Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Väljasõidud/uurimised
#1
(i),
Kas eksisteerib Eestis seltskond mobiilseid asjatundjaid inimesi, kes teevad kasvõi nö nadalavahetusetrippe paranormaalsetesse paikadesse (vaimude majad, ufo maandumispaigad).
Et siis kes ja kus selliste asjadega tegelevad... ?

Tom
Vasta
#2
Ma võtaks ka osa Laugh Aga lähme koos?
Vasta
#3
Kättevõtmise asi.
Vasta
#4
nii, et siis läheme?
Vasta
#5
Jah.
Vasta
#6
Muidugi. Owniks oma saatega selle lollaka tantsusaate! 2007. aastalõpusaadetes hoopis kõik teevad paratrikke, mitte ei näita oma jalgevahet ja tee lolli nägu!
Vasta
#7
jh, hea idee Laugh

Millal me alustame siis?
Vasta
#8
Ehh, oleneb kus te ringi kolate, ma võin ka kampa lyya võibolla...mõnikord
Vasta
#9
muidigi võtame Laugh
Vasta
#10
Hetkel on jama korraldada midagi.Peamiselt jubeda ilma tõttu. Suvel oleks mõnusam ma leian.
Vasta
#11
Suvel oleks raudselt parem, siis koolivaheaeg ka ju Smile
Vasta
#12
No siiski, suvi oleks etem. Suht piin on praeguse ilmaga väljas ole veerand tunni jõllitadaLaugh
Vasta
#13
Kas nüüd iroonia või mitte,

aga et alustuseks lihtsalt vaadata, kas on võimalik ültse mingi väikse kambaga kuskil käia ja midagi ikkagi uurida, siis võiks asjast huvitatud panna kirja näiteks enda "varustuse" ja asukoha ja võimalused ja erisoovid jne...

Nt mina, Tom, vanus 22:
- digi-, filmifotokas, (metallidetektor), auto. Elutsen Tallinnas. Erialaliselt oskan sõna võtta ehitiste, konstruktsioonide kohta. Huvid enamasti ufo, erilised, müstilised ehitised ning natuke vähem kummitused, ...

Muudetud: 1-1-07 kell 19:34:12 Tom
Vasta
#14
No ok, mina Karl, vanus 13
Elupaik on Pärnus. Olen huvitatud kõigest paranormaalsest ja ka mitte nii väga paranormaalsest. Rohkem huvitab igasugune informatsioon salaorganisetsioonidest ja vandenõudest. Asjad siis digikas vist ainult ja jalgratas Laugh


A muidu, kas mulle tundub või ma olen siin kõige noorem? Kõik, keda ma tean siin või kelle profiili olen vaadanud on yle 16 aasta vanad.
Vasta
#15
Kui kellelgi on Tartus midagi plaanis siis ma võtaks ka osa Bleh

Nimi on Siim, vanus 15

Olemas on :
Statiiv - Töökõrgus 115 + 24 cm; kokkupanduna 44cm.
odav digikas - 2 aastat vana digiseep, sellega võib teha mis pähe tuleb.
natuke kallim digikas - 6 MP, 3x optiline zoom PENTAX OPTIO E10
odav digivideokaamera - 20x optiline zoom SAMSUNG VP-D352
diktofon - tavaline kassetikas
läpakas - DELL INSPIRON 6400 - rohkem inffi -
Läpakat oleks küll nõus kaasa võtma suve poole ainult Bleh

Eriti noori siin pole jah imekombel.....

edit // tahan lihtsalt näha kas on olemas midagi paranormaalset, pole ise midagi kohanud mida ei saaks ära tõestada...





Muudetud: 2-1-07 kell 11:22:40 monk
Vasta
#16
Kerli,16,Tartu.
Olemas: jalgratas,digikaamera,kvaliteetne digikaamera,videokaamera ja võibolla midagi veel,mis hetkel meelde ei tule.
Vasta
#17
Niipalju kui mina aru saanud olen, siis kasutajal Tom on tõsi taga ja arvan, et ehk ta ootab natuke professionaalsemat tagasisidet kui seni olnud on.
Tegelikult ma tahaksin küsida teilt kõigilt, mida te otsite?
Kas te otsite tõestust oma tõekspidamistele, seiklust, tõde või ehk midagi neljandat.
Vasta
#18
Nojah, aga kas keegi teab ka mõnda kohta, kuhu minna paranähtusi uurima?...
Kohta nagu polegi välja pakutud?!....
Siin see koht, mis ikka veel uurimata:

http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=816#pid27547
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Tegelikult ma tahaksin küsida teilt kõigilt, mida te otsite?
Kas te otsite tõestust oma tõekspidamistele, seiklust, tõde või ehk midagi neljandat.

Mina otsin põhiliselt tõde, aga mix ka mitte seiklusi?
Vasta
#20
See on liikumaks edasi faasist "tuttava tuttav on kogenud", ma usun.. Eks ta ole üheltpoolt tõeotsing ning teisalt huvitav seiklus. Igaljuhul äärmiselt tervitatav ülesvõtmine.

Muide, on sellisteks puhkudeks parem digikas või mehhaaaniline?
Vasta
#21
Kui mõte on tõsine, et midagi korraldada, siis on see vägagi tervitatav!
Mul endal oli plaan eelmisel suvel minna öösel surnuaeda audio-visuaalset salvestust tegema, kuid kahjuks ootamatud plaanid lükkasid selle võimaluse mul eest ära.

Osadel juhtudel olevat kasulik kasutada digikat, osadel tavalist fotokat. Kahjuks ei mäleta miks see nii oli. Digika puhul oleks hea, kui on võimaldatud see 20(või rohkem) pilti järjest, ehk auto shooting. Vaimud ja muud taolised tegelased ei pidavat end just igal pildil ilmutama. Digikaga ei ole see lõbu kulukas. Kuid kui hakata filmirulle raiskama, ja midagi peale ei jäägi, siis on ikka tobe küll.

Ja siis see helilindistus. Mul oli väga hea mikrofon, mis salvestas heli alates 50Hz. Vaimude ''juttu'' olevat võimalik kuulda sagedusel 0-200Hz. Asja nimi on Electronic Voice Phenomenon (EVP)
Selle kasutamisel oleks kindlasti vajalik laptop, kuhu helifail salvestada.

Ise olen muidu 18(kohe-kohe saan 19) aastane. Suurem huvi on UFUde ja ''tontide'' vastuSmile Pesitsen Tallinnast 18km lõuna pool, Sauel.

to encore: see kirjutatakse Count me in
me- mina
my- minu
Vasta
#22
Peab tunnistama, et mina pean vist ainult seltsi pakkumisega leppima, sest on ainult väike digiseebikas, kiviaegne läpakas...

Muidu 18 ja Tapal ja vajadusel liigun ka tallatakso abil... Smile
Vasta
#23
Tegelt tuleks nüüd ära otsustada, mis teema valida. Kas Eestit külastavad UFOd või siinsed vaimud ja nende tegevuse salvestamine. Kui see tehtud, tuleks alustada kuiva info kogumist, analüüsimist ning järelduste tegemine. Seejärel kinnitamine, mis tähendaks isiklikult kohapealv viibimist varustusega.

Avaldage rohkem arvamust ja mõtteid!
Vasta
#24
Tehke töögrupid, siis ei pea ühe kindla teema peale püsima jääma, ning saab ka kogemusi vahetada ning muljetada. Soovitav on välja mõelda ka kindel metoodika, mille järgi te uurimust teete, siis on parem hiljem võrdlust teha.
Ja kui norida nüüd natike, siis õue minek on võimalik iga ilmaga, eeldusel, et on korralik riietus (zepacil on vb tõesti väheke ebamugavam, kui teistel, arvestagem seda). Näiteks praeguse ilmaga on ões väga mõnus olla, kui on vettpidavad saapad, tuult ja vett pidavad püksid ja parajalt soe jope, soojad sokid ning hea tuju. wink Soovitavalt ka termosega sooja jooki või külmarohtu pläskuga sõltuvalt mineja vanusest. Ja kui te plaanite tõesti tõsiselt sellega tegelema hakata, siis ei saa te sõltuda ilmast. Kui on vaja minna, siis on vaja minna ning ükski vabandus pole piisavalt hea.

Ise tulen kaasa, kui lähete energasambaid ning tugeva energiaga paiku külastama. Ufod ja kummitused erilist huvi ei paku. Paiknen Tartus, vanust veel 23, transpordivahendiks rong, ratas, tallatakso.
Vasta
#25
Jah muidugi, Tallinna omad võtavad tondid ja Tartlased rohelised mehikesed. Või vastupidi.
Energiasambad oleks olnud kolmas teema, mida uurida. Kuid ma jälle spetsialiseerunud ufo teemaleSmile Jah, ilma tuleb trotsida. See käib teemaga kaasa. Samas, kui vaadata praegust ilma(sajab mingit ollust, teed on märjad, sooja +6kraadi ja tüütu tuul), siis on veidi tüütu ükskõik mis riietuses õues olla. Olenemata joogist, mida sisse joodudSmile
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat