Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Müstilised ja põnevad loomad
#1
Huvitav video erinevatest ebatraditsioonilistest elukatest. Paljud neist kindlasti on fake ja jamps, no näiteks nagu see jahumine Loch Nessi koletise ümber, see on paras udu ajamine- legend. Aga eks andke oma hinnang.

http://www.youtube.com/watch?v=vfMwW5CXG...re=related

Tervitused!
Vasta
#2
Kirjutan ka siis koletiste nimed, mida tean:
Must koer, Bogeyman, Chupacabra, Gogmagog, Golem, Leviaatan, Näkk, Muumia, Tokoloshe, Troll, Basilisk, Kerberos, Kimäär, Kükloop, Fenrir, Gorgo, Greif, Harpüia, Hüdra, Kraaken, Mantikoor, Minotaurus, Oni, Rukh-lind, Scylla, Sfinks, Kõuelind, Lohe, Dracula, Frankensteini koletis, Gargantua, Godzilla, King Kong, Mothra, Libahunt, Suurjalg, Hall tulnukas, Hopkinsville'i goblin, Jersey' kurat, Loch Nessi koletis, Liblikmees, Tulnuksisalik, Jeti ja Yowie.
Tegelikult ma neid peast ei teagi. Raamatust vaatasin (hyes) (hyes)
''Müütilised koletised''
Väga hea raamat. Kirjutab kõigist nendeks koletistest: kirjeldus, pildid, mida nad teevad, faktid, asukohad ja võrdluse suurused inimestega.

Enda lemmik koletis sealt raamatust on Fenrir. Oleks endal ka vaid selline...... Kuulaks minu sõna ja värki.
Aga üks asi oleks paha - ta on 10 km pikk täiskasvanuna, niiet jh......
Bleh
Vasta
#3
Päris põnev raamat paistab Bleh aga huvitav oleks teada, kas mõned neist müütilistest elukatest on ka reaalselt olemas? Põnev mõelda.
Vasta
#4
to Zeera
Millest sa räägid.
Palun uuri enne kui kirjutad.
Ah jaa mis keeli sa valdad, et selliseid variante välja pakud.
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas kaido81
Huvitav video erinevatest ebatraditsioonilistest elukatest. Paljud neist kindlasti on fake ja jamps, no näiteks nagu see jahumine Loch Nessi koletise ümber, see on paras udu ajamine- legend. Aga eks andke oma hinnang.

http://www.youtube.com/watch?v=vfMwW5CXG...re=related

Tervitused!
Ei vaadanud lõpunigi. Enamus pildid võltsitud jne. Netist suvalised "kollide" pildid kokku pandud.
Vasta
#6
Ahvinäoga põrsas...


[Pilt: 1217441478_0_97_9754_1217417216.jpg]
Vasta
#7
Videot olen omal ajal isegi näinud, osad pildid jätsid küll sügava mulje tegelikult (eriti pean silmas hiidinimesi, kellest ka Jüri Lina kirjutas oma ühes parimas raamatus, et kunagi olevat leitud inimesi sääreluu osa, mis oli vähemalt meeter või pealegi pikk.. ning olgu ka mainitud aspekt, et hiidinimestel pidi olema ääretu söögiisu jms).
Vasta
#8
Videot olen ennem näinud. Minu arust yhte ma team mis on olemas on kahe peaga madu. Kuigi see oli ju reporteris kunagi Laugh

Teised ma arvan, et feik Smile
Vasta
#9
Praegused "müstilised loomad", nagu see kahe peaga madu või ahvinäoga põrsas tulenevad siiski geneetilistest mutatsioonidest ning häiretest looma arenemisel emaüsas/munas. Muuseas viie ja kuue jalaga vasikad on näiteks vägagi tavalised...
See aga ei tee neist müstilist, pigem lihtsalt õnnetut.

Ja Zeerale, sellest loetelust ei ole mingit tolku, kui sa juurde ei pane lühiiseloomustust igale nimele, et ka teised saaksid aimu, et millest sa räägid. Raamatut vaevalt kõik otsima tormavad...
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas Indr3k
Videot olen omal ajal isegi näinud, osad pildid jätsid küll sügava mulje tegelikult (eriti pean silmas hiidinimesi, kellest ka Jüri Lina kirjutas oma ühes parimas raamatus, et kunagi olevat leitud inimesi sääreluu osa, mis oli vähemalt meeter või pealegi pikk.. ning olgu ka mainitud aspekt, et hiidinimestel pidi olema ääretu söögiisu jms).

Aga kui sellised inimesed tõesti oleks leitud ... jälle mingi mahavakitud ajaloofakt, mida seletada ei suudeta? Mina ei usu enne kui näpuga katsun - oma näpp on kuningas. Oli ka Paradoksis kunagi sellistest juttu. No ikka võltsingud. Üks võltsis isegi hiiglase kivistitst - oli nii peen vend.

Aga video andis palju mõtlemisainet ... näiteks kuidas teha pilti hiigelhammastega havist. Teeks ära ja paneks siia üles ... vot siis.


Leidsin youtubest: http://www.unexplained-mysteries.com/gal...p?album=15

[Muudetud: 3-28-2009 kessu]
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas kaido81
Päris põnev raamat paistab Bleh aga huvitav oleks teada, kas mõned neist müütilistest elukatest on ka reaalselt olemas? Põnev mõelda.

Üks teadaolev olevus on Chupacabra. Esimesed teadaolevad rünnakud olid Puerto Ricos, aastal 1995, märtsis. Oli avastatud 8 lammast ning neil kõigil olid 3 torkeauguga haavad ja nad olid verest peaaegu tühjad. See oli algus.
Edasi on vägagi palju inimesi teatanud, et olid näinud seda elukat ja tema külastuse tagajärjel olid paljud või isegi kõik loomad farmis surnud. Ta tapab loomi ja imeb neid verest tühjaks. Ja see ei ole müüt. Temast on pilte küll ja küll, kasvõi näiteks google'is. Ja on pealtnägijaid ja fakte.
Temast räägiti muidu ka kanalil Discovery Science.

See olevus on ainuke, keda mina Zeera nimekirjast ära tundsin ja kes on elus. Ülejäänud on küll mingid väljamõeldised. Vale teema, kus kirjutada mingitest raamatu- ja filmitegelastest.

Vasta
#12
[Pilt: tn.jpg]
[Pilt: 002.jpg]
[Pilt: 003.jpg]
[Pilt: 004.jpg]
Vasta
#13
Peale selle lehekülje vaatamist on meil siin Eestis ikka väga hea elada:
http://www.cracked.com/article_15816_5-m...world.html
Vasta
#14
Lisan siia ühe vahva video mille ma leidsin youtube-st. Näha saab igasugu vahvaid elukaid, mõned neist on maised ja mõned neist mitte nii väga maised. Juhin tähelepanu ka sellele, et videoklipi lõpus näeb üht väga müstilist ufo filmimisklippi, kus on filmitud tulnuk/elukat.

Head vaatamist
http://www.youtube.com/watch?v=5g8LQ6AryvA&NR=1

Vasta
#15
Njah, mõtle kui lendaksid mingid kiili suurused või suuremad elukad ringi ja imeksid verd. See oleks päris creepy. Või siis et meie viljapõldudelt käiksid üle rändritsikate karjad - õudne.
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas Zeera
Kirjutan ka siis koletiste nimed, mida tean:
Must koer, Bogeyman, Chupacabra, Gogmagog, Golem, Leviaatan, Näkk, Muumia, Tokoloshe, Troll, Basilisk, Kerberos, Kimäär, Kükloop, Fenrir, Gorgo, Greif, Harpüia, Hüdra, Kraaken, Mantikoor, Minotaurus, Oni, Rukh-lind, Scylla, Sfinks, Kõuelind, Lohe, Dracula, Frankensteini koletis, Gargantua, Godzilla, King Kong, Mothra, Libahunt, Suurjalg, Hall tulnukas, Hopkinsville'i goblin, Jersey' kurat, Loch Nessi koletis, Liblikmees, Tulnuksisalik, Jeti ja Yowie.
Tegelikult ma neid peast ei teagi. Raamatust vaatasin (hyes) (hyes)
''Müütilised koletised''
Väga hea raamat. Kirjutab kõigist nendeks koletistest: kirjeldus, pildid, mida nad teevad, faktid, asukohad ja võrdluse suurused inimestega.

Enda lemmik koletis sealt raamatust on Fenrir. Oleks endal ka vaid selline...... Kuulaks minu sõna ja värki.
Aga üks asi oleks paha - ta on 10 km pikk täiskasvanuna, niiet jh......
Bleh



filmide, legendide ja müütide põhjal olev raamat olen lugend suht põnev

[Muudetud: 07.10.2009 kristjan231]
Vasta
#17
See piduri lehekülg oli jubeSick
Ma olen nende "sõdur sipelgate" kohta kuulnud, et kunagi oli mingi piinamisviis selline, et seoti inimene nende teepeale puu külge kinni ja siis ta söödi nende poolt pmst elusalt ära.
Vasta
#18
Tsitaat:Algselt postitas Marax
See piduri lehekülg oli jubeSick
Ma olen nende "sõdur sipelgate" kohta kuulnud, et kunagi oli mingi piinamisviis selline, et seoti inimene nende teepeale puu külge kinni ja siis ta söödi nende poolt pmst elusalt ära.

Väga piinarikas surm! Ei taha ettegi kujutada mitte seda. Tean seda, et on olemas veel üks rõve surmamise viis, inimene pannakse bambuse võrsetele pikali ja seotakse kinni, aga bambus on sitke taim ja kasvab lihtsalt tasapisi inimesest läbi - päris kohutav või mis?
Vasta
#19
Sellest ma olen ka kuulnud jah, aga ma ei suuda kuidagi ette kujutada:S. Kuidas see üldse võimalik on et taim inimesest läbi kasvab (noh ma tean küll et bambus on tugev ja kasvab kiiresti). Aga veider ikkagi.:o
Vasta
#20
Bambus on siis vist päris sitke taim Laugh aga sõdur sipelgad on küll rõvedad
Vasta
#21
Bambuse piinamine on võimalik müüdimurdjates isegi tehti katse. Aga sõdursipelga on küll kohutavad. Kunagi tehti ka üks Macgyveri osa sõdursipelgateg kui kedagi huvitab siis osa nimi oli "Trumbo maailm (Trumbo's world").
Vasta
#22
(20-11-2009, 12:54 )kristjan231 Kirjutas:
Tsitaat:Algselt postitas Zeera
Kirjutan ka siis koletiste nimed, mida tean:
Must koer, Bogeyman, Chupacabra, Gogmagog, Golem, Leviaatan, Näkk, Muumia, Tokoloshe, Troll, Basilisk, Kerberos, Kimäär, Kükloop, Fenrir, Gorgo, Greif, Harpüia, Hüdra, Kraaken, Mantikoor, Minotaurus, Oni, Rukh-lind, Scylla, Sfinks, Kõuelind, Lohe, Dracula, Frankensteini koletis, Gargantua, Godzilla, King Kong, Mothra, Libahunt, Suurjalg, Hall tulnukas, Hopkinsville'i goblin, Jersey' kurat, Loch Nessi koletis, Liblikmees, Tulnuksisalik, Jeti ja Yowie.
Tegelikult ma neid peast ei teagi. Raamatust vaatasin (hyes) (hyes)
''Müütilised koletised''
Väga hea raamat. Kirjutab kõigist nendeks koletistest: kirjeldus, pildid, mida nad teevad, faktid, asukohad ja võrdluse suurused inimestega.

Enda lemmik koletis sealt raamatust on Fenrir. Oleks endal ka vaid selline...... Kuulaks minu sõna ja värki.
Aga üks asi oleks paha - ta on 10 km pikk täiskasvanuna, niiet jh......
Bleh


filmide, legendide ja müütide põhjal olev raamat olen lugend suht põnev

[Muudetud: 07.10.2009 kristjan231]
See on mingi lasteraamat ju... Ma ei võtaks seda eriti tõsiselt

Vasta
#23
Kumb siis hullem oleks: sipelgad v'o'i herilased?
Miljonilise parvena. Vist siiski viimased.Smile Aga mis juhtuks nende kohtumisel?
Vasta
#24
Arvatavasti on ohtlikumad need Jaapani vaabalased, aga sõdursipelgad liiguvad alati hiiglaslikke kolooniatena umbes 1 000 000 isendit või isegi rohkem.
Vasta
#25
Never ever ever ei lähe kuskile dzunglisse, lõuna aafrikasse, brasiiliasse.Lugesin nii hullu juttu nende putukate kohta : http://www.cracked.com/article_17173_7-t...oming.html , http://www.cracked.com/article_16868_the...oe_p2.html
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Loomad Erfekt 15 9,772 15-02-2017, 16:09
Viimane postitus: 333
  Müstilised kivikuulid looduslikud? Aerling 12 8,726 27-01-2014, 13:18
Viimane postitus: Müstik
  Müstilised mullakünkad elis 3 3,745 26-04-2009, 13:07
Viimane postitus: Ares
  müütilised koletised/loomad Sven297 1 4,413 12-11-2006, 15:06
Viimane postitus: Flash

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
3 külali(st)ne

Expand chat