Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Domineeriv valitsus
#26
Sinu viimases lauses peitus ka vastus. Vähemasti mina arvan nii Smile
Vasta
#27
Oh ära neid nägijaid pildivaatajaid nii võimsateks ka tee, nendegi teave sõltub pildinäitajatest aga väliskülalisi alahinnata ja primitiivseteks kujutada nagu kirjanikud teevad ei maksa.
Nemad ei mõtle nagu Levadeosed oma leivatükki nosides ja ajalugu läbi inimese kribades, kuid tundub, et inimene on ka neile söök või koht kuhu kehastuda.
Kogu jutt alles nüüd siia ilmunud alienidest on samuti jama, Orioni farmerid ei saaks inimesest isegi toituda kui nad ise ei kuuluks sama toidupüramiidi juurde. See oleks neile mürgine ja võib olla isegi tappev.
Aga järelikult peavad nad ka ise juba iidsetest aegadest alates kuuluma siia maailma samavõrd kui sinna kust nad tulid, aga see heidab juba valgust hoopis muule, bioloogiline elulaine ja tema osad peavad olema sarnased.
Vuntsid selle peale tõusevad, järelikult rändamine eri maailmade vahel on võimalik ja ellujäämine mujal samuti.
Aga millegipärast maal on täna paar usundit, mis üritavad kohe tõsiselt domineerida kasvõi selle arvelt, et hävitada looduse mitmekesisus ja sellega ka toidupüramiid mille tulemuseks peaks olema jälle kõva kokkutõmbumine liikide ja ka inimese enda tuleviku väljavaadete osas.
Kes juhib näiteks sedasama ohjeldamatult paljunevat muhameedlust, haritud naine ei sünnita üle paari lapse, neil on see ainus eluülesanne 8 kuni 10 tükki peres Euroopa maksumaksja abirahadest elatudes.
Ja paari põlvkonna järel on neid toitvad valged kadunud aga teadmised tsivilisatsiooni ülalhoidmisest, kelle pagana huvides see mäng toimub.
Vasta
#28
On ka olnud juhtumeid, kus ühes kehas eksisteerib korraga mitu erinevat isiksust.

On olemas termin kaksikisiksuse fenomen ehk mitmikisiksuse sündroom (ingl.k-s MPD)
See feomen on tuntud juba Piiblist, kus on juttu seestumise all kannatavast gerasaalasest. Ja tänapäeval on esinenud ka peale südame või kopsude siirdamist.
See tähendab, et inimese sisse on pugenud veel kellegi hing. Vahel ka kurja inimese hing. Kord käitub inimene ühtmoodi, kord teist moodi.
Üks huvitavamaid kaksikisiksuse fenomene on juhtum, kus 20. saj. elanud
Patience WORTH kirjutas 17. saj. elanud P. Currani vahendusel andekaid teoseid.
On ka tehtud salajasi katseid mitmikisiksuste loomiseks, keda saaks kasutada luure eesmärkideks. Näit. arvatakse, et kuulsale jutlustajale Billy Grahamile on programmeeritud isiksuse kahestumise sündroom.

http://www.webmd.com/mental-health/disso...y-disorder
Vasta
#29
Müstik - need "salajased katsed" on juba ammu muutunud edukaks praktikaks.
Kasuta otsinguks fraase "mind control" ja MKULTRA.
Vasta
#30
Tänud meelde tuletamast! Olen MKultrast põgusalt Mustade uuringute teemas ka ise kirjutanud.
Samuti olen maininud teemas Merivälja objekt psühhotroonikat.
MKUltra on jah salastatud uurimisüksus, mille üheks ülesandeks olevat ka arendada tulnukatega suhtlemist.
Neid kummalisi projekte on teisigi, aga kõik inglisekeelne ja pole lihtsat jaksu kõikidest materjalidest läbi närimiseks. Lisaks usun, et ega neid katsete tulemusi internetilehekülgedel ka ei kajastada, lihtsalt oletatakse, aga võin ka eksida.

http://en.wikipedia.org/wiki/Project_MKULTRA
Vasta
#31
Kuna psühhotroonsed relvad on relvad, mis tähendavad bioenergeetilist relva, mis on võimeline genereerima ja suunama psüühilisi mõjutusi (näiteks muudetakse inimesi ülitugeva närvimürgi abil zombideks), siis on see ohtlik teema ja eriti sellel teemal enam rääkida ei julge (ehkki ise tegin kunagi sellenimelise teema).
Aga kuna neid nn zombisid (nagu kõik isegi veenduda võivad!) on Eestis küllaga, siis ma ei ole nii kindel, et see kaakide kätte sattus. Ja ma ei ole ka kindel, et neid ainult üks oli. Samuti ei ole ma teadlik, mida tänapäeva laboratooriumides mõne teise sildi all tehakse. Otseseid viiteid ei ole küll anda, aga kuidas see Eesti küll sedasi kantpeadega alguses üle ujutati ja siis neid nagu muuseas Männikule ööpimeduses maha maeti? Ja kuhu nad tänaseks päevaks jäänud on? Minu jaoks oli see üks vaba Eesti esimesi kummalisi nähtusi.
Vasta
#32
Müstik - need kantpead on omaette huvitav teema. Kuna töötasin ise tollal Eriteenistuses siis oli mul võimalus paljusi asju
vaadelda nö "seestpoolt" aga ma arvan, et see pole suund millest ma tahaksin siin avalikult ja pikalt rääkida - veel.
Vasta
#33
Lahtiselt kirjutatakse kõigest ka praegu. Ei piira ega takista siin keegi kedagi.
Tulles uuesti kulla teema juurde. Arusaamatu on mullegi, et miks oli vaja tulnukrahval seal kulda kaevata ja selleks inimest kasutada. Viimane tundub olema üpris oluline.
Aga miks just jällegi Egiptus? Arusaadav, et seal kulda oli. Kuid kulda leidus Aafrika lõuna-ja muudes osades hoopis suuremal määral. Kulda oli ka Ameerika läänerannikul. Siinkohal viitan ka kullapalavikule 19. sajandil.
Kui ma ei eksi, siis film Ancient Aliens oli ühe dok-i nimi, mis sel teemal rääkis.
Vasta
#34
Kuld jaguneb 3 sorti: astraalne kuld, elementaarne kuld ja lihtsustatud/tavaline kuld.

Soovitan lugeda see teema üle:

http://para-web.org/viewthread.php?tid=1...1#pid28480
Vasta
#35
See kulla osa on jäänud ka mulle servast segaseks. Kullal (ja ka teistel metallidel) võib olla omadusi millest meie ei tea
veel midagi. See seletaks natuke asja. Samas on aga sisuliselt fakt, et (vähemalt) Lõuna Aafrikas kulda kaevati ja veel
intensiivselt ja VÄGA kauges minevikus. Kui 1970 said satelliidid vähe "tavalsiemaks" lasi LAVi valitsus teha nende abil
geoloogilisit luuret. Leiti koht mis väliste tingimuste pidi "kihisema" kullast. Saadeti kohale mehed ja kopad ning siis aga
avastati, et kuld oli juba välja kaevandatud. Dateeriti vähemalt 2 aktiivset kaevandus perioodi vähemalt 400 000 kuni
miljon aastat tagasi ja siis kuni vähemalt 5000 aastat tagasi. Allesjäänud maak oli aga nii vaene, et kaevandamist ei
tasunud alustada - pandi siis pillid kokku ja toimikud seifi ning see koht uustati. Mingi hetk vist käis isegi tollal meediast
läbi "nupp", et avastati Kuningas Salomoni kullakaevandused (neid on hiljem veel mõned korrad "avastatud" aga see
selleks), kuid hiljem sellele kinnitust ega ümberlükkamist ei järgnenud.

Ja Müstik - kuhu alla käib atomaarne kuld ?
Vasta
#36
Ma arvan, et atomaarne kuld on nn elav kuld ehk (magnetiseeritud kuld), sest Elaval kullal olevat sama võnkumine kui inimese elujõul. Kirjutasin kunagi natuke Gardneri raamatust sinna Kulla müsteeriumi teemasse.
Peaks siis sinna elementaarsesse kuuluma ehk teiste sõnadega selle kulla hulka, kus on need elemendid juures, mida Maal vähe leidub. Natuke leiab teavet mfkzt alt, kui see paraotsingusse panna.
Ma ei tea, kas foorumis on varem ORME kohta räägitud. Püüdsin otsida, aga tulid ainult "formed" välja.
Seal Gardneri raamatus on veel sedasi kirjutatud:
Tehti kindlaks, et kui aine hakab reageerima kahes dimensioonis (nagu seda tegid Hudsoni aineproovid), siis peaks see teoreetiliselt kaotama umbkaudu neli viiendikku oma gravitatsioonilisest kaalust.
See on u 44 % - täpselt nii palju, kui avastati katsetes valge pulbriga. Seega see Hudson tõestas, et ülijuhtivuse olekusse üleläinud monoatomaarse pulbri kaal moodustab ainult 56 % algkaalust.
Kuna aegruumi määrab gravitatsioon, tegi Hal Putoff järelduse, et nimetatud pulber on "eksootiline aine" ning on võimeline aegruumi koolutama.
Sel juhul aga, väitis ta, hakkab MFkzt pulber resoneerima hoopis teises diemensioonis, mille tingimustes see peaks muutuma täiesti nähtamatuks. Ja Hudson ütles, et just nii see juhtuski: kui aineproov oli kaalu kaotanud, polnud seda enam üldse näha.
Antud juhul oli jutt mitte lihtsalt sellest, et aine muutus silmale nähtamatuks, vaid et see sõna tõsises mõttes kandus üle alternatiivsele paralleeltasandile - aegruumi viiendasse dimensiooni.
See jutt on Gardneri raamatus lk.159.
Ega see mullegi kerge teema ei ole, eriti raske on seda siin selgitada.
Seda Mfkzti välja mainitakse juba Egiptuse hauakambrite raidkirjades.
1904.a. leidis W.M. Flinders ilmselt vaaraopõlvkondade alkeemiatöökoja. Ja seal ilmselt toodeti mfkzti - mõistatuslikku valget pulberkulda. Seda manustati kooniliste leivakookidena või vette puistatult. See pulber pikendas ka eluiga.
Võib-olla ei leidnud praegu seda päris õiget kohta Gardneri "Püha seaduselaeka saladusest" üles, aga igal juhul soovitan seda lugeda ka teadususksetel, sest see on tänapäeva teaduse avastustega põimunud, vaatamata sellele, et alguses juttu Moosesest, Egiptusest ja seaduselaekast.
Siin teemad ühest teisest foorumist, kus seda asja ehk selgemini selgitatud:

http://tuulepesa.zzz.ee/viewtopic.php?t=...bbbad4911f

http://tuulepesa.zzz.ee/viewtopic.php?p=...1dd6512ea2


[Muudetud: 23-2-2010 Müstik]
Vasta
#37
Jako - äkki mõni allikas ?
Vasta
#38
Tsitaat:Algselt postitas Jako
Usun, et antud tekst sobib siia teemasse.

Forcivitas – (Sõna tuleb kooslus kahest sõnast; Forestis mis tähendab sõna otseses mõttes, „Väljas“. Forestis – Forest (tõlge; mets) ja civitas – civil – (tõlge kodanik või tsiviliseeritud)
Forcivitas oli organisatsioon kelle pea ülesanne oli hoida tsivilisatsioon ja loodus tasakaalus.
Hoida impeeriumid väiksed ja koguda(/päästa) teadmisi, kunsti ja poeesiat.
Nendel ei olnud kindlat baasi, nende agendid olid laiali üle terve maa. Pole kindlat viidet kust nad tulid. Mõned arvavad, et egiptusest teised babülonist. Kolmandad aga arvavad, et nad eksisteerinud enne aja teadaolevat algust

Nende moto oli;
Ilma minevikuta, mitte keegi ei saa hinnata mis neil on ja kuhu neil on võimalik minna.

Forcivitras hävitati 3. sajandil peale krsistlust, kui opositsioon sai enda kätte Forcivitase agentide operatsiooni-struktuuri ja kuna Forcivitas hakkas kristuse „teedeehitajatele“ vastu kuna nad hävitasid süstemaatiliselt iidseid teadmisi ja rahvaid ja kuna nad nägid kuhu kristlus võib areneda. Renessansi ajal (14-17) tõusis see grupp uuesti üles mingiks ajaks kuid 18. sajandil kadus nagu tina tuhka. (nendest ei kuuldud enam kuskil midagi.)
Forcivitast kommenteeriks niipalju, et niisugune liikumine kadus 18. sajandil teadlikult ja tahtlikult põranda alla. Misasjad sel sajandil veel juhtusid...?
Tsitaat:Algselt postitas Jako
Ka kuningate liidu alguspäevad on tumedad kuid üks on selge; „Kõik ameerika presidendid ja Euroopa siniverelised kuuluvad nende ridadesse“
Ameerika presidentidega on asi enamvähem selge (Lincoln ja Kennedy, samuti Andrew Jackson olid piisavalt segaverelised, et teatud valikuid teha), kuid "siniverelised" ei olnud mitte ainult kuningasuguvõsad, vaid selleks loeti kõiki vana aadli esindajaid. VSi jutt valitsejasugude estheriseerimisest teadagi kelle poolt on täiesti õige. Kuna kõiki aadlike liine püüti teatud põhjustel kaaperdada, siis ebaõnnestumisel jäi vaid hävitamise variant. Aadlike omavahelised sõjad... nagu Rooside sõda - otsige kusagilt nende vapid välja (mul endal on nad ühes kogukas raamatus) ja vaadake.
Terve keskaeg on neid lugusid paksult täis, Rootsis notiti estheriseerimata aadlikke veel 18. sajandil. Hilisemal ajal on "valed" aadlikud vaesunud etc kahtlemata mitte juhuslikult.
Ja siiski elavad mõned neist edasi täpselt nagu muistne vanemate liin.

Huvitavat lugemist: See kuningas saatis 2. märtsil 1492. aastal Hispaaniast välja 800 000 juuti.

Siis soovitaks soojalt veel Maurice Druoni suurepärast Neetud kuningate sarja. Esimene raamat algab Philippe IV Ilusast ja Jacques de Molay'st...

P.S. Joonisin lingid alla, kuna need millegipärast siniseks ei jää...

[Muudetud: 5-3-2010 WhiteWolf]
Vasta
#39
Druoni romaanid on jah suurepärased.
Eesti keeles neid paraku ainult kolm ilmunud.
Vähemalt see esimene osa annab suurepärase pildi sellest, mida Philippe taga ajas (eks ikka Templirüütlite peidetud varandust) ja miks ta templirüütlite suurmeistri de Molay tuleriidale saatis (eks ikka vihaga, kuna varandust ei leitud ja osa templirüütleidki putku panid).
Aga see selleks.
Ise tegelesin just paar päeva tagasi Rene d´Anjouga (1408-1480). See isik oli Euroopa kultuuri silmapaistvaid figuure, kel oli palju tiitleid, sh Anjou hertzog, Lorraine krahv, Jeruusalemma kuningas. Kuulus Anjou krahvidest põlvenevasse kuningdünastiasse, kelle esindajad valitsesid Jeruusalemmas 1131-86, 1265-1442, Sitsiilias 1266-82, Ungaris 1308-1387 ja Poolas 1370-86.
1439 asutas oma ordu, mida tuntakse Liiliaordu nime all.

http://en.wikipedia.org/wiki/Ren%C3%A9_of_Anjou

Muuseas, arvatakse ka, et ta oli a-il 1418-1480 üks Siioni Ühenduse suurmeistreid.
Vasta
#40
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Druoni romaanid on jah suurepärased.
Eesti keeles neid paraku ainult kolm ilmunud.
Viis ikka: http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/sari?641
Ta on kirjutanud veel täiskasvanutele muinasjutu lastest ja lastele muinasjutu täiskasvanutest. Ka huvitav lugemine, eriti kuna selline 1976. aastal ilmus... aga tsensor ei jaganud vist ära.

P.S. Nende liiliatega on nii nagu on. Igale oma sümbol.

P.P.S. Miks lingid siniseks ei jää? Mõnes teemas jäävad ja mõnes ei jää - vahepeal välja pole loginud.

P.P.P.S. Joonisin lingid alla...

[Muudetud: 5-3-2010 WhiteWolf]

[Muudetud: 5-3-2010 WhiteWolf]
Vasta
#41
Vat neid muinasjutte ei ole sattunud lugema ja tegelikult olen ainult "Raudset kuningat" lugenud - ja sealt see Templirüütlite huvi edenema hakkas - mida siin foorumiski aeg-ajalt olen jutustanud.
Kahju, et see kirjanik elemisel aastal suri.
Aga liiliate sümboolika on palju huvitavam, kui ma varem arvasin ja ulatub kenasti meie päevini välja. Tänaseni eksisteerib suure saladuskatte all Liiliaordu.
Wikis seda küll mainitud ei ole. See tähendab, et eksisteerib. Ja selle ordu moodustas Rene koos Šoti kuningatega ja Cosimo dé Medici ja ühe Montgomery suguvõsa liikmega. Paavst Sixtus IV keelas ordu 1478.a. ära ja uuesti hakkas ordu tegutsema 1556.
1862-1875 oli ordu suurmeister Louis Napoleon.
Sümboleid on jah palju, aga see ju ikkagi kuninglik valitsejate sümbol (ka tänapäeval) ja seda sümbolit tähele pannes, võib nii mõndagi märgata, mis muidu ehk kahe silma vahele jääks.
Ajalooliselt on liiliat kasutatud siis nii:
http://en.wikipedia.org/wiki/Fleur-de-lis#Royal_symbol

Teemasse domineeriv valitsus sobib ehk päris hästi. Aga ega mina ka tea, mis selle domineeriva valitsuse all siin silmas peetakse.
Vasta
#42
Eks meie kõigi tee saab kord käidud.
Aga loe teised ka läbi.

Liilia läheb sinna merovingide auku, sellepärast ulatubki (avalikult) meie päevini välja.
Peale merovingide on teisi valitsejaid ka olnud.
Vasta
#43
On jah terve rodu neid põnevusromaane ilmunud.
Aga selles Anjou suguvõsas on ka üks Aragoni kuningas.
Eks see Hispaania ajalugu on üks keeruline värk ju alati olnud, kuna seal oli isalmi ülemvõim jne.
Nojah, aga karoliinid said oma nime Karl Suure järgi ja mina küll aru ei saa miks Düreri maalil Karl Suure pildil liiliat on kasutatud?
Või mis dünastiat sa õigupoolest silmas pead?
Minu arvates on see liiliasümbol palju, palju varem, kui merovingide dünastia.
Selles eilses videos, mille Illuminaatide sümbolismi teemasse panin hakkab see asi peale juba anunnakkidega sumeri tavlitel.
Lugesin wikist just, et 751. aastal kukutas karoling Pippin Lühike Childerichi troonilt ja võttis Rooma Paavsti abiga ametliku võimu.
Vat edasi on see valitsejate värk juba minu jaoks sassis.


[Muudetud: 6-3-2010 Müstik]
Vasta
#44
Karolingid contra merovingid...

No uuri, kes see Dürer oli... ega maalil ei pruugi tegelikkusega midagi pistmist olla... võtan õige kätte ja joonistan pildi Kennedyst, panen sinna svastika juurde... ok... ok... ma ei tee seda Bleh

Aga mis siis, kui teeksin ja mingid etnograafid mitme sajandi pärast leiaksid selle!

Sümbolid ongi kõik igivanad... lihtsalt see, kes neid parasjagu kasutab, räägib endast teinekord väga palju. Mõned näiteks ei kasuta enda määratlemisel üldse mingeid sümboleid. Nad saavad oma jõu ilma sümboliteta.
Vasta
#45
Jah, mul kodus kolm sümbolite raamatut ja ikka aeg-ajalt uurin neid.
Vasta
#46
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf

Sümbolid ongi kõik igivanad... lihtsalt see, kes neid parasjagu kasutab, räägib endast teinekord väga palju. Mõned näiteks ei kasuta enda määratlemisel üldse mingeid sümboleid. Nad saavad oma jõu ilma sümboliteta.


Kasutamine ja eksponeerimine - loodan, et saad aru vihjest. Pealegi - sümbolit saab eksponeerida nii, et ainult üksikud saavad aru kus on uba.

Lisaks - soovitan vaadata sobib teemasse: http://www.imdb.com/title/tt0353357/
Vasta
#47
Nõustun. Samas on siiski võimalik mitte kasutada. Paraku see eeldab midagi...
Vasta
#48
Kordan - alati kasutatakse aga alati ei nähta kasutamist.
Vasta
#49
Palju pilte ja palju sümboleid.
http://romeartlover.tripod.com/Delphi2.html
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat