Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hetkeline piiratud omadustega magnetväli?
Autor Sõnum
hiidlane Eemal
vol.4

12-05-2004 21:36
Postitus: #1
Hetkeline piiratud omadustega magnetväli?
Nii sai natukene staadionil viibitud mingi paar tundi tagasi, nüüd siis asja juurde, et läksime kahekesi ühega staadionile niisama igast värki tegema, mida seal ikka tehakse.....aga mõlemad läksime rattaga, ratta jätsime aia äärde ja nagu kombeks, siis igaks juhuks ikka spidomeeter küljest ära, siis tõukasime kuuli, kus ma võtsin jaki ära, kuhu sisse jäi spidomeeter ning edasi läksime oda viskama, aga jakk jäi mul sinna, teine pani oma jaki aga oda viskamise juures maha, kuhu tema oli oma spidomeetri pannud.......siis sai oda visatud, ta hakkas oma asju seal jaki taskus sättima ja näe imet spidomeeter on järsku nulli läinud, et uuesti pead sisestama kõik ratta mõõdud jne, et hakkaks uuesti toimuma...... me siis arutlesime niisama, et miks ta niisama siis nii läks, ma arvasin, et spits ise selline vilets jne.......aga kui ma võtsin oma jaki ning läksime rataste juurde võtsin mina oma taskust spidomeetri välja, et seda rattale panna, aga samuti oli minu oma nulli läinudSad.....?

Et point on see, mõlemal patareid korras, täis, siiamaani pole midagi sellist olnud, erinevad spidometrid ka, aga et kuidas mõlemad läksid järsku staadionil nulli korraga?

Ja piiratud sellepärast, et ma võtsin kohe mobiili välja, et ega sellega pole midagi juhtunud ja tema samuti, aga need töötasid ilusasti?

Et millest võis selline asi olla tingitud?

Ja et hetkeline, et ma sätin oma spidomeetri korda ja lähen homme jälle sinna ja kui siis kah nulli läheb siis on tõesti midagi väga korrast ära???

uus algus
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tutanhamon
Veteran

13-05-2004 10:17
Postitus: #2

Ma päris täpselt nende spidokate süsteemi ei tunne, aga kas on võimalik ka midagi taolist, et kui ta ratta pealt eemaldada ning teatud aeg hoida eemal, et ta siis ennast restardib?

Muidu teine variant on tõesti magnetjõud. Magnetjõud tekib ka näiteks kahe metallkeha põrkumisel, näiteks kui keegi kuuli pillas kogemata oda peale, siis ilmselt oda otsas tekkis õrn magnetjõud ning kui ta oli piisavalt spidoka läheduses, siis võis ta ka ära nullida. Äkki katsud leida mingisuguse aparaadi, millega saab magneetilist jõudu mõõta. Äkki on selle staadioni all näiteks kunagi mingi meteoriit langenud vms.

(mõtted väga seinast seina Smile)

http://en.wikipedia.org/wiki/Truth
hiidlane Eemal
vol.4

13-05-2004 11:53
Postitus: #3

meteoriitLaugh ma elangi muide meteoriidi kraatris, terve Kärdla on meteoriidi kraaterBleh
Aga et restartimise poole pealt, ma tean mida sa mõtled, et kui peal ei ole, siis teatud aja jooksul lähevad kõik nulli, aga välja arvatud kogu distants jääb ikkagi, aga meil oli ikka täielik reset, et kõik rattaümbermõõdud tuli uuesti sisestada...
aga et siis näiteks selle kuuli ja odaga, et siis kaks korda pidi nii juhtuma kahes erinevas kohas erinevate asjadega? Igatahes suur kokkusattumus on see küll, täna õhtu poole lähen üritan spidoka seal uuesti siis restarti panna.....

uus algus
z3r0 c001
Vana kala

13-05-2004 14:18
Postitus: #4

Ma pakux ise kah magnet jõu sest on võimalik ju raudesemega muuta näitex kompassi suundasid !
vb suutis see kkuidagi ka sinu spidoka ära nullida.

[Teadet on muutnud 13-5-2004 postitaja z3r0 c001]
freewingonboard
Tavaliige

13-05-2004 14:22
Postitus: #5

Äkki olid teil mõlemal mingid väikesed taskud või asju täis, et mõlemad nupud olid alla surutud aga seda, et teil mõlemal see mjuhtus - juhus, kui välja arvata see magnetlaine värk...
Celtic
ja sina pead kandma maailma

13-05-2004 14:29
Postitus: #6

tuleks asjale hakata lähenema loogiliselt ehk siis esimene küsimus oleks:

a. kas spidokas nullib ennast kui patareid korra välja võtta?
alri
Tavaliige

13-05-2004 14:37
Postitus: #7

Tsitaat:Esialgne postitaja celtic

Kui see oli ratta spidomeeter siis ta teeb seda. olen veendunud selles 90% ulatuses.
freewingonboard
Tavaliige

13-05-2004 14:49
Postitus: #8

Tsitaat:Esialgne postitaja alri
Tsitaat:Esialgne postitaja celtic

Kui see oli ratta spidomeeter siis ta teeb seda. olen veendunud selles 90% ulatuses.
Mina olen veendunud 100%, sest ntx ma töötan rattapoes, kus mina tegelen just spidokate ja muude lisadega.
Celtic

13-05-2004 14:53
Postitus: #9

sel juhul tuleks kontrollida kas keegi lihtsalt ei pullinud ning patarei lahti ei läinud / eemaldatud korraks.

kui seda EI JUHTUNUD siis tuleks asuda järgmise punkti juurde:

b. milline on võimalus et spidokas satub ajutisse lühisesse?

ja noh... üleüldse ei mõista ma miks oli vaja neid ratta küljest üldse ära kiskuda...
freewingonboard
Tavaliige

13-05-2004 15:00
Postitus: #10

See võimalus, et spidokas ajutisese lühisesse satub on väike kuigi oleneb suuresti spidoka - justnimelt hinnast. Üle 300.- spidokad sellist pulli ei tohiks mingil juhul teha kuid odavamatega võib väga tihti igasugust pulli ette tulla. Ahjaa, kui külm ilm oli? Külmaga võivad neil ka häired tekkida Bleh
Ratta küljest kiskusi nad selleks ära, et keegi neid tuuri ei paneks ma arvan...
Celtic

13-05-2004 15:17
Postitus: #11

ma usun et üleeile päris külm ikka ei olnud... kella 8 paiku õhtul... ütleks nii umbes 13 kraadi või seal kandis.

ootan siis tänase katsetuse tulemused ära...
hiidlane Eemal
vol.4

13-05-2004 15:58
Postitus: #12

to: z3r0 c001

noo, aga meil olid mõlemal spidomeetrid erinevates kohtades aga mõlemil juhtus nii?

to: freewingonboard

see, et mõlemal juu siis oli juhus,, tema taskut ma ei tea, aga minul polnud selles taskus midagi peale spidomeetri ja ühe paberi........täpselt sellepärast kiskusime jah, alati kisun ma selle ära......sooja oli kuskil 13-15, spidokad on vastavalt: bc800(360.-) ning teine oli vist bc600...

to: celtic

keegi ei saanud pullida, kuna me olime vist ainukesed seal sel ajal... võibolla keegi kohmitses kusagil veel, aga jakid kus spidokad olid, olid nähtavad koguaeg ja keegi ei käinud seal.......

käisin staadionil ära, midagi pole täna juhtunudSad, kõik korras, enam-vähem kõik need kohad käsin, kus eile.....

enda spidomeetrist veel, et patarei on täis, ise on see aasta vana ja esimest korda üldse juhtus selline asi ning tavaliselt on mul ta taskus, kus on igast sodi, telefon, igast muud sellised metallist sodid, võtmed jne:o Et väga imelik, et ta eile ära lihtsalt keeras ning samuti selle teise oma......

uus algus
freewingonboard
Tavaliige

13-05-2004 16:10
Postitus: #13

Metallist sodid? Äkki ka mõni magnet ja siis te võibolla olite oma taskutega mingi hetk nii lähestikku(asi kisub kahtlaseks) Laugh ja mõlemad spidolad ning see magnet ühes taskus reageerisid omavahel...?
hiidlane Eemal
vol.4

13-05-2004 16:58
Postitus: #14

Tsitaat:Esialgne postitaja freewingonboard
Metallist sodid? Äkki ka mõni magnet ja siis te võibolla olite oma taskutega mingi hetk nii lähestikku(asi kisub kahtlaseks) Laugh ja mõlemad spidolad ning see magnet ühes taskus reageerisid omavahel...?

ei ma räägin, et tavaliselt on nii, aga seekord oli mul taskus ainult spidomeeter ja täiesti tavaline hästi kokku volditud a4Bleh

lähen üsna pea ja käin veelkord spidomeetriga terve staadoni läbi ning selle teise, kellega koos olin, võtan kah kaasa tema spidomeetriga......ma ikka väga tahaks, et need jälle nulli läheksidBleh

[Teadet on muutnud 13-5-2004 postitaja hiidlane]

uus algus
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog