Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UFO taevas
#1
Täna kell 23.10 netifoorumites surfates kuulsin väljas mingit müra. Alguses mõtlesin et tegemist on helikopteriga, sest lennukimüra ei ole nii vali, kuna lennukid sõidavad selleks liiga kõrgel. Kuna müra oli aga ebatavaliselt vali, siis läksin akna peale vaatama. Kui aknast välja vaatasin nägin enda väga suureks üllatuseks ja jahmatuseks 2 punase tulega pöörlevat objekti õhus hõljumas. Kujult ümmargune, taldrikukujuline ja eriti kiiresti ei liikunud. Natuke aeglasemalt ja palju madalamalt, kui lennuk. Sellepärast oligi ilmselt müra veidi vali, et lendas suht madalalt. Ma EI OLE joobes või midagi sellist. Ega ei saakski olla, sest ma ei kirjutaks muidu ilma vigadeta jne. Mis arvate sellest? Olete millegi sellisega kokku puutunud? Väga haige igatahes, sest enne pole millegi sellisega kokku puutunud ja ma siiamaani ei usu oma silmi, olgugi, et müra kuulis ka mu vend. Kui homme meedias kirjutatakse, et nähti ''kahtlast lendavat objekti'' vms, siis on kindel, et see oli seesama, mida mina nägin. Nüüd usun vähemalt UFO-desse...mingil määral:o

[Muudetud: 3-8-2009 Phlinx]
Vasta
#2
kindel et sa oma vennaga ei suitsetanud midagi?
Vasta
#3
Ei suitsetanud. Miks sa seda arvad, kui küsida tohib?
Vasta
#4
Huvitav ! Võiksid kirjutada kus sa elad ja kas kortermajas siis mitmendal korrusel jne.
Ma kuulsin ka eelmisel nädalal tugevat müra...midagi lendas üle minu maja...müra tundus
ebatavalisena kuna ei meenutanud ei helikopterit ega lennukit...Mina midagi aknast välja vaadates ei näinud ( pilves oli ), liigitasin ise mingi mulle tundmatu lennuvahendi hulka. Praegu igasuguseid
lennuvahendeid.
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas Aerling
Huvitav ! Võiksid kirjutada kus sa elad ja kas kortermajas siis mitmendal korrusel jne.
Ma kuulsin ka eelmisel nädalal tugevat müra...midagi lendas üle minu maja...müra tundus
ebatavalisena kuna ei meenutanud ei helikopterit ega lennukit...Mina midagi aknast välja vaadates ei näinud ( pilves oli ), liigitasin ise mingi mulle tundmatu lennuvahendi hulka. Praegu igasuguseid
lennuvahendeid.
Sarnaneb väga sellele, mida ma kogesin. Üle minu maja ei lennanud, sest suund oli natuke teine. Üle minu tänava majade lendas küll. Elan Tallinnas, Nõmmel muidu. Eramaja...
Vasta
#6
Äkki joonistad meile milline see välja nägi? On sul mõni naaber kellega hästi läbi saad ?
Uuri kas need ka midagi tähele panid...Väike kriminulka wink
Vasta
#7
Pole ennem öösel helikopterit lähedalt näinud või?
Öösel ongi sihuke tunne et ringi kujuline punaste tuledega.Effekt tekib sellest,et kopteri tiiviku
labade otsel on hõõrdumine õhuga niivõrd suur,et nad peaaegu hõõguvad.Tekibki mulje,
et tegemist on ringikujulise objektiga.Ilus vaatepilt igaljuhul-kuid kahjuks ei midagi ebamaist.
Vasta
#8
Väga huvitav, aga jah, võisid küll uurida kas naabrid ka kuulsid Smile .
Vasta
#9
Kriitika oleks selline:
Kuidas tekib "kopterimüra". Kopteri plärinast ja vilinast tekib vilin turbiini tööst ja plärin labadest, mis lõikab õhku. Et kuulda "kopterimüra" on selleks siiski kopterit vaja ja sellele aparaadile omaseid mehhanisme.
Kõige ufo-likuma välimusega Eestis lendav kopter on vast see: http://www.lennusalk.ee/cont/ES-PWA.jpg

2 punast tuld. Kas need vilkusid või põlesid ühtlaselt?
Kui pikalt vaatlus kestis?
Kui sa maja numbrit öelda ei taha, võiksid vähemalt tänava nime öelda.
Kritselda pilt. See võib ka päris palju öelda.
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas Tom
Kriitika oleks selline:
Kuidas tekib "kopterimüra". Kopteri plärinast ja vilinast tekib vilin turbiini tööst ja plärin labadest, mis lõikab õhku. Et kuulda "kopterimüra" on selleks siiski kopterit vaja ja sellele aparaadile omaseid mehhanisme.
Kõige ufo-likuma välimusega Eestis lendav kopter on vast see: http://www.lennusalk.ee/cont/ES-PWA.jpg

2 punast tuld. Kas need vilkusid või põlesid ühtlaselt?
Kui pikalt vaatlus kestis?
Kui sa maja numbrit öelda ei taha, võiksid vähemalt tänava nime öelda.
Kritselda pilt. See võib ka päris palju öelda.

"2 punase tulega pöörlevat objekti õhus hõljumas. Kujult ümmargune, taldrikukujuline" ??
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas Tom
Kriitika oleks selline:
Kuidas tekib "kopterimüra". Kopteri plärinast ja vilinast tekib vilin turbiini tööst ja plärin labadest, mis lõikab õhku. Et kuulda "kopterimüra" on selleks siiski kopterit vaja ja sellele aparaadile omaseid mehhanisme.
Kõige ufo-likuma välimusega Eestis lendav kopter on vast see: http://www.lennusalk.ee/cont/ES-PWA.jpg

2 punast tuld. Kas need vilkusid või põlesid ühtlaselt?
Kui pikalt vaatlus kestis?
Kui sa maja numbrit öelda ei taha, võiksid vähemalt tänava nime öelda.
Kritselda pilt. See võib ka päris palju öelda.
Mingit plärinat ei olnud. Eeldasin, et lihtsalt mingi õhusõidukimüra, aga kuna see oli suht vali, siis mõtlesin, et kopter, mis madalal sõidab, kuna lennukid on palju kõrgemal. Tuled põlesid ühtlaselt ja mingit vilkumist polnud. Vaatlus ei kestnud eriti pikalt, 10-15 sekundit pigem, sest nägin seda alles siis, kui see oli juba minu tänava majade lähedusse jõudmas ja lõpuks lendas vaateväljast ära ja enam ei näinud, sest majad blokeerisid vaadet.
Vasta
#12
OK. Saatsin päringu radarimeestele. Vaatab, mis vastavad. Kui ei vastata midagi tarka, siis tuleks hea meelega kohapeale ja teeks asja "ametlikuks"*.

* Ametlikuks ufo-vaatluseks Smile
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas Tom
OK. Saatsin päringu radarimeestele. Vaatab, mis vastavad. Kui ei vastata midagi tarka, siis tuleks hea meelega kohapeale ja teeks asja "ametlikuks"*.

* Ametlikuks ufo-vaatluseks Smile
Oled midagi uut teada ka saanud?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tartumaa taevas. Paavel 17 5,212 03-05-2024, 10:40
Viimane postitus: Mannu
  UFO vaatlus Lagedil 7.10.23 kell 00.57 detective 4 617 17-10-2023, 22:03
Viimane postitus: detective
  Igor Volke "UFO Raamat".. hullkeel 45 30,497 25-09-2023, 19:14
Viimane postitus: Mannu
  2017- ... aasta UFO-vaatlused ardisala 66 25,591 25-11-2021, 09:05
Viimane postitus: TTT
  Kümneid UFO laevu Keski-Eesti taeval 18.4.2020 Lynx Titan 9 3,959 17-03-2021, 22:22
Viimane postitus: vasamasa
  UFO läheduses autotulede kustumine/purunemine Lakaga lõvi 44 19,281 19-12-2019, 21:51
Viimane postitus: fenomen
  UFO ? mustdeemon 3 6,115 28-05-2018, 04:55
Viimane postitus: vasamasa
  Linnud lahkuvad...kas ka UFO-d eeromees 20 11,945 29-10-2017, 13:09
Viimane postitus: Kahvanägu
  Tundmatu objekt Eesti taevas (28.06.2016) bestkeptsecret 17 10,571 03-07-2016, 09:27
Viimane postitus: xcad
  UFO-BAASID Müstik 61 46,508 24-05-2016, 16:32
Viimane postitus: xawa

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat