•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 11
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orioni grupi maavälised tehnoloogiad ja teised salastatud pr
#76
Müstik, juba vene ajast peale on seal ringi kolatud ja keegi pole suutnud ülejäänutele näidata videomaterjale kohtumisest tulnukaga, see oli minu jutu mõte.
Mida näevad meediumid ja juhuslikult tavateadvusest välja nihkunud inimesed on iseasi, kuid keegi ei saa kelkida faktidega, et tal on video või foto Kaiu raba tulnukast.
Samas väike nihe tajumiskiiruses ja siin nad kõnnivadki mööda raba ja tegelevad taimedega.
Ja pilte tulnukatest ning väravatest nende asukohta on ka minul kuid tavateadvus näeb seal tühja raba , kiirem taju aga samasugust pilti kui Potteri filmides piltidel likkuvaid tegelasi.
Lihtsalt on piltide kaudu hea suhelda otse oma toast kui vaja.
Kuigi jah pilte seinal hoida pole kasulik, sest õhk eri tegelastest läheb liiga paksuks ja magada võib olla rahutu.
Vasta
#77
http://www.sakala.ajaleht.ee/?id=178134

VironShaman, näe mis mina täna uudistest leidsin! Kas kommenteerid?
Vasta
#78
Mis siin kommenteerida (Maa läbib Halley komeedi maha jäetud kosmilise tolmu. ) ja Orioniga pole sel teps midagi pistmist.
Palju põnevam on tõik, et ameeriklased panid oma uuele kosmosemoodulile, mida kanderakettide ja tehniliste moodulitega eri planeete mööda sõidutama hakatakse, Orioni nime.
http://www.nasa.gov/mission_pages/conste...index.html
Vasta
#79
Tsitaat:Orioniidid on oma nime saanud Orioni tähtkujult.
Kui me nimemaagiast juba räägime, siis kas keegi oskab ütelda, miks ja millal nimetet seos tekkis või tekitati?

Edit: lappisin tsitaadi vormindust.

[Muudetud: 10-21-2009 WhiteWolf]
Vasta
#80
Nimeseost on lihtne seletada, need lendtähed tulevad taevavõlvil näivalt koodist ja rehast, nähes nende sisenemispunkina atmosfäri seda tähtkuju antigi selline nimi.
Vasta
#81
Niisiis puhtalt holograafiline illusioon.
Vasta
#82
Olen ise üksikrändur ja muidugi on huvitav kaiu rabas ära käia, siis saab ka kõikke näha. Üks asi on jutud, teine see mida ise näed. Selliseid kohti on pea igal pool. Olen siin mõned kohad üles leidnud, need on muidugi pisikesed aga kõik suured nendest koosnevadki ja on omavahel seotud. Siin on isegi mõned huvitavad teelõigud, kus toimub ka midagi huvitavat. Selleks ei peagi alati kaugele minema.
Vasta
#83
www.nibiruancouncil.com kirjutab läbi Jelaila Starri (Nibiru nõukogu saadik), et kunagi loodi kaks universumi põhirassi
Feline'd ja Carianid. Esimese lõviinimeste moodi ja teised kotkasinimesed. Carianitele anti hiljem elamiseks Orioni tähtkuju planeet. Need lõid hiljem füüsilise vormi, kus olid ristatud Carianid ja sisalikud.
Tulemuseks reptiloidid

[Muudetud: 21-10-09 Thorondor]
Vasta
#84
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
.... Hiljem rääkis Tom, et käis seal seitse korda pildistamas ja Tehnoloog oli ka käinud. ....
Mina ei ole omateada Kaiu rabas käinud.
Haimre teeristis olen aga uurimas käinud,
ehk sellest eksitus...
Vasta
#85
Aga kui sinna Kaiu rabasse lähed anna teada, tuleks kah kaasa.
Vasta
#86
Lühidalt ja mälu järgi: Orioni grupp on teatud Päikesesüsteemi väliste rasside kooslus kes üritavad ka siin oma kanda kinnitada.
Vasta
#87
Minuarust ei ole koht õige, mulle meenus et värav ja koobas koos seitsme ringikujuliselt asetseva toaga leiti mujalt, sealt leitti ainult taldrik. Mägedes oli ainult labor, kus loodi ka inimest,üks paljudest.
Vasta
#88
Eks ta paras pudru on, kõik püüavad sellest veel rohkem kasu lõigata, kuigi teavad,et mäng on läbi siin. See hõlmab nii riigitegelasi kui ..... igasuguseid usuringkondi. Igasugustele kisakõridele ja udulehtede tuleb küll lõpp. Need ongi massi eksitajad, kes viivad valeinfoga inimesed kõrvale tegelikkusest. Jääme siis ootele ja vaatame mis tuleb.
Vasta
#89
Peruuga muutus asi rahvale veidi lõbusamaks, sealkandis on veel palju huvitavaid asju, kusagil seal on väga võimas energiageneraator millega võõrplaneetlased maa energiat tarbivad aga pagan ei saa enam seda linki, mis vinni hapuksminemisega kaduma läks,kätte.
Aga see raamat ise PDF kujul olemas ja siit allalaetav:
http://www.myshambhala.com/books/ufo/sun...f_Life.pdf
Vasta
#90
Peruuga seoses üks huvitav pildike, vast saate tekstist aru
[Pilt: ET_Guides.jpg]
Vasta
#91
Väga ebaratsionaalsed mõõtmed. Arengut iseloomustab see, et keha, vaimu ja hinge suhe on proportsioonis- mida suurem keha, seda väiksemad on hing ja mõistus. Seega braavo, 3 punkti meile. Vaadake dinosauruseid, väike pea, suur kere ja kõht. Ka inimine liigub sinnapoole. Hiljuti ameeriks viibides nägin 80 % inimestel kõigepealt kõhtu, siis jalgu, siis õlgu ja viimasena nägu. Sama pilt muusas ka meil -Hesburgeri ja Hambburgeri restos ja mitte ainult seal, ühelt banketilt teisele. Isegi E. Nool on kõvasti juurde võtnud. Võin kihla vedada, et üle 2.20 ta TEIVAST ENAM EI HÜPPA.
Vaadake meie lugupeetud riigikogu liikmeid või TV-satejuhte-Laar, Peeter Oja, Reiljan, Savipäts jne- kõigepeat kõht, siis veelkord kõht, jalad ja seejärel muu...
Vasta
#92
Tikub suureline jutt olema, need hiiglased võivad oma täheväravate kaudu hetkega ükskõik kus universumi osas olla, ise nimetavad neid väravaid Xendrateks
[Pilt: xendra.gif]
Оксалк сообщил Сиксто, что эта дверь света называется "ксендра" (или "зендра" - xendra) или межпространственный вход. Они используют это не только для голограмных проекций типа той, которую мы только что видели, но в основном как транспортное средство, которое обеспечивает переремещение из одного места в другое за несколько секунд. Космические корабли также используют это интересное устройство, чтобы преодолевать большие расстояния и избегать неудобств относительно разницы во времени в течение перемещения. Согласно инопланетянам есть четыре типа ворот или "ксендра". Четвертый тип обычно используется для физического перемещения. Другие являются полем энергии, которое может использоваться для различных целей, включая проекцию голографических изображений.

[Muudetud: 12-13-2009 VironShaman]
Vasta
#93
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Peruuga muutus asi rahvale veidi lõbusamaks, sealkandis on veel palju huvitavaid asju, kusagil seal on väga võimas energiageneraator, millega võõrplaneetlased Maa energiat tarbivad---,

Vat see on huvitav teave igati, mis eespool andsid!
Hiilgalsekasvu inimesed või tulnukad elasid ju muistsel ajal kõikjal Maal. Kirjutasin neist hiiglastest pikalt mitmesse teemasse....
Nüüd ehk elavad Maa all tunnelites...
Ja see, et interdimensionaalse sõiduki (?) nimetus on XENDRA, on ka huvitav.
Või kasutatakse hoopis interdimensionaalse värava sissepääsu nimetusena?
Selline nn liikumisseadeldis võib siis läbida pikki vahemaid ja kasutakse nelja tüüp ksendraid.
Neljandat tüüpi kasutatakse siis füüsiliseks liikumiseks. Teised on kasutusel energeetika valdkonnas.
Viimane lause jäi arusaamatuks:
Projektseeritakse holograafilisi pilte? Kuidas? Miks?
Vasta
#94
Heh tegu ju ussiaukudega nagu Stargates ja ussiaugu nimi Xendra, oma sõidukitega sõidetakse neisse ussiaukudesse sisse ja tullakse teisest otsast välja. Kasutada võib nelja moodi alates sellest et projekteeritakse oma hologrammi läbi ussiaugu kuni tulles ise läbi ussiagu ja transportides esemeid. Annab võimaluse teisest universumi otsast tulla täpselt õigesse aega ilma valgusaastaid arvestamata, üks teine seltskond nimetab seda ruumi lõhkumiseks selle läbimise asemel.
Kuna see raamat, mis eelpool, on välja antud seismekümnendatel siis võib arvata, et kogu ideedehunnik filmides, kus ussiauke pidi liigutakse võib nende Peruu kontaktide tagajärg olla.
Ingliskeelse raamatu link allalaadimiseks eelpool.
Ja ikkagi ei maksa unustada, et tegu reaalsete tegelastega Orioni impeeriumist, sealt kuhu lahkus peale surma Osirisena iga Egiptuse vaarao ja kelle vastaseks oli sõnn õigemini Aldebaran - Sõnni Silm. See oli alienide seltskond, kes tegutses Iraagi territooriumil ja Tiibetis. Kaks Baabüloni.

[Muudetud: 12-14-2009 VironShaman]
Vasta
#95
Stargate üks maalastele antud värav võib tegelikult olla Jänkistanis Area 51s.

[Muudetud: 12-14-2009 VironShaman]
Vasta
#96
Jälle mingi ulmefilmi pealt kohandatud teave?
Aga Peruus on palju tõeliselt huvitavat veel avastamata...ja mis avastatud, on saladus siiani...
Raamatu laadisin juba alla.
Piirkonnaga 51/S olen juba kümmekond aastat tuttav! St selle kohta kirjutatuga!
Kõik, mis aastate jooksul selle piirkonna kohta kirjutatud, on samuti vastuoluline.


[Muudetud: 14-12-2009 Müstik]
Vasta
#97
Ma võtaks ussiauku tõsiselt, sest olen äärt pidi sellise nähtusega kokku puutunud, ainuke häda kasutusel on see kui unustad koha pildi, et täpselt samasse aega ja kohta tagasi tulla. See tekitab hirmu ja ei julge minna, muidu võib vastava andega inimene augu ükskõik kuhu tekitada ja kaduda.
Muide sarnane jama on mälu kaotanud tegelastega, kes kaovad oma kodukohast ja ilmuvad suvalises kohas Maal välja ilma levadoseta ja seega ka oma mõistuseta.
Vasta
#98
Ma nimetaks neid ajaaukudeks ehk ajaportaalideks ja olen sel teemal päris palju siin kirjutanud.
Veel on olemas termin A J A S I L M U S (ingl timeloop).
Huvitavamad näited:
Itaalia ranniku lähedal Ischia saarel ilmus välja 16 aastat kadunud olnud mootorrattur Reiner. 1990 sunniti Kuuba ja Haiiti vahel mere kohal peatuma gondel, milles olevad mehed olid startinud 17.juunil 1954.
1992 maandus Caracase lennuväljal 1955.a. New Yorgist õhku tõusnus DC-4.
1992.a. 14.dets. nägid norra kalurid Põhja-Atlandil ookeanipõhjast veepinnale tõusvat Titanicut, mille pardalt vette hüpanuist õnnestus päästa 13 inimest.
P. S. Aga vaatasin otsingust, oled ka ise ajasilmusest mitmes teemas kirjutanud!

Eks ta ohtlik ole muidugi kuhugi ajasilmuse kaudu rännata!
Vasta
#99
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Ma nimetaks neid ajaaukudeks ehk ajaportaalideks ja olen sel teemal päris palju siin kirjutanud.
Veel on olemas termin A J A S I L M U S (ingl timeloop).
Huvitavamad näited:
Itaalia ranniku lähedal Ischia saarel ilmus välja 16 aastat kadunud olnud mootorrattur Reiner. 1990 sunniti Kuuba ja Haiiti vahel mere kohal peatuma gondel, milles olevad mehed olid startinud 17.juunil 1954.
1992 maandus Caracase lennuväljal 1955.a. New Yorgist õhku tõusnus DC-4.
1992.a. 14.dets. nägid norra kalurid Põhja-Atlandil ookeanipõhjast veepinnale tõusvat Titanicut, mille pardalt vette hüpanuist õnnestus päästa 13 inimest.
P. S. Aga vaatasin otsingust, oled ka ise ajasilmusest mitmes teemas kirjutanud!

Eks ta ohtlik ole muidugi kuhugi ajasilmuse kaudu rännata!

Ainuüksi sellised faktid annavad alust oletada et kõiksugu mittemaised ja maised tsivilisatsioonid on väga huvitatud meie planeedist ja võimalustest mida planeet neile ilma samalaadse keerulise teholoogia kasutamiseta pakuks.
Vasta
Ma kaldun pigem arvama, et osa tulnukliike elabki Maal iidsetest aegadest peale.
Näiteks Shambala maa-aluses kuningriigis Tiibetis või kus iganes ta siis ei asuks. Sellest ka see Tuva teema tehtud, et leida, kus võiks asuda värav (ussiauk, Tähevärav, ajasilmus või mis iganes!)Põhja-Shambalasse.
Samuti on kõik indiaani muistsete kultuuride teemad, mis teinud olen ikka ühe eesmärgiga, et kus asuvad nende Täheväravad...
Ka Vana-Egiptuses teati neid nn väravaid hästi...
Palju on teemades juttu, et üle maailma on maa-alused tunnelid, mis üksteisega seotud.
Neid esineb nii Antarktikas, Venemaal, Ameerika mõlemal mandril ja ilmselt ka Hüperboreas. Nüüd leiti ka Kuult tunnelid.
Küsimus on ainult selles, et kes seal elutsevad? Millised erinevad tulnukrassid?
Kas nad on meie suhtes head või halvad? Kas osa on Maalt lahkunud nagu räägitakse või endiselt siin, aga varjatud kujul? Kas mingitel valitsustel on nendega kokkulepped? Mis neil plaanis on? Kas teave, mis internetis üleval on tõsiselt võetav või lihtsalt inimeste eksitamiseks?
Kas Tiibetis koobastes elavad somadhi seisundis atlantid või lemuurlased ootavad uude dimensiooni minekut, et siis inimesi abistada?
Küsimusi on väga palju, aga põhiküsimus on ikka üks ja jagatud väga mitmetesse teemadesse.
Tuleb ainult seoseid leida...
Ka Maal elanud hiiglased võisid olla mingi tulnukrass. Ja meie võime olla nende järeltulijad.
Igatahes juurrasside teooria annab selleks alust.







Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 11
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat