Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Sounds Of Hell-tõde või väljamõeldis?
#1
Uurisin siin ,vist seda teemat siin pole.
Ühesõnaga räägitakse et siberis mingid tüübid kaevasid sügava augu maa sisse( kahjuks ei mäleta enam miks).
Ja siis sealt maapõuest kuulduvad jubedad hääled(karjed), nagu Saatan ja tema ohvrid vms.ühtki videot sellest otseselt pole kuna seal pidi väga kuum olema ja ei suudeta kaamerta alla lasta.
õõvastav..., jube!

Video:
http://www.youtube.com/watch?v=Xbrbx0ApQ...re=related


lisaks võite uurida googlest. kirjutades sinna:
"sounds of hell siberia"

Muutus: Tegin lingi korda.

[Muudetud: 16-2-09 Thorondor]
#2
Võibolla oli jutt koola poolsaarel olevast sügavamast puuraugust, sealt tuli punane sarvik välja. Siberi asja peab vene lehe pealt vaatama.
#3
Millestki pidi ju see legend tekkima. Täitsa huvitaks teaduslik seletus... kui seda üldse leidub.....
#4
See teema on juba siit läbi käinud....Pikad artiklid olid ka lehtedes.Igatahes igasugused süvapuurimised pandi määramatuks ajaks seisma peale seda kõikke.
#5
See klipp nüüd küll see Koola poolsaare oma ei ole. Antud juhul oleks nagu meelega mingeid karjeid lihtsalt lindistatud suvalt. Koola poolsaare omal on asi natuke realistlikum.
#6
Mida sellest arvata? http://englishrussia.com/?p=939&wpcf7=json
#7
Kui sinna maise tehnikaga ligi ei saa siis jääb üle arvata, et augud on tehtud mitte maise tehnikaga.
Milleks ? Tsekatakse mida Maa pinnas sisaldab....ilmselt.
#8
See video mis esimeses postituses kaasa pandi kõlas küll rohkem nagu jalgpalli matši fännid vms.
#9
Noh mina arvan, et see on lindistatud.
Mulle tundus vähemalt nii.
#10
Püha risti vägi, tule taevas appi. Hullem kui blondiinide foorum. Lugege alati kirjeldust, ennem kui midagi ütlete:

This video is only to make You think.
This Is not a Video of Hell. It is Fake.
I made this Video.. This vid was made with Volcano clips I found on the net and sound clips that I made myself using different audio clips pieced together.

1 Thessalonians 4:16
For the Lord himself shall descend from heaven with a shout, with the voice of the archangel, and with the trump of God: and the dead in Christ shall rise first.
#11
Ma lugesingi seda... Laugh Kirjutasin vaid enda arvamuse. Smile

Muutus: Õigekiri korda.

[Muudetud: 16-2-09 Thorondor]
#12
Sa arvad, et video autor valetab, et ta selle kokku monteeris?
Vaid arvad, et tegelikult on ta saanud kuskilt või ise lindistanud põrgu hääli?
Nii sa ju just ütlesid.
#13
Ei tea kas valetab, mina seda eriti küll uskuda ei taha...Sest heli tundus juba fake olevat...
#14
Lindistamise all sa mõtlesidki, et on fake? Jäi vastupidine mulje.
#15
See hääl tundus nagu oleks lindistatud kuskil kaubandus keskuses, palju müra ja kära. Aga kas just maa seest selliseid hääli tuleb? Imelik, ise kuulasin seda heli mitu korda, ja isegi väheke tõepärane.
#16
No püha jumal ma ju ütlesin eelnevalt et kaameraid ei saa sinna sisse lasta ainult häält lindistati, võibolla tõsti see pole see originaal( häälte suhtes,aga kindalti leidub ka see originaal kuskil-no ei oska öeda mina pole selle video youtubesse pand, eks).Video on mingi suvakas pandud! Video oli sinna pandud nö. kaunistamiseks.
Okei, kindlasti on nendele häältele ka loogilisem ja tõepärasem seletus kui see ,et seal elab vanakurat Laugh.
Aga kurat teab kas mis seal on ( vabandan vandumise pärast) wink Laugh .
Arvan ,et teaduslik seletus sellele on ,et mingi see kuum laava keeb seal( sest kuumust on seal oioi kui paljuLaugh) ning see liigub vastu mingit maakoore äärt, tekitab loksumise vms( pisikesed lained) ja sügavusest võib see hääl hoopis testsugusena tunduda ju.
#17
mul on sellest augupuurimisest jutustav ajaleht. mingi võrumaa leht, veneaegne. Seal mingi vana kommu räägib, et tuli mingi elukas gaasipilves ja karjus. Nad olevat ka mikri alla lasknud et kivimite liikumist kuulata, aga kuulsid karjeid ja oigeid.
Mina, ateistina mingit sellist kuradi pläma ei usu.
religioonid on ainult lollide inimmasside juhtimiseks ja valitsemiseks välja mõeldud
!
#18
Kindlasti on seda väga raske selgitada aga puhtjuhuslikult ma tunnen (kahjuks on ta tänaseks manalas) seda inimest kes veneaegses ajalehes need artiklid kirjutas.Ilmselt pidi ka tema kuskilt inspiratsiooni saama aga 99% sellest on SULASELGE VÄLJAMÕELDIS.Selle augupuurimise artikliga samast klassist oli ka teine artikkel Moskva metroo mahajäetud tunnelites elutsevatest hiigelrottidest.Ilmselt on need jutukesed pikka aega oma elu elanud ja ütlen veel ,et ilmselt sai see härra ka mõne tõuke selle pilaloo tegemiseks.Igatahes olles ise tol ajal kirglik "PARA" mõjus tõde äärmiselt kainestavalt.PS! kõik pole kuld mis hiilgab... Ah ja kui ma küsisin ,et miks ta seda tegi.Ta vastas: Inimesed on lihtsalt nii nii lollid.Ma ei osanud selle kohta tol ajal (21a olin) veel midagi tarka kosta,nüüdseka aga hakkan mõistma tema mõtteid.

[Muudetud: 4-20-2009 Vogon]
#19
Hmmm... ei tundu fake. Tõesti jube ja õõvastav, kuid kas häältele ei või olla mingisugune loogiline seletus...? Maa sees möllavad gaasid, magma, kokkupõrked, surve, liikumised ja nii edasi???
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tondiläbu: Incubus või midagi muud? Leena 458 83,351 13-02-2023, 22:53
Viimane postitus: isemaag
  Miks usute jumalasse või miks ei usu? MaRtIn 1 2,147 07-06-2007, 20:04
Viimane postitus: Celtic
  Pilt kas või kuidas Ricard 4 3,609 20-12-2006, 11:45
Viimane postitus: Celtic
  kas väljamõeldis või mitte? kriipskraaps 4 3,064 17-03-2006, 07:07
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat