Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
raadio saade UFO-st
#1
Ma vabandan kirjavigude eest (olen venelane). Lugu on selline et oli aasta 2000-2001, õppisin tol ajal Türi TMKas. Aja veetmiseks kuulasin venekeelne RAADIO 4, oli tol ajal selline õhtune saade "kanal energia" vist. Saates oli tõstetud UFOalane teema, ja helistasid erinevad inimesed. Aga üks helistajtest jäi, ma arvan, mitte ainult mulle meelde. Mees rääkis, et elab Paide kandis ja ta on jahimees ning palju aega veedab metsas.
Edasi tema näolt: Väga tihti olen kohanud UFOt, ja üks kord nad läksid nad minuga kontaktti ja toimetasid oma laeva peale. Siis seal tegid minule midagi, et ma sain ligipääsu Universumi teadmiste kanalile.
See on lühidalt. Algul aga saatejuht hakkas mehe üle nalja tegema, nagu mees on välja mõelnud. Ja miks sa kui sul on nii suured tedmised ja võimalused, ei kasuta need enda huvides. Mille peale mees ütles- EI tohi. Mees rääkis kõik nii tõsiselt, et lõpuks ma arvan saatejuht oli selles ka veendunud. Mis te sellest loost arvate. Oleks küll huvitav selle inimesega kokku saada. Mul on isegi mõtte raadio 4ga ühendust võtta, et see salvestus üle kuulata.
Vasta
#2
Aga miks sa siis ei helista ja küsi?
Vasta
#3
Lähiajal proovin R4-le maili kirjutada.
Vasta
#4
Kulla gabber - ürita saada kontakti sellise isikuga kui Igor Volke. Kui temal selle isiku kohta endmed puuduvad siis eeldan, et ta oleks sellest juhtumist huvitatud küll.

Mis puudutab selle "kanali" avamist sisi olen ennemgi kuulnud, et saades osaks sellest teadmisest avardub inimese sisemine maailm ning oma EGO ei seata enam nii esiplaanile kui üldiselt kombeks.

Muideks - tere tulemast meie foorumisse - ja pealegi mõned kohalikud kirjutavad veel jubedamate vigadega nii, et pole hullu wink
Vasta
#5
Huvitav oleks teada mis see ylim teadmine universumist on?! Kas suudeti sisendad lõpmatuse tunne või selgitati hoopis lahti teooria lõpmatuse kohta. Kahju siiski et me inimesed niiii vähe teame ja tajume.

Aga teema alustajale kiidusõnad ja tervitused huvitava teema eest. Ootan huviga mis R4 teada annab sulle!
Vasta
#6
Kas keegi teab öelda Igor Volke mailiaadressit?
Vasta
#7
Maili aadressi keegi nii lihtsalt jagama ei hakka - kui soovid Igorit kätte saada soovitan Rahvusraamatukogus ta ülesse leida ja nööbist kinni haarata Smile
Vasta
#8
Aga kuula parem Marko Reikopi vestlust Igor Volkega Vikerraadiost:

http://vikerraadio.err.ee/helid?main_id=1038951

Mis see vana raadiosaade ikka nii huvitav on?
Paide kandis elas siis hoopis üks Anna nimeline naine, kes kontakteerus UFO-dega ja need paigutasid tema sisse kristallid.

http://www.para-web.org/viewthread.php?t...1#pid31795
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas Riegel
Kas keegi teab öelda Igor Volke mailiaadressit?
Täna just olin koos Igoriga mõne tunni Rahvusraamatukogus
ja küsisin-täpsustasin üle. Ta ei soovi et tema meiliaadress
kõigile liiga lihtsalt kättesaadav oleks ja mingi juhtumi puhul
meiliuputus korraldatakse, seega lubas saata vaid U2U peale.
Nii ma siis seekord ka teen.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  UFO vaatlus Lagedil 7.10.23 kell 00.57 detective 4 600 17-10-2023, 22:03
Viimane postitus: detective
  Igor Volke "UFO Raamat".. hullkeel 45 30,321 25-09-2023, 19:14
Viimane postitus: Mannu
  2017- ... aasta UFO-vaatlused ardisala 66 25,460 25-11-2021, 09:05
Viimane postitus: TTT
  Kümneid UFO laevu Keski-Eesti taeval 18.4.2020 Lynx Titan 9 3,935 17-03-2021, 22:22
Viimane postitus: vasamasa
  UFO läheduses autotulede kustumine/purunemine Lakaga lõvi 44 19,201 19-12-2019, 21:51
Viimane postitus: fenomen
  UFO ? mustdeemon 3 6,102 28-05-2018, 04:55
Viimane postitus: vasamasa
  Linnud lahkuvad...kas ka UFO-d eeromees 20 11,913 29-10-2017, 13:09
Viimane postitus: Kahvanägu
  UFO-BAASID Müstik 61 46,416 24-05-2016, 16:32
Viimane postitus: xawa
  Ufo-tuluke Tartus sensitiiv 26 14,545 19-04-2016, 14:42
Viimane postitus: isemaag
  UFO Peipsi kohal. Kahvanägu 4 4,485 23-03-2016, 23:51
Viimane postitus: Kahvanägu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat