•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • 8
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 3Hääli - 3.67 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummitavate kohtade kaart
Pärnus-selline hotell Delfine(seesama,millel viisitamm korruse maha lõhkus)
Vanas osas siis keegi tegeleb igasuguste müratekitavate tegevustega.Eriti meeldivat talle nooremaid adminne(naisi )öösel tüüdata.Tagamaadest-kunagi nõkogude ajal olevat meesterahavas selline keskealine omale otsa peale teinud.Tollel ajal vist olid seal mingid kontorid või midagi sarnast.
On käinud erinevaid selgeltnägijaid probleemiga tegelemas.Pärast viimast ,ühe ka teleekraanilt nähtud sensitiivi külaskäiku,mul tagasiside puudub.Tema eelkäijad küll igaljuhul tolle kummituse ärasaatmisega hakkama ei saanud.

[Muudetud: 7-29-2010 underbridge]
Vasta
Äkki siis, uuendaks kaarti, Tapa lähedal olev Haigla teema on täiesti x kohta metsa pandud.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Mellow
Äkki siis, uuendaks kaarti, Tapa lähedal olev Haigla teema on täiesti x kohta metsa pandud.

Piiumetsa mõis on ikka vapsee teises eesti otsas. Lisaks on huupi ka Hõreda mõis. Teisi pole kontrollinud. Et milleks teha sellist kaarti, kui ükski asi pole oma tegelikus kohas?
Vasta
Asi on selles, et kuna see kaart on avalik, siis saavad kõik seda muuta. Ning mõned hullud on otsustanud, et nii tore oleks kui tõsta jälle kõik ümber. Eks varsti tuleb üle kontrollida asjad ja vanasse kohta tagasi tõsta.

Kus viga näed laita - siis tule ja aita.
Vasta
Ma ei tea Sad, kuna ma elan valgas ja ma tean päris palju kummitavaid kohtiSmile
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas ÄlluMannu
Ma ei tea Sad, kuna ma elan valgas ja ma tean päris palju kummitavaid kohtiSmile

Su lause algus ja lõpp on vähe vastuolulised...
Vasta
Hagudi aka Krusensterni mõisa võiks ka üles märkida.
Päris kindel, et seal miskit energiat on..
Vasta
Ise lisaks juurde, Väiksel-Munamäelt üle tee olev maja, (seal ma olen elanud), mõne ööse uksed pauguvad. Kelder on kõhe, pime on palju kuuldud ja tuntud.
Ümberringi on vanal ajal palju inimesi surnud, majadesse sisse põlenud.
Aga selle avastamisega ma ei soovita tegeleda, kuna olen kogenenud juba halbu asju peale seda.
Vasta
Tsitaat:6) Pärnu lähedal Tammiste vanas aianduskooperatiivis (kus nüüd elumajad on) ühe sõbra majas elab üks sõbralik kummitus, vanem mees, kes lapsi kaitseb ja rasedaga korstnasambale koputades suhtles ja keda ma oma ihusilmaga pimeduses aknapeegelusel trepil seismas nägin
Räägi rohkem sellest, elan Tammistes vanas aianduskooperatiivis. Kus su sõber elab, mis tänaval, mis ta nimi on? Tahaks rohkem uurida. AItäh=)

Lisaks ka, et kui ma ei eksi siis Paide muusikakool kummitab. Endal on kogemusi. Olin mingi 10-11 aastane. Muusikakoolis toimus mingi laager ja nägin päris mitu korda valgeid või tumedaid kogusid kuskilt akendest möödumas või seina ääres. Viimane päev ootasin vanemaid järgi ja rääkisin selle direktoriga juttu, rääkisin talle, et nägin niukseid imelikke kujutisi. Ta vastas sellepeale, et kunagi oli muusikakooli kõrval surnukuur. Kui ma ei eksi siis täitsa selle maja vastas. Ma ei usu et siis see oli muusikakool aga muidu haiglast viidi kõik surnud sinna surnukuuri ja võibolla sellepärast kummitab seal. Paide inimesed teavad ehk rohkem.
Vasta
Cassiopeia, kas sul see Härma sõjaväebaas valesti pole kaardile märgitud? Härma asub üldse Ülejõel Tallinna poole. See mis sul märgitud peaks olema mingi kunagine keemialadu vms. Keegi kuskil siin foorumis rääkis.
Vasta
Kes Hagudi kanti teab, seal Viljandi maantee ääres Veski maja kõrval on üks maja, seal inimesed pidevalt müüvad seda kinnisvara... ja miks? Sellepärast, et aastaid tagasi murdis üks koer tüdruku maha, koer lasti peale seda maha ja nüüd nad mõlemad kummitavad seal, tüdruk pidi nutma ja koer haukuma. (Seal ei ole praegu koera enam). Sellist juttu olen siis kuulnud isa käest, kes elab seal lähedal.
Vasta
Käisime elie sõpradega kolmekesti seal Elva Tondilossis ja kelder oli nii vett täis, et sinna väga minna ei kannatanud, küll aga käisime me läbi maja ülemised korrused ja nägime isegi seda surnud koera, see õnneks ei haisenud, aga kena see vaatepilt küll ei olnud :S Igatahes midagi imelikku seal küll ei olnud, vähemalt keegi midagi ei näinud, aga üks koletu monstrum on see maja kindlasti... Igatahes selle külastamine oli omamoodi elamus ja soovitan kõikidel ikka seal ära käia. Ainukene probleem oli seal mingisugune traaditükk mis hirmsasti tahtis kõigi meie pükse lõhki tõmmata Bleh
Vasta
Pala koolimaja peaks selline koht olema. Mul vanaema küllalt rääkinud.
Vasta
Huvitav, selline kummituste linn nagu seda on Tartu, on siin esindamata.. !?
Vasta
häädemeestel on üks väike vana talumaja, kus on nn paha vaim. see, kes seal elas, ütles, et ta ei lähe enam surma ähvardusel ka sinna.
tegutsema pidi seal naisterahvas
Vasta
Tere

Üks üsna huvitav koht on Tuhala Kose vallas. Siin on muidugi ka palju sellist, mida keegi endaga koju kaasa ei taha viiga ega provotseerida (kui muidugi sellistesse asjadesse uskuda). Aga pikk ajalugu, mõis 15. sajandist (varemeis), mõisaaegsed hooned, milles inimesed siiani elavad - pluss koha enda (ütleme, et siis maapõuest tulev) energia on loonud pinnase üsna huvitavateks nähtusteks ja kogemusteks.
Konkreetselt soovitaksin Tuhala kiriku juures asuvat surnuaeda, mis on matmispaigana kasutusel juba väga ammustest aegadest. Seal on ka mõisaomanike haudu ja ca 1660. aastal ehitatud kabeli varemed.
Elan ise ühes mõisakompleksi kuulunud 300-aastases majas ja ütleme nii, et igavaks siin juba ei lähe. Sammud pööningul, aknal kindlas kohas istuv rammus kass, paukuvad uksed ja kõiki valdav hirmu- ja ebamugavustunne, tunne, et sind jälgitakse, on täiesti tavalised nähtused. Aga siit on ka palju inimesi läbi käinud ja siin ka enda viimased hingetõmbed teinud.
Enda aadressi ma siiski ei avalikustaks Smile
Vasta
Kummaline, et Saaremaal ühtegi märki ei ole.

Vasta
Tere Cassiopeia,
Tartus on üks maja, mis väärib kindlasti äramainimist. See on Vana-Anatoomikum. Töötasin seal 18 aastat ja öösiti oli päris tavaline, et hakkas "liikumine". Sellega harjub ära ja hirmu ma küll ei tundnud. Foto rohkearvulistest "pitsilise struktuuriga ORB'idest" Vana-Anatoomikumi ümber võin tõestuseks lisada.

Dr. Kolts.
Vasta
Kaldun arvama, et enamus haiglahooneid "kummitavad". Omast kogemusest tean rääkida Valgas asuva vana kirurgiahoone ja ka uue Valga Haiglahoone kohta. Kohad, kus on hulgaliselt inimesi surnud - ja haiglad paraku on kohad, kust tihtilugu tagasi ei tulda - on täis hingekesi, kes pole veel aru saanud, et neil see maine teekond läbi saanud on. Mis põhjusel nad siia jäänud on ja endast märku annavad - kes seda teaks?
Vasta
Vana-Anatoomikumi näol pole tegemist haiglaga.
Kui koolijüts veel olin, siis mu klassivenna isa töötas
seal. Sai isegi mitmeid kordi seal sees käidud ja
neid alaarenenud või siis õnnetult surma saanud
inimkehasid vaadatud. Mäletan, et seal oli ühe
naise "muumia" kellel olid tiivad seljapeal.
Kummitamisest nagu seal juttu polnud, aga seda oli
ohtrasti Anatoomikumi kõrval asuvas majas.
Vasta
Nii sai just kaiu raba külastatud...(3päeva) Kui aus olla siis ei näinud ma seal midagi, kuulsin ainult käguBleh
Ma ei tea võibolla ma olin vales raba otsas, aga jah mina ei kuulnud ega näinud seal midagi...ainult vesi sai ruttu otsaLaugh
Vasta
(26-01-2010, 13:03 )Eistr Kirjutas:
Tsitaat:Algselt postitas kärumees12
Kas keegi on maininud Suuremõisa lossi? See on suhteliselt õudne koht. Seal on mingi kool kaa Suuremõisa Tehnikum vist. See asub Hiiumaal. Õhtul käib keeg seal treppidest üles ja seal on üks vereplekk mis mittemingil juhul välja ei taha tulla. Ma ise pole käinud, aga mu sõbrad on seal mingit järeltööd öösel teinud ja sammud tulid trepist üles, läksid vaatama polnud kedagi ja nii kordus mitu korda.Angry
Kui te õpetaksite kuidas pilte üles panna siis võiksin ühte tondipildi kaa üles panna.wink

Mingisugust 'vereplekki' seal ei ole.

Aga rahulik paik see pole tõesti. On olnud isiklikke kogemusi ja võin julgelt kahel käel üles lugeda enda tuttavaid, kellel samuti kukalt kratsima panevaid olukordi on olnud. Poltergeist peaks seal üsna usinalt toimetama. Üks dokumenteeritud mõrv on seal aset leidnud, palju neid inimesi seal veel ühel või teisel viisil otsa on lõppenud, ei oska öelda. Hoone on 18 sajandi keskpaigast.

Mingi plekk seal siiski on, ma käinud ja näinud. Ei oska öelda, kas see just vereplekk on, aga mingi tumedam laik selle kivipõranda peal seal on küll, kui ma ei eksi, siis vaibaga see kaetud? Elan ise Hiiumaal, juba sp tean nii mõndagi selle koha kohta. Aga seda vereplekki nägin aastaid tagasi, seega meeles üsna häguselt
(12-03-2011, 11:00 )ykskuukiir Kirjutas: Kaldun arvama, et enamus haiglahooneid "kummitavad". Omast kogemusest tean rääkida Valgas asuva vana kirurgiahoone ja ka uue Valga Haiglahoone kohta. Kohad, kus on hulgaliselt inimesi surnud - ja haiglad paraku on kohad, kust tihtilugu tagasi ei tulda - on täis hingekesi, kes pole veel aru saanud, et neil see maine teekond läbi saanud on. Mis põhjusel nad siia jäänud on ja endast märku annavad - kes seda teaks?

Pean sinuga nõustuma haiglahoonete koha pealt. Ka minu maja oli kunagi haigla ja siin olen näinud palju vaime, väga palju. Viimased paar aastat pole eriti midagi. Olen mingeid imelikke hääli kuulnud, kuid peagi lõppesid ka need. Kuid kergemalt ma ei saa ikka magada, mis tähendab, et mul on keegi siiski veel külasSmileOleks muidugi väga tore teada, kes see tädike v onuke on.
Vasta
Lugesin omast arust kõik läbi ja ei näinud siin teemas De La Gardie lossi Haapsalus. Keegi on küll kahjuks selle koha ära ostnud ja sellega tahetakse mine tea mida teha aga ehk on veel viimane võimalus minna. Sõbrannad käisid ja ühel neist võttis keegi kummitus käest kinni ja kui ise läksin oli seal kah väga kõle, vereloik maas (egaloogiline kui mingi turvamees passib hoovis, et mingeid tapatalgusid seal toimuks. P.S. ise hiilisime sisse küll aga oleks võinud väga vabalt vahele jääda) ja viibisime seal võib-olla 5 minutit aga selline tunne oli nagu tund aega oleks mööda läinud. Lisaks on sellel lossil päris kirju minevik, mingid kaduma läinud lapsed ja mida kõike veel.
Vasta
Kummitus võttis käest kinni - Laugh
Vasta
Saue Gümnaasiumis toimuvad vahel imelikud asjad. Vesi hakkab ise jooksma, raha kaob, asja kukkuvad jne
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • 8
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat