Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jube lugu
#1
Minuga on juhtunud ka palju juhtumeid vaimudega, räägin kohe ühe loo ära.

Läksin kord suvel oma ühe sõbraga ühte mingi väga vana sõjameeste majja ja niisama olime seal ja hakkas pimedaks minema ja me arvasime et peaks ära minema aga siis kuulsime mingiseid imelike hääle, nagu miski kisendas ja karjus. Siis jäime me sõpradega kohe seisma ja olime nagu põranda külge liimitud ,ei saanud liigutada ja ei saanud häältki teha.Kui me lõpuks hakkasime jooksma 3-ndast korrusest treppist alla (maja oli 3 korruseline),nägime me mingist toast kedagi ja ma ei usu et see keegi oli mingi kodutu või mingi narkar või joodik,sest me käisime kõik toad enne läbi ja me polnud kuulnud kuidas keegi oleks majas käinud ,niiet rohkem usutav et oli vaim .ma täpselt ei näinud nägu aga nägin et ta oli mingi erilist hallikat värvi ja oli ühe jala peal.Õnneks minul sõpradega õnnestus sealt põgeneda ,aga uudishimu pärast läksime me koos tagasi järgmisel õhtul ja vaatasime kõik toad läbi igal korrusel kuid kedagi polnud ja keegi ei karjunud, suht imelik.Siis läksime kuidagi katuselt läbi ja hakkasime tagasi minema ja olime väljupääsu juures ja olime väljunud kui äkki nägin ma selle maja sissepääsu/väljapääsu juures keldriust,mille me tegime lahti ja kuhu me kohe sisse läksimegi.Edasi olid mingid kambrid ja kõik oli hirmus ja pime ning oli keldri lõppus paar tooli ,mis seisid laua ümber. Me hakkasime nende peale istuma kuid kuulsime samme nagu oleks keegi toolidest üles tõusnud ja jooksma hakkanud ,mille me panime nii plehkat kuidas ainult saime.Kui me olime juba väljapääsu juures vaatasin ma viimaks sinna tagasi ja nägin imelikke kujutisi.Sellest ajast pole ma sinna oma sõbraga käinud.
Angry
Väga hitmuäratav oli...
#2
Imelik lugu... alguses läksid nagu ühe oma sõbraga sinna majja aga pärast juba olid sõpradega?
Ma ei geti naguLaugh
Huvitav lugu muidu, kus see maja asub?
#3

Tsitaat:ma ei usu et see keegi oli mingi kodutu või mingi narkar või joodik,sest me käisime kõik toad enne läbi ja me polnud kuulnud kuidas keegi oleks majas käinud ,niiet rohkem usutav et oli vaim

Minuarust pole vaimu olemasolu kunagi usutavam antud juhul, kui näiteks võis see mõni muu uudishimulik või tõesti "kerjus" olla...joostes ja tugeva hirmu all saadud kujutised ei ole eriti usaldusväärsed...järgmine kord võta aeg maha, uuri paika ja inimesi keda kohtad ning alles siis otsuta, kas tegemist on vaimuga...
#4
Mr.Creepyle

jah tegelt läksid mul sõnad valesti ,ma oli seal ainult ühe sõbraga.
maja asub järva kandis
#5
Uuri kuskilt, kes sinna surnud on, ja kui paljud?
Huvitav, miks ehitatakse "sõjameeste" maju?
On sellel majal siis mingi otstarve ,miks seee just sõjameeste maja on?
Räägi lähemalt mis seal majas oli- oli see nagu tavalise sisustusega maja, et nagu midagi silmapaistvat ei olnud, mis selle maja eriliseks või selliseks "kummitavaks"teeks?
Oli seal üldse sisustus alles?
Kui vana see oli üleüldiselt?
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  See oli tegelikult jube õudne triinuts 15 4,921 20-04-2006, 13:32
Viimane postitus: Celtic
  Jube lugu vetsus gerli182 19 6,696 26-03-2006, 16:52
Viimane postitus: Celtic
  uskumatu lugu triinuts 4 2,516 20-02-2006, 22:00
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat