Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uurimisgruppide hooaja avamine 09
#26
Mul on ema samal nädalavahetusel synnipäev. Vb tulen korra ja ytlen tere, kuna elan seal sama metsaservas aga kas ma pean selle eest maksma ka v?
Vasta
#27
Ma arvan, et osalustasu peaksid ikka need maksma, kes seal ööbivad ja kolm päeva kohal on.
Vasta
#28
Tsitaat:Algselt postitas PiziIngliito
Ma arvan, et osalustasu peaksid ikka need maksma, kes seal ööbivad ja kolm päeva kohal on.
Ülejäänutele jääb siis südametunnistuse arvele?
Vasta
#29
Aga miks see üldse "mitteametlik" on? Ma mäletan, et minu esimene ilmumine mingisugusele kokkutulekule oli samuti märtsi kuus ja .... 2 aastat tagasi. Tol korral öeldi selle kohta "para-kevad".

[Muudetud: 3-3-2009 Tom]
Vasta
#30
Mitteametlik on ta seetõttu, et sina seda orgunnid.
Kui mina orgunniks, siis...
Vasta
#31
Noh, pangem siis esialgu mind kah kirja. Hetkeseisuga on mul see nädalavahetus vaba.

Ettekande üle ma veel mõtlen - tulen niisama kõiki lõbustama ja lolli mängima. ; )
Vasta
#32

Tsitaat:Algselt postitas Tehnoloog
Saeveskis olen mitmeid kordi olnud, Vanapaganas aga üldse veel mitte.
Plaanin samuti läbi astuda. Mulle jääb koht ka küllaltki kodu lähedale,
seepärast öömajakohale ei pretendeeri. Mida huvitavat kaasa võtta?

Võiksid võtta selle uraaniumi pulga kindlasti kaasa. Teeks mõned katsed - kas näiteks suudab ka mõne teise objekti radiatsiooni nakatada, kui paar päeva koos sellega on ja näiteks kuidas mõni putuklane elab üle sellega ühes purgis olemise. Järgmine samm on inimkatsed.

[Muudetud: 3-3-2009 Tom]

[Muudetud: 4-3-2009 Tom]
Vasta
#33
Tsitaat:Algselt postitas Tom Võiksid võtta selle uraaniumi pulga kindlasti kaasa. Teeks mõned katsed. /.../

Ooh, härra Geiger-Müller tuleb ka? Siis peab kohe kindlasti tulema. Kas ta meile oma seiklustest räägib ka? Ma ostsin muide iPodi, ta tahab ka seiklustest rääkida, mh! Sellest saabki mu ettekande teema, ma arvan.

Tegelikkuses ma veel mõtlen - teen teile meediamonitooringu: vaadatuimad saated jaanuaris ja veebruaris nt. Bleh

Vasta
#34
Tsitaat:Algselt postitas InDemand

Ooh, härra Geiger-Müller tuleb ka? ....
Kui tuleks kaks Saksa füüsikust härrat teispoolsusest,
Johannes (Hans) Wilhelm Geiger ja Walther Müller,
saaks põnev ja parajalt "para" olema meil...

Vahelugemiseks:
http://www.chemcool.com/biography/geiger.htm
http://en.wikipedia.org/wiki/Hans_Geiger

http://en.wikipedia.org/wiki/Walther_M%C3%BCller

Seda tehnilist poolt ka, kui kedagi huvitab:
http://en.wikipedia.org/wiki/Geiger_counter
http://en.wikipedia.org/wiki/Geiger-M%C3%BCller_tube

See-suur-et, radiatsiooniga inimkatsetele me ei lähe,
tahtsin öelda.
Vasta
#35
Mitteametlik on sellepärast, et sa selle niimoodi pealkirjastasid. Seda tegid ilmselt sellepärast, et see ei jälgi 3 kuulist rütmi. Või on selline kaval mõte, et lähed lihtsalt ise metsaonni ja kutsud teised ka, samas kui ise korraldad, siis saad ise reeglid teha. Kui Celtic orgunniks, siis oleks see celticu kokkusaamine.
Igaüks, kes tahab võib üritusi orgunnida, peaasi, et üldkokkutulekud vastavad üldsuse soovidele (piisavalt vaba olemist ja joomist näiteks).

Kui ma tahan siis võin teha parateemalise kokkusaamise, kuhu kutsun oma sugulased ja tuttavad ja nädal enne mainin muuseas, et paraveeblased võivad ka tulla kui tahavad, ja selles poleks ka midagi halba.

Natuke üldkokkutulekute koormat muudele kokkusaamistele nihutada pole ka paha. Varsti ei mahu 70 inimest ei nelijärvele ega ühtegi metsamajja ära muidu.
Vasta
#36
Tsitaat:Algselt postitas Thorondor Varsti ei mahu 70 inimest ei nelijärvele ega ühtegi metsamajja ära muidu.


Vaja on raiume Nelijärve metsa lagendikud suuremaks (hyes)

Jään nüüd alandlikult ootama üdini "roheliste" kivirahet minu suunas Bleh

Peaks äkki kaaluma võimalust mõne suurema metsaonni leidma või lükkama 2 kokku ?
Vasta
#37
Heal juhul saan ka sinna tulla, ninu jaoks uus koht. Kõik sõltub minujaoks ilmast.
Vasta
#38
Tsitaat:Algselt postitas Thorondor
Mitteametlik on sellepärast, et sa selle niimoodi pealkirjastasid. Seda tegid ilmselt sellepärast, et see ei jälgi 3 kuulist rütmi. Või on selline kaval mõte, et lähed lihtsalt ise metsaonni ja kutsud teised ka, samas kui ise korraldad, siis saad ise reeglid teha. Kui Celtic orgunniks, siis oleks see celticu kokkusaamine.
Igaüks, kes tahab võib üritusi orgunnida, peaasi, et üldkokkutulekud vastavad üldsuse soovidele (piisavalt vaba olemist ja joomist näiteks).

Kui ma tahan siis võin teha parateemalise kokkusaamise, kuhu kutsun oma sugulased ja tuttavad ja nädal enne mainin muuseas, et paraveeblased võivad ka tulla kui tahavad, ja selles poleks ka midagi halba.

Siis on vist parem, kui üritus oma identiteediga läheks "uurimisgruppide" alla ja ürituse nimeks saagu "Uurimisgruppide hooaja avamine 09". Paraad ja värgid.

[Muudetud: 4-3-2009 Tom]
Vasta
#39
Tsitaat:[i]


Siis on vist parem, kui üritus oma identiteediga läheks "uurimisgruppide" alla ja ürituse nimeks saagu "Uurimisgruppide hooaja avamine 09". Paraad ja värgid.


K6ik paraadile!!Laugh

Miks ma kysimärgiga olen? Öömaja ma kyll ei soovi aga kohale tulen kyllSmile

[Muudetud: 04-02-2007 Iiris]
Vasta
#40
Saan ilmselt pakkuda nelja kohta Tartust.
Kaks kohta kinni juba, kaks veel vabad.
PS. Ise kavatsen lahkuda pühapäeva varajastel hommikutundidel, sellega peab arvestama.


[Muudetud: 5-3-2009 Metavo]

[Muudetud: 6-3-2009 Metavo]
Vasta
#41
Oot ma nüüd ei saa àru, kuidasmoodi see maksmine käib, kas kohapeal sulas?

Ja mis seis söömispoolega on, kas tuleb seljakott konserve täis laduda või on seal ligidal miskised võimalused?

Vasta
#42
No mingit restorani sealt ilmselt ei leia, koht on täitsa metsa sees ja lähimad elumajad kusagil 6 km kaugusel, ma ei tea isegi kas seal keegi elab või mitte.

Minu poolest võiks tõesti igaüks oma söömise eest vastutada, viimati seal ainult pliiti ei olnud, sellega peab arvestama. Vee keetmise osas saaksin aidata kui keegi hätta jääbwink
Vasta
#43
Maksmine kohapeal sulas.
Tänu ulatuslikele renoveerimistöödele peaks seal nüüd ka pliit(lisaks kaminale) olema ja ka sooja peaks hästi hoidma. Sellele vaatamata võiks lisaks magamiskotile ka magamisalus kaasas olla.

Toidu vajaduse rahuldab igaüks ise. Kui just keegi ei taha viineripirukaid või kringlit jagamiseks kaasa võtta Smile Läheduses asustust (ja poodi) ei ole.

[Muudetud: 5-3-2009 Tom]
Vasta
#44
Tsitaat:Algselt postitas Metavo
No mingit restorani sealt ilmselt ei leia, koht on täitsa metsa sees ja lähimad elumajad kusagil 6 km kaugusel, ma ei tea isegi kas seal keegi elab või mitte.

Minu poolest võiks tõesti igaüks oma söömise eest vastutada, viimati seal ainult pliiti ei olnud, sellega peab arvestama. Vee keetmise osas saaksin aidata kui keegi hätta jääbwink

Mina elan kõige lähemal vistLaugh Minu juurest on 4km Saeveskini, jala minnes aga ma ei tea palju sealt Vanapagana omani on aga sealt on jalgsi saadud käia küll.
Vasta
#45
Olen ka tulemas, arvatavasti koos Tehnoloogiga. Täpsema tuleku aja, st. kas reedel või laupäeval, panen võimalikult varsti paika, tahaks teid juba üksord oma siladega ka näha. wink
Vasta
#46
Tsitaat:Algselt postitas drix
Kui veel kohti on lööks ka meeleldi kaasa?Transporti pole, kuidas sinna pääseks?

Tänud
Oleneb totaalselt sinu elukohast.
Vasta
#47
Tsitaat:Algselt postitas drix
Kui veel kohti on lööks ka meeleldi kaasa?Transporti pole, kuidas sinna pääseks?
Tänud

Drix, kas viitsiksid veidi kergemeelsetele (näiteks nagu mina Laugh) teha ettekande "olukorrast maailmas" või sellest mehest, kes on kõik need majandussündmused ette ennustanud?
Kui ma ei eksi, siis peaks ka üks meie majandusteadlane kohale ilmuma - saate diskuteerida.

Autokoha peaks Tallinna poolt ikka leidma. Näiteks kui sobib, siis minu omas.
Vasta
#48
Kas mina ka sinu autosse mahun veel Tom ? Sick
Vasta
#49
Aerling, mahud. Üks inime' mahub veel, kui dirx just 200 kilone pole Smile.
Vasta
#50
Tsitaat:Algselt postitas drix
200kg pole küll aga 200cm-e, Tom ega su auto Fiat 127 poleBleh?

Siis tuleb saag kaasa võtta. No et küttepuid saagida.

Mu autu on tollest lausa 2,543308 korda suurem Smile Saab hakkama.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uurimisgruppide tehnika Olion 19 25,296 07-10-2009, 22:28
Viimane postitus: VironShaman
  Uus foorum: Uurimisgruppide tegevus Tutanhamon 0 2,733 19-11-2007, 18:11
Viimane postitus: Tutanhamon

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat