmad lahti.

Milles asi?
Vasta
#2
Tegemist rohkem sellega, et veri või hapnik ei jõua piisavalt ajuni. Põhjuseid võib olla erinevaid. Arvestades, et oled noor inimene, siis võib tegemist olla hetkelisest madalast vererõhust või väikesest rütimihäirest. See omakorda võib olla tingitud vähesest vedeliku tarbimisest. Teema sobiks rohkem arsti foorumisse wink

[Muudetud: 1-22-2009 cardinal]

[Muudetud: 1-22-2009 cardinal]
Vasta
#3
Sobiks jah,aga siin on nii intelligentsed inimesed,et ma saan tavaliselt vastuse kätte Laugh

Tänan vastuse eest.
Vasta
#4
Ära muretse, ei ole midagi traagilist, ilmselt cardinal andis sulle oletatava õige vastuse sulle juba ära.
Vasta
#5
Südameprobleemi korral viskab ennist ikka siniseid ja punaseid tulukesi ning musta pildiga käib kaasas tunne kuidas kõik helid ja mõtted ühte sulavad ja pea kummjaks muutub.

Mina pöörduksin algul pigem neuroloogi kui südamearsti jutule.
Vasta
#6
Kui ma magama jään, siis on silme eest must, nagu olema peab. Aga väga tihti on siuke tunne, nagu silmad rapuksid edasi tagasi või mingi must sein oleks silme ees ja liiguks edasi tagasi. Vastik on, silmad lähevad krampi. Millest see on?? Kui siin juba arsti teemaks läks Bleh
Vasta
#7
Ma arvan, et see esineb kõigil...kui silmad kinni panna või kui viibida pimedas ruumis, siis silm võib hakata otsima detaile ja fookust...silmad on pinge all ning võivad siis "krampi" minna...
Vasta
#8
Vanasti mul silmad tõmblesid nagu. Noh teen igapäevaseid asju ja lihtsalt lampi silmad tõmblevad. Vahepeal läks see ära ja nüüd tuli see tagasi. Veel hullemini kui vanasti.
Pahaaaaa silm Angry
Laugh

[Muudetud: 6-23-2009 Zeera]
Vasta
#9
Kui ma nüüd suudan meenutada, mis on selle ussikese nimetus.. ahaa... Toxocara canis kodukeeles siis kutsikasolge. (Ma siiralt loodan, et nimi läheb ikka videoga kokku)

http://www.tooshocking.com/view-2936-Eye...te_Removal

MIKS ma selle siia panin. Seetõttu, et kui ta sul seal liigub, on tegelikult tõenäoline, et sa näed seda oma silmaga, kuidas ta seal liugleb.... üle silma.... vaikselt...
KUIGI ma arvan, et see ei ole see põhjus, miks sa "vilksatusi" näed Smile
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat