Postita vastus 

Teema reiting:
  • 1 Häält - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meteoriidid, komeedid, asteroidid jms...
Autor Sõnum
Kahvanägu
Tavaliige

23-04-2018 18:46
Postitus: #101
RE: Meteoriidid, komeedid, asteroidid jms...
(23-04-2018 10:29 )Nielander Kirjutas:  Olen ka selliseid asju vahel näinud. Üks seletus oleks, et sa nägid meteoori, mis sisenes atmosfääri sinu kui vaatleja jaoks pikisuunas.
Tõenäoliselt võiski sellega tegu olla. Varem sellist nähtust nähes pole ta nii ere ainult olnud.

Inimene on valmis hävitama enda ümbert raha saamiseks kõik elava ja alles siis saab ta aru, et raha ei kõlba süüa!
(Indiaani ütlus.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tinar
Tavaliige

23-04-2018 22:13
Postitus: #102
RE: Meteoriidid, komeedid, asteroidid jms...
Iriidiumi sähvatuse vaatlus. Läksin suveööl välja aeda, et vahtida tähistaevast. Korraga tekkis tähistaevasse väike täpike mis kasvasd kiirelt suuremaks ja heledamaks. Ufo-huvilisena oli esimese sekundimurdosa mõte, et taldrikult suunatakse alla minu peale ülitugeva valguse kiir. (olen samast kohast Kaiu raba suunas (u. 40-50 km kaugusel) vaadates näinud ülieredat sigarikujulist objekti silmapiirile jäänud metsaviiru taha laskumas). Seejärel käis läbi peast, et mingi taevakeha kukub ja otse minu suunas. Kui see täpp oli saavutanud paari sekundiga väga suure heleduse (heledaim objekt taevas sel momendil) siis hakkas ta sama kiirelt kustuma ning kadunud ta oligi. Siis jõudis kohale, et tegu võis olla või oligi Iriidumiga. Meteoori lend kestab vaevalt sekundi ja boliid lendab küll kauem aga reeglina ta laguneb lennu ajal st temast kukub lennutrajektooril alla pidevalt tükke.
(selle postituse viimane muutmine: 23-04-2018 22:14 Tinar.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Asteroidid Dawn, Vesta ja Ceres Hallucigenia 1 1,423 15-11-2007 23:58
Viimane postitus: Andromeda

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog