Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uurimisgruppide hooaja avamine 09
#51
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Vaja on raiume Nelijärve metsa lagendikud suuremaks (hyes)

Jään nüüd alandlikult ootama üdini "roheliste" kivirahet minu suunas Bleh

Peaks äkki kaaluma võimalust mõne suurema metsaonni leidma või lükkama 2 kokku ?

Lootke jah, et ma te provokatsioonidele allun.... : P
Exu rahustamiseks võin ju ühe väikse bretšatükikese nipsuga teele saata...

Mis puutub suuremasse platsi, siis me Thoriga oleme juba mitu aastat pakkunud välja võimalust minna 7 kilti edasi Valgehobusemäe jalamile, kus on oluliselt suurem telkimisplats (kusjuures isegi ametlikum ja lõkkekohaga) koos karjäärijärvega. Siiani pole eriti keegi vedu võtnud, kuna puhkekeskuse öine tümakas ja hilishommikune seljankavõimalus on vist liialt armsad... Reaalsusele järele andes, tuleb ühel hetkel nii või teisiti mujale kolida. Pealegi, 7 kilti on kõnnitav ning autoga paar otsa rongijaama teha ei tapa ka kedagi, suur enamus tuleb niikuinii autodega ning Valgehobuse mäe juurde mahub neidki hulgim. Vähemalt mahtus, siis kui ma paar aastat tagasi seal käisin...

[Muudetud: 6-3-2009 elis]
Vasta
#52
Minu autos siis kohad kinni juba, tulevad:
Elis, Hiidlane, Metavo, Nightspirit ja Thorondor

Elis, see suvi teeme siis hääletuse suve kokkutuleku osas.

[Muudetud: 8-3-2009 Metavo]
Vasta
#53
Tere,
Tuletan kõigile meelde, et kohapeal on kõigil suurepärane võimalus sümboolse rahasummaga toetada uurimisgruppide vahendite ostmist.
Spetsiifilistest aparaatidest kuulub hetkel varustusse radioaktiivsus detektor ja kohe-kohe oleme soetamas kvaliteetset ja väga tundlikku elektromagnetvälja detektorit ( Trifield Natural EMF Meter ).

Kes kohale ei tule, kuid tahaks siiski toetada para-web stiilis uurimisi, siis:

MTÜ Para-web
221043133331 Swedbank

Smile

-------------------------
PS. umbes-täpselt arvutatuna arvestades, et kohale jõuab 15 ööbivat inimest, kellest 5 on üks öö ja 10 2ööd, siis teeme osalustasuks :

2ööd - 75.- krooni
1öö - 50.- krooni

Kui oluliselt vähem inimesi, siis hinnad muutuvad. Kui rohkem, annetatakse ülejääv raha MTÜ-le.

[Muudetud: 13-3-2009 Tom]
Vasta
#54
Meid Nazziga võib ka kirja panna, jõuame laupäeva hommikul.
Luna võtame ka kaasa, loodan, et kellelgi selle vastu midagi pole.
Vasta
#55
Hei,
Tallinnast minejad, kogunegem Sikupilli reedel kell 16.00 paiku. Shoplemine ja asjatamine.
Kaks autot peaks olema minemas, milles kokku veel 2 vaba kohta.


PS: Kõik, kes ettekannet ei tee, võiksid kringlit, pirukat või midagi muud ühiskondlik-kasulikku tuua/teha Bleh




[Muudetud: 16-3-2009 Tom]
Vasta
#56
Kahjuks pean ütlema et pean reede õhtu Pärnu põrutama ja naasen sealt alles laupäeva õhtuks niiet arvatavasti ei tule või kui siis laupäeva õhtul. Oleneb kui väsinud ma olen. Pealegi pean tõdema, et sinnasõit valmistab mulle kannatusi kuna mul suverehvid all ja eile sealkandis käies jäin ma 7 korda kinni ja ühe korra sõitsin korralikult teelt välja. Niiet ma pean veel tõsiselt kaaluda kas tahan 16 kilomeetrit kaks tundi läbidaLaugh
Vasta
#57
Ma saaksin osta üht ülihead kringlit AGA. See maksab raha (loogiliselt võttes). Kas oleks mõtet? Ma peaks ta vähemalt 2 päeva ette ära tellima.
Vasta
#58
Kingel -kringel on tellimisel. Tegelt isegi 2. Et raha kogub Tommipoiss. ca 5 krooni tuleb juurde iga inimese pealt. Umbes.
Vasta
#59
Täna nägin unes :

http://goanimate.com/go/movie/0hCYNDGWw8...Mp27jClnPw
Vasta
#60
Päris hull unenägu, võtan videokaamera kaasa selle peale
Vasta
#61
Nii, minu autos vabanes üks koht, Nightspirit otsustas mitte tulla.
Vasta
#62
Tuleb välja, et ilmun isegi kohale.
Vasta
#63
Tsitaat:Algselt postitas dopey
Tuleb välja, et ilmun isegi kohale.
Võtan su madratsi kaasa mis on minu käes olnud eelmise aasta suve kokkutulekust saati.
Vasta
#64
Teeme nii. Smile
Vasta
#65
Nüüd juba on vist kokkutulek alanud?

Kas keegi oskab öelda, mis teemadel on plaanis homme (laupäeval) rääkida?
Vasta
#66
Ma kahjuks siiski ei jõua kokkutulekule. Töö ja kooli kohustused söövad mu hobide aja lihtsalt ära...
Loodan, et minejatel on siiski meeletult tore ja lõbus.
Vasta
#67
Tsitaat:Algselt postitas Ülane
Nüüd juba on vist kokkutulek alanud?

Kas keegi oskab öelda, mis teemadel on plaanis homme (laupäeval) rääkida?
Esimeses postituses on kirjas ettekanded. Nende väliseid teemasid ei oska küll pakkuda. Need on äärest äärde

[Muudetud: 3-20-2009 Nazz]
Vasta
#68
Oli tore jälle rahvast näha üle pika aja, sai väikse positiivse energialaengu jälle Smile
Vasta
#69
Pizi! Kahju et sind ei näinud. Läksin laupäeval ära.
Ka mulle süstis see kokkutulek positivsust. Loodan, et saab jällegi näha teid varsti Smile
Vasta
#70
Nagu teada, teen ma tavaliselt häsi palju pilte. Seekord tegin 3: http://galerii.para-web.org/thumbnails.php?album=59
Kuid selle-eest salvestati üle kahe tunni musta materjali videokaamarale. Kui hästi läheb, moodustub sellest üks pisike lühifilm olust, olukorrast ja ettekannetest.

Ja muidugi müts maha kõigi ees, kes olid nõus raskel ajal mtü-le annetusi tegema. Hetkeseisuga suutsime korjanduse käigus koguda 600.- krooni raamatukogu ja uurimisgrupi tehnika hankimise abistamiseks. Lisaks jäid mõnedel osalustasu tasumata - teeme nii, et need kanda MTÜ Para-Web arvele 221043133331 Swedbank, selgituseks: "Annetus" (tegelikuses on see siiski kohamaks, kuid kui süda helde võib boonusena ka päris annetuse kaasa panna).

Seda võivad muidugi ka kõik mitte kohal käinud teha Smile
Vasta
#71
Mõnus naeruteraapia, nagu alati. Eriti meeldis ettekannete osa...Loodan, et see saab traditsiooniks!
Vasta
#72
Väga põnev oli teiega! Muhedalt kirju seltskond ja mitmed helged ja vähem helged pead Laugh
Mainin veel ühe ulmelise asja ära. Kuidagi sattus meie kotti kellegi tundmatu valgustav objekt, reageerib nimele Varta, oleks hea teada, kellele see kuulub!
Ja veel...oleks tore teada, palju meid tegelasi Viljandi kandis elab?
Vasta
#73
Väga sõbralik seltskond, kes tahab kokkutulekule minna aga ei julge, kuna ei tea sealt kedagi lähemalt, siis karta pole midagi, mind võeti vastu väga lahkelt. Sick
Kahju ainult, et esitlust ära oodata ei saanud. Sad
Vasta
#74
Tsitaat:Algselt postitas Nandi

Kuidagi sattus meie kotti kellegi tundmatu valgustav objekt, reageerib nimele Varta, oleks hea teada, kellele see kuulub!

Minu lamp...järgmine kord võta kaasa...seni saan ilma hakkama, mul paar valgustavat objekti veel Smile
Vasta
#75
Meie väikese "ajaloo" huvides kuluks vast lisada nimekiri nendest,
kes siiski ka kohale jõudsid. Tom vist omab parimat ülevaadet?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uurimisgruppide tehnika Olion 19 25,294 07-10-2009, 22:28
Viimane postitus: VironShaman
  Uus foorum: Uurimisgruppide tegevus Tutanhamon 0 2,733 19-11-2007, 18:11
Viimane postitus: Tutanhamon

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat